Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

eviqa
15. feb 2010

...a ešte k tej diéte. to vždy máte na večeru to isté, čo na obed?

martinex
15. feb 2010

eviq ja nie,jedavam vacsinou nieco ine...

no prave zaspal... vdaka bohu...hadam pospi aspon hodinu,potom pojdeme von... a ja konecne mozem ist nieco spravit...asi zacnem obedom 😀

eviqa
15. feb 2010

no tak malý už je hore, spal od 11. takže celkom dobre.

marti a ešte otázka, to nekombinuješ ani mäso so syrom? a čo vitamínový deň? iba ovocie? to ja radšej zeleninu ako ovocie

lulu73
15. feb 2010

tak Emka zje tych 90 , cize celkom dobre ako tak citam na jej musiu vahu....buduci tyzden mame poradnu a posledne ockovanie proti rotavirusom a budu ju aj vazit..pevne verim ze ma okolo 6 kg

baga...ale ano, pojdem do diety aj ja, ale najskor si musim pekne vypracovat jedalny listok 🙂 najneskor do konca tohto tyzdna som si povedala....resp vidim to od nedele

bagaja
15. feb 2010

ani ja nejem to čo na obed aj na večeru...

a ranajky a ovocie je veru aj pre mna ťažke a zvlašť ked v sobotu mm pripravoval ranajky - sebe hemendex a mne banán s jablčkom 😠

a vo vitamánový den ja radšej si dám zeleninu...hlavne šaláty, zajtra bude z čínskej kapusty, mnam...

a herečka zaspala idem aj ja kus, aspon na 20 min.

bagaja
15. feb 2010

lulu držím palce....

a my sme zjedli dnes 80 čo je asi dosť malo, ale ked ona viac nechce ani náhodou, včera zjedla ovela viac, no nechápem....ale dnes vypila už 30ml čaju čomu sa nesmierne teším 😉

martinex
15. feb 2010

eviq maso so syrom ee... a na vit. je rano ovocko,obed a vecera zel. salat a este na olovrant ovocie

lulu drzim palce 😉

babulka123
15. feb 2010

lulu urcite ano.. myslim na vas..

ja konecne sedim , ninka spala doobeda 20 min vytesena.. hehheh

inak konecne si uzivam den bez placu {teda aspon zatial} ale s usmevom na perach..

navarila som { brokolicovo zemiakova polievka a zeleninove rizoto = troska obmena 90 dnovky namiesto vyvaru.. }

a poobede pojdeme troska von, snad neurobim az tak zle.. teplotu nema, tak troska vzduchu jej neuskodi

martinex
15. feb 2010

no my sme uz hore,maly spal hodinu a pol,aspon ze tak...

ideme sa naobedovat,teda krtko a potom sup von,dnes tam je krasne tak to treba vyuzit...clovek nikdy nevie ako bude zajtra 😉

babul inak kedy sa k nam chystate?

babulka123
15. feb 2010

no ked budeme konecne zdravi..

a ninka spala len hod. zobudil ju sused.. takze na vecer pojdeme este troska von

martinex
15. feb 2010

doobre, uz sa na vas tesime...

prave krtko zdlabol cely obed,bez reci a vypluvania...ze som mu ja nespravila viacej 😠 😉

perla200
15. feb 2010

babul - nemala by si chodit von - bude kaslat viac.... aspon dva tri dni netreba chodit von....

no aj ja mam morku vyspatu....asi ju hodím do snehu🙂

bagaja
15. feb 2010

baby ako mám pomôcť maličkej vykakať sa....chúdatko moje v každej plienke jeden bobek a tlačí už celý deň..a čajík už nechce... ☹

perla200
15. feb 2010

bagaja skús rektálnu rúrku, alebo je taký gél - pupík....

bagaja
15. feb 2010

no pupik som skušala rurku tiež a nič, ale zas vypila kus čaju...jooj najradšej by som jej daLA ACIDKO, BO MNE TO VžDY POMOžE

bagaja
15. feb 2010

a píšem jak tatar, bo mala mi tlač na rukách v klbku ☹

a ani ja nemôžem acidko kedže dietujem 😖

blazka24
15. feb 2010

ahojte babule všetky tu už diétujete len ja stále krivkám aby som nemusela začať, ale po pravde nebol čas na veľký nákup........
idem robiť pizzu tak musím padať lebo mi cesto prejde okrajom misky 😉

perla nová photo 😀 - čo sa týka jablčka som dala malého do toho mrvku a trochen nechcel ale začala som do jablka dávať sušienky a tak to spapá, nie že by skákal od radosti ale zje........tak skús možno zaberie

u nás už kaše v pohode, do mliečnej kaše šlahám aj mlieko a malý to zdlábne chvalabožku, takže díky Nestlé nám chutí 😀

perla200
15. feb 2010

tak bagaja - nahriatu plienku na brusko a masíruj....

martinex
15. feb 2010

ahojte...tak dado prave zaspal,tiez som ho uspavala aspon polhodinu...ale uz spi,tak hadam hodku potiahne 😉

a som sa dala na pecenie metroveho kolaca,tak som zvedava ako to dopadne...najviac ma mrzi,ze si z neho nemozem dat 😒 a 4 dni nevydrzi,to mi je jasne uz teraz 😀

bagaja
15. feb 2010

no mati tak pošli lebo ja dnes mám UH 😀 ale ja som už tú svoju porciu zjedla, zasa vyhral v cukrárni ten najväčí čo tam bol - veterník 😀 😀 😀 😝 😝

no a plienka ma nenapadla tak idem žehliť 😉 diky za radu

bagaja
15. feb 2010

to čo ste si zobrali neplatené voľno?

u nás sa už spí...hurá

facovka
15. feb 2010

baga,ja konkretne nestihacka...ale volno by som si vzalaaaaaaaaaaaaa 😉

perla200
15. feb 2010

my nespíme🙂

martinex
15. feb 2010

aj my spime....juchu..dnes sme totiz spanku moc nedali....

facovka
15. feb 2010

no nas oli zalomil o pol7,to zase bude od polnoci zurka 😀 uz nevladal,bol od tretej hore...

babulka123
15. feb 2010

aj u nas.. a docela rychlo..
nooo dnes bol den super, az na poobedny asi hodinovy amok co v kuse plakala.. potom sme boli vonku lebo sa nedalo ani tak ani nijak , zababusena bola tak ze ju vidno nebolo tak co to pospala..

teraz bola strasne zlata.. ja ze co je ticho ze idem kuk ci spinka a panicka sedela a snazila sa postavit a ked som tam dosla tak spustila taky smiech.. bohovska bola..

dufam ze sa nam troska bliska na lepsie casy.. uvidime..

babulka123
15. feb 2010

fac kukala som foto .. ty mas akeho pomocniiika velikeho..

facovka
15. feb 2010

to je dobre babul,a prerezali sa tie zubky?? 😉

facovka
15. feb 2010

no,babul,az privelkeho, uz sme vyberali z krku chrumku, lentilku, tycinku..a tak,stale v strehu musim byt 😀

bagaja
15. feb 2010

fac verím ti že by si si zobrala voľno...no ale šak máš pomoc tak troška môžeš 😵 i nak krásny smejkovia su obaja chalani...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre