• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

30. júna 2011 
tak to pripis laktacnej krize.. bude dobre neboooj
28. jan 2010 o 07:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
skara ninka zacina pokasliavat.. no tesim sa..
28. jan 2010 o 07:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dufam...nic ine mi neostava :unamused:
28. jan 2010 o 08:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nooo...
inak sledujes to pocasie vonku... aj to co som mala ist do BA som zrusila..
28. jan 2010 o 08:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ani nehovor,sa z domu nikam nedostanem,sak kocikom neprejdem po tom snehu a neodhrnutych chodnikoch :angry:
28. jan 2010 o 08:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte

mati...chapem ako ti je, nasa emma tiez dnes stale hore a o pol siestej som ju odniesla mm do postele, ze ja sa musim vyspat aspon chvilku...spala som do 7:15 lebo odchadzal do prace a ked mi ju priniesol, tak som nevedela kde je sever...akoze ja som nevedela kde som, kolko je hodin, aky je den :slight_smile: a to som spala iba vyse hodinu neprerusovane a bola som z toho uplne mimo....ja si ani neviem predstavit spat napr. 8 hodin...ktovie co by to so mnou porobilo :grinning:
28. jan 2010 o 08:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ja sa tiez nedostanem dnes nikam...a to som sa chystala do BA...ja budem mat dnes ako najvacsi vylet,aktivitu a zazitok v jednom, ked pojdem okolo obeda odhrnat sneh na chodniku pred domom
28. jan 2010 o 08:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hehehe vidim ze materska nieje stereotyp len pre mna..
ale ked skonci sneh {ktory za inych okolnosti priam milujem} tak budem aj docela rada..

lulu inak tych 8 hodin by s tebou robilo zazraky... az mi je to je blbe pisat...
28. jan 2010 o 08:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lulu tak to aj ja... uz sa na to tesim, len pada takym tempom,ze po hodine mozem ist znova :slight_smile:

a ten spanok, no keby som prespala celu noc, citila by som sa ako keby som si slahla nejaku dobru drogu- na naladicku :slight_smile: a to mas stastie ze tvoj mm malu zobral,to mne by sa stat nemohlo...
28. jan 2010 o 08:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hlasim,ze som telefonovala s dr.,tak musime ist na kozne,aj ked mi odporucila do pondelka skusit dalej natierat s infadolanom,3x denne vodou z dubovej kory a 2x1/4 dithiadenu na skludnenie-ked toto nezaberie,tak v pondelok kozne :cry:
28. jan 2010 o 08:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juuuj zuzka.. drzim palce..

inak nezlakni sa ked bude po ditihiadene nejaky ospaly.. to je dobry oblbovak..
28. jan 2010 o 08:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi to ma mrzi....ale treba dufam ze sa to spravi...a ked nie,na koznom vam urcite pomozu...

babul je to stereotyp, sak kazda noc nafigu :grinning:
28. jan 2010 o 08:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pripájam sa k hrozným nociam....ja už včera okolo jedenástej večer som plakala od únavy tak nastúpil MM ktorý isiel ráno na skúsku tak spal nejaké tri hodiny? a o pol 5 ráno finito vyspatá....ja neviem baby čo to je. ale lulu chápem ta, ja som snívala o troch hodinách nepretržitého spánku....tak dnes som spala 4,5 hodiny vkuse...ako boží zázrak.....

inakmame 6 mesiacov.....dnes
28. jan 2010 o 08:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
perla gratulujem...aj k polroku aj tvojmu spanku :grinning:
28. jan 2010 o 08:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
perla.. gratulujeme...

boze baby zacinam mat vycitky ze ja v noci spim... teda aspon dnes..
ale zistila som ze to vazne bude tym ze ninka je naucena spat sama.. lebo ked je tu sestra a spala som s malou tak bola v noci hore.. no snad jej nevadim .. bosorka mala.. hehehe
ale nie.. vcera hlavne dooobre spala cez den, takze u nas je to tak .. cim lepsie cez den tym lepsie v noci..
a nechcem byt hnusna ale teraz uz znova spi..
28. jan 2010 o 08:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pekné ránko, tak ja sa pripájam k babulke s tými výčitkami. a tak ako píše babulka, ked sa dobre vyspí cez deň, spí aj v noci dobre. Síce náš spí v noci, aj ked cez deň nespí. no, ale klop-klop

zuzka, tak sa držte

perla, gratulation
28. jan 2010 o 08:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...no a to počasie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja mám rada zimu, ale nie v KE, kde stále fúka a teraz ešte aj snežilo. Asi sa presťahujem :grinning: mm mal ísť do BA, tak som rada, že nešiel. A neviem, či ho vôbec v pondelok niekam pustím
28. jan 2010 o 08:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
evig.. tu snezi ako najate.. a mame tu kooopec snehu..

ak by to tak bolo bud. rok tak budem happy vytiahneme snaky a bude super.. ale teraz.. overal, fusak, kocik, deka, nanoznik,... a pol hod vonku a potom domov sa rozmrazit..
28. jan 2010 o 08:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babul :grinning: no v tom vetre ani nikde nejdem. však to treba so sebou nosiť prenosný radiátor
28. jan 2010 o 08:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sak to .. vcera som bola vonku ze svieti slniecko a tak .. no prd.. zima ako v ruskom filme.. taka kosa mi bola..
ninka dobre vymrzla a zalomila to potom doma v teplucku pod dekou na hodinu a pol.. heheheh
28. jan 2010 o 09:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no baby to co za pocasie vonku.fuka snezi no katastrofa :angry:
28. jan 2010 o 09:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
marti ti verim ze si nevyspata ja som uz 8 rokov poriadne nespala :grinning:
28. jan 2010 o 09:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babul,eviq ja vam ten spanok prajem.... :slight_smile:

inak prave som vonku odhrnula sneh ale ani nemam pocit,ze to vidno...sak znova nakydalo :unamused:
28. jan 2010 o 09:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
marti, aj ja ho prajem všetkým maminkám. a to ani nevieš ako :slight_smile:
28. jan 2010 o 09:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko,
do slaka to cvo je von brrrrrrrrrrr
28. jan 2010 o 09:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko... tak to len v Presove nesnezi??? Fuka o stosest, ale po vlockach ani chyru... Nieze by mi chybali :sweat_smile: My mame za sebou noc klasika o 3,30 krmenie a spala do 8,30... teraz uz zase driemka v obyvacke. Vonku ani my asi dnes nejdeme, pride babka o druhej, tak ju prevetra, kym budem na anglictine.
28. jan 2010 o 09:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenka sniezik :grinning:

eviq verim ti :wink: sak snad coskoro aspon jedna noc sa zadari...
28. jan 2010 o 09:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Perla, blahozelame k polrocku... a Zuzu verim, ze vam tie fliaciky co najskor ustupia. Ja natieram Infadolanom 3. den a vidim zmenu...
28. jan 2010 o 09:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
perli vsetko naj ...

zuzka , no aby ta pliaga zmizla

babul , ak mas vycitky ze spis tak spravime rozpis a kazdu 1/2 hodku ti niektora zavola :grinning: .ver za ta ta solidarita prejde

lulu , sever je hore :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2010 o 09:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuz.v. ty byvas na stanici ?

mati keby snezik tak prezijem ale fuka.100% by ma aj odfuklo hoc mam zopar kg naviac (ze zopar :grinning: :grinning: )
28. jan 2010 o 09:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok