Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

bagaja
17. feb 2010

fac krásne fotky.. zlatušikovia sú maličký 😉

mati no ešte že si to stihla za tu nohu....a my sme práve prišli z von a ideme na čavargy ku kamoške tak zajtra papa

aaaaaa porušila som diétu, lebo sme kočíkovali s kamoškou a dali sme si čokoládu horúcu so sebou....na zahriatie 😝

babulka123
17. feb 2010

ahojte ja zatial len na skok.. dnes som oslavila svoju dietu a kupila som si nove rifle o 2 cisla mensie.. ze aka paraaaada..

martinex
17. feb 2010

babul super!

baga co su to cavargy???

u nas sa uz spi,sak sa ani nedivim,ked cez den prd spal...

a ja som skoro odpadla dneska,boli sme nakupovat,vosli sme do obchodu a pochvili mi prislo zle,tazko sa mi dychalo,uplna slabost 😖 tak su dve moznosti, bud z tej diety,ze som bez energie a nevladzem,alebo som predsa len tehu.lebo toto sa mi stavalo pri dadovi,ked som z bruchom behala... 😅 tak zajtra asi znova testnem,ci nahodou,lebo mrcha nikde

babulka123
17. feb 2010

matkaaaa... noooo cakam .. heheheh a hlavne drzim palce..

cavargy su prechadzky a vypravas pri tom .. baga mam pravdu?

babulka123
17. feb 2010

jeeej fac.. som rada ze ste boli spokojni.. lebo fotky vyzeraju super..

babulka123
17. feb 2010

jaaaj a bola som dnes u dr. tak som fasla nejake 1dnove antibiotika..

ale bola strasne zlata.. som jej povedala ze sestra caka s detmi vonku tak ma zobrala dopredu a este aj vysla von kuknut na deturence..

livia1
17. feb 2010

Ahojte tak som tu po pár dňoch zas. Dnešná noc bola hrozná. O 22 zaspal a kazdú 3/4 hod. bol hore. ked som už akože zaspavala tak sa zobudil. myslela som , že to bude asi bruško alebo zuby a dnes sa nám pustily soplíky. Už aj Maťko je nachladnutý a škriabe ho v hrdle, tak zajtra sa chystáme na návštevu ku doktorke. 😖

martinex
17. feb 2010

babul budem informovat,neboj 😉

babulka123
17. feb 2010

matka.. to si myslim... hehehe

martinex
17. feb 2010

livi tak sa drzte,hadam sa vam polepsi...

ja som sa prave najedla,tak si idem lahnut bo mi neni moc dobre... bru noc kocky 😉

bagaja
17. feb 2010

no maťka ťažká otázka...u nás sa to používa ked ideme sa flákať preč z domu, na návštevu....no také niečo všetko dokopy 😅 vidíš ani si neuvedomujem aké sprosté slovo používame...

no a držím palce pri testovaní....

bagaja
17. feb 2010

hej hej a diétu som celkom po.... a zajtra idem k našim na celý deň tak asi sotva to dodržím 😠

daniela33
17. feb 2010

dnes den o ničom, celý den rev a rev, aj na rukách, nijak som nevedela utíšiť, za celý den spala dvakrát po 45 minút, skoro ma šľahlo....

mati žeby si bola tehu ? 😉 , aj mne vyšiel pri synovi prvý test neg., a bola som tehu...

bag nič si z diéty nerob, ja som tiež včera porušila, a dnes ma z nervozity tiež ťahalo na sladké, našťastie dnes som mala uhľohydráty a tak večer to istil koláč a čokoláda... 🙂

Zuzi a to ovocie pečené na masle, to ješ kedy cez uhľohydráty?

fac krásna fotka 🙂

zuzkamilko
17. feb 2010

dani......dnes som ta videla,bola som na furci u kamosky a ked som od nej sla,videla som ta s kociarom a synatorom,len som nestihla zatrubit 😉
baga.....aj my pouzivame slovo - cavargy 🙂 ,lebo ja nie som priamo z kosic,ale pochadzam od sabinova 😵

daniela33
17. feb 2010

heej zuzi? no boli sme na prechádzke, ale syn sa nahučal, ako sa mu nechce, až ma hlava z toho bolela 😀

z.vrablova
17. feb 2010

Dani... Vitaminy

z.vrablova
17. feb 2010

Fac.... uuuzasne fotecky... strasne mila rodinka ste... cmuky
Matka, aj ja sa neviem dockat tvojho testu... 😉

facovka
18. feb 2010

bre ranko,to som prvaaa???? xi,asi prvy x.....hlasim ze uz nemame od vcera horucky,klop klop...a mááááááááááááááááme polrokaaaaaaaaaaaaaaaaaa, zas len opakujem leti to, leti to,leti to...este raz tolko a tapkaju ruckami do torty s jendou svieckou 😵
kuk
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

facovka
18. feb 2010

jejo a matka zase testuje, tak akooooo????

blazka24
18. feb 2010

ahojte babule,

takže čítať vás dozadu sa neoplatí, skoro ma ohlo len pri pohľade na číslo stránky 😀
včera som sem ani nešla, doma by som rozkopala asi nábytok čo malý nervačil, vkuse rev a rev - tak som asi matka roka, nasrala som sa o jednej a zapla som si MP3 a vešala prádlo, malý nervačil a vrieskal o dušu 😖

livi skoré uzdravenie prajeme

mati ty tehu? no toto - čakám ten testík

fac nádherné fotky, ty takto si robíš presné a podrobné záznamy narodenia? super, ja mám časovku na fotkách tak to približne viem ale toto ma nenapadlo - díky za nápad 😀

perla200
18. feb 2010

ahojte.....

facovka - krásne fotky...fakt🙂))))))
no mati že vraj testuje lebo jej bolo včera zle tusím...

my no ok🙂

perla200
18. feb 2010

blazka - tak to ma mrzí že také dni mate...inak to je fakt na mašlu také dni....to večer je človek doslova nepoužitelný..... 😠

martinex
18. feb 2010

caute kocky...

tak aj druhy test je negat...

a mame novinku, najnovsie pri zaspavani sa v postielke zakazdym postavi...proste sa chyti a sup,uz stoji

facovka
18. feb 2010

no,ja som taky statista 😀 ,blazka..
marti,skodaaaaaaaaaa 🙂

facovka
18. feb 2010

tam mal byt iny smajlik marti...

martinex
18. feb 2010

fac neva,len ma zaskocil vcera ten divny stav

blazka24
18. feb 2010

perla také dni sú nielen na mašlu, v takých dňoch by som sa sama Báthoryčke ponúkla 😠
a inak už papáte ovocko či tiež vám nechutí?

marti takže nie si tehu? ale asi to tá diéta robí, piješ dostatok tekutín? inak ja ti tu radím ako keby som vypila tri litre denne a ja jednu kávu a finiš 😔

fac obdivujem tvoju salámovú povahu, ja by som malého asi ošlahala o mantinel /obrazne samoška/ takže ja som nervák od prírody ale vydržala som do jednej a to som sa prekonala 😉 malý so mnou cvičí jak čínsky gymnasta 😀

martinex
18. feb 2010

blazka praveze pijem vela..aj ja mam pocit ze je to tou dietou... mm ma presviedca aby som sa na to vykasla 😒

blazka24
18. feb 2010

marti a môže byť aj tým že tam bol vydýchaný vzduch alebo si bola príliš oblečená, mne sa to stáva lebo som uzimená a potom vbehnem do hypáča a dostávam kolabsy a mm mi nadáva a hovorí že už traja zamrzli vonku 😝
na diétku idem aj ja tak neviem...........uvidím či to vydržím ale ty si pekne schudla........GRATULUJEM

martinex
18. feb 2010

blazka dik 🙂 a naobliekana som nebola,to skor ten blby vzduch....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre