Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lizatko1009
7. feb 2010

martinex ked budem drat tu 90 dnovku tak neviem ci mozem tie madarinky a kapustu 😖

martinex
7. feb 2010

sak mandarinky nemusis ani kapustu..... to je na tebe co budes jest...si to prisposobis...ja som este ani jeden recept z tej knihy nepouzila 😀

lizatko1009
7. feb 2010

marti a uz citis nejake zmeny? kolko chces schudnut?

martinex
7. feb 2010

jasne,vidno to na veciach,aj moja mam si to vsimla...aj sa citim ovela lepsie... a chcela by som dat dole este asi 10kil 😠

lizatko1009
7. feb 2010

marti tak potom to je super, asi fakt sa do toho pustim aj ja chcem tych 10, ved ide leto, a presne dodrziavas? ze ranajky jablko alebo dzus?

martinex
7. feb 2010

nie, ranajkujem na co mam chut,teda jasne ze ovocie,ked mam bielkoviny tak si dam k tomu aj biely jogurt... a papam na co mam chut,jasne sem tam si dam kolac,zmrzlinu ci chipsy,ale vsetko z mierou....a ide vaha dole aj tak... 😀

martinex
7. feb 2010

baby co vsetky kupete a uspavate? 😎
my uz spime,vdaka bohu,dnes spal za cely den len hodinu a pol,co je zalostne malo...takze bol aj umrncany a nespokojny...

inak uz som si nasla surodenecky kocik,ked teda bude dalsi krtko..kuk
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3464639 😀

facovka
7. feb 2010

ahojky,hlasim ze sme spat v BA po tyyyzdni,ale bola parada...najskor do Dk na Fifove 2he narodky, tesiiiiiiiiiiiim 😉 su tu nejake zasadne novinky, temy a podobne?? citam hned prispevok nado mnou, marti uz miesite,ci som zle pochopila?? 🙂 kuk new foto som prihodila od starkej 😉
https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

facovka
7. feb 2010

btw,marti mne sa veru nezda ze prejde vsetkymi dverami...niektore maji aj pod 78cm, ci?? 😕 zato ja odporucam ten za sebou, ten je super spratny a dobre sa s nim manevruje,ale sak aj nazivo poskusas,uvidis 😉

martinex
7. feb 2010

fac od najblizsieho cyklu...akurat kukam kociky...a uz teraz sa tesim na dalsie babo 😀 juj

martinex
7. feb 2010

fac len mne sa nejak nezda,ze predne dieta bude mat vyhlad a ten za nim chudak uvidi prd 😀
ale sak este mam cas, a pokukam,poskusam 😉

martinex
7. feb 2010

fac pekne fotocky.... 😎

facovka
7. feb 2010

marti,to sa ti len zda, vidi aj ono super, sak dobokov a tak, nemusi priamo hladiet,a prvych 5mes.minimalne mu to bude jedno 😉 a kym zacne sedkat,neboooj...tak parada, aj my sme tak zacali snazit a na tretiu supu bolo druhe, fifa sme vyse roka miesili 😅

martinex
7. feb 2010

my sme dada dali na druhu supu,tak uvidime ako rychlo pojde dalsie...
inak ten tvoj ma aj vanicku alebo len vajco a sportak?

lizatko1009
7. feb 2010

marti krasa, uz len sup sa do toho 😀 len aby sa ti ten kocik vsade zmestil.

martinex
7. feb 2010

lizatko tak byvame v dome,cize vahu nemusim riesit...a do combika sa zmesti urcite 😀
ja uz len cakam na dve veci- mrchu a vyrozumenie zo socialky 😉

lizatko1009
7. feb 2010

marti 😀 😀 😀 😀

tak to mas vyhodu, ze nemusis sa spustat na vytahoch, no tak drzim prsty aby to vyslo, len aby si neosivela pri 2.

martinex
7. feb 2010

to hadam nie a keby aj,dnes uz vyrabaju kvalitne farby na vlasy 😀 😀 😀

facovka
7. feb 2010

ma aj fusakotasku....ale myslim ze povodne sa da kupit normos s vannickou jednou....ale fusako nam zatial staci,aj ked LTT...ale uz chodim dost aj s jednotkovym fifo bezi popri nas 🙂 na leto ho asi predam uz 🙂

facovka
7. feb 2010

lizatko,ked ja som este neosedivelaaaaa 😅

martinex
7. feb 2010

fac tak este ho podrz,mozno ho nakoniec kupim ja 😀

martinex
7. feb 2010

kocky idem sa natiahnut,nejak ma vsetko boli..pa zajtra

lizatko1009
7. feb 2010

marti aku pouzivas? ja henujem vlasy a moc to nechyta 😀

fac fakt ved ty mas 2 malicke, to zvladas v pohode? moja kamoska v aprili bude mat druhe a maly mat teraz rok.

z.vrablova
7. feb 2010
babulka123
8. feb 2010

bre ranecko.. vcera som nestihala vas ani kuknut..

matka ty uz kupujes surodenecky kocik.. sikovna.. uz sa tesim ked ti bude tt svietit pri mene.

facovka
8. feb 2010

ok marti, podrzim,len neviem kolko chces investovat..ja chcem zan urcitu sumu,ale tebe mozem nieco spustit 😉 keby si chcela blizsie vediet IP

martinex
8. feb 2010

ahojte...

babul heh,len tak pokukujem...mm uz teraz vystiera,ked mu poviem ze stoji vyse 300€ 😀

inak noc 0 bodov,uz som to vzdala,kym nebude mat vlastnu izbu 😒

bagaja
8. feb 2010

ahojky

noci to isté čo Maťka...o ničom, ked zaberie vlastná izba u vás Mati tak aj naša do nej poputuje...

a naozaj som chcela odo dnes chudnúť ale nemám doma nič....čiže dnes sa ide na nákup a od zajtra chudnúť 😝
ale ja už teraz viem že budú aj prehrešky 😅

Mati tak nech vám to výjde....ja ked máme s malou pokojný den, tak aj hned by som brala, ale ked je nervná, tak si poviem že najskor o 5 rokov 😀 ale šak uvidíme čo bude...

martinex
8. feb 2010

baga dik, no bude to tazke,ale ma to svoje vyhody... a celkom som sa tak nastavilal,ze bude druhe 😉

lulu73
8. feb 2010

kukuk

idem vas citat pri kavicke, Emka zaspala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre