Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

eviqa
8. feb 2010

dani, tak pekné cvičenie a hlavne šťastnú cestu z furče. Musím sa dať dokopy, len neviem, činezajdem za dr. lebo to taká samoliečba je asi na figu. tahám už 3 týždeň.

eviqa
8. feb 2010

marti 😀 ale ak do práčky, tak len ručné pranie 😀

lulu73
8. feb 2010

baga....pouzivam Angel care...bez toho neexistuje aby som zaspala.... no a beham.....ja uz ani neviem spat...ak mala nahodou spi 3 hodiny, sama sa budim kazdu hodinu...ale zda sa mi, ze sa to lepsi...uz urcite nevstava kazdu hodinu, vie pospat aj dve, prvy spanok aj tri hodiny....neratam to a nesledujem cas

bagaja
8. feb 2010

no lului aj ja mám nany...tak neviem sa rozhodnuť ale asi to tak urobíme že skúsime dať do izby.... 😝

lizatko1009
8. feb 2010

daniela tak toto by sa este zvladlo, len neviem ked tak schudnem ci nestratim mrchu, kolko teraz vazis? kolko si pribrala? a kolko chce dat dole? ved jasne do leta potrebujem, bude v obchodoch kopec peknych veci, minuleho roku az ma hlava rozbolela, ked som musela kupovat xl a stih tricka jak mech.

bagaja
8. feb 2010

a neviete prečo vždy ked idem dať video na FB má s neho vyhodí....chcem vám ukazať sko malá sama ťapká ručkami a nejde mi to 😠 tam dať

lulu73
8. feb 2010

evi...aj ja sa uz treti tyzden liecim...kaslem priserne

perla200
8. feb 2010

ahojte....gratulujem vsetkým, ktorí majú polročnicu..... no my? no v sobotu sme plesali a za to som bola s malou do pol 5 hore tak fasa noc:((( ale ráno nas čakalo prekvapko...další zub....krásne prerezaný.....inak vsetko po starom....mala soplí vsak sme boli na poradni a tam tolko detí chorých ako smetí

inak viburcol trosku pomáha aj 5 hodín som spala túto noc....tak super....som happy

daniela33
8. feb 2010

mati dík, už som sa zaregistrovala a kukám recepty 🙂

evi tak radšej zájdi, mne sa to potom ťahá a minule som tak skončila skoro so zápalom pľúc ...
perla gratulácia k dalšiemu zúbku...
lízatko ja mám pri výške 158 teraz váhu 56 kg, presne o desať viac ako pred tehu, ale na začiatok by som chcela dať dole aspon tých šesť - sedem kíl....

z.vrablova
8. feb 2010

Dobre ranko... Leri, Lizatko... Alexovi a Matuskovi sladke pusinky k 6...
My mame noci klasika 1x budenie....
Dakujem vsetkym, co hlasovali, bohuzial nevyhrali sme... 😖
Lulu, Kristinka je na tom podobne ako Emmka, ziaden zaujem tocit sa za hrackami... ale stale trenujeme... uz sa jej 2x podarilo, ale to bolo skor nahodou...
Perla, sopliky mozu suvisiet aj so zubkami...
Zajtra ideme na kontrolu po tom TBC cisteni... vyzera to uz lepsie, ale este stale zacervenane... a tie suche miesta na telicku nemiznu... tak navstivim zajtra aj detsku... 😒

lizatko1009
8. feb 2010

daniela a ja mam 164cm moja povodna 50kg pri porode 72kg a teraz 60kg a chcela by som dole tych 8-10kg mna hlavne zlosti to losela okolo pasa.

z. velmi pekni dakujeme 😅

wenka
8. feb 2010

pekný začiatok nového týždňa prajem..

Matúškovi a Alexovi všetko naj.. aj ostatným oslávencom 🙂

my sme mali super noc - od 21,00 do 4,00 a potom ešte do 6,45 len škoda, že som nešla spať spolu s ním 😝
chrbát stále cítim, ale už v pohode malého dvihnem, takže sme tatina pustili do práce..

čo sa týka nášho priberania: dostali sme sa na váhu spred troch týždňov (to už akože priberá) tak nech mu to vydrží..

Dani, na to cvičenie treba doniesť aj tú prihlášku? a kde sa stretneme? niekde vonku alebo až vnútri? nexce sa mi tam samej blúdiť.. alebo mi pošlite niektorá KE aspoň číslo..
inak si neviem predstaviť to parkovisko na kočíky 😀

bagaja
8. feb 2010

baby dala som video na Fb možte kuk 😉

perla200
8. feb 2010

zuzi - aj súvisia určite....dávam jej len nasivin....a ten viburcol.....

daniela - to srandujes s takou váhou? kua keby som vážila tolko tak som happy tolko som vážila po štátniciach....

ja som od pôrodu dala dole 24kg....

martinex
8. feb 2010

baga mala je svetova...ako pekne tlieska 🙂

perla to je super... a kolko ti este chyba na povodnu vahu...hadam nic,nie?

ja mam este +10kg oproti vahe spred tehu,tak hadam to pojde rychlo dole 🙂

z.vrablova
8. feb 2010

Matka, to das za 3 mes lavou zadnou...
Ja potrebujem dat dole aspon 20-25kg... a az potom sa mozme pustit do snazilkovania... to by som ani zdravotne nezvladala...

bagaja
8. feb 2010

jooj ja fakt už musím chudnúť bo som sa zase raz postavila na váhu a plač 😢 😢 😢 😢

perla200
8. feb 2010

marti....10kg...ja som strasne moc pribrala............

baga to sa mi stava pravielne že plačem na váhe

baby môžeme ist von ked ma mala sople?

martinex
8. feb 2010

perla aj ja,z toho si nic nerob... 😉 dame to dole

zuzi no mna by potesilo aj viacej,ale uvidime...aspon tych 10 potrebujem a potom mozeme spravit dalsie babo..

lizatko1009
8. feb 2010

perla mozes ist von, keby mala teplotu, tak vtedy nie, zimny vzduch jej pomoze. aj ja este 10kg

daniela33
8. feb 2010

wenka už asi neskoro, ale ja nemám ani prihlášku, stretneme sa pred Hviezdoslavova 7, to je radnica niekde z boku asi ako je sobášna sieň o štvrť na jednu, ja neviem či presne stíham, ked tak prezvoním lenku ....

zuzkamilko
8. feb 2010

dani,poslem ti do IP na mna cislo,idem aj ja cvicit 😵 prave sme sa vratili z kozneho,tak to stihameeee

zuzkamilko
8. feb 2010

uz som poslala

perla200
8. feb 2010

no ja som si dala vytlačiť tú diétu mame tak prvý krok za nami🙂)))))))))))))) ale teraz na plese každý mi hovoril ako dobre vyzerám....to asi že som mala umyté vlasy a bola namalovaná🙂 a nebola v teplákoch🙂 al euž oblečiem nohavice č. 40 takže pokrok.....

no asi aj pôjdem ale to ma zo zubkov a horúčku nema.....

perla200
8. feb 2010

V brušku tehotnej ženy boli dve bábätká. Prvé sa pýta toho druhého: - Veríš v život po pôrode? - Určite. Niečo po pôrode musí byť. Možno sme tu hlavne preto, aby sme sa pripravili na to, čo bude potom. - Hlúposť, žiadny život po pôrode nie je. Ako by mal vlastne vyzerať? - To presne neviem, ale určite tam bude viac svetla než tu. Možno budeme behať po vlastných a jesť ústami. - No to je predsa nezmysel! Behať sa nedá. A jesť ústami, to je úplne smiešne! Živí nás predsa pupočná šnúra. Niečo ti poviem: Život po pôrode je vylúčený - pupočná šnúra je už teraz veľmi krátka. - Ba nie, určite niečo bude. Len všetko bude asi trochu inak, než sme zvyknutí tu. - Ale nikto sa predsa odtiaľ po pôrode nevrátil. Pôrodom proste život končí. A vôbec, život nie je nič iného, než vlečúca sa stiesnenosť v temnote. - No, ja presne neviem ako to bude po pôrode vyzerať, ale každopádne uvidíme mamu a tá sa o nás postará. - Mama? Ty veríš na mamu? A kde má akože podľa teba byť? - No predsa všade okolo nás! V nej a vďaka nej žijeme. Bez nej by sme vôbec neboli. - Tomu neverím! Žiadnu mamu som nikdy nevidel, takže je jasné, že žiadna nie je. - No ale niekedy, keď sme potichu, môžeš počuť ako spieva, alebo cítiť, ako hladí náš svet. Vieš, ja si fakt myslím, že skutočný život nás čaká až potom a teraz sa naň iba pripravujeme

tak toto ma dostalo

daniela33
8. feb 2010

oki Zuzka, musím sa ponáhľať, aby som stihla trolejbus, inak nestíham prísť presne, tak sa uvidíme ...

martinex
8. feb 2010

perla to je pekne 😀
no vidis,tak potom to take hrozne nebude...moj mm na mna minule tiez tak pozeral,isli sme von,tak som dala suknu,cizmy,svetrik,ucesala som sa,namalovala... no a ti poviem,keby sme nemali kupene listky,asi ostanem doma,lebo mm po mne slintal jak po udenom 😀

zuzkamilko
8. feb 2010

perla...aj mna

perla200
8. feb 2010

marti.....tak to ti poviem, že aj ten môj po mne....ale hovorím mu nech je slušný.....a marti - inak obdiv mas môj velký že idete na druhé nam ked sa nepritrafí tak my hádam druhé ani mat nebudeme🙂

martinex
8. feb 2010

perla 🙂 teraz sa tesim a vravim si ze to hravo zvladnem,len aby som si potom vlasy netrhala...ale tym ze dado je pohodak,tak to druhe pripada v uvahu...a hadam to bude tiez taky flegmos 😉
a chceli by ste druhe ci nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre