Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lizatko1009
21. feb 2010

mirka a preco jej davas antibiotika? pytala si sa lekarky? na tie hnacky? u kolky den hnackuje? hlavne vela pit jej davaj aj caju.

mirka8105
21. feb 2010

uz som jej ich vysadila od soboty tak hnackuje tak som jej dnes uz nedavala.ma anginu tak jej ich doktorka predpisala.zajtra musim volat doktorke ze co.

martinex
21. feb 2010

ahojte...

babul sak rano bolo hnusne,potom sa vycasilo...maleho sme supli na terasu a spal tam 2 hodky... boli sme teraz v avione,tak som mu kupila kasu s ovocim, dzusiky a aj keksiky,tie safari,tak ich akurat papa s vyzivou 😀 len musim davat pozor na mm lebo mu ich stale je,jak keby nemal svojich keksov dost 😠

babulka123
21. feb 2010

matka ja som dnes tiez bola v avione.. so svagrinkou sme boli v deichmane { kedze len tam si dokazeme na nase plutvy kupit topanky} zas som odisla s novymi teniskami.. jupiii..
a potom som bola v kike kupit tu postielku.. a je fakt super..

martinex
21. feb 2010

babul ja by som si tiez nejake mala kupit,ale mama ide do ameriky v marci tak jej poviem nech mi tam kupi 😉
a ta postielka je prakticka, u nasich mame druhu drevenu,ale ked bude druhe babo,tak kupime aj my nejaku prenosnu

perla200
21. feb 2010

marti - dávaj pozor - nasa mala sa dnes s nimi drhla....normalne som ju musela dat na brusko a hladkat po chrbáte...ako krvi by mi nedorezali....a samozrejme sama doma:(

ja som mala prekabátila dnes - urobila som jej ryžovú kašu a dala tam banan a jablčko....len sa zaprášilo po tom...takže konečne som nasla pre nu olovrant🙂)))))))))))))))

čo sa týka nášho nechutenstva....tak vieme príčinu, ked včera začala bebu grcat a napínalo ju, tak som sa nasrala a zarobila france lait a vypila 240ml na sup a spala do rána...takže sa vraciame k starej známej značke.... a keby mi aj madonna hovorila že daj jej iné mlieko tak jej proste nedaám....mimochodom aj madonna ma intoleranciu laktozy....a aj victoria beckham🙂 no samé osobnosti a medzi nimi moja dcéra🙂))))))))))))))))))))))

lizatko1009
21. feb 2010

moj safari prave pase, dnes ani vela mi mlieka nepil dnes mal 2x kuracie uvarene stehno s mrkvou, zemiakom a pastnakom a ten pastnak dal tomu taku sladku chut est som dala aj tu polievku co sa to tam varilo a rozmixovala ponornym mixerom, to bola dobrota.

babulka123
21. feb 2010

no a mne ninka prave vypila len 80 mlieka.. na tu 100 sa mi vybodla..
ale mala asi o 5 dooost vela kase tak jej to asi stacilo.. a odpadla do postielky.. od pol 4 bola hore tak sa jej ani necudujem..

bagaja
21. feb 2010

ahpjte no ja sa hlásim po nie moc úspešnom dni ☹

lulu Eminke všetko naj k pol ročku 😉

babul my máme s tým prebaľovaním to isté akurat ešte nevstávame 😠

a baby neobsahujú tie Safari Lepok?

babulka123
21. feb 2010

baga vsetky obsahuju lepok...
ja zacnem tak o tt davat uz aj lepok.. nech si zvyka..
ale chcem zacat tak s kuskusom, alebo s cestovinami.. keksiky moc nechcem .. aj ked svokra mi stale hovori aby som jej dala piskoty {naozaj to mysli v dobrom } ale este asi nie.. este musi pockat..

bagaja
21. feb 2010

a práve som si prečítala zloženie a oni sú obilné - čiže majú lepok(alebo sa mýlim)....takže my ešte počkáme

martinex
21. feb 2010

baga tusim nie,ale neviem isto.... ale ani to nejdem riesit...

perla ja som mu ich namacala do vyzivy a len trosku som mu dala do pusy,ale par krat sa naciahol dopredu a riadny kus si odhryzol tym jednym zubom 😀

bagaja
21. feb 2010

nie jedny vraj neobsahujú len neviem ktoré 😖 ja lepok ešte nedám, až po 7 mesiaci

perla200
21. feb 2010

no ale sú napísané od 6 mesiaca.....

bagaja - videla som že na FB si sa stala fanúšikom úsmev ako dar.....si bola dobrovolníčka?

martinex
21. feb 2010

baga ja si myslim ze su v poho,ked su 6+

perla ja som raz zbierala peniaze pre usmev ako dar 😉 ulievaren zo skoly.. ale ti poviem,ludia ma div nenakopali ked som ich oslovila 😠

facovka
21. feb 2010

aj ja lepok az po 7mes. nieje sa kam ponahlat....mate cas babule, ono sa nijako nemusi prejavit nic,babu chuti,ale az v neskorsom veku... 😒 takze kludne pockajte, zbytocne sa nahanat 😉

martinex
21. feb 2010

fac a tam je potom ta celiakia,nie? ci kvoli comu az po 7mes?

martinex
21. feb 2010

no bola som sa pozriet,ale neni tam pisane ci ho obsahuje alebo nie 😒

babulka123
21. feb 2010

no myu mame bud. tyzden teda 3 dni na to 7 mesiacov.. tak skusime.. ale pomalinky.. naozaj nieje kam sa ponahlat..
fac a jogurty sa od kedy mozu davat??

lizatko1009
21. feb 2010

ale co? akoze z kasi? ved su obilninove, viaczrne, ved to je zdrvae a potom z toho vznika celiakia? ved by asi nevyrabali a nepredavali, ze od 4mesiaca, keby to bolo take.

babulka123
21. feb 2010

lizatko.ja napr. davam len ryzovu kasu.. prave pretoto.. alebo kukuricnu alebo pohankovu .. tam nieje lepokl

martinex
21. feb 2010

lizatko kase nie,ale susienky pre deti... ale ja si tiez myslim ze to je v pohode,pokial to clovek dava dietatu nie casto a vela

facovka
21. feb 2010

myslim ze na tych kasiach sa aj pise ze su bez lepku--a jogurty od 8mers.ja som davala bielu activiu 🙂 inak myslim ze az od roka klasicke smotan.

babulka123
21. feb 2010

matka.. tak tak . vsetko s mierou..

perla200
21. feb 2010

no aj keby tam bolo hocičo už som ich odložila na inokedy...stačilo mi dnes zážitok....

marti - hej? bože čo som ja im vyzbierala penazí....kriste🙂

martinex
21. feb 2010

na kasiach je ze su bez lepku,ja som tak dnes kukala ked som kupovala ryzovu-ovocnu

martinex
21. feb 2010

perla no ja som len raz,ale som sa citila jak posledna chudera,tak na mna zazerali.samozrejme nie vsetci,ale stacilo mi to...nemam na to zaludok 😖

perla200
21. feb 2010

marti a ryžovo ovocnú akej značky nestlé? vy pijete nemliečne že?

martinex
21. feb 2010

perla nestle a mliecnu....

bagaja
21. feb 2010

baby ryžové nie sú lepkové, hlavne obilie je lepok a tie keksy Safari sú obilné takže fakt počkám, lebo celialiky sa bojím máme čas....

perla aj ja som bola na škole ale hlavne moja segruša ona je veľká dobrovolníčka, ona chodí aj priamo na tie koncerty a proste veľmi sa tam angašuje, tuším je aj nejaká členka či čo.....takže preto

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre