Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
7. feb 2010

ivet to mas pravdu 😀

blazka24
7. feb 2010

ahojte babule, tak idem sa konečne pochváliť - dostali sme sa takpovediac po chorobe do normálu, dnes sme vstávali o piatej napapali sa a spali do 7,30 ..........teraz spíme od jednej a sú skoro tri a nevyzerá že by sme sa budili, spíme v kočíku takže pohoda........

výročie svadby budeme mať v máji som zvedavá ako to dopadne, minulý rok sme nešli nikam 😕 aj keď tatinko zabudol lebo som mu volala do práce či nemôže prísť načas z práce a starý že prečo či je niečo dôležité tak som ho poslala do zadného otvoru a povedala mu že deň kedy som povedala omylom ANO 😀 takže odvtedy sa snaží 😅

inak máme problém - včera sme otvorili kašu obilno - mliečnu kašu nutrilon s jablkom a malý to odmieta jesť reve ako tur, tak uvažujem nad ryžovou a teraz babo raď ako na to? niekto tu spomínal pomlieť ryžu či čo?

wenka držím palce, seknutie je sviňa ak čo len trochen zachladneš zo zimy je to späť 😠

daniela33
7. feb 2010

super, tak sa tešíme, ja mám akurát dilemu, čo so synom, zajtra má päť hodín a končí o pol jednej a to nestíham sa vrátiť, ... asi ma bude čakať pred dverami, no čo už... ale je dosť nachladený, nos má ako paprika a kýcha ako chorý somár 😒, tak aj rozmýšľam, či ho nenechám jeden den doma...

wenka super, aj mne zabral voltaren aj gél voltaren

lizatko1009
7. feb 2010

martinex objavila som body s nadpisom davidko=tatiov poklad. aj lubim moju Ninku a vbseliake ine nadpisy ja idem malemu objednat.

blazka24
7. feb 2010

lizatko my sme mali na body Riškove prvé vianoce ale mrzí ma že body je mu už malé, toto je sila že tie naše deti rastú ako z vody, už normál nemám bodička - lebo šablujeme stále statočne tak nám ani tucet nestačí 😀

daniela33
7. feb 2010

baby čo držíte 90-dnovku ... radte xi xi, to vážne treba brať tak striktne, čo na obed to aj na večeru? už som sa pridala k vám, zatiaľ to celkom ide, ale mám jeden prehrešok, ktorého sa ťažko budem vzdávať a to je káva s mliekom a lyžičkou cukru ... vadí veľmi?

lenka_66
7. feb 2010

dani ja ju sice nedrzim , no potesim ta mna to nevadiiiiiiiiiiiiii 😀

blazka24
7. feb 2010

dani ja idem na to po ATB - doteraz som tvrdila že pôjdem na to od prvého xixixixi takže držím päste ak začnem cvičiť s crawfordovou čakám kedy rozbijem nábytok svojou sloňou váhou 😀

lizatko1009
7. feb 2010

blazka ved to ze rastu jak z vody, ale ta pani to doma robi tak tomu sa neda odolat, ja mu objednam ja vacsie na leto s kratkym rukavom a jedne s dlhym aj podbradniky take ma, na pokeci som tu pani nasla.

daniela drzis 90 dnovu dietu?

daniela33
7. feb 2010

no leniiii... ďakujem za účasť 😀 , kašlem na to, diétu držím, ale kávy sa nevzdám, lebo inak by asi šla diéta pa pa, bez kofeinu nevydržím a kofeín bez mlieka a cukru nehrozííí....

blažka aj ja som stále odkladala, ale musím stopnúť tú váhu, mám z toho depky len ... a kde sa dá zohnať jej cvičenie? ja zatiaľ cvičím kalanetiku

blazka24
7. feb 2010

lizatko na pokeci? daj link nech vidím ...........ja takéto veci môžem - starý ma asi utopí v záchodovej mise ale čo už 😀

daniela33
7. feb 2010

lizatko tak dala som sa na boj, lebo jar sa blíži, aj ked pri pohľade z okna 😀 to vyzerá inak ... ale potrebujem dať dole šesť kil ...

blažka môj takisto, toľko rečí má, chodia mu ústa ako kačke r... ked niečo malej kúpim ...

blazka24
7. feb 2010

dani ja som si to objednala z jedného časáku, ak dáš adresu prepálim a pošlem........
čo sa týka hmotnosti, tak ja ked sa vidím tak som už v depke a dnes mi môj starý povedal že uhni veľryba a skoro som ho ubila v kúpeľke 😀 a on si len robil srandu ale ja som nejak náchylná na tieto srandičky, keď by som mala svoju pôvodnú váhu určite by mi to nevadilo vrrrrrrrrrrrrrrr

blazka24
7. feb 2010

lizatko ďakujem už som si uložila do kompu adresu........

daniela len 6 kilo? tak to máš dole co by dup ale ja tých mojich 20 kg to je iná riekanka 😕

lizatko1009
7. feb 2010

daniela a pomaha to? ja chcem dat dola 8-10kg na povodnu vahu, len neviem ci to nema zly dopad na kojenie.

daniela33
7. feb 2010

blažka ja by som zabíjala ked mi syn povie, mamka máš tučné stehná a veľký zadok 😠 , môj starý zatiaľ pohoda, odhovára ma od chudnutia, vraj sa mu taká páčím, no nezadusím ho xi xi... ale ja viem, že sa bojí, že schudnem ako pred dvoma rokmi a vraj už kostičky na mne lingali ....
super, ďakujemmm 🙂 , pošlem ti adresu do ip ... to z nás ale budú kočky potom 😎

blazka24
7. feb 2010

daniela a to sa ti podarilo schudnúť alebo si nechcela.........pred dvoma rokmi som mala neviem čo ale proste aj rohlík vypadol zo mňa von a mama už pomaly kupovala povraz že mám bulímiu a odvezie ma psycháčovi 😝 potom asi stresy ustúpili a začala som normál bez problémov jesť .............tehu bolo obdobie s témou - zožer všetko lebo to zožerie teba a tak som nabrala 25 kg a z toho malý mal 3100 g a dole zišli len 4 kg

lizatko1009
7. feb 2010

ja som nabrala 22kf a 12 uz poslo dole a nejak sa zastavilo a nehce ist, poradte mi ohladom te diety.

daniela33
7. feb 2010

tak ja mám trocha opačný problém, ja som začínala tehu s váhou 46 a pred pôrodom 59 kg ... po dvoch týždnoch od porodu som mala 50 kg a teraz mám 56 kg... dobré nieeee??? kojím a priberám, ale aj som sa rozjedla, ale to je tým, že teraz som v zime domased, neznášam zimu ... a tak sedím doma, zadok mi rastie a v kuse niečo ladujem ... to musím zastaviť 😠 ale zasa viem, že príde jar a doma budem chodiť asi len na cik pauzy ... xi xi

blažka stresy a zasa len stresy tomu dopomohli, nemala som prave najružovejšie obdobie ...

lizatko1009
7. feb 2010

danila mohla by si mi napisat ako sa stravujes? alebo ako to cele prebieha?

daniela33
7. feb 2010

pošli mi do ip mail a prepošlem ti tú diétu, čo tu koluje 90-dnovku, je to čítania a čítania, ani to nedočítaš, treba sa tam asi držať len základných princípov ... ja som len začiatočník v tejto diéte, ale vraj funguje, podľa toho či písala zuzka a mata a tiež babul, kilá im idú pekne dole ...

martinex
7. feb 2010

dani ja si na obed a veceru nedavam to iste...a vela bab tiez nie...a kavu s jednou lyzickou cukru a troskou mlieka aj ja pijem denne...

lizatko1009
7. feb 2010

marti si si precitala? nasla som body co jedna predava a a na nich vysite davidko=tatinov milacik

daniela33
7. feb 2010

mati ani nevieš ako si ma potešila hlavne s tou kávou, bez nej by som bola stratená 🙂

martinex
7. feb 2010

lizatko hej,citala som....

dani no to by som inak nevydrzala...a ked mam bielkovinovy den,dam si tam mlieka viacej-sak bielkovina 😀

iveta6384
7. feb 2010

Akoze k tym kilam ja pred tehu 62 co je pri mojej vyske dost, ale nebola som nejake strasne delo. Pribrala som okolo 17 kg ani neviem presne a po porode dole 4kg, tak ako Blazka. Maly vazil 2800g. No hroza. Teraz ,mam stale okolo 70-71 kg, cize desat dole. A ak by islo aj 12-13 kg, tak by som bola krasna ako nikdy predtym 😀 😀 😀 Ved co budem v tej Australii na plazi tie nechutne faldy vystavovat, to ee, budem radsej doma sediet a este aj svadba tam by som tiez chcela vyzerat ako clovek nie ako velryba. No len som leniva, dietu precitanu a vobec sa mi do nej nechce. Aj ked citam, ze to nie je take strasne a ani sa pri nej nejako netrapite, neni to take hrozne vydrzat. A okrem toho tie vase vysledky, ste sikulky, no nic uz sa musim k tomu odhodlat lebo toto je brutus. A stale nosim tehotenske veci a je mi z toho smutno. 😖

bagaja
7. feb 2010

no nič som sa nasr...sama na seba, idem ja chudnúť, od zajtra slubujem sebe aj vám 😀 ale to by som mala najskôr prečítať nie? no snád sa mi to dnes podarí 😉

a inak hlásim že dnes malá spapala 80g príkrmu - som jej kúpila take hotové a normálne jej to chutilo, čiže sa fakt teším ,lebo po 10 g to je aký výkon 😉

martinex
7. feb 2010

baby tak vam budem drzat palce..fakt je to v pohode,aj co sa kojenia tyka...takze hura na to! 😀

my sme tu mali svokrovcov a potom nasich..maly uz bol ku koncu riadne unaveny,tak to aj patricne daval na javo...a teraz zaspal,tak som zvedava co bude vecer

hawajcanka
7. feb 2010

ahojte vidim ze tu mate link na dales mariu na azete mam od nej uz vela bodikov predanielka a mozem len odporucit je to kvalitna praca a moc pekna nemusite sa bat.Je to sikovne ziena mam ju velmi rada. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre