Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

bagaja
5. feb 2010

ja neviem dolné už máme dva ale horné nevyzerajú žeby šli 😒 no ale samozrejme všetko pchá....

a tri dni som na nu sama a to je vážne dosť ked je taká zlá 😖

deina2005
5. feb 2010

tak hlasim sa po dlhej dobe bola unas dlhodobo teta angina.dnes ju dostal zasa maly Lacko.vcera sa mi stala taka vec.malu som vecer okupala a potom sme sa spolu hrali.ona dala nozicky pod brusko vystrcila dupu a zistila som ze tam kde jej konci kostrc ma dieru.normalne dalsi otvor.no samozrejme som zbledla.rano hned k doktorke s malym a hned som sestricke spomenula co som malej vecer objavila ona nato oooo to nic take nebude.ale ja som to potom spomenula doktorke a povedala som jej ze nech sa nato kukne.no nezdalo sa jej daco pytala sa ci jej nieco odtiel nevyteka lebo moze ist o nejaku anomaliu kde sa crevo nejak divne vytvori a su potom 2 otvory skadial sa moze vyprazdnovat.no ja som myslela ze ma asi trafi.tak som sla k chyrurgicke.ona to preskumala.mala bola strasne zlata krasne bez pohybu lezala ani sa nepohla.no vraj to ma ten otvor zrasteny a ze to nieje nic vazne.mam to sledovat.vola sa to Pilonidalna cysta.treba to sledovat aby sa to nezapalilo a vraj by to malo zrast.mynule som jej nasla hrcky na cicikoch takvraj to je z toho ze kojim a je to z hormonoch.ach jaj clovek sa pri takychto veciach strasne prestrasi.pre istotu skontrolujte si drobcou.normalne som mala vycitky ze mala uz ma pol roka a ja som to az teraz objavila

bagaja
5. feb 2010

deina ☹ ani nevrav....verím že to nebude nič vážne

deina2005
5. feb 2010

no vraj to nieje nic vazne niektory ludia to nemaju zrastene a maju tam normalne dieru

blazka24
5. feb 2010

ahojte babule, tak som konečne tu, mandle už v poriadku, ale malý nejak nie a nie 😠 idú nám asi horné zuby normálne keď do niečoho zahryzne celý sa trasie 😕

a mám otázku, malý sa mi začal budiť o tretej ráno som z toho v šoku a jesť si pýta po príkrme už do dvoch hodín od najedenia tak neviem v čom robím chybu?

deina2005
5. feb 2010
zuzkamilko
5. feb 2010

blazka,neporadim ti,moj maly sa budil raz za noc okolo 4-5 a teraz 2x vstava,deticky sa menia..... 😒

deina2005
5. feb 2010

blazka uz asi potrebuje viac papat alebo nieco sytejsie

blazka24
5. feb 2010

díky baby už som fakt zúfalá, skúsim začať dávať kašu, ale bol chorý a ledva zjedol polovicu svojej dávky mlieka tak som nechcela zaťažovať žalúdoček, rozmýšľam či mu nie je zle aj z tých ATB aj keď dávame B-čko vitamín

eviqa
5. feb 2010

tak sme po obede, mne treští v hlave ☹
deina, uff...nenachádzam slov, ale určite všetko dobre dopadne 😉
blazka a nemá rastový špurt?

blazka24
5. feb 2010

eviqa a to čo je? že chce jesť viac ako inokedy? ale ja mu dávam koľko len chce ale on zatne pery a už viac nevmestíme a potom o hodinu-dve ide vyvrieskať operu Aida 😠

lenka_66
5. feb 2010

baga, mm je uz 3 den prec a petka 3 dni nechce papkat.nema toto suvis?

blazka24
5. feb 2010

leni a nejdú zúbky?

eviqa
5. feb 2010

blazka, no to je vtedy, ked bábätko chce viac papať ako inokedy a tým aj rastie a priberá. My sme to ale nemali, ale kíl máme dosť aj bez toho

lenka_66
5. feb 2010

evi , my ho mame stale 😀 😀 😀

blazka24
5. feb 2010

eviq tak teraz neviem, asi musím po príkrme ešte ponúknuť mlieko ale prečo sa začal budiť nadránom vrrrrrrrrrr ja čo milujem spánok teraz toto 🙄

eviqa
5. feb 2010
blazka24
5. feb 2010

evi

blazka24
5. feb 2010

eviq prepáč som rýchlejšia než hnačka - odťukla som enter - ja nekojím takže mňa sa to netýka

eviqa
5. feb 2010

blazka, o.k. ale si myslím, že to môžu mať detičky aj na UM, neviem

martinex
5. feb 2010

ahojte...
tak sme uz doma, boli sme v restike na obed aj s mojou mamou a sestrou... no srandy kopec,maly s babkou zabavili celu restiku,robili tam opicky,dadik vyskal a smial sa jak divy 😀 a prisli sme domov najedol sa a spi...
mne konecne prislo dvd s cvicenim,tak od zajtra zacinam...inak uz mam 5kg dole,tak sa vytesujem 😉
a kupovana zeleninka s maskom,ziadnu dieru do sveta neurobila,dadko pekne striaslo a furt to vypluval,takze budeme bojovat s domacou stravou dalej 😉

babulka123
5. feb 2010

no pekne..matka tak bojujte..

ninka dala zas 1apol hod tak som rada.. este da 20 min v aute a bude super.. neriesim budeme na 3 spankoch.. zatial sa to da..

som u sestry a v BA nechutne prsi som z toho na nervy..

martinex
5. feb 2010

babul no u nas neni o moc krajsie,neprsi ale brutalne fuka...dneska sa von nejde! 😎

blazka24
5. feb 2010

martinex a to si ho mala v čom ked ste boli v reštike? a gratuľujem k chudnutiu ja ako som chorá tak som to zavrhla musím už vážne začať

babul v NR neprší ale ako fúka, zadok mi ťahalo do boku

martinex
5. feb 2010

blazka tam mali destke stolicky...ale inak by som ho mala asi v kociku-v sportaku....

blazka24
5. feb 2010

marti tak náš dlho v stoličke ešte sedieť nechce, už by som tak rada vypadla niekam von vrrrrrrrr ale aj toto počasie robí svoje

daniela33
5. feb 2010

ahojte tak som späť vytočená až do .... objednaná na 12:45 o 14:45 klopem na dvere, nech mi vráti správu a odchádzam, ešte bola predo mnou jedna mamička s mesačným bábom ... nakoniec ma zobrala. Niesol ma otec, ktorý je nervák na entu, chodil ako zúrivý tiger, nadával, hrešil, sama som mala čo robiť s malou, lebo neobsedí na mne, tak som s nou dve hodiny chodila hore dole chodbou a k tomu tie otcove reči pred ľudmi .... no a nakoniec som nestihla ani magistrát vybaviť dan z nehnutelnosti.... proste paráda den a prídem domov a volá mi muž, že v nedelu poobede odchádza do Brna na školenie, príde v stredu ráno. Dobre, poviem si čo už, však v stredu, štvrtok, piatok má mať voľno a nato mi povie, ale musím hned ísť do práce aj v stredu, aj v štvrtok a piatok... a to robí dvanástky, takže ho od nedele poobedia do soboty rána skoro ani neuvdím .... pením ... 😠

martinex
5. feb 2010

blazka u nas stolicka v pohode,ta co je doma,mm mu na to dal take hracky co sa davaju na kocik,tak sa s tym hra...a v restike tu plastovu celu ocmulal 😀

dani to ti verim,aj ja by som zuby cerila....

blazka24
5. feb 2010

daniela to je fakt pech, ako sa hovorí keď sa kadí tak na kopu.........dúfam,že ste aspoň v poriadku

blazka24
5. feb 2010

eviq prečítala som si to ale možno je na tom niečo - síce v noci sa mi nebudil doteraz ale čo ja viem........

marti náš by tam neobsedel, on sa nevie dlho hrať ani sám, čo teraz predvádza je horor, hrá sa a za sekundu rev jak keby ho drali z kože - neviem čo to má

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre