Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lenka_66
10. feb 2010

pekny den,
no ja ani nepisem kolko som minula na vypredajoch v tescu.nakupila som plno vecicky ze na jar a leto.no hold nam do nutrilonu nieco miesaju.uz je nam vacsina mala.12-18 mesiace LTT

daniela33
10. feb 2010

evi, no tak to teda nič moc, fakt tam majú dobré ceny, ja tiež nakupujem a veľa, asi zasa v piatok vybehnem, ešte pokúpiť na jar vecičky...
leni však marek bol najväčší zo všetkých detičiek v pondelok 🙂

lenka_66
10. feb 2010

ja asi dnes sa vysantim .uvidim akonam vyjde papa a haji 😵 .

lenka_66
10. feb 2010

dani ze si pomyslia ta nevie kedy sa jej decko narodilo 😀

martinex
10. feb 2010

no tak aj pojdeme na nakupy...len este musim vymysliet nieco pre mm na vyrocie...nemate nejake tipy?

z.vrablova
10. feb 2010

Matka... podobne... ziaden napad...

babulka123
10. feb 2010

nooo a my mame 11 rokov co sme spolu a marek stale frfle ze len ja dostavam.. takze nieco musim vymysliet..

inak prave mi volala sestra ze je na ceste ku mne tak sa tesim .. dnes mam taku naladu ze sa mi nic nechce tak ma aspon troska rozptyli.. a mozno pojdeme do DS n a nakupy.. heheheh

mirka907
10. feb 2010

ahojte ..sem tam k vam prispievam, takze tu je moj napad:
co tak fotka drobca, pripadne svadobna alebo vasa oblubena na platno?
http://www.fotolabxxl.sk

martinex
10. feb 2010

no napadlo ma,ze by som mu kupila auticko-take to co si moze poskladat,to on ma rad.... len neviem ci sa to hodi 😒co myslite? lebo inak fakt neviem

daniela33
10. feb 2010

leni 😀

martinex
10. feb 2010

mirka ako napad dobre,ale to by bolo skor pre mna ako pre mm...ale dik za tip

lenka_66
10. feb 2010

mati tak neake svadobne auticko nech si posklada

lely29
10. feb 2010

Mati super nápad.Vies ze ho to poteší a zabavi tak preco nie?Mne sa ten tvoj nápad paci

martinex
10. feb 2010

lely to som rada... uz mi to dlho vrta hlavou...a viem ze mm by si ho sam nekupil,lebo neni korun nazvys... a ja si nenapadko odkladam bokom 😀 tak mu to kupim,pekne zabalim,dam maslicku...a k tomu este nejaku cokoladku-to on ma rad 😉

lely29
10. feb 2010

Urcite bude rad a poteší sa tomu.Vsak potom das vediet

z.vrablova
10. feb 2010

my sme si takyto obraz dali urobit na Vianoce... mm ma rad lego a puzzle... tak tiez rozmyslam, ze mu kupim drevene 3d puzzle...
Mati... mam pocit, ze kupujem pre vacsie decko... sak ja som sa uz zmierila s tym, ze mam dve deti uz teraz 😅

martinex
10. feb 2010

zuzi sak mm tvrdi ze to je pre dadika,ked bude velky da mu to "dedicstvo" 😀

lely29
10. feb 2010

No vidis Mati ako to super Ti chlapi vymyslia.Aj ten moj je ako tretie dieta.Jeho koníčkom je lezenie po horach a skalách a darčeky z tejto oblasti ho vzdy nesmierne tešia.Uz aj pre malu zháňa sedacku na túry...

bagaja
10. feb 2010

no tak dnes som sama doma, peniaze už prišli, no nič ma nebrzdí v tom aby som šla do Tesca 😀

martinex
10. feb 2010

juuj,baga zavidim... u nas su koruny v nedohladne ☹

bagaja
10. feb 2010

mati ale vieš penazí nikdy nie je dosť 😀

dani ty si v tiom odborník, máme šancu aby nám vrátili aj nejakú daň z minulého roku? ked pol roka som pracovala a potom bola materská a bola max.?

bagaja
10. feb 2010

jooj baby a dnes mám na obed zemiakovo-mrkvové placky normálne mi to chutí, mnam 😝 sa mi začína páčiť tá diéta...

martinex
10. feb 2010

ja som prave dojedla cestoviny... uz sa tesim na vecer,na kolacik 😀

bagaja
10. feb 2010

mati ja zajtra ani nevieš ako sa teším....už od včera o tom snívam 😀

zuzkamilko
10. feb 2010

baby,co sa do danoveho rozumiete.......bola som v robote dat ziadost a ona,ze som si neuplatnila nezdanitelnu ciastku-ked to urobim o rok,tak mi za to spatne vratia????

zuzkamilko
10. feb 2010

alebo uz mi to prepadava????krava,volala som s nou 3x a to mi nevedela povedat,ze mam prist do konca januara podpisat 😠

lenka_66
10. feb 2010

zuzka ak mas cislo na danielu poradi ti.

dani pamatas presne pred 6 mesiacmi sme boli uz naobedovane a sli sme von na zmrzku.juuuuj bolo fajn teplucko vietor pofukoval a my sme tlacili posledne hodiny svoje bruska pred sebou 😵

leri
10. feb 2010

zuzkamilko, podla mna to prepadne, spatne sa to neda uplatnit

zuzkamilko
10. feb 2010

😖 😖 😖

karin.
10. feb 2010

Ahojte,

všetkým detičkám, ktoré majú dnes 6. mesiačikov gratulujem.

Tak ja mám za sebou vodný deň, strašne ma bolela hlava ale ibalgin to vyriešil a čo sa týka papkania dalo sa to v pohode vydržať, podvečer som už vôbec nepociťovala hlad. Takže mám -6 kg a veľmi sa z toho teším, dúfam že aj tie ďalšie mesiace pôjdu nejako podobne dole ak áno tak budem nadmieru spokojná. Super diéta, zatiaľ asi prvá, ktorá sa dá v pohode dodržiavať aj s občasnými prehreškami a kilká idú dole.

Všetky, ktoré ešte rozmýšľate či začať vrelo odporúčam, máte sa potom na čo tešiť.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre