Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
11. feb 2010

ahojte... my tiez noc ok, aj ked panicka sa zobudila o pol 12.. kukala som ako puk ale to bude tym ze nebola v spacom vaku , a tak mala moc miesta na otacanie tak som ju supla na velku postel a spala do 6 a potom def. sa zobudila o 6:45... takze super..

matka co sa tyka toho vstavanie uz mas postielku dole??
a priprav sa na dni plne revu lebo sa bude jedovat ze nemoze stat.. tak ako u nas... od rana zas... lebo som si dovolila od nej postavit a ist prec tak len blaci ze nemoze stat...

babulka123
11. feb 2010

inak si rob srandu ale sestrin maly zacina chodit a dala mu tie popruhy a hovorila ze je to super, lebo nechodi ako opica za vytahane ruky a chodi pekne rovno a ona ho len pridrziava tym..

martinex
11. feb 2010

no ale musis uznat,ze to vyzera zvlastne...dieta ako na voditku..ale co ja viem,sak mozno o chvilu aj ja tak budem maleho vlacit 😀

a nemam dole,dnes ju mm da,nemal doma srobovacku-ma ju v praci....
a zatial sa nejeduje,v ohradke sa snazi spostavit,leb sa nema coho chytit a este nepochopil ze na to som mu kupila drevenu aby sa drzat tyciek 😉 no neva,sak on na to pride

z.vrablova
11. feb 2010

Dobre ranko... tak mi sme mali v noci zase nepochopitelny rev... caj nepomahal, jedine ruky,... ked som ju dala som postielky, tak sa na patach vypinala do luku.... som myslela, ze brusko... ale nic nepomahalo... skusila som jej natriet dasienka dologelom a akoby utal... pomohlo, Kristinka otocila hlavicku na bok a spala az do siestej rana.... Teraz uz cochvila zalomi pri mne na gauci.
U nas od vecera snezi... na porazenie... este ze som vcera vystihla pekne pocasie na dlhu prechadzku... Ste ma navnadili s tym Tescom... asi dnes zbehnem pozriet. Inac v Skotsku ma Tesco textil od George a ten je este lacnejsia ako Cherokee... ak by prisli aj na SVK, bolo by super... krasne kvalitne lacne vecicky... ved uvidime, ale tiez potrebujem zasobu bodyciek a overalov.... nestiham zehlit

bagaja
11. feb 2010

ahojky, no noc v poho-4x hore, ale tým že som spala už o pol deviatej mi to akosi nevadí

mati šikovník je dadko....naša herečka ledva sedí podopretá a nie to ešte vstať, ale minule sa sama posadila v lehatku tak sme čumeli s mm bo keby sme neboli pri nej tak spadne rovno na čumák 😉

a to Tesco no držím palce, ale to naše je fakt vykradnuté 😅

facovka
11. feb 2010

😉 no sikovne mate deticky,,, ten moj lenivcek 😀 ja tiez nedietujem,aj tak nic nezerem,nestiham 😉 popruhy na babo ja eeeeee 😉 trosku gymnastiky mi nerzaskodi, to bude len chvilu orechodne obdobko, a za chvilu sam bezka 🙂

martinex
11. feb 2010

baby pomoc,on nechce spat... zakazdym ked pridem do izby sedi a teraz naposledy stal...no vybornu zabavku si nasiel 😉

eviqa
11. feb 2010

marti 😀

daniela33
11. feb 2010

bré ránko,noc biedna, zobudila sa o pol jednej s revom, spať ani za toho, ani v postielke, ani pri mne, ani v kočiari ani na rukách, nakoniec po hodine uspal mm, ale o 15 minút bola hore a to ju skoro hodinu kočíkoval, som sa naštvala, urobila jej o druhej ráno um, stiahla 120 ml a spala do šiestej rána, čo som nechápala ... do siedmej sa už len mrvila v spánku, oči zatvorené a narábala s paplonom, buchala ho 😀 a o ôsmej sa už vypýtala spať, síce veľmi ťažko zaspala, doslova na rukách mi spala, ale strašne sa strhávala zo spánku, ked konecne zaspala, nejaký debil mi zazvonil pred dverami, že ponúka knihy 😠
Túto noc skúsim dávať len sunar bez kojenia, tak som zvedavá, či bude lepšia noc...

akurát pijem latte, môj prehrešok počas bielkovinového dňa, však sme si kúpili na vianoce kávovar dolce gusto, tak nebudem mať suchoty 😀
a do tesca najskôr kuk zajtra, dnes ideme poobede na rehabku a dúfam, že poslednú. v pondelok máme kontrolu na neurologii a v podstate sa krásne pretáča na obe strany aj na bruško aj z bruška, len to lozenie, ale však ešte len zajtra má polroka tak to dúfam doktorka nebude považovať za další dôvod na cvičenie...

martinex
11. feb 2010

uz spi...poviem vam,este ze je prso-holik....to vzdy pomoze

babulka123
11. feb 2010

matka.. heheh
no pekne..

my spime... teraz zaspala tak idem rychlo varit obed.. co to som dnes .. jaaaj sosovicu ..mnaaam

fac.. ty si mi hovorila ze oli nelozil ale hned chodil? kedy zacal? ja uz fak nemozem.. cely den len rev a rev a rev.. lelbo nestoji.. akonahle je na nohach tak je vsetko ok.. ide ma slahnut..
inak sa na plne obratky prejavuje Levicia povaha...

eviqa
11. feb 2010

marti, to k tomu vodítku bolo,
...a že nechce spať? však už ho zaujímajú lepšie veci ako spánok. Možno nemôže spať od radosti, že sa postavil 😉

babulka123
11. feb 2010

daniela ale kde.. lozit by mali az v nejakych 7 mesiacoch... to len Misko od Bay je taky neskutocne sikovny.. heheheh

eviqa
11. feb 2010

babulka, ja som vraj tiež nelozila, ale začala som rovno chodiť na 9 mesiacov. Asi som nepotešila, že?

martinex
11. feb 2010

eviq radost mu neberiem,sak nech sa vytesuje v spanku 😀

dani to by som neratala ako prehresok... to je proste zivotabudic 😉

eviqa
11. feb 2010

babulka, od siedmich mesiacov loziť? tak to máme čas. Ja popri tých vašich hyperaktívnych detičkách mám občas komplexy. 😀 ...ale aspoň spať vieme poriadne, toť moja jediná útecha 😀

babulka123
11. feb 2010

nooo este 2 mesiace co 2, 3 mesiace takychto revov a som hotovson.. heheheh

babulka123
11. feb 2010

ona neplace ze slzy by pustala ale reve od jedu... huci.. hehehe
ked budem mat doma fotak tak vam ju natocim ... nech si to vypocujete.. heeh

eviqa
11. feb 2010

marti, však si spomeň, ked si možno niečo také dokázala ty, no mohla si od radosti spať?

eviqa
11. feb 2010

babul, poznám ten krik. A večer príde mm z práce a mi povie, že malý je chorý? lebo je dajaký zachrípnutý.

daniela33
11. feb 2010

ako evka píše... naša Tami odkedy sa naučila zdvíhať hlavu, tak stále ked ju uspávam ju dvihne, drží aj pár minút a miesto spania čumí na mňa 😀 , a takto sa aj prebúdza, minule robím na notebooku a kuknem za seba do kočíka, či spinká a ona kurčiatko moje malé, hlava hore, oči dokorán a pozerá čo robím 😀 ,
a evi neboj dočkáme sa, a potom ozaj len oči na stopkách alebo dieťa na vodítku 😀 😀 😀

babulka123
11. feb 2010

evig.. sak to to ..
popripade mi povie ze jemu ten krik vadi ze nech s nou nieco urobim , no skoro som ho vcera dorazila..
ze hrame sa hrame a mala zacala plakat {ja som vesala pradlo v 2 izbe} pridem do detskej a ninka plac a marek na nu kuka ze co reves vsak sa hrame, a ked som mu povedala ze sa jej to uz asi nepaci tak mi povedal ze nech sa prejavi inak a nie placom ze co hned reve.. no skoro som ja revala.. debo.. take nervy som mala potom

daniela33
11. feb 2010

babul to sú chlapi 😠 , môj mi tiež minule povedal, že on nemôže počúvať ten krik, nech s nou niečo robím, lebo ho bolia uši aj hlava, keby som mala niečo po ruke, tak už to letí ....

facovka
11. feb 2010

babul, fifo si myslela ze ? 😀 on vobec ne4nozkoval, len sa zacal stavat az okolo 9-10mes. a v 11uz sam bezkal 😉 oli asi bude detti, a on neznasa na brusku byt voobec, nervaci a reve 😕

babulka123
11. feb 2010

dani ani nehovor.. take nervy som mala ze som schmatla malu a isla s nou vesat pradlo..

martinex
11. feb 2010

babul 😀 😀 😀 viem si mareka zivo predstavit

mne tak v noci,ked maly sa zobudi a zacne revat,tak muz hned nervy,ze on musi rano vstavat do prace,tak nech s nim nieco spravim...no skoro som ho zo spalne vyhodila

eviqa
11. feb 2010

no tak môj zasa je opak. Malý môže kričať koľko chce a mm kľudne pozerá správy 😀 no čistý flegmatik. Alebo si sedí pri NB a malý v spálni pod hrazdičkou reve ako tur a muž mi povie, však on sa hrá, on neplače. Ale ved dačo mu kurnik šopa je ked tam tak reve

facovka
11. feb 2010

eviqa neboj,aj nasi sa rozhybu,kazde dietatko ma svoj vyvoj...tak my mame lenivcov,co uz....babul,ninektore deticky uz v 8-9mes. chodia,napr.svagrinej maly beha od 9,5mes 😉

facovka
11. feb 2010

to zase moj mm, ked je maly v noci zly si ho vezme a ide do obyvky s nim, a ranno poho o 6h vstava, fakt ani raz ani slovko nemukol, vezme a ide, v tomto som rada ze je taky 😉

eviqa
11. feb 2010

...a aj v noci, ked sme raz mali tú noc, že malý plakal, tak mm mi povedal, že lež, aj vstanem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre