• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

30. júna 2011 
lenka, keby nemal príkrmy, tak už zhodíme aj viac :grinning: aj to len zeleninové, toho zje asi 100-ku, inak mlieko alebo kaše - bieda (20-50ml) normálne rozmýšlam, že mu dám zeleninku 2x denne.
Keď som videla Mareka ako sa ťahá za fľašou.. :grinning: náš sa tak ťahá, keď nás vidí jesť alebo piť,, však čo by on mlieko pil :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani náš tatik mlieko nemusí.

vonku je krásne, slniečko svieti,,
Keď Maťko vstane, ideme s Aďkou pozrieť školu, vyberáme strednú,, tak dúfam nikde nezapadneme
kočík neberiem, vystačíme si so sedačkou, ale tie svaly, čo potom budem mať.. :grinning:
1. feb 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pekný zasnežený deň. tak my všetko v pohode, ale von sa nedostaneme. Včera sme prišli od našich, tak z auta som vystúpila rovno do polmetrového snehu, chodníky neočistené, ani cesty a dnes som bola na úrade práce podpísať nejaké papiere, tak to bola riadna makačka. Išla som pešo, lebo moje auto ani nevidno a ani s ním z parkoviska nevyjdem, to by som musela lopatovať hodinu pred odchodom.
no proste katastrofa.
...dnes máme pol roka a zuby nikde :frowning2: ale žralok je z nás dobrý. :grinning: malý po všetkom chňape. ...a ešte som zabudla, vyhodili sa mu na uškách, za uškami a na spánkoch také drobné vyrážky. Neviem, čito nie je z petržlenu. V piatok som mu ho dala a v sobotu už mal vyrážky. Dúfam, že zmiznú samé.
1. feb 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...a ešte k všetkým pokrokom detičiek blahoželáme. :wink:
1. feb 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a ked chcem dat malej jablko musím ho uvarit? aj hrušku?
1. feb 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wenka to mi robil aj syn, ked ochutnal zeleninu, začal odmietať mlieko a drží ho to dodnes, má deväť rokov ale mlieko mi nedá do úst ....

ahoj Evi, blahoželáme k pol ročiku :slight_smile: , zubky môžu vyjsť aj neskôr, môjmu synovcovi vyšiel v piatok prvý a to už mal osem mesiacov, len tie stavy vydržať, chúdatka sa trápia a my tiež ... Tami tiež všetko hned všetko ťahá do úst a hockedy tak až s nervami po tom chnapne ...
1. feb 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, mne doktorka vravela, že teraz sa odporúča ovocie kvôli alergii prvé uvariť, urobiť z toho kompot ... ale vraj je to na mne vravela... ja radšej prevarím, lebo muž je silný alergik a tiež na ovocie, ten jablko, citrusy ani banán ani ochutnať nemôže ....
1. feb 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my ideme na kontrolu na ORL takže dúfam že bude vsjo oka...a potom pojkdeme ku sestre bo doma sa nudím :wink:

a pozerám že všade koopu snehu a u nás tak najviac 10 čísel padlo :angry: ale ja nemám problém kočíkovať v snehu, na chate sme sa v polmetráku brodili a zvládli sme to :grinning: a tie svaly čo nám narástli....
1. feb 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bag držíme palce, aby všetko bolo oki a pekný dník :slight_smile: , ja som bola doma zavretá s Tami dva dni, tak sa dnes vytešujem, že poobede ideme s ockom vonku sa vyvetrať, xi xi ide nás obe s Tami vyvenčiť :grinning:
1. feb 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
daniela, dakujeme. Aj my chceme ísť niekam von, ale mám pocit, že ten priestor sa obmedzí iba na balkon. A poobede na nákup. Tu vôbec nič nie je odhrnuté. :angry:
bagaja, pekný výletik
1. feb 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze,taka som uz hladna a ten krtko nie a nie spat.... ale uz sa mi obed pecie,svita ne lepsie casy :grinning:
poobede sa aj my chystame von,ale poviem vam,tie chodniky fakt stoja za prd... esteze mame take velke kolesa,inak by som mohla ist niekam inam :wink: a nie na nakup :slight_smile:
1. feb 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. tak ja som vydurila svokru s malym vonku :grinning: , uz mame odhrnute cesty, tak dufam ze budu von dlho.
v noci sme super spinkali- jedno zobudenie o pol stvrtej a vecer zaspal sam v postielke :dizzy_face: - keby to tak bolo kazdy den.
mati- tak vy sup sup na druhe, nech nie som sama :grinning:
inac som vcera skusila dat sportak, ale ziadna slava, fuci don skoro s kazdej strany. proste este musime februar a mozno pol marca vydrzat vo vanicke :grinning:
1. feb 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paulusa...od buduceho mesiaca ideme na to,resp po najblisej mrche :slight_smile:

a sportak podla mna na von este ee,my len ked ideme na nakupy do tesca, inak fici stale vanicka :wink:
1. feb 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perla ja ovocie nevarim- iba nastruham. ale ak mate v rodine alergika, tak ako pise daniela, tak prevar. :wink:
1. feb 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len nam uz s tej vanicky trcia nohy :grinning:
no tak super, aspon sa budeme v lete potit dve. ak si dobre pamatam, tak si mala prvi porod ukazkovy- vsak?
boooze ja sa tak toho porodu bojim :frowning2:
1. feb 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano mala, od prvej kontrakcie bol za 7 hodin na svete :grinning: ja mam tiez ibavy,aby to teraz nebolo horsie,ale snad to bude v pohode :slight_smile: skor sa obavam ze ak mi napuchnu nohy ako predtym tak v novembri asi tazko budem chodit niekam :slight_smile: sak nic neobujem

preto som kupovala velku vanicku ma 80cm,ale aj tak je mu uz v nej tesnomhlavne v tom fusaku :slight_smile:
1. feb 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved my fusak ani nedavame, iba perinku. raz som mu ho dala, ale bolo mu v nom teplo, vrieskal ako pavian a cely spoteny bol.
a polovicka suhlasi s dalsim babom, alebo ho postavis pred hotovu vec :grinning:
1. feb 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mi davame fusak aj perinku,ale pod fusakom ma len teplaky,pancuchy,body a sveter...a je mu tak akurat...

a drahy suhlasi,to bolo spolocne rozhodnutie,sice na moj popud,ale chce aj on :slight_smile:

inak uz mate mena? lebo mi uz spekulujeme,ze ake dame :grinning:
1. feb 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co to čítam? marti bude dalšia tehulka? :wink:
1. feb 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to ja davam oteplene nohavice na pancusky a kosiela, svetrik, bundicka. preto len perinku.

meno uz je v mojom pase-kuk. mojmu sa nepaci, ale proste ma smolu, musi si zviknut :grinning:. nad tym ze by to mohol byt chlapec ani neuvazujem, proste musi byt dievca :grinning: a basta.
1. feb 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eviq ano, mame v plane druheho krtka :grinning:

paulus nelka je pekna,sak on si zvykne.... my chlapca bud adriana alebo jakubka a dievcatko kristinka
1. feb 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme tiez pri chlapcovi zvazovali medzi matejom a jakubom a nakoniec sme dali matej. aj tak mu teraz dost casto hovorime- ty kubo :grinning: , najme ked vyvadza a nevie sa spratat do koze.
1. feb 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: heh to poznam...
1. feb 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi a ty uz doma z nakupu?

mati- uz si najedena? drobec zaspal?
1. feb 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti a nehovoril niekto, že o päť rokov? to ti teda zbehlo rýchlo, tých päť rokov. :wink: aj my sa nebránime, lebo na maroškovi sme pracovali 2 roky, tak najvyšší čas začať a bude 2ročný rozdiel. :slight_smile:
1. feb 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bozinku dnes mame 5 mesiacov :dizzy_face: , ako ten cas rychlo leti.
1. feb 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paulusa, ešte sme sa na nákup ani nedostali :grinning: to poobede bude u nás tak okolo piatej, ked mm príde skôr. teda sľúbil, ale tie jeho sľuby.

...no a náš malý dnes cielene kričí, ale tak nahlas, že ráno mm až vyletel z postele, že čo sa deje a malý naňho s úsmevom. ťahá do seba vzduch a vreští o dušu. až sa trasie. No a z toho kriku zaspal..
1. feb 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi- tvoj krici a my sme sa naucili vypustat sliny cez zavretu pusu, takze sme oprskani a potom super rehot. najlepsie je ze to zacal robit aj ked pije mliecko z flase alebo papa prikrm. to mam nechcenu masku na tvar :grinning:
1. feb 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paulusa, toto robíme už asi tri týždne. A najlepšie je to pri príkrme, ako píšeš. Naberie si plnú pusu a spustí. Ale aj tak je na zjedenie
...a pozerám paulusa, že váš je presne o mesiac mladší ako náš. My dnes máme 6m. tak vám blahoželáme
1. feb 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas zase zacina snezit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. feb 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my vam blahozelame :dizzy_face:
ja tu konikujem a skoro mi pohaslo v peci :fearful:
1. feb 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok