Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
31. jan 2010

ivet.. ja to robim tak ze to nemelem.. { aby si zvykla na kusky} ma to uuuuuuuuulplne na jemnulinko nakrajane - robim to s tym sekacom co sa tym krajaju bylinky..
potom to zamrazim v kockach a je to super, lebo viem jej dat davku presne 20-30g.. nemali by mat viac..
teraz ked uz mas z toho kasu tak to normalne daj do hrnca a nechaj prejs varom aj so zeleninou a zahusti to napr ryzou..
pred casom som pisala , je dobra ryzova muka.. mne to sestra namlela na kavovom mlynceku - je to to iste ako ked tam tu ryzu das, len je to rychlejsie hotove a nemusis to potom mixovat - ak babatko nieje zvyknute na vacsie kusky..

perla.. super, tesim sa s tebou . je dobre ked si na to dosla.. je ked dojdem na to co je tej mojej kukucke tak bude dobre.. ale asi to bude tym ze by uz chodila.. hehehe

danka.. ja ju nikdy nevyberam z izby nech vie ze je noc a tak sa radsej s nou trapim v detskej ale von nie..
pevne dufam ze je to len prechodny stav.. u nas..

lenka_66
31. jan 2010

tak volala som s tou pani.sama nepredpoklada zajtra ucast takze nemusite ak nechcete.ja nejdem bo ani z brany nevyjdem.a uz vidim ako evka lopatuje ze odhrabe auto 😀 .cize kto chce tak moze.

a suseda sla von s ratlikom a sa jej stratil v snehu 😀

babulka123
31. jan 2010

lenka 😀

babulka123
31. jan 2010

boze ja neviem co sa stalo ale cele sa to posralo..
cez den max 2-3x30 min viac ani za ten svet. pri zaspavani revy ako keby ju z koze drali.. cez den umrncana.. no proste krasne dni mam..

lenka_66
31. jan 2010

babul ale to mala stastie vlastne bo ked nie sneh tak jej ho odfukne 😀 a uznaj to uz by ho tazsie chytala

z.vrablova
31. jan 2010

Babulka... to mi je luto... verim, ze je to len docasne a Ninku co nevidiet cakaju zase dni plne usmevov a pokojneho spanku... hlavu hore, to prejde... drzim palce...
Idem na nakup, mm ma vyhnal, ze nema na zajtra chlieb do prace... chapete to...??? sa nestaram???? 😒

z.vrablova
31. jan 2010

mozem dat malej zlty melon uvareny s hruskou?

paulusa
31. jan 2010

ahojte. aky utlm tu- ani nebyva 😀
my sme sa konecne dockali snehu 😀 , bola som na prechadzke ale rychlo som to olutovala, lebo ulice neodhrnute- som fucala ako slon 😝
drobec sa ma super, len v poslednej dobe sa mu paci zaspavanie na rukach 😠 a v noci sa budi kazde 3-4 hod. a hladnyyyyy. predtym vydrzal aj 7 hod., no proste sa to posr. aj nam 😖
davate aj ine masko ako kuracie?

perla200
31. jan 2010

paulasa ja chcem začat dávat zajtra.....ale no uvidíme....mama mi priniesla kuracie prsia tak ich uvarím a zmixujem s tým čo mala lúbi....

paulusa
31. jan 2010

zuzi- som sa docitala ze dynu mozu, ale nepisu aku- cervena alebo zlta- asi je to jedno.
perla ja by som nemixovala, iba na drobnucko nakrajala.

daniela33
31. jan 2010

ahojte, ako vidím víkend v plnom prúde, xi xi, a jedna otázočka - kedy asi po prvých príkrmoch ste začali dávať večer kaše?

leni, tak potom ani my nejdeme, je to fakt v tomto počasí sa vôbec niekde dostať s kočiarom, hlavne zo sídliska ...

paulusa
31. jan 2010

daniela- ja som dala asi po tyzdni, prvy krat mu chutila, potom ju zase nechcel, tak som mu do nej popucila banan- to mu velmi chutilo. nedavam ju kazdy vecer. velmi mu chuti nastruhane jablcko s bananikom. dnes som mu dala 1x jahod. presnidavku- spapal polovicku a doplnili sme sa este mlieckom 😀

z.vrablova
31. jan 2010

ahojte... suhlasim s pocasim a kocikovanim, ja som dnes poslala mm a vratil sa po 40min... zadychcany... ja idem zajtra rano na gastro, tak to snad bude vyzerat lepsie..
Paulusa ako babatko??? Netrapi maminu nad zachodovou misou??
Perla, ja som uz skusala kuracie, morcacie a telacie masko a chutilo vsetko...
Dani, ja kase nedavam, malej nechuti ryzova... zatial jej staci mliecko, spinka v poho, pribera v poho, tak naco kase...? Zaklad je zeleninka, ovocie, ryza, masko a pod...

paulusa
31. jan 2010

babo v pohode, zatial netrapi. ale zacali mi vypadavat vlasy.

daniela33
31. jan 2010

zuzi ja zatiaľ len piaty den mrkvičku a zemiak, zajtra skúsim cuketu alebo brokolicu ... na kaše sa tiež zatial nechystám, aj ked Tami v noci je často hore a stále chce prsník, nemyslím si, že je to hladom...
zuzka a napr. ked zajtra dám cuketu, mám ju dať samotnú alebo spolu so zemiakom?

daniela33
31. jan 2010

Paulusa a ešte kojíš?
tiež sa pamatam, synovi velmi chutil banán s jablckom postrúhaným, nevedel sa dojesť

martinex
31. jan 2010

ahojte kocky..

tak nas maly uz pekne sa dava do sedu, dnes asi 10x sa mu to podarilo..taky bol stastny, ze jak rozhodil rukami,tak zase caspol na zem... ale par krat pekne sedel,tak ze aj minutku-dve... tak sa tesim...

paulusa uz 15tt...boze ako to leti... dufam, ze je vsetko ok 🙂

lizatko1009
31. jan 2010

baby ked chcem malemu spravit kasu co sa zalieva s mliekom a ked ho kojim, mozem odstriekat aj moje?

martinex
31. jan 2010

lizatko jasne ze mozes.... tak je to najlepsie...

perla200
31. jan 2010

a lizatko - mas nemliečnu? ak ano tak ano🙂 to som bohovsky napísala....

no paulusa tak ok a stačí ked to dam do vody uvarit a potom pridat ku kasičke ktorú lúbi?

lizatko1009
31. jan 2010

dik martinex, ale jak tak odsavam uz mam 75ml a viac nejak nechce ist, 😖

bagaja
31. jan 2010

ahojky

tak dnes sme prišli z chaty, bolo super bomba špica perfektne, malá nemala chybu absolútne kludná, spinkala tak ako doma proste pokladík maličký, mamička si polyžovala oddýchla a hlavne kus vypla a vypadla z domu a fakt mi taká zmenea prostredia pomohla 😉

nejdem vás čítať dnes, až zajtra...čo máme nové? sú nejaké horúce novinky?

Eminke všetko naj k včerajším meninám 😉

zuzujan
31. jan 2010

ahojte, k tym kasam......ked ju robim z materskeho mlieka je uplne riedka ako voda, aj ked dam viac lyzic prasku....ked spravim z UM je husta ako kasa, tak to robim z UM - ale iba 60 ml vzdy o 18:00

martinex
31. jan 2010

lizatko preto ja to zarabam s UM... nebudem si predsa cicku hodinu mackat 😀

baga to som rada... takze od zajtra mozes chutnut,co?

babulka123
31. jan 2010

matka.. parada.. Dadik je sikovniik.. u nas zle zle zle ani nebudem pisat..

zajtra idem do BA tak sa docela tesim idem do roboty a potom k svokre tak si snad troska oddychne..
uvidime , stale verim ze sa to zmeni.. snad.. heheheh

martinex
31. jan 2010

babul neboj,vsetko bude zase ok.... moooc na vas myslim 🙂

paulusa
31. jan 2010

daniela- kojila som len dva mesiace.
mati- veru leti, zatial vsetko ok.
perla- ano
baga- tak to je super ze mala bola ok., hlavne ze si si oddychla a zmena prospela 😉
zuzujan- kedy oslavuje nelka meniny? 😀 , kedze v kalendari nie je. 😀

perla200
31. jan 2010

no marti - tak to som sa zasmiala🙂)))))))))) ty cicku mackat🙂)))))))))))))))

martinex
31. jan 2010

perla tak odsavacku nemam, tak by som musela nadojit 😀

bagaja
31. jan 2010

mati že chudnúť...ked mna to akosi prešlo...no uvidím do rána... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre