• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

30. júna 2011 
babul ja mam dve krabice a tam skladujem hracky.pouzite a na pouzitie tak ako papuce v nemocke :grinning:
11. feb 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame len jednu krabicu s hrackami..aj tak je vacsina v ohradke...

idem si ja na chvilku lahnut,maly spi a kym pride mm,potom ideme na nakupy...tak pa,ozvem sa vecer co som ulovila v Tescu :grinning:
11. feb 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka hehehe ja to neviem porovnat.. ja som si to prespala.. hehehe

lenka.. dakujem za typ.. uvidime ci to pomoze..

teraz spi jak zarezana.. a to doobeda dala hodinu , na obed 2 vonku a teraz znova.. asi to budu tie zubadla skarede.. dufam.. heheh
11. feb 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka.. vela stastia..
ja sa chystam zajtra a uz sa tesim
11. feb 2010 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby tak som zvedavá či to len my máme táke trápne Tesco..
11. feb 2010 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no babulka ak kasle tak to zuby nebudú.....a ma aj soplíky?

my mame skromnú dcéru stačí jej vyfučaná flasa od Lucky a je happy :slight_smile:
11. feb 2010 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baga....oooo, tolko chvaly na Emulku :slight_smile: ...pysniem a pysniem, o chvilu prasknem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. feb 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu no ked je krásna tak čo narobíš...šak počkaj ty už teraz aby si nejakú gulovnicu obstarala :sweat_smile:

baby a to hovedo čo pichol tu ženu do brucha bol z PP...som z toho v šoku to je len kúsok odo mna...
11. feb 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zase v TV davali o Facebooku ze su tam vselijake vulgarizmy a ze ked si tam clovek da fotky, nikde nie je zarucene ze ich vidia iba nasi priatelia, aj ked si to v nastaveniach tak nastavime...uz par dni premyslam, ze stiahnem fotky malej....kokso bohvie aki psychopati si ju obzeraju :frowning2:
11. feb 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aky nazor mate na to vy? nebojite sa? mozno som len precitlivela

baga...dakujeeeem, dobre mi to padlo
11. feb 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu ja som už tiež na to myslela :frowning2: no neviem...
11. feb 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ked si to tak zoberieš tak aj tu na MK sa može niekto všelijak prihlásiť a pozerať si ich...to nikde nie je bezpečné :frowning2:
11. feb 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu ja som to už obmedzila akurát dnes
11. feb 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to, ze uchylaci mozu byt aj tu...tak odtialto vyhodim fotky a na FB to preriedim...aspon pre pokoj duse
11. feb 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby preto nemam fotky ani tu ani na facebooku.....na net nedavam vobec sukromne fotografie a toboz videa.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. feb 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte, konečne sme zlepili nanovo maroškovu postieľku, lebo dnes jej dal amen. Paličky vypadli, tak kopal. Môj demolation man.

babul :frowning2: poznám také dni

...a s tými fotkami? nič nie je bezpečné. tak neviem.
11. feb 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nasla som malemu hore vzadu na podnebi fest velky aft.co nan? a vobec neviem ako sa tam vlastne dostanem
11. feb 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si si ista lenka?? bo niekedy maju take biele podnebie oni, to by ti ale riadne plakavala aj pri papani a tak, je zly?? bo to ich boli jak svina.. :frowning2:
inak gratulka k vyyrociu
11. feb 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k tym foto,mate pravdu,zato ja nedavam napr take nahate foto a tak :wink: ale inak ano, sak to by uz MK aj FB asi stratili vyznam,ja uz neviem...to hocikto moze hocikde zneuzit,aj ked posles mailom a tak... :unamused: :unamused:
11. feb 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on je uz asi 3 tyzdne nespokojny tazko to vidno a je to uz aj tak krvou ohranicene.ja som najprv zbadala cervene a som myslela ze daco mu tam ostalo a vidno len ked mu jazyk neprekryje
11. feb 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lenka ja viem že švagrinina mala mala afty a brali antibiotiká....a chce malý papat?
babul to je supiš stránka...

a tie fotky idem aj ja posťahovať...resp. potriediť, lebo známych čo máme mimo tak chcú vidieť malú, takže to obmadzim
inak aj fifo ked mal afty, tak sme brali ATB,on to mal vzadu az pri mandliach na podnebi:(...to aj nazvali nejako herpangina :frowning2:
11. feb 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perla si citala co som ti pisala o tej nestle kasi?

dnes som sa bola informovat o tom PL aj mami som sa pytala, tak dieta nemusi mat nic ked ide do krajiny ktore maju sengensku zmluvu a potom dieta od 5 rokov musi mat vlastny pas.
11. feb 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nabu tyzden mame poradnu s olim, a fifo povinne ockovanie mumps,osypky,rubeola :frowning2: stale ho nezaockovali (to sa cca od 15mes.) bo choroby a tak :unamused: tak dam pichnut tu vakcinu co je v nej aj proti kiahnam....plati sa sice ale tak co uz, podla mna je velmi malinky na to aby to mal :unamused: o 6t preockovanie a je kryty na 100% :wink:
11. feb 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fac.. kukala som tvoje fotky .. sak su ako cez kopirak tie tvoje dietky.. uuuuplne.. strasne su podareni..
11. feb 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čítala lizatko - že si ho kúpila v DM prečo?
11. feb 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lízatko neviem, ale zapísané v pase by malo byť, len preto že nemá ešte občianák, ale nahádam sa...

leni skús modrú vodičku, neviem ako sa to volá....

fac moji synovci mali kiahne ked mali 3,5 a 1,5 a v pohode to zvládli bez komplikácií, bez teplot...uplna paráda
11. feb 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baga,veeelmi indivindi,niekedy maju deti taky priebeh ze jazvy na cely zivot, vyrazky az v ustockach, a ritke, 40ky horucky, ja to nerisknem....a ako mu vysvetlim ze sa nema skrabat ak to dostane, tak to neviem... :unamused:
11. feb 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok