Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lenka_66
30. jan 2010

u nas ani ta nezabrala ☹

lenka_66
30. jan 2010

mati inac ty uz mozes ocakavat ze ta davidko v najblizsich dnoch nezobudi placom ale bude ti stat pri posteli 😀

daniela33
30. jan 2010

leni zatial mala mrkvu, a včera mrkvu so zemiakom a dnes tiež, zajtra skusim brokolicu ... jej chutí a ako, darmo papkáč má byť po kom 😀

mati super gratulujeme 🙂

mati, ozaj koľko by mala zjesť tej zeleniny so zemiakom? môžem jej dať koľko si pýta s tým, že už jej potom nedám mlieko?

lulu aj u nás ale na tvrdý režim sya chystám od pol roka

lulu73
30. jan 2010

lenka a lucnemu konikovi si uz pisala? mas ty teda kamaratov 🙂

martinex
30. jan 2010

lenka no to ano... musim mu dnes dat nizsie postielku lebo pri tych akrobaciach co robi sa odrazi a vyleti z nej 😀

dani podla mna to je skoro aby nejedla mlieko na obed... po cca 2-4 tt by mala na obed zjest plnu davku zeleniny... mi jeme 3tt a este stale sa dojeme potom mlieckom... nemas sa kam ponahlat..

daniela33
30. jan 2010

dík mati, aj ja si myslím, dnes nie je ocko doma, tak odolám jej plaču, a nedám jej viac zeleninky, radšej ju dokojím ...

martinex
30. jan 2010

baby hlasim dalsi uspech.... prave zaspal a bez prsa 😀 chvilu mrncal,potom lozil po postielke,potom zalahol chvilu kakal a uz spi 😉 juch, som ja ale stastna

martinex
30. jan 2010

nie kakal ale kukal.. 😀

perla200
30. jan 2010

no mati - vidím že tvrdá ruka zákona zaberá🙂 teda tvoja ruka.....nam nepomohlo nič v noci....takže lulu súcitím s tebou a viem čo to je:((((

ale ona zas dá 4 hodiny spánku cez den v kočíku tak aspon niečo.....ale ja mam pocit, že mame zlé mlieko....že jej netrávi tá laktoza akoby mala....neviem ale začínam si to dávat dokopy a zistujem že odkedy pije to laktozové mlieko nespáva....asi začnem dávat H.A..... alebo ja neviem????

lenka_66
30. jan 2010

jaaaaj lulu ja ze akemu konikovi ze co ti preskakuje.a to na stonozku si narazala 😀 😀 😀

lenka_66
30. jan 2010

baby sup na FB test ako umriete.moja smrt bude nadherna a najma pohlad pre toho kto ma najde 😀 😀 😀

daniela33
30. jan 2010

mati paráda, moja tu vyvreskuje, už som na nervy, neviem čo s ňou, unavená, len si oči trie ani za toho zaspať, ani v kočíku, ani na rukách 😠

martinex
30. jan 2010

dani teraz sa mi hovori,ale bohvie ako dlho to bude fungovat.... ale moja mama vravela,ze ja tiez som bola zvyknuta na rukach zaspavat,inak som revala jak tur.. a ked som mala 2 mesiace isli na vianoce k mojej babke a ta pozerala,ci mame nesibe... vecer mi dali jest,ulozili ma a ja som revala a revala a babka drzala nasich v obyvacke aby sa neopovazili ist za mnou...po dvoch prekricanych veceroch som zaspava sama 😀 takze ine ti poradit neviem, len vydrzat a nestratit nervy 😉

z.vrablova
30. jan 2010

Lenka, to vaaazne???!!!! Kristinka sa s BebeTV uz rozprava... idem hned nahrat aspon jedno DVDcko... ma slahne...
MM zobral malu k svokrovcom, ze pridu az vecer... tak neviem, co by som skor od rozkose... druhy den bez dietata... sme sa stihli doobeda vysantit, az plakala od unavy... 😀
Musim vygruntovat cely byt, ako sa poznam, tak najskor o stvrtej...hehe 😉

z.vrablova
30. jan 2010

uz sa nahrava... 😎

perla200
30. jan 2010

aj ja idem nahrávat inak sme v hajzli🙂

henrieta76
30. jan 2010

ahojte
mati a to si ho tam nechala a nechodila si ho ukludnovat?
lebo ja tiez uz neviem moja je tiez zavysla zaspi len na ciciku a vecer sa pyta aj 3x kym definitivne zaspi.cez den tiez.uz som skusala nechat vyplakat,ona reve az je fialova slzy ako hrach a ani za boha nezaspi vzdy skoncime na cicku a ani dudel vobec nechce.

baby teda asi skor zuzka keby som ta velmi poprosila nenahrala by si aj mne,my totiz bebe nemame my pozerame minimax tak by som vyskusala.poslala by som ti na ucet peniazky aj za dvd aj postovne hmm?

henrieta76
30. jan 2010

leni fakt dobra smrt 😀

z.vrablova
30. jan 2010

Henrieta, nahrajem...poslem... daj mi adresu do IP

martinex
30. jan 2010

heni nechodila.... nechala som ho revat,akurat ked sa otocil na chrbat som prisla,otocila spat na brusko a odisla...bez slova,bez svetla...nic... a pomohlo...

lenka_66
30. jan 2010

oooo tolka nslusnost.zabudla som princeznicke emke poblahozelat zdravicko a dlhy spanok 😵

henrieta76
30. jan 2010

zuzka dakujem,napisem.
mati zavidim ti,neviem ci to zvladnem,ja to uz po chvilke vzdam nevidrzim pocuvat,ale budem musiet.zo starsimi som takyto problem nemala napapali sa zaspali sice na cicke ale polozila som a spali.a neskor zaspavali s flaskou mlieka.len tato betarka by bola furt na cicke.

henrieta76
30. jan 2010

ze nevidrzim to som tomu dala

martinex
30. jan 2010

heni ja privriem dvere nech tak nekrici na cely dom... to moj mm nema na to nervy... ale treba vydrzat... oni vedia co na nas plati...

z.vrablova
30. jan 2010

ooo. naozaj.-... Vsetkym EMMAM, ci EMAM vsetko nejlepsie... cmuk 🙂

z.vrablova
30. jan 2010

Matka,... ja som tiez teraz nasadila natvrdo... nasa krasavica je lenivec, nepretaca sa, lebo sme jej podavali hracky do ruky... jemnu motoriku ovlada dokonale, zachvilu moze vysivat, len je leniva sa pohnut za hrackou... po pol minute snazenia sa zacne mraucat, co vyvrcholi revom, ale ja nepovolujem, nech sa snazi... mm to hned vzdava a poda jej nieco do ruky... len vydrzat... ked to bude koncit revom, nech aj... som jej povedala, ze ma este tyzden na to, aby sa pretocila, kym bude mat 7 mesiacov !!! 🙂 snad pochopi!!! Nasa chyba... ☹

z.vrablova
30. jan 2010

a co som tym vlastne chcela povedat... ?! Nase deticky nas uz poznaju, vedia, kde su tie slabe miesta, a tam aj zapichnu... ked ich chceme niecomu naucit, ci oducit... tak to chce naozaj len trpezlivostou... 😉

babulka123
30. jan 2010

no ahooojte..

u nas zas v noci zurka 2 hod.. uz som si zvykla.. heheh ale aspon ze spala do 8..
potom dala rano 45 min a teraz som ju dala spat tak uvidime co bude... ale dnes je to o 10000000000000percent lepsie ako vcera.. pekne sedela zhrala sa .. ja s nou , potom bola v chodaku .. taka bola podarena.. ale vydrzala max 10 min, si myslim ze je to tak akurat...

pekne oducate tie svoje deti... sikovne ste.. ja to robim tiez cez den. lebo v podstate vidim ze sa len jeduje.. uvidime ako to bude pokracovat.. jedine v com mam vyhodu oproti vam ze mala zaspava sama a v pohode... aspon ze to .. zatial .. heheheh klop klop klop...

EMUSKAM vsetko len to naj k meninkam..

martinex
30. jan 2010

zuzi tak tak..presne vedia co musia spravit aby sme povolili....

babul to ma tesi,ze mate fajn den.... nech je takych co najviac 🙂

a aj my sa pripajame s blahozelanim pre Emusky 😉

blazka24
30. jan 2010

ako čítam tak máme viaceré rovnaký problém, presne od včera riešime dilemu nenosenia na rukách a uspávania na rukách, zatiaľ to s ocinom zvládame.................

držíme palce každému, snáĎ to aj my vydržíme 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre