Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

facovka
16. feb 2010

babul,nam je to jednoooo,lebonase dietky do 5min.sami nezaspia ani doteraz,tak je jedno ci tam budu stat,heeeeh 😀 😀 😀 😀

eviqa
16. feb 2010

marti, som rada, že nie som sama, ktorej nesadla 90-dňovka. a o syroch by som ti tiež vedela rozprávať. No asi to do rána prehodnotím a zostavím si ja sama nejaký normálny jedálniček, plus cvičenie

lizatko, tak to som možno trochu aj čakala, že ked sa nabehne na normálnu stravu potom, že to pôjde naspäť. A ja celý život na takejto nemôžem,ale aj tak skús pohľadať, chcela by som si to prečítať.

.... no a malý odmieta jesť 😠 ta už mám toho dnes dosť. Zajtra žiadna diéta a ja sa na to budem pozerať s úsmevom

babulka123
16. feb 2010

fac.. hehehe aha prepac.. heheheh

evig.. tak ... a hotovo.. heheh

inak ja verim v to ze u mna to bolo hlavne o tom ze som prestala pit sladke vody a obmedzila som chleba.. ale uvidime ako dhlo mi to este vydrzi..

facovka
16. feb 2010

no,babul,my budeme radi ze ticho v postielke.... 😀
inak nas oli 38,7 po odpocitani, zasr....e ockovania, aj fifo mal vzdy reakciu,aspon sa modlim aby to bolo "iba"ockovanim, dala som mu cipok,tak uvidime v noci,ach jaj 😔

eviqa
16. feb 2010

fac ☹ tak vám prajeme peknú bezteplotovú a bezpríznakovú noc

babulka, držím palce v diéte

eviqa
16. feb 2010

idem ja pá do hajan, malý ma dnes nejako zničil

martinex
16. feb 2010

eviq detto...aj ked mm teraz prisiel domov a vravi,ze som zase kus schdula,ze aj v tvari.. ale kua, bodaj by nie,ked som sa 2 dni poriadne nenajedla!!! 😠

fac moja, ty si vyzeries hadam vsetko za nas vsetky dokopy 😔 drz sa a bojuj 😉

babul ja sladke vody nepijem od zaciatku tehu a chleba len hnedy...

facovka
16. feb 2010

veru,tieto diety to su svina vec, hladujes a nervujes sa....zato ja som ani nikdy nevydrzala, teraz nastastie mam dietu moje dve deturence....joooj, uz mam -1,5kg z vahy ked som otehu 🙂 ale aj tak rit velka,brucho mlandrave ☹ to by chcelo cvicit,ale sak neni kedyyyyy

babulka123
16. feb 2010

fac dobre alee ty s tvojimi 20kg.. hehehe
my korpulentnejsie musime na seba viac makat.. hehehe

martinex
16. feb 2010

babul som radaze si ma zahrnulu do toho "my" 😀 aspon v tom nie som sama 😉

facovka
16. feb 2010

babul,ale ja som mala aj tak dost 68kg,ked som otehu....sice meriam 176cm,ale aj tak mega stehniska 😀 😀

babulka123
16. feb 2010

matka.. to zo samej lasky.. hehehe
no sak a co nebudeme si klamat.. ale vies ako to je aj velka rit vie ocarit.. v dobrom samozrejme..

a okrem toho silnejsie baby su vraj vtipnejsie.. hehehe takze s usmevom do dalsieho boja..

babulka123
16. feb 2010

fac neverim .. sak ja som ta videla a si jak sparatko..

facovka
16. feb 2010

babul,prisaham 😉 niekedy zdanie klame...a mozno taka humrona som aj ja bola,ze kila ste si nevsimli 😀 😀

z.vrablova
16. feb 2010

zdravim.... nejake pesimisticke reci... Babulka, aj ja sa pridavam dobrovolne do spolku korpulentnejsich, ale vtipnejsich... heh 🙂
Kristinka je zlaticko, zubaky uz v dohlade, jazyk ma nonstop medzi perami... ked papa, tak ho vystrkava vonku..
Fac, velky obdiv, drzim palceky, nech je tato noc, co najskor za vami, a bez horucok.

babulka123
16. feb 2010

fac.. cmuuk

z .. no a kde si cele dni>? ani nenapises, nekuknes.. uz som myslela ze si nas nadobro vymazala..

martinex
16. feb 2010

zuzi no pochval sa,ako ti ide dieta...si jedina sanca co ma pri nej este udrzi....

babul no ja ti poviem tak, vzdy sa okolo mna krutilo kopec chlapov a len co som nejakeho poslala k vode(nikdy som nedostala kopacky ja 😉 ),tak uz bola rada nastupena,z ktorej som si mohla vyberat 😀 😀 😀
a ano, moj humor je siroko-daleko vyhlaseny 😎

z.vrablova
16. feb 2010

niee... stiham ledva citat... od soboty som malo spavala, doma bolo ako po vybuchu, este anglictina do toho... som pocitala, ale uz nezvysil cas na pisanie... 🙂 som chybala?? heh

babulka123
16. feb 2010

jasne ze si chybala.. a preco malo spis? kristinka ?ci nieco ine?
podarilo sa ti nejako poriesit s tym DVD co som ti pisala ci ani nie?

matka.. tak tak ... spravne.

z.vrablova
16. feb 2010

😎 mati... ide to, ale priznam sa, ze prehresky sa kopia... clovek nadobudne pocit, ze to ide, ale budem musiet ubrat... este sa mi blizia kramy,... tak vahu zatial obchadzam oblukom... som si povedala, ze az po 2. vode. Ide to....
Neviem uz kto to pisal, ze po skonceni sa kila vratia... samozrejme, ze sa vratia, ak sa znova clovek necha zlakat zlym stravovanim spred diety... po 90. dnoch sa pokracujem "dalsimi 90 dnami" a tam az take striktne pravidla nie su... /mam v elektronickej podobe, ak by niekto chcel kukuc/...
Ja som si vahu vyse roka udrzala, schudla som 20kg a pribrala som ledva 2-3kg... az do otehotnenia... a pribrala som az po porode... neviem, ale vsetko je to o pevnej voli a chuti do chudnutia.... ja sa uz neviem dockat letnych veci, co trcia v skrini... 😎

z.vrablova
16. feb 2010

Babulka, skusala som, ale nepodarilo sa, mm tiez nema ani sajnu... prepac ☹

z.vrablova
16. feb 2010

Kristinka je ok... ale v sobotu sme ponocovali, zalahli sme o 5,30 rano, v nedelu a pondelok som odkvecnuta cely den a vecer sa nabijem a cumakujem do 1-2ej rano, potom sa budi Kristinka, tak mi vychadza spanie na etapy po max 3-4hod... nutne sa potrebujem zase vyspat aspon 7-8hod v kuse...

babulka123
16. feb 2010

z.. nevadi.. to ma len tak napadlo..

a pls posli mi tu pokracovacku.. co tam je som zvedava.. akujem

babulka123
16. feb 2010

no pekne.. heheh
ja dokukam panelak a diem spat..

z.vrablova
16. feb 2010

poslane

facovka
16. feb 2010

z. to ja som nespala 7-8hod.este ani raz od porodu,ani nesnivam ze by som 😉

martinex
16. feb 2010

babul tak to preposli potom mne,tu pokracovacku....som zvedava... 😉

no nic,idem sa odvazit,pomerat...

lulu73
16. feb 2010

ahojte

ja som dnes kupila v poradi uz tretiu znacku mlieka..dnes francuzske....Emka zjedla prvu lyzicku, pri druhej ju striaslo a viac neotvorila usta...presne ako pri Nutrilone a Bebe a vsetkych mliecnych kasiach ktore sme skusali

a rovnako ako pri Nutrilonovej kasi aj pri Franc. mlieku sa jej v momente objavili cervene flaky na mieste kde to prislo do kontaktu s pokozkou....buduci tyzden mame poradnu, musim sa na to spytat...skusala som dat malej na pokozku normalne kravske mlieko, flak nema...z FR. a Nestle a Nutrilon kase ma.....z Beba HA nema.....kokso, to je co za bordel? 😲 .......... pevne verim ze nemame nejaku sialenu alergiu

len jedno nepochopim...totalny odpor malej k comukolvek mliecnemu.....ci z flase, lyzicky, pohara, ani za nic nevypije.....najviac jej chuti moje mlieko a potom tepla voda ☹

martinex
16. feb 2010

no takze... mam dole 6kg, pas a boky -4cm, stehna -3cm...

karin.
16. feb 2010

marti, NEVZDÁVAJ TO!!!!
zajtra ráno budeš nadšená a plná chuti ešte vydržať..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre