Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
11. feb 2010

fac.. no tesim sa.. dufam ze ju to rychlo napadne. hehehe

evig.. ano to je druhy extrem.. niekedy ked vidim ze je pol 7 a fesi spokojne na nb a ja kmytam tak ma ide rozhodit... slusne sa najprv opytam ci ma este robotu a ked povie ze hej a vidim ako je na ryby.sk, tak to mas vidiet tie nevry potom .. ale potom uz hucim a to je uz zle.. sakra..

martinex
11. feb 2010

eviq to u nas by sa nemohlo stat... ale co,sak som s tym pocitala,ze to tak bude...ale niekedy by mi to dobre padlo,keby vstal on a siel maleho utisit

eviqa
11. feb 2010

fac, ja viem, že každé je iné. Len dosť dlho sme cvičili vojtovku, teraz nemusíme a v marci máme ísť na kontrolu. Tak dúfam, že sa dovtedy nejako rozhýbe a nebudeme musieť cvičiť. Síce podľa dr. má čas aj na sedenie až potom, ked začne loziť a sám sa posadí. Tak neviem.

babulka123
11. feb 2010

ako marek je v pohode, on zas spravi .. len niekedy mam pocit ze bude robit cokolvek len aby nemusel byt s malou lebo este nema "hraciu" velkost... no vcera som uz robila bordel..

a v noci.. no aspon ze u nas sa to ako tak da... ja sa presuniem vedla bachnem malu k sebe na velku postel a spime do rana..

daniela33
11. feb 2010

mati, môj sa od mesiaca malej presťahoval spať do obývačky, lebo on chodí chudáčik do práce, a v noci väčšinou spí tak tvrdo, že ju ani nepočuje, až ked veľmi vrieska, tak vtedy sa dotrmáca, že čo sa deje ...
môj Jakub napríklad si prvýkrát sám sadol až na desať mesiacov a loziť vôbec nelozil, žeby riťku zdvihol hore, to nie, len sa tak plazil a to skoro do roka a chodiť sám začal až na 15 mesiacov, každé dieťa je iné, aj švagrinin Tobi má 8,5 mesiaca a ešte nesedí...

babulka123
11. feb 2010

evig.. presne ako pisses.. podla normalu by mali deti najprv lozit potom sediet, potom klacat a potom stat.. len Ninka s Dadkom to nejako preskakuju.. hehhehhe

facovka
11. feb 2010

eviq,my sme ani vojta necivicili a nie sme nejako extra pohybliví,čo už 😒

daniela33
11. feb 2010

evi na tom cvičení v pondelok nám tá inštruktorka vravela, že nemáme deti dávať sedieť, musia najprv loziť a tak sa samé posadiť z boku, nemáme priťahovať do sedu deti za ruku, lebo potom vraj preto, ked sa posadia padajú dozadu, lebo inak to nevedia... a tiež vraj nedávať do ohrádky, lebo sa stavajú na nožky a vraj je to pre nich skoro, no zakáž dieťaťu niečo také ... ked sa ťahá... ono sa to ľahko hovorí, realizuje však ťažšie a tiež nemáme deti nosiť na rukách, má byť na zemi, však by som ošedivela z kriku, my sa skoro pol dna nosíme na rukách ...

babulka123
11. feb 2010

daniela.. ninka stala na 4 a potom pochopila ze ked da nohu pod seba tak si sadne.. a teraz co .. lozit nelozi ale sedi.. a sama.. a presuva sa tak ze rukami ide dopredu a sadne si raz na jednu raz na druhu stranu..
a co ju mam prilepit o zem.. to je velmi pritiahnute za vlasy.. a nosenie ani nehovorim...

martinex
11. feb 2010

dani to moj muz moze byt rad,ze som ho nechala v spalni,lebo ten tak chrape ze by zobudil aj mrtveho... ked sa v noci zobudim k malemu,nemozem potom zaspat jak muz pili,vzdy ho musim stuchnut nech sa pretoci...on len nevrle zavrci,ze hej hej... 😠

babulka123
11. feb 2010

dobre baby nakuknem neskor idem varit kym ninka spi.. cmuuk

daniela33
11. feb 2010

babul však to ... nasilu nedávať, ale ked sa dieťa ťahá samo to je iné 🙂
Tami hodinku potiahla a už je hore, tak sa ideme bavkať, zatiaľ pa pa

martinex
11. feb 2010

dani a ma ta zena deti? lebo sak by som ani na wc nemohla ist,ak by som krtka nechala na zemi bez ohradky... a my sme dadika pritahovali do sedu,lebo sam sa tak tahal,lezat nechcel...a neni pravda,zeby potom padal do zadu...mozno prve dva dni,kym pochopil ako udrzi rovnovahu... ale sak to kazde dieta,nie?

lely29
11. feb 2010

Ahojte tak my mna ako vzdy xkrat hore.S tym mužom to mam Matka tak ako Ty to chrapanie je pohroma.Mne sa mala este sama neposadi dvíha hlavu aj chrbát ked jej pomôžem tak je hore sedí sem tam ju hodí dozadu ale ty si celkom drží rovnováhu a sama sa este nepostaví

lizatko1009
11. feb 2010

do polska netreba ani pas nieto este maleho zapisovat do pasu, to uz nieje ako niekedy.

martinex
11. feb 2010

lizatko treba,aj do rakuska ci ciech...mohla by si mat z toho problemy..nestaci len rodny list

lizatko1009
11. feb 2010

marti a my ked ideme do pl tak v pohode nic nekontroluju a ked iba obcianksy, stale tak chodime aj s malym sme boli, ani na hraniciach nikto nestoji.

lenka_66
11. feb 2010

konecne marek zaspal od 5,30 😠 .uderom polnoci sa mu nechce spat len si vyspevuje.asi oslavuje 1/2 rok 😀 .
no a uspala som ho trochu zvlastne.otvorila som dvere a kocikovala v pyzame pri vytahu na poschodi.on cely happy ze sa ide von usmev neskutocny pokopkal od radosti labkami dal hlavku na bok a zatuhol.
ked na nahodou videla suseda caz kukatko .... 😀

martinex
11. feb 2010

lizatko sak to nie,ale musis ho mat v pase... mohol by byt z toho problem, vravela nam to pani na pasovom

lely29
11. feb 2010

Lízatko presne ako pise Matka musí byt zapísaný alebo mat svoj pas kontroluje to colná polícia a su z toho len pokuty

lizatko1009
11. feb 2010

akurat keby kontrolovali vo vnutrozemi,ale to uz v pl davno nefunguje tak ako niekedy, ze si mohol kupit urcite mnozstvo tovaru, ze cakali a kazdeho kontrolovali na hraniciach jak supy, teraz tam nikoho niet. ani pasy nekontroluju, my vyjdeme na kopec, spustim sa a sme v pl.

martinex
11. feb 2010

lizatko sak ako chces,ja ta presviedcat nebudem...stoji to 5€ a asi 5minut casu...

lely29
11. feb 2010

Lizatko ja robím na polícii a viem ze práve v Poľsku mala kolegyňa s týmto problém a preto ze nemala malu v pase zaplatila 100 eur pokutu za to to nestoji

lizatko1009
11. feb 2010

no ved kazdeho vec, jedine keby vas tam zastavili, ale na hraniciach nekontroluju nic ani tam nikoho niet, sice neviem kde chodite do pl. dali ste drobcom sporenie s poistenim? alebo osobitne?

z.vrablova
11. feb 2010

Lenka, blahozelame k Marekovej 6...
Konecne mala kvecla, idem varit... dnes mam pohanku s kukuricou a hraskom.... pa zatial...
A pasy nekontroluju, ale keby sa nieco stalo, tak je lepsie mat male zapisane v pase... o pokutach neviem, ale ked nemate ziaden doklad, ze je vase...

perla200
11. feb 2010

ahojte...moc - no comment:(

lenka -tak to som sa nasmiala....ktovie čo by sused povedal keby ta videl?🙂))) a inak gratulka k 1/2...

my už od nedele mame sople a nejak nemiznú a kasle ale menej tak rozmýslam nad doktorom....

eviqa
11. feb 2010

leni, gratulation k 6. a uspávanie 😀

lenka_66
11. feb 2010

baby dik za mareka
no moj pokus o dospanie sa skoncil.neaka snazivka snaziva na mini bagri odhrna sneh.a pako pred branu nam ho sype.sak ja ani takto o tyzden s kocikom neprjdem.a ze vraj zeny nemaju logiku 😠 😠 😠

lenka_66
11. feb 2010

no fasa bager nastartovany pod oknom a bagrista telefonuje a vrieska na chodniku.on vobec netusi ze ja mam este noc.ch..ko keby vypol motor aj by pocul telefonovat

babulka123
11. feb 2010

lenka.. vsetko len to naj .. cmuuk marekovi

hod na bagristu nieco nech sa spamata.. heheh

a pas a dieta.. ak sa mu nieco nedaj boze stane tak veeelky problem.. treba mat nejaky doklad.. prositm ta zober si aspon kopiu rodneho listu..

inak ninka vyspata, zobudila sa s takym kaslom ze dufam ze nebude chora, ja mam navarene.. { Matka a bez hrciek.. hehehe } v ramci diety len sosovica a zapraska..mnamka..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre