Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

zuzujan
16. feb 2010

babul ty mas hrozne sikovnu tu Ninku, je hrozne popredu, mamine som ukazovala ako lozi a stoji a nechapala.....aj nasa stale na styroch a posuva sa trosku dopredu, hlavne dozadu, ale na vasu sa nechyta 😀

facovka
16. feb 2010

marti neboj,sak kym sa telo da nejako dohromady,tak este vselijako ta mrcha chodi...mozes pripadne merat BT 😉 -bazalnu teplotu,je to o tom aj tema, a bude si ista s ovu 🙂

zuzujan
16. feb 2010

fac vazne? to mozem aj ked nemam mrchu? ja som myslela ze budem cakat az ked pride....tak si ma potesila

facovka
16. feb 2010

no,nas oli stale nic,ani na 4,ani nejako mega sa nepretaca,nieto este stavia,ale dnes dr. povedla ze na svoj vek oki, takze som v poho,ninka je mega popredu...babul,kolko ona vazi a meria??mne sa zda taka akokeby velka oproti olimu,ci to len z tych foto a video??

martinex
16. feb 2010

fac sak ja som aj tak az teraz sa chcela zacat snazit... kaslat na BT, budeme skusat kazdy den,to bude mat mm radost 😉

facovka
16. feb 2010

zuzu vazne...kuk na nete, myslim ze aj tu je tema o tom..
kuk
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

facovka
16. feb 2010

marti si dobra,ja by som uz asi umrela,sak vecer padam do postele total mrtva 😀

facovka
16. feb 2010

zuz ,aj vy mate pozajtra polrocika,ze??sme rodili v jeden den 😉

zuzujan
16. feb 2010

ano ano,.....dokonca mame v sobotu aj krst, trosku oneskorene.....ale to leti, takto pred dvoma mesiacmi som o druhom nechcela ani pocut, ale uz sa to v noci trosku zlepsilo, tak preco nie - neviem si predstavit toto vsetko zopakovat tak za 3 roky, ani nahodou 😝

zuzujan
16. feb 2010

a vy ako spite? stale nic moc?
mala ma problem cez den, maximum 3x 30minut a v kociku uz vonku nechce spat vobec......

facovka
16. feb 2010

my uz celkom oki,ked neberiem do uvahy ze cca od polnoci do 3tej,niekedy do 4tej je hore, a rehoty a tak,tak to len take obdobko hadam,ale nereve,tak sa da 😉 cez den 3x spiava,dooibeda hodku,obed aj 2-3, poobede este 45min.,da,ako kedy,dakedy aj obedny len hodku,no ziaden fixny rezim 😉 ale mas pravdu ak by som si to mala opakovat uz ked si odvyknem tak to uz ee 😕 😅

zuzujan
16. feb 2010

no ak bude druhe take hyperaktivne ako prve tak ma odvezu....ale hlavne ze sme zdravi, este sme ani riadny soplik nemali, tuk tuk...

fac krasne ti spinka cez den, to je moj sen.....

facovka
16. feb 2010

ja by som bola rada keby v noci radsej potiahol,zato asi aj nespava,to ma akesi otocene 🙂

facovka
16. feb 2010

inak ja zase tvrdim ak by oli bol moje prve tak uz druhe nemam 😀

martinex
16. feb 2010

prave sme doslova zozrali 120g zeleninky s maskom,tak sa tesim ako mu to pekne ide...

zuzu ja dufam ze druhe bude trosku "lenivejsie" bo inak to bude velmi vtipne 😀

zuzujan
16. feb 2010

mati mas pravdu, prave som malu znova uspala, zobudila sa klasika po 30 min a to som ju zas drndala na fitlopte 25minut, bleee 😝
nic pri nej neurobim, tak bezim, mam chvilku idem sa najest....

babulka123
16. feb 2010

ninka mala na poslednej poradni cca 69 cm a 7360g.. obvod hlavicky 44 cm.. ona nieje nejake moc velka teda aspon si myslim.. heheh, skor je to ciperka..

inak baby poviem vam dnes je radost byt matkou .. ninka je dnes ukazkova.. neplace krasne sa hra, teraz som ju dala spat, otocila hlavu a do 3 min tvrda.. nechapem..hehehe

zuzu inak aj ninka najprv cuvala.. potom sa jedovala a teraz lozi.. heheheh neboooj u vas to bude tak ze potom budu robit vsetko v tyzdnovych intervaloch.. pojde to rychlo..

inak dnes som skusila ze dala som na zem mobil.. to ste mali vidiet tie fofry.. ruky nestihali za nohami tak trielila k nemu..ja nechapem ako tie deti tak strasne fascinuju dospelacke veci..

este keby ma tak hlava nebolela tak by to dnes bolo uuuuplne super.

martinex
16. feb 2010

zuzu u nas od rana spal len 40minut... a teraz sa rozculuje v postielke...

babul to aj u nas, mobil,hodinky,dialkove,fotak,pocitac...to vsetko ho neskutocne fascinuje 😀

babulka123
16. feb 2010

matka .. hehhe mame doma atrapu MT vyzera uplne ako funkcny ale kde .. to neni ono.. a ovladacku som jej uz jednu vyarendovala...

zuzujan
16. feb 2010

takze spala dalsich 7 min....ma je...ne 😠
ja uz neviem ako ju mam naucit cez den spat dlhsie ako 30 min, hruuuza poomoooooooooc

lely29
16. feb 2010

Matka ja som mala štyri testy negatívne az piaty pozitívny a mala je na svete.

babulka123
16. feb 2010

zuzu . ak ta to potesi tak aj my sme po pol hod hore.. sakra..

lely29
16. feb 2010

Babul a Zuzi u nas to isté... Ty kričí v postielke

martinex
16. feb 2010

lely no super...tak ja este testnem o par dni 😉

a ten moj tlk ani boha spat... tiez uz neviem co robit,dudel nechce...na prse zaspi,ale jak mu vyberem prso z ust,je hore a reve..a pritom neje,len ho proste musi mat v ustach 😠

lely29
16. feb 2010

Matka ako keby si písala ak o mojej malej cecok v ústach ale hladná nie je a neje len ho potrebuje mat toto mi robí aj v noci

martinex
16. feb 2010

lely to poznam,take noci mame aj my... no teraz som ho zase uspala,prelozila do postielky,tak hadam bude spat... juuj,taka som rada ze si ho poobede berie mama,trosku si oddychnem 😀

missy97231
16. feb 2010

ahojte. dlhsie uz som tu nebola.. nemam cas ani citat 😒
vcera sme boli tiez v poradni, aj nas ockovali, ale v pohode... a mame 67,5cm a 8780g. takze kratky po mame 🙂 a boli sme aj na rehabilitacii, a nas chvalili, ako vie pekne drzat ruky ked je na brusku, a ako sa posuva... no ale to este som nevidela babulkinu ninku 🙂 to je teda sikovnicka poriadna...
a mame straaaasne velky problem s cestovanim ☹ on strasne nerad cestuje... hrozne place, az hysteraky chyta... akonahle auto zastavi, sa utisi. zajtra rano pokracujeme z moravy na oravu 😖 vobec sa teda netesim... ale rozmyslam ze mu dam nieco na spanie. poradte co by som mohla???

zuzujan
16. feb 2010

baby ale my spime kazdy den len 3x 30 min....stale, to ma serie....mala si neoddychne a ja nemam ani chvilku volna

lenka_66
16. feb 2010

missy , fenistil kvapky 4-5 kvp. abo si daj flasu vinka ked kojis 😀

martinex
16. feb 2010

missy alebo ho niecim zabam, my mame v aute taku hracku co sa montuje na predne sedadlo pred maleho... a to ho zaujima... ale u nas je to skorej opacne,on sa rad vozi, beda tomu kto zastavi na cervenu 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre