Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

bagaja
12. feb 2010

baby práve som to dočítala 😢 ta baba aj zakladala tému....no povioem vám dakujem Bohu za maličkú každým dnom...ja by som toto nezvládla 😢 😢 😢

blazka24
12. feb 2010

bagaja čo to všetky čítate? ja asi umrem sprostá šak neviem to nájsť......no idem kuk ale pri malom toho veľa nenačítam, no takéto témy sú strašne smutné........

bagaja
12. feb 2010

blažka o tej malinkej ktorá sa dnes stala anjelikom, narodila sa v 23tt...pozri v junovkách 2010 😢

blazka24
12. feb 2010

tak somto čítala........horor už nechcem nič také čítať brrrrrrrrrr koniec horor ja som vzťahovačná, teraz malého rozgniavim chudáka čo si ho budem priťahovať k sebe

krista ma porazí, sused vrta do steny a to som chcela nakrmiť malého a uspať, tieto paneláky ma raz zabijú vrrrrrrrr
idem teda krmiť...........

chrustik1
12. feb 2010

baby to je strašné, práve som si to prečítala, ja som sa normálne rozrevala ☹

keď človek číta takéto niečo tak je rád za každé jedno nočné zobudenie, aj keby som mala byť hore celú noc, je rád za každú jednu boliestku kvôil zubom lebo viem, že je malinký živý, je to hrozné, fakt neviem ako by som toto dokázala prežiť 😢

blazka24
12. feb 2010

idem teda ja vydrhnúť sporák - už spíme, preložený sme do kočíka tak snáď potiahneme 😔

iveta6384
12. feb 2010

Ahojte,
Zuzka, Lulu nebudte smutne. My sa tiez nepretacame, nesedime. Sediet by aj chcel, taha sa ked ho drzime za ruky, ale nedovolim, len sem tam na par sekund. A na nohy, to ano, na to by ho bolo. To nam robi od 3 mesiacov, neskutocne pevne ma nozicky, ale v ziadnom pripade nedovolim. Ked je hnilo hnily, tak si musi pockat... Jedine co vieme robit a nie iba nahodne, ale naschval je indian, ked mu tak sprngam po pusinke a on vydava zvuk. To uz vie, na zaciatku to robil nahodne, ale teraz si to uvedomuje. Ale co uz ked sme taky lenivy, aspon ze papame pekne a spinkame pekne.Nemozeme mat vsetko. Ani zuby vlastne nemame, tak neviem... Ani sa veru na ne netesim, ked tak citam ake patalie s tymi zubkami su.

Inak vsetkym, ktory uz maju 6 mesiacikov vsetko len to najlepsie... my sme druhy od konca po uankab, takze este si dva tyzdne na 6 mesiacikov pockame.

Matka a tebe dakujem za IP s tym tahakom. Som zvedava kedy sa na to dam. JA som neuveritelny hnilo a bojim, ze nevydrzim. Jedinu dietu co som drzala bola ta s tou kapustovou polievkou, ked som mala asi 16 rokov aj to len 3 dni, lebo som sa z nej dovracala a bolo po dietovani... 😀 😀 😀

iveta6384
12. feb 2010

Baby ahojte tak konecne sa mi podarilo odoslat prispevok co som vam pisala vcera na obed, neuveritelne... To co ten net??? No nic idem si vas precitat, lebo od vcera poobdia neviem co sa deje. 😵

blazka24
12. feb 2010

no som tu, malý je už hore, aby to para tlačila ja neviem čo zas je...........

chrustik1
12. feb 2010

ozaj baby čo sa mordujete so zúbkami berú vám drobci dudlík? Ja som si myslela, že vtedy bude najviac dudlať dudlík ale keď mu ho chcem dať tak iba zatína pusinku ako keby som mu snáď dávala kyanid alebo čo, fakt nechápem. On mi bral dudlík asi iba mesiac zhruba od tretieho do štvrtého mesiaca, potom ani za nič, nechápem.. Na druhej strane aspoň ho nebudem musieť odúčať 🙂
A vnoci ma s tým jedným zubom tak pohryzol keď som ho chcela kojiť, on si chcel asi len pohryzkať, skoro ma porazilo, hviezdičky som mala pred očami!

blazka24
12. feb 2010

chrustik ten dudel musí byť studený ani môj krpec ho vtedy nechcel ale ako som ho namočila do studenej vody a potom mu ho dala skoro ho rozdrapil ako ho dudloval...........
tak s tým prsníkom to nepoznám, nekojím ..............

chrustik1
12. feb 2010

blazka neberie ani taký, išli sme na prechádzku a teda vonku teplo nieje, takže studený ho musel mať a nič, zaťal pery, nechce ho absolútne, iba mamin prírodný 😀

eviqa
12. feb 2010

no ak som tu, prišla kamoška s malým, tak sme pokecali a kedže ju nasral muž, tak sme si jeden hrkli. Normálne nie som zvyknutá, mi riadne buchlo do hlavy. Ale už je dobre. Čakám na doučko, možno ani nepríde. uvidíme.

ivi, sme na tom rovnako. My len pekne spinkáme a sme na brušku.

chrustik, náš teraz tiež dudel zoberie len výnimočne, skôr doňho kuše, ak už ho má

idem počítat o tom anjelikovi

blazka24
12. feb 2010

tak som tu a predsa malý zaspal a už pekne spinká druhý krát, som dala dudel a spíme ďalej, ja varím, keďže nemám bobkov list nebude fazuľová kyslá ale sladká 😀 do toho ryba na slaninke s kašou zemiakovoou a hotovo..........

čakám kedy sa krpec preberie a dáme kašičku, ozaj tá nestle moje první kaše je že sa pridáva len voda, mienim do nej buchnúť aj mlieko možno to bude chcieť malý viac tak snáď to nepototo 😉

iveta6384
12. feb 2010

Ahojte,
Tamarke vsetko naj k 6.
Akurat som citala tie junovky, hrozne. Asi by sme to ani nemali citat, nie je to dobre na psychiku. Teraz idem maleho rozpucit samou laskou, ze ho mam a je zdravy. 🙂

martinex
12. feb 2010

cafte..

mala som tu otca a sestru na navsteve,maly sekal dobrotu...a teraz sa znova snazim ho uspat...zatial vyhrava 😀

bagaja
12. feb 2010

no sme doma z prechádzky, ale ako čo je to tu na tých chodníkoch šak to sa do augusta neroztopí 😠

no kašičku sme spapali...a ideme do hypernovy kúpiť dačo...len ked pozerám na to zasnežené auto, tak sa mi moc nechce 😖

blazka24
12. feb 2010

ivet tak kašlime už na to, tiež som malého skoro rozpučila chudáčika a vkuse ho hladkám ked spinká - ešte ho zobudím chúďa moje..........

marti tak ja chvalabožku návštevu mať nebudem, naši neprídu pre ten sneh tak zajtra mi pádime k nim 😀

baga ten sneh by mohli už rozkopať delobuchmi lebo ma z neho porazí, tvrdne tým že naň padá ďalší a ja sa ani nechcem trepať s kočiarom lebo toľko bohov asi ani neni čo by som vkuse nadávala 😖

martinex
12. feb 2010

blazka to mas fajn, otec byva kusok a snehu moc neni,cesty su len mokre

blazka24
12. feb 2010

marti tak naši sú 35 km ale vždy sa zastavili cestou z blavy domov ale teraz vraj nie, tak nie aspoň netreba kmitať po byte, nie že by som tu mala bordel ale vedela by som o veľa veciach ktoré by potrebovali pomôcť k lepšiemu výzoru 😝

martinex
12. feb 2010

no ja sa zajtra chystam na velke upratovanie,mama si doobeda berie maleho,tak budem mat na to klud a cas 😉

blazka24
12. feb 2010

ja zase nič, malý je so mnou doma a mm v robote - robí celý víkend takže žiadne upratovanie, ale v stredu som povysávala tak to stačí a poprala som dnes a prach? vydrží 😉

eviqa
12. feb 2010

tak doučko za nami, úspešne.
...a dočítala som to, no to je mi ľúto. Ale ja nemôžem také veci čítať, lebo po prečítaní takéhoto už druhé dieťa nechcem. A dakujem Bohu za zdravého drobca.

martinex
12. feb 2010

no u nas sa uz veceria,mm prave papa s malym.... a dala som malemu taky ten nadstavec na flasu,aby si ju sam mohol drzat,tak taky je podareny 😀 moc mu to este nejde,ale sak to sa nauci 😉

perla200
12. feb 2010

no my sme už uložení....uvidíme dokedy🙂))))))) inak ten môj muž ma tak vytočil.................... 😖 😖 😖

leri
12. feb 2010

perli, ved to je "len" chlap......nic viac..........neoplati sa ti rozculovat 😀

babulka123
12. feb 2010

ahojte, . takze nakoniec sme u dr predsa len boli a je to len zo zubov.. oslabena imunita preto je taka nejaka..
kasle sice malo ale vtedy to stoji za to , rukami si ide dasna vytrhnut, cely den bez nalady..
bola sestra u mna a boli sme troska v obchodoch tak aspon ja som prisla na nove myslienky.. uvidime ako bude zajtra, dnes mala cely den 37.3..

idem do sprchy a kuk Tv.. zajtra sa ozvem .. cmuuk

blazka24
12. feb 2010

eviq ja som to ani nedočítala - radšej ...........

marti tak už ste veľký chlap ked takto papáte s fľaškou.......

perla bolo to až také zlé? chlapi niekedy rozčúlia ženy a oni si to ani neuvedomujú..........

no u nás kaša zabrala - o 180 stupňov zmena - do tej mliečnej kaše som dala malého UM a veru išlo to ako po masle, sa zalyzoval a dopadlo to tak že mal ešte aj na obočí a obaja sme boli dolepení jak malfúz 😀

leri
12. feb 2010

a dnes mate co neplatene volno? sak nemam co citat

monicka18
12. feb 2010

Neskoro sa Vám ozývam ale predsa. ďakujem vám za radu už papenkáme tú slávnu mrkvičku...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre