Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

perla200
19. feb 2010

ach martinex....nepomôžeš kua....:((((((((

my zase spíme🙂)))))))))))))

daniela33
19. feb 2010

jani tak dúfam, že je to len zubami, ale tie potvory nie a nie von a také problémy už máme asi dva mesiace ... 😒

no a čo sa týka penazí, veľká bieda, ja mám ešte materskú do 11.3., tak ešte sa dá, ale potom už len rodičovský, tak to bude iné kaféé 😠 a ešte k tomu čakám "krásne"nedoplatky na kúrení, vode a elektrine ...

pauli a ako bábätko ?

martinex
19. feb 2010

perla sak sme vedeli,ze materska je len taka almuzna,aby sa nepovedalo,ze to ma stat uplne v pazi... treba vydrzat,uskromnit sa a kazdy cent aj 3x otocit 😖 inak to nejde

babulka123
19. feb 2010

matka na to zapekanie skus hrusku u nas spolahlivo zabera.. alebo este v DM sa da kupit slivky..

martinex
19. feb 2010

dani na tie nedoplatky sa aj ja tesim... zas budem mat pocit,ze sme kurili pre celu dedinu

inak moj milacik spinka uz hodinu! neveriiim... 😀

perla200
19. feb 2010

určite dani so zubami...aj my sme také mali...a ako vysli odvtedy je pokoj🙂)))))))))))))) no teda rodičovský som chcela napísat....

no hej marti - naivne som si myslela že to bude ok, ale ked vidím čo vsetko stojí konec....aj to plávanie strasne som to chcela pre malú no kde...ale moja dobrá mamina podporuje vnučku vo vsetkom este že ju mame.....a tým, že sme este dostavovali dom počas mojej materskej a stahovali sa no konec!!!! je to bieda.....

martinex
19. feb 2010

babul musim kuk v zelovoci ked pojdem von,ak teda pojdem,pocko je riadne na chuja...

sisulka7
19. feb 2010

napodobne s tym kupovanim niecoho pre seba. ja uz ani na veci pre seba v obchodoch nepozeram, pozeram len na oblecenie pre prcka.
Basnicka super.
Matka som citala davnejsie, ze chces radsej odsavat ako kojit, naozaj nedoporucujem , je to desna drina a maximalne neprakticke ked niekde ides a potrebujes najprv odsat potom zohrievat a pod. Aj ked my spinkame celu noc asi od dvoch mesiacov. Vcera zbuchala 150 marhulovej kase na veceru a za tym asi o dve hodky vypila 80 ml caju, nas rekord. Niekedy za cely den nevypije nic. Ale neriesim to, asi nie je smadna.
Inak vcera isli dve sklicka do zachodu, lebo nasej krasavici nechutili, tak nakoniec zjedla len samy karfiol, lebo nic ine som zamrazene nemala a bolo neskoro varit. Tak dneska varim ako fretka.
Dieta u mna zatial funguje, ale dnes mam vitaminovy den a zozrala by som aj vola. Baby a bavi vas to? lebo mna vobec.

paulusa
19. feb 2010

dani- babatko v pohode. odkedy mam tabletky od bolesti zaludka tak ani neviem ze som tehotna 😀

nedoplatky- boooze ani radsej nemyslim, lebo ma vyvali 😅

aj my spinkame vyse hodiny a pocko u nas super, svieti slniecko, takze pojdeme vonku 🙂

paulusa
19. feb 2010

a ja som si minule urobila radost a kupila som si kabat- samozrejme bola na nom 50% zlava.

martinex
19. feb 2010

sisul nebavi ma to a seriem na to... 😀
inak odsavat nebudem,bud sa naucime spat bez cicky a kojim dalej,alebo prestavam kojit...sak 6mesiacov som kojila,zaklad do zivota som mu dala,tak nech si zvyka 😀

sisulka7
19. feb 2010

matka 🙂
ja som mala ciel najprv 6 tyzdnov, potom 3 mesiace, potom 6 no a uz presluhujeme 🙂 Ono keby papala z cicky, tak to nie je problem, ale toto odsavanie je obrovsky zabijak casu.
Vcera som sa narehotala, lebo mala som anglictinu s drobcami a mala spinkala vonku, no a ked sa zobudila, tak si ju vybrala jedna maminka a hrala sa s nou kym sme neskoncili. No a ked som prisla, tak sa ma pytala, ze ci este kojim, lebo mala jej nejak utocila na prsia, lebo bola hladna. Ja hovorim, ze je to herecka. 🙂 Tak som ju nakrmila mm z flase a bola spokojna.

bagaja
19. feb 2010

no vidím že sa tu presne rozoberajú problémy žien na Rd...kakanie u nás od nedele len tak bobky a tlačíme v kuse ☹ a nezabralo ani jablko, teraz sme práve dopapali hrušku tak som zvedavá, lebo tlačíme a uvidíme čo z toho bude

no a prašule...ja osm si normálne začala všetko písať, ale do kelu ved to je riadne malo a ako hovoríte prídeu nedoplatky tak mi je až zle...síce po iné roky sme mali krásne preplatky, ale však sme boli v kuse v robote, takže teraz sa máme na čo tešiť ☹

no a sebe som nekupila veru nič už ani nepamätám, ale blíži sa jar a tie moje 4-ročné botasky vyzerajú hrozne, čiže budeme musieť niečo urazať lebo bosá chodiť nemôžem....
a kurz plávanie veľmi chcem ale tiež zvažujem lebo 3500 Sk je riadna pálka.... a to nehovorím že nám treba autosedačku a neviem čo všetko ešte ☹

a baby značku Cherokee v Tescu ide nahradiť značka FaF baby....cenová relácia tá istá 😉

martinex
19. feb 2010

baga aj my tlacime,len take vzdychy sa ozyvaju z ohradky 😀

tym tescom si ma potesila,len dufam ze aj kvalita bude ta ista,lebo toto cherokee bolo super...

bagaja
19. feb 2010

no aj ja dúfam, že to bude dorňbrá kvalita lebo my nakupujeme len v Tescu 😉

a tá basnička nemá chybu....len som sa jej zľakla čiže druhé tak skoro eee

martinex
19. feb 2010

baga sak kuk na facovku,ta to zvlada lavou zadnou 😀

a ja tiez len tesco,sem tam nieco vo vypredaji v tych drahych obchodoch,ci na bazare

z.vrablova
19. feb 2010

tak prave sa mala posr...la z hrusky a broskyne az strach... takze u nas hruska je jednoznacny favorit....
Na obed dostane len cviklu so zemiakom a vaj. zltok... nic co zapeka.
Mamicky zubatych babatiek, cistime malym zubok-ky... a od kedy sa moze zacat poutivat pasta??
A ako cistite nostek?? Kristinka ma casto krvave sopliky (hlavne po cviceni) a ked jej to zaschne, tak to neviem vycistit... ked vidi palicku, tak kruti hlavou na strany, nechcem jej ublizit... tak jej nastriekam Physiomer a cakam, ale stale nieco ostane... tak si neviem rady...
F/F maju v Tescu pre dospelakov a kvalita ok, podobna Cherokee.. tak hadam aj pre deticky bude ok.

eviqa
19. feb 2010

ahojte mamičky, tak som vás konečne dočítala. Dalo to zabrať, hlavne tá báseň hned na ráno 😀
my sa máme fajn, síce mi treští hlava, tlak mám v r..i a takisto tam skončila aj moja diéta. 😔 Mm skonštatoval, že ma veľmi ľúbi, ked nediétujem. Tak nech ma dalej veľmi ľúbi. 😀

karin, rene, blahoželáme k zúbku. My zatiaľ nič. Ale konečne včera sme sa pretočili z bruška na chrbátik a putujeme po celej posteli.

Inak som včera zistila, že aký skuptoš je môj syn. 😀 prišla kamoška s malým, čo sme spolu ležali v pôrodke, dali sme detičky k sebe, položila som pred nich hračky a maroško sa natiahol a zobral mu hračku. Skúšala som aj iné, tak všetky zhraboval ku sebe. No neviem, po kom to dieťa je, ked my s mm sme úplný opak. 😀

kakanie nám ide celkom dobre, kakáme každý deň, aj ked to nie je veľký náklad, ale je. No za to veľký odor

..a peniaze? no comment. Čakám nedoplatky, manželovu výplatu, bo už neviem koľko mesiacov nemá vyplatené, takže radosť žiť. Nie je to síce až také strašné, je to zatiaľ v poho, ale neviem si predstaviť, ked nadalej nedodstane výplatu a zásoby sa minú, tak neviem.

martinex
19. feb 2010

zuzi necistim zubok a pravdupovediac ani ma to nenapadlo... pastu by som nepouzivala,predsa len deti ju prehltaju...ale ked budeme mat tak 4-6 zubov tak pojdeme k zubarovi,zalozit kartu a nech sa kukne ako zubky rastu
a s palickou bojujeme rovnako,tiez mu zaschnu a neprisla som na iny sposob ako mu to vycistit okrem palicky na ktorej su kapky do nosa

eviqa
19. feb 2010

...a ešte som zabudla, spíme raz do dňa, a stále sa nám čká. Už druhý deň. Stále sa mu akokeby niečo odgrglo, a občas to musí byť aj nepríjemné, lebo ten jeho výzor tváre to naznačuje.

martinex
19. feb 2010

eviq je fajn,ze mate aspon zasobu,bo my ee...takze z ruky do huby 😠

a malemu som vymyslela skvelu zabavu,dala som mu do ohradky flasu s cajom,tak s nou bojuje,snazi sa ju chytit,dat si do ust...no zlaty je..len sa obavam ze mozem vecer prat deku-caj bude vsade 😀

eviqa
19. feb 2010

marti, ale zásoba sa míňa 😔
...aj my sa takto s fľašou veľmi radi hráme, on si vie dať aj do pusy, ale ked nechce, tak všetko okolo neho je mokré.

martinex
19. feb 2010

nam to este nejde,ale bojuje statocne..tusim ho budem o chvilu prezliekat 😀
a verim ze sa mina, nam sa minulo tiez a uz sme v minuse

eviqa
19. feb 2010

marti, s tými peniazmi je to na figu, hlavne vdaka kríze.

...neviem, či som normálna, ale nejaká som odolná voči plaču vlastného syna. Strelí mi hlava

martinex
19. feb 2010

idem spravit zlobrovi obed,rovno aj sebe a potom pojdeme von..aj ked sa mi teda voooobec nechce,ale co uz 😖
zatial paa kocky

bagaja
19. feb 2010

zuzi pozor nás z cvikly zapieklo veľmi veľmi veľmi...

a u nás zatiaľ hruška nezabrala, znova tam bol len jeden bob 😠

lizatko1009
19. feb 2010

aj my pouzivame jonsons aj niveu, aj seba med a nic zatial a aj piskoty, ale tie od 6 mesiaca su sice tvrdsie ako ine piskoty, ale aj tak to rozsuchle.

lulu73
19. feb 2010

dobra basnicka......ja som cakala, ze na konci basnicky bude este jedna malicka poziadavka manzela 😝

martinex
19. feb 2010

lulu 😀

a my mame druhy zub!

lulu73
19. feb 2010

mati..... no a nie? klasika zo zivota 😎

zubky s avam pekne rozbehli, takze to vase spanie-nespanie je o zuboch..my ani prd 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre