Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

daniela33
6. feb 2010

ahojte, čítam čo nové ...

Zuzka všetko naj k siedmim mesiačikom 🙂

Mati super takže aj cvičíš ... xi xi ja tiež už som začala s kalenetikou ... mám s nou dobré skúsenosti spred pôrodu, cvičila som ju roky ...a ty čo cvičíš?

dnes som sa baby vybrala do mesta doobedu trochen nakúpiť, samozrejme najlepšie obstála Tamarka 🙂 ale z toho mám najväčšiu radosť, ked jej nakúpim nie sebe, už mi muž minule vynadal 😀

perla krásna váha malej 🙂 a inak s karfiolom som predbežne skončila aj ja, včera mala zeleninku zemiačik mrkvu a karfiol a v noci o pol jedenástej sa zobudila s takým krikom,hodinu v kuse vrieskala, presne taký plač ako spred pár mesiacov, ked nás trápili koliky ... ☹

martinex
6. feb 2010

dani ja som cvicievala cindy crawford..a ma aj cvicenie po porode,tak to cvicim....

a nam karfiol nastastie problemy nerobi a malemu chuti-teda v ramci moznosti 😀

iveta6384
6. feb 2010

Matka diky aj som si myslela,ze je to ok, ale pre istotu sa pytam. Dnes to nebolo take slavne s jedenim zeleninky, sice zjedol svoju obvyklu porciu 200 g, ale jedli sme asi 30 minut, to je nezvyk a to som mu msela predtym dat trochu toho dzusu s vodou, lebo bol taky hladny ze reval ako o zivot, uplne bol zurivy. Tak ked ho dzusik trosku zasytil, potom zvalil celu misku, ale bojovali sme. Kasu jedol o dve hodiny na to a to zbastil bez problemov za par minut. 😀
Baby ale zavidim ako vam tie kila idu dole ja sa neviem odhodlat, lenivec lenivy zo mna. 😅
Zuzka vsetko naj malej k 7 mesiacikom, to je neuveritelne ako to leti. 😕

z.vrablova
6. feb 2010

dakujeme vsetkym za blahozelania... my sme boli cely den u kamaratov na dome... mala bola ukazkova... Zajtra ideme k nasim na obed, tak sa ukazem az vecer... pekny zvysok vikendu vsetkym....

z.vrablova
6. feb 2010

http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=ac...

potrebujem velmi pomoct s hlasmi... ak date zdielat vsetkym vasim priatelom, mozte pomoct dobrej veci... dakujem vsetkym veeelmi pekne... dnes je posledny den, kedy sa da hlasovat....

babulka123
6. feb 2010

z.. hotovo..

martinex
6. feb 2010

babul pls,ja som taka truba,neviem najst na mmb tu tetu co sme od nejk kupovali tie nalepky na stenu..pls pomoz

babulka123
6. feb 2010

matka hladam pockaj

martinex
6. feb 2010

anka lubim ta!!!!

babulka123
6. feb 2010

ale keby si nahodou nevedla co s peniazmi.. hehehe

toto je malovane na stene.. kraaasne

http://www.creartive.sk/deti.html

babulka123
6. feb 2010

juuuuj to som potrebovala dnes.. uz mozem ist spokojne haji.. cmuuuk papapap

livia1
6. feb 2010

Z. tak už som aj ja poslala hlas 😉

martinex
6. feb 2010

babul isto, tlacim ich doma na tlaciarni,prave teraz 500-vky.... 😀

cmuk,idem haji...a diiik

z.vrablova
6. feb 2010

dievcence dakujeme cmuuuk

iveta6384
6. feb 2010

Zuzi zahlasovane.
Babul ten link na tie izby je super, su prenadherne...
Uz isto vsetky spite, tak dobru nocku... 😉

mirko
6. feb 2010

caute, tak citam ze oslavujete vyrocia....no my mame tento rok v juni 5 vyrocie sobasa-som zvedava cim ma manzel ohuri 🙂 , teraz 17 februara 3 roky co sme sa prestahovali do vlastneho domu,v marci 11 rokov co sme spolu zacali randit a este ma aj starsi syn 3 roky....oslava za oslavou 😀

iveta6384
7. feb 2010

Baby maju vyrocia sobasov a mna to este len caka.Planujeme svadbu na 26.6.2010... Neviem teda zaco, ale plan je haha. Kateringova spolocnost nam to vypocitala pre 30 ludi na 2000 euro plus saty,prstene, fotograf, hudba, kvety, oznamka atd, atd sa nedoplatime, este k tomu z jedneho platu. Ved uz teraz zobracime, no uvidime co a ako... 😅 😅 😅

martinex
7. feb 2010

ivet my sme si vsetko organizovali sami,dokonca aj oznamenia,kupili sme si papier na vizitky,ja som ich spravila na pc a potom len vytlacit a vytrihnut... a poviem ti,mali sme z toho dobry pocit,ze sme si to cele sami urobili... aj menovky na stoly,kupili sme tie male cokoladky a zase sme si na ne spravili obal na pc,vystrihli a nalepili...
ked chces,tak kuk http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

inak noc o nicom,jak som ho dala do jeho postielky tak rev,proste chce spat so mnou..uz aby ta izba bola hotova ☹

babulka123
7. feb 2010

bre ranko...

matka sak natlac aj mne.. bud kamoska..

my dnes extremne dobre.. od pol 9 spinkala , zobudila sa sice o pol 4 ale hned zaspala, teda hned no asi po 15 min co je u nas nezvyk a spala do 8!!!!! normalne nechapem.. ale po vcerajsku sa v podstate ani necudujem .. musela byt strasne unavena.. oslava narodenin nasho krsnata bola super, sice hluk a chaos a vela ludi ale ninka bola hviezda.. ani raz neplakalla..

daniela33
7. feb 2010

dobré ránko, noc sa dala, len ten večer, opakovalo sa to isté ako deň predtým, zobudila sa o desiatej a hodinový rev a potom uspávanie...takže na vine asi nie je karfiol, ale pravdepodobne zuby ... dala som jej viburcol čípok na upokojenie, poriadne natrela ďasná ... a potom sa nejako upokojila

košičanky ... ak tu náhodou budete ... dajte vedieť, kto ide zajtra na cvičenie s detičkami na loptách ... zatiaľ naisto Lenka a ja ...

wenka
7. feb 2010

..bré ránko a peknú nedeľu 🙂

dani, ja xcem ísť tiež cvičiť, len dnes som sa zobudila nejak seknutá, tak dúfam, že to rozhýbem 😝

inak noc pohoda, 2x hore, len ten môj chrbát.. zato včerajšia noc - boli sme hore asi 7x, nechápem prečo. ale som rada, že to bola len taká "jednorázovka"

Maťko spí, obed navarený, tak ja idem pracovať

daniela33
7. feb 2010

wenka tak to nič moc s tým chrbátom, ja mám tak ruku ľavú, ale včera som dostala masáž, tak dúfam, že už to bude oki ... tak prosím daj vedieť, lebo Lenka dnes musí poobede sa spojiť s tou pani a nahlásiť koľké prídeme...

Tami tiež spí, a ja účtujem popri ... sem tam nakuknem 😀

iveta6384
7. feb 2010

Mati super kukla som, ja tiez rozmyslam menovky, oznamka a tak si spravim sama. Len vsetko ostatne je mi asi tazko, kedze na slovensko prideme tak 2 tt pred svadbou, tak nebude moc kedy. Ale musim nieco poriesit, ved to su nehorazne peniaze. 🙂

martinex
7. feb 2010

ivet a to budete mat na svk svadbu?
lebo ak hej,tak si to povybavuj sama...my sme mali v restike,dohodli sme si to sami..kolace napiekli babky,akurat torta sa kupovala... a saty zozenies v pohode aj lacnejsie, ja som mala z pozicovne za 4000skk

iveta6384
7. feb 2010

Tak super, len u nas moc restiky ee, ten sefkuchar tej kateringovej spolocnosti je moj idol, velmi sikovny. Kedysi som s nim robila a som si povedala, ze ked sa budem raz vydavat, on mi bude robit svadbu, tak preto by som chcela jeho. Tak neviem v hoteli by ma to vyslo lacnejsie ako s nim. No ved musim si este porozmyslat. Hej svadbu na svk a potom odchadzame do Australie, do Irska sa uz nevratime.A saty to asi budu fofry 2 tt pred svadbou zhanat saty, este k tomu leto, vela svadieb, no snad sa postasti. 😉

wenka
7. feb 2010

dala som si Voltaren, a vyzerá to byť lepšie.. zajtra by som to mohla zvládnuť, takže hlásim, že ideme.
už sa tešíím 🙂

martinex
7. feb 2010

ivet neboj,ja som sa bala na valentina ked sme sa brali a v pohode bola ponuka dobra...
sak si porozmyslaj a uvidis...je pravda,svadba je len raz...ale ja by som skorej investovala do medovych tyzdnov potom,ako vsetky prachy vytrieskat na svadbu 😀

inak mame uz doma ohradku...tak sa tesim,uz mi neutecie ten maly chrust 😉

wenka super

zuzkamilko
7. feb 2010

ahojteeee
tak ja zajtra na to cvicenie pridem,aspon vyskusam a uvidime 🙂

iveta6384
7. feb 2010

Tak medove tyzdne budeme mat asi az ked bude mat Matthew 20 hahah... Teraz nie, na to jednak nemame peniaze momentalne a hlavne ideme do tej Australie, takze mam take medove tyzdne ako vysite, az sa z nich zcvoknem. hahah 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre