Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
1. feb 2010

evi no povodne sme chceli,ale potom sme si povedali,sak naco cakat,vsetko pre babo mame po dadikovi a ten bude mat aspon partaka na hluposti 😀

paulusa
1. feb 2010

baby- este perete v lovele? dokedy mam v nej prat- do roka a potom skusit obyc. prasok? a kupila som silan a je na nom odfotena zena s babatkom- mozem pouzit na drobcove veci? doteraz som avivaz nedavala.

martinex
1. feb 2010

paulusa podla mna skus...ja perem este v lovele,ale najblizsie tiez asi kupim uz normalny prasok...

paulusa
1. feb 2010

tak som dala lovelu a avivaz. vsak sa len vyhadzeme 😀
uz mam aj drobca doma, ale este spinka v chodbe.

martinex
1. feb 2010

ten moj spi uz hodinku...hadam este aspon do tretej potiahne a potom pojdeme von...

paulusa
1. feb 2010

takze si uz aj najedena?

eviqa
1. feb 2010

paulusa, o, o, o. nieže vám bude zima. Aj u nás sa zamračilo.
...sa chcem opýtať, dávate aj polievky deťom?

eviqa
1. feb 2010

paulusa, neprečítala som túto stranu, ja blbá.
marti, ja som pôvodne chcela dvojčatá, ale nevyšli, tak som povedala mm, že raz stačilo. Ale on do mňa hučí, že ved predsa nebude sám. Na druhej strane má pravdu. Ale jemu sa frajeruje, však on rodiť nebude, že?

paulusa
1. feb 2010

uz sa drobec zobudil, idem sa venovat. polievku som este nedavala.

martinex
1. feb 2010

som som.... az prejedena 🙂

eviq sak prave, nechcem aby bol sam a neviem co bude o 5 rokov,mozno uz nebudem chciet alebo sa nebude dat...tak si spravime teraz a bude pokoj... 🙂

a ja polievku tiez nedavam....

uz sme hore,dopeciem kolac a utekam na prechadzku...zatial pa 😉

sisulka7
1. feb 2010

tak Kristinka konecne zaspala, hodinu som sa ju snazila bezuspesne uspavat, nechcela ani pit, ani papat, tak som ju dala do postielky a nechala vyplakat 1. krat a do 5 minut spala. Uz som musela odsavat, lebo sa zasa von ani nedostaneme. ☹
inak Kristinka tiez nechce cez den mlieko. O 6 vypila 150 este v spanku a odvtedy az 40 ml. ☹ na desiatu mala vyzivu 100g a na obed zeleninku 150g.

z.vrablova
1. feb 2010

Ahojte... sme spat z gastra... dr. mi predpisala na jeden recept 5 baleni BebaAR... som nechala majlland v lekarni... A neostalo len pri lekarni... som sa dnes v meste vysantila na Kristinke... (tak som lahsia o stovecku.. no zabijem sa??!!) ...svaly normalne tvrde... 😝 Matka, vyber dievcenskeho mena uuuzasny... 😉 Aj my mame vybrate chlapcenske... Jakub... a planujeme zacat od maja pracovat na babatku... musim najskor schudnut a chcem si uzit sestrinu svadbu ako sa patri... ked som na svojej abstinovala..
Ja ovocie zatial prevaram (okrem bananov)...
Eviq, Paulusa blahozelam vasim drobcom k vymesaciu... nas o par dni caka sedmicka!
Kristinka nejedla od 11ej... a spi tvrdo... budi, nebudit?? Ved ma zje, ked sa zobudi.. dnes ju caka kralicie masko so zemiakmi a feniklom od HIPP... vonia to uuuzasne... ale myslim, ze dnes by mi vonalo aj zradlo pre psov.. 😀

paulusa
1. feb 2010

tu to viazne 😀
zuzi dik. co take si kupila malej Kristinke?
Matej spapal mliecko a hned zaspinkal- som zvedava co budeme robit v noci 😀

z.vrablova
1. feb 2010

riflovu suknu, klobucik na leto, teplacky, zubne kefky ( 😀 ), kasu slivkovu, chicco dudle na flasu, pancusky... no same potrebne veci...

martinex
1. feb 2010

zuzi no sak bohvie ci sa nam podari na prvu supu 😀

inak skoro som infarkt dostala...robila som mm tiramisu v kuchyni a maly sa hral v obyvacke...a ja tam pridem a on mimo deky a sedel! no amen tma,utekala som k nemu,lebo on ma tendenciu este padat a to by si hlavu riadne udrel... no ak nezozeniem co najskor ohradku,budem ho musiet priviazat o radiator 😀

paulusa
1. feb 2010

zuzi- tak super- mala bude kocka 😵

mati- to je fakt na infarkt. skus nieco najst na www.bazos.sk- niekedy tam nukaju nove este zabal. a za super cenu

martinex
1. feb 2010

paulus hladam uz dlho...ale vsetky pouzite su uz prec...snad sa podari,ak nie tak kupim aj novu

bagaja
1. feb 2010

no tak dieťa už spí....

tak sme dnes mali pekný den ja so synovcami, a hlavne sme dobre vymrzli na prechádzke, brr....dnes má byť najstudenejšia noc až -23, ufff

a na ORL kontrola oka....všetko v poriadku tak som rada 😉

babulka123
1. feb 2010

ahojte ... matka no vidim ze idete na ostro.. tfuj tfuj nech je to co najrychlejsie.. tesim sa s tebou ..

babulka123
1. feb 2010

jaaaj a bola som dnes v robote tak sa z nej tesakovali..

potom sme boli u svokry, ninka dala na obed zas 30 min ale bola ocividne este ospala.. a tak mi svokra hovori daj kocik ja ju uspim .. tak som sa usmiala ze vsak skus.. a ta moja herecka zaspala a spala dalsiu hodinu.. a doma sa mozem aj roztrhnut a spat ani za svet.. no chapete to ??? sa ukazuje .. heheheh

ja som bola zatial so svagrinkou v obchode, troska som sa vysantila v draciku .. a potom sme boli spolu v skole lebo Veronika si isla dat zapisat skusku z matiky... MAtka .. co som sa ta pytala ci jej nepomozes.. tak herecka spravila opravny na C.. taka bola stasntna.. a ja s nou ..

cestu spat som naplanovala tak aby ninka spala v aute a podarilo sa , potiahla aspon tu pol hod...

a teraz zaspala.. dufam ze za na celu noc.. hehehehehe

lulu ma uz nebude mat rada... cmuuk

zuzkamilko
1. feb 2010

ahojteeee ☹
tak my mame ekzemik,dostali sme olej do kupela a mast na natieranie a o tyzden kontrola 😖

bagaja
1. feb 2010

och zuzi tak nech sa to rýchlo vyplieči....

no babul aj moja svokra malú uspí bez problémov, že ako nechapem 😉

babulka123
1. feb 2010

baga ani nehovor.. ale je to podla mna normalne..
aj sestra ju uspi... asi je to tym ze je to ina osoba.. neviem ..

wenka
1. feb 2010

daniela, a ako si to riešila s Kubkom? dávala si mu potom viac príkrmov?
my dnes: obed 100g zemiak+mrkva+cvikla, olovrant 80g jablko+banán, večera 80g nemliečna jablková kaša... mm len na zapitie pred spaním (každým)

sisulka - pitie mliečka 😠

eviqa, palusa * gratulka drobcom k výmesačiu 🙂

lizatko1009
1. feb 2010

aj moj nechce nejak mlieko, len pred spanim a rano, zvykol si na ine jedla. 😖

chcem sa opytat, ako sa citite ked drzite tu 90 dnovu dietu? pomaha? asi to skusim aj ja, dnes som sa pozrela do zrkadla a zistila som, ze som pribrala 😠 a vadi mi to, tazko sa hybat 😠 chcem schudnut z kotla brusneho, ruk, prs, lic, ale otazka je ale AKO? 😠

martinex
2. feb 2010

dobre ranko...
noc bola trosku horsia, mam pocit ze bol viac u mna v posteli ako vo svojej...

babul ze gratulujem ku skuske 🙂

lizatko dieta je v pohode a pomaha...za 12 dni -4kg...tak sa tesim...

no a ten nas truhlik uz sedi skoro stale... strasne ho to bavi 😀

martinex
2. feb 2010

jeeeej,sak ja som dnes prva 😀

z.vrablova
2. feb 2010

dobre ranko... hlasim vysledky po 1. vodicke... 13KG DOLEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!! ja sa neskutocne vytesujem.... 😀 😝 😎

Noc opat bez zmeny, jedno papanie o tretej rano a vstavali sme pred osmou... uz si sucha ocka, tak to vidim este na spanok....

perla200
2. feb 2010

ahojte....tak mi sme včera mali mäsko a poobede jablko s bananom....a bralo jej, ja mam pocit, že čo nezje ju zje ona🙂))))))) ale velmi sa tesíme.....

karin.
2. feb 2010

zuzi teda gratulácia,ide ti to fakt super! aj ja chcem už mať toľko dole.... čo si zvykneš robievať v uhlohydrátový deň?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre