• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

30. júna 2011 
pekny den,
no ja ani nepisem kolko som minula na vypredajoch v tescu.nakupila som plno vecicky ze na jar a leto.no hold nam do nutrilonu nieco miesaju.uz je nam vacsina mala.12-18 mesiace LTT
10. feb 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi, no tak to teda nič moc, fakt tam majú dobré ceny, ja tiež nakupujem a veľa, asi zasa v piatok vybehnem, ešte pokúpiť na jar vecičky...
leni však marek bol najväčší zo všetkých detičiek v pondelok :slight_smile:
10. feb 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja asi dnes sa vysantim .uvidim akonam vyjde papa a haji :dizzy_face: .
10. feb 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani ze si pomyslia ta nevie kedy sa jej decko narodilo :grinning:
10. feb 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak aj pojdeme na nakupy...len este musim vymysliet nieco pre mm na vyrocie...nemate nejake tipy?
10. feb 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matka... podobne... ziaden napad...
10. feb 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo a my mame 11 rokov co sme spolu a marek stale frfle ze len ja dostavam.. takze nieco musim vymysliet..

inak prave mi volala sestra ze je na ceste ku mne tak sa tesim .. dnes mam taku naladu ze sa mi nic nechce tak ma aspon troska rozptyli.. a mozno pojdeme do DS n a nakupy.. heheheh
10. feb 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ..sem tam k vam prispievam, takze tu je moj napad:
co tak fotka drobca, pripadne svadobna alebo vasa oblubena na platno?
http://www.fotolabxxl.sk
10. feb 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no napadlo ma,ze by som mu kupila auticko-take to co si moze poskladat,to on ma rad.... len neviem ci sa to hodi :unamused:co myslite? lebo inak fakt neviem
10. feb 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. feb 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka ako napad dobre,ale to by bolo skor pre mna ako pre mm...ale dik za tip
10. feb 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati tak neake svadobne auticko nech si posklada
10. feb 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati super nápad.Vies ze ho to poteší a zabavi tak preco nie?Mne sa ten tvoj nápad paci
10. feb 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lely to som rada... uz mi to dlho vrta hlavou...a viem ze mm by si ho sam nekupil,lebo neni korun nazvys... a ja si nenapadko odkladam bokom :grinning: tak mu to kupim,pekne zabalim,dam maslicku...a k tomu este nejaku cokoladku-to on ma rad :wink:
10. feb 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Urcite bude rad a poteší sa tomu.Vsak potom das vediet
10. feb 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme si takyto obraz dali urobit na Vianoce... mm ma rad lego a puzzle... tak tiez rozmyslam, ze mu kupim drevene 3d puzzle...
Mati... mam pocit, ze kupujem pre vacsie decko... sak ja som sa uz zmierila s tym, ze mam dve deti uz teraz :sweat_smile:
10. feb 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi sak mm tvrdi ze to je pre dadika,ked bude velky da mu to "dedicstvo" :grinning:
10. feb 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidis Mati ako to super Ti chlapi vymyslia.Aj ten moj je ako tretie dieta.Jeho koníčkom je lezenie po horach a skalách a darčeky z tejto oblasti ho vzdy nesmierne tešia.Uz aj pre malu zháňa sedacku na túry...
10. feb 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak dnes som sama doma, peniaze už prišli, no nič ma nebrzdí v tom aby som šla do Tesca :grinning:
10. feb 2010 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj,baga zavidim... u nas su koruny v nedohladne :frowning2:
10. feb 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati ale vieš penazí nikdy nie je dosť :grinning:

dani ty si v tiom odborník, máme šancu aby nám vrátili aj nejakú daň z minulého roku? ked pol roka som pracovala a potom bola materská a bola max.?
10. feb 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj baby a dnes mám na obed zemiakovo-mrkvové placky normálne mi to chutí, mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes: sa mi začína páčiť tá diéta...
10. feb 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som prave dojedla cestoviny... uz sa tesim na vecer,na kolacik :grinning:
10. feb 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati ja zajtra ani nevieš ako sa teším....už od včera o tom snívam :grinning:
10. feb 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,co sa do danoveho rozumiete.......bola som v robote dat ziadost a ona,ze som si neuplatnila nezdanitelnu ciastku-ked to urobim o rok,tak mi za to spatne vratia????
10. feb 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo uz mi to prepadava????krava,volala som s nou 3x a to mi nevedela povedat,ze mam prist do konca januara podpisat :angry:
10. feb 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka ak mas cislo na danielu poradi ti.

dani pamatas presne pred 6 mesiacmi sme boli uz naobedovane a sli sme von na zmrzku.juuuuj bolo fajn teplucko vietor pofukoval a my sme tlacili posledne hodiny svoje bruska pred sebou :dizzy_face:
10. feb 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzkamilko, podla mna to prepadne, spatne sa to neda uplatnit
10. feb 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. feb 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

všetkým detičkám, ktoré majú dnes 6. mesiačikov gratulujem.

Tak ja mám za sebou vodný deň, strašne ma bolela hlava ale ibalgin to vyriešil a čo sa týka papkania dalo sa to v pohode vydržať, podvečer som už vôbec nepociťovala hlad. Takže mám -6 kg a veľmi sa z toho teším, dúfam že aj tie ďalšie mesiace pôjdu nejako podobne dole ak áno tak budem nadmieru spokojná. Super diéta, zatiaľ asi prvá, ktorá sa dá v pohode dodržiavať aj s občasnými prehreškami a kilká idú dole.

Všetky, ktoré ešte rozmýšľate či začať vrelo odporúčam, máte sa potom na čo tešiť.
10. feb 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok