Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

zuzujan
4. feb 2010

ahojte davam odporucanie na super hracku, nasej malej najoblubenejsiu
http://www.najnakup.sk/Porovnaj_hracky-pre-najm...
a samozrejme este hracky co hraju, blikaju - proste zvuky

mirka nic si z toho nerob ja som sa tiez este nevyspala, od pondelka sa mi zacala budit mala len 2x v noci, som bola stastna ako blcha, ale tuto noc zas vkuse hore.....neviem preco, nechapem......asi uz radsej neriesim 😝

daniela33
4. feb 2010

Ahoj Zuzka, ja bývam pri poliklinike na fábryho

tak budenie dvakrát v noci môžem len závidieť, my odkedy zaspíme večer tak sme do rána hore sedemkrát niekedy aj osem ...

zuzkamilko
4. feb 2010

fihaaaa dnes su tu same kosicanky 🙂
aj nejake stretko by sme mohli dat,resp. ked sa trosku otepli

daniela33
4. feb 2010

Zuzka jasne dáme, ale fakt nech je už tá zima preč a hned bude lepšie, ja sa tak strašne teším na jar 🙂 🙂 🙂

zuzkamilko
4. feb 2010

aj ja sa tesim,minule som tak rozmyslala,ze zas ked bude stale prsat,tiez to nebude dobre,ale nie,tesim sa,ze nebudem musiet maleho tolko obliekat a tak 🙂

bagaja
4. feb 2010

jeeej zuzu 82 pozerám že aj vy dnes slávite...gratulka 😉

wenka
4. feb 2010

..bree ránko prajem.

my v noci 2x hore (23,15 a 4,15) a ráno sme vstávali o 6,40.. celkom sa dá, aj keď stále snívam o tom, že večer si ľahnem a vstanem až keď budem vyspatááá 😀
inak včera nám došla stolička na kŕmenie a malému sa páči viac, ako keď som ho kŕmila v kresielku alebo na rukách.. večer mi dokonca zjedol 120ml mliečnej kaše 😲 a pred spaním si cucol aj MM. A tiež sa učíme piť - včera vypil za 15 minút 10 ml vodičky z fľaše, ale to mal dobrú chvíľku.

Mirka907 - ja dávam mliečnu kašu, lebo Maťko pije veľmi málo MM. Mám aj nemliečnu, aj tá mu chutí, a spí po nich rovnako dlho.

Zuzka - ja som z Ťahanoviec 🙂 Madridská

Dani - my chodíme na Fuču k MUDr. Antónyovej, najbližšie vám zamávame. Inak Maťko mal tiež pár dní takých, že vstával v noci takmer každú hodinu a mala som dosť.. obdivujem Ťa, že funguješ..

a všetko NAJ dnešným oslávencom - Peťke, Adamkovi, ...

wenka
4. feb 2010

nieee, Maťo je už hore,,,, to som zas toho veľa nestihla

zuzkamilko
4. feb 2010

jeeej wenka ja som sofijska a tiez chodime k antonyovej 🙂

daniela33
4. feb 2010

wenka super, poznám ju, my chodíme k Horváthovej ... už sa teším na to stretko, však ak sa konečne dáme dokopy, tak sa stretneme aj v pondelky na fit loptách s detičkami 🙂

eviqa
4. feb 2010

...no tak máme za sebou hruškové pyré, chutilo mu viac ako jablko.
... môj malý zázrak prežil aj tých -15 😀 ale mne na balkon svieti slnko, takže asi bolo teplejšie,ale hlavne nefúkal ten hnusný vietor.

eviqa
4. feb 2010

...zuzi, blahoželáme k sedeniu. To sa posadila úplne sama?

zuzkamilko
4. feb 2010

evi...chcela som sa ta spytat,to ti aj doobeda aj poobede spi 2 hodinky?

eviqa
4. feb 2010

zuzi, áno. a včera napr. spal aj na obed pol hodku. On je nevyspytateľný, ale ked to takto zosumarizujem, tak áno. Dnes som ho o deviatej vyložila na balkon a vstal o jedenástej, teraz nespí a čakám, že bude spať po obede, ked sa naje. No ale nie vždy sú to presne 2 hodky, nieked aj 1 a pol hodiny. Kedy ako.

lizatko1009
4. feb 2010

ahojte tak babatkam co maju dnes 6 mesiacokov gratulujem, idem nieco uvarit, maly prave zaspal takze 2 hodinky aspon trosku veget, a tak mozem zacat od znova idu nam horne zuby tak si stale sucha, opuchnute dasno ma jak bombule, mne spi na obed 2 hodiny a potom este da 3 a tak ako vzdy bude cucat do 11 vecera.

zuzkamilko
4. feb 2010

evi.......to mas riadneho spachtoska 😉

martinex
4. feb 2010

ahojte kocky...
tak mne vcera nesiel net,jak ma orange ten vypadok,co bolo aj dobre,aspon som sa ucila na skusku... mimochodom dala som ju dnes za A! juch 😀 takze zimny semester mam hotovy.

noc inak o nicom,ako vzdy...takze mlady muz ide do vlastnej izby a hned ako sa tam prestahuje nastuju galeje 😉 pekne sa naucime spinkat a nie mame vysiet na cicke celu noc, sak som rano dolamana a kym sa rozhybem je aj obed...
inak dieta super 😉 uz je 12hodin a ja som este nejedla-nejak som nestihla a neni som ani hladna.. co predtym by som uz zarubne trhala 😀

aa musim vas docitat,ak sa mi to podari 🙂

bagaja
4. feb 2010

baby ja už som bezradná, malá spapala 14g mrkvy a ani pánovi viac a nechce ani čaj ani cicku, len nervy a rev, ja to nechápem a to mi robí už tretí deň 😠

babulka123
4. feb 2010

baga nebola studena nahodou alebo horuca?

ked nechce nedavaj.. skus o tt neskor.. alebo jej tam skus dat aj zemiak.. mrkva sama o sebe ma divnu chut...

bagaja
4. feb 2010

babul ona mi už týžden pekne papala aj mrlkvu aj zemiak, v pondelok dokonca aj brokolicu, ale od utorka nedá nič a ričí pri tom ☹

zuzkamilko
4. feb 2010

baga....neboli ju hrdielko?alebo nejde jej zubky?

bagaja
4. feb 2010

ja neviem čo to može byť ale už mi pekne pukajú nervy z toho revu 😝

babulka123
4. feb 2010

zubky. mozno ..
baga. vydrzaaat.. my mame doma to iste.. cely den len nervy a rev.. ale dnes som sa tak obrnila ze mi to nejako vobec nevadi. hehehe az mi to je divne..

bagaja
4. feb 2010

a ešte k tomu som tri dni sama s malou, čiže je v kuse na mne..., pomohlo by mi aj 10 minút kludu, ale čo už, vydržíme 😉

a ideme asi von to mám istotu že zaspí, aj ked je hladná ale jesť nechce, takže nechápem 😝

babulka123
4. feb 2010

inak baby zatial vyhravam 2:0 nad Ninkou .. zas na obed sa zobudila po pol hod, uspala som ju znova , potom po 10 min, zas som ju uspala a teraz spi uz pol hod..
tusim uz viem ako na tu bosorku malu .. .

a ideme skusat novy postup.. doobeda hod a pol spanku a na obed max 2 hod a potom uz nic az do vecera.. snad to pojde..
dnes to tak vychadza... tak drzte palce nech to aj tak ostane..
a poobede sa chystam von este tak mi aspon rychlejsie prejde cas..

bagaja
4. feb 2010

babul a nezaspí ti už potom v kočíku?

lebio my máme doobeda 1,5 hodky a poobede 2 hodky, ale najlepšie ked sa zobudí okolo 4tej to viem že v pohode vydrží do večera

martinex
4. feb 2010

baga aj my poslednu dobu slabsie papame...niekedy do seba natlaci aj 100g len taky supot a niekedy ani nie 30g... no co uz...pomaly postupne to pojde... o tyzden dam aj masko,snad mu to bude smakovat 😎

babulka123
4. feb 2010

no kedze teraz sa uz zobudila tak si da este pol hod ked pojdeme von.. okolo pol 4 -4..

babulka123
4. feb 2010

xdcbvvb54e fdcxbtdx l

en jablka (ocistene, pokrajane) v malom mnozstve vody... ja mnozstvo tak odhadom... dajme tomu 5-6 jablk, davas pozor, aby sa voda neodparila a rozvaris ich na kasu, alebo tak do makka, potom ponornym mixerom rozslahas na kasu a za normalnych okolnosti mas takto hotovu detsku vyzivu... lenze ked to chces ako "tortu", tak (ak su jablka kysle a mama synovca - sestra?? sa nebrani cukru, tak mozes trocha cukru dat) no tak aby to zhustlo, zarobis zase v malom mnozstve vody 1 alebo 2 zlate klasy

len zlate klasy a vodu, vymiesas, a supnes k tym rozmixovanym jablckam, povaris, zhustne.. no a to potom davas na piskoty (v tortovej forme - piskoty, jablckova masa, piskoty, jablckova masa......)

13:28Silvia
vsetko je to viac-menej odhadom... a aby to bolo ok, popisem, ako to ma vyzerat - tie jablcka, pred tym ako ich ides rozmixovat, nemozu plavat v nejakom mega mnozstve vody, lebo to bude strasne riedke, ak je vody viac, zlej ju, ale nie vsetku - voda tak po okraj jablcok.. potom mixovat, potom ZK zaroveny v malom mnozstve vody (cca 1,5 dcl)... preto pisem odhadom, lebo myslim, ze tak je to naj... mozes mat napr. jablcka viac stavnate, alebo menej stavnate... tak tak od oka. Naozaj tam nemas co pokazit

no baby neviem ako sa ninke podarilo dat CTRL V ale aspon vam dala recept na tortu pre babatka na 1 rok.l...
heheheeh sikovnicka je to

babulka123
4. feb 2010

baga a kedy vstavate a kedy chodite spat tak aby vam to vyslo do tej 4??? mne ani za svet.. nieco musim vyspekulovat.. heheh

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre