• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

30. júna 2011 
leri ok :wink:

babul hezky,tak sa tesim...
no skusit mozem,za to nic nedam :wink:

idem k tv,paaa
23. feb 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam najlepsi recept ako nemat hrcky v kasicke....nejest kasicky :slight_smile:

vtipne vsak? :slight_smile: to u nas tak fici...Emma ani vidiet...ziadnu kasu, ziadne mlieko....dr. mi dnes povedala, ze ved je malicka ale nie je sprosta, ona chce iba vase mliecko a teraz sa dokonca preferuje nejaky svajciarsky model, kojit do dvoch rokov...tak som tam prevratila ocami tak, ze som myslela ze sa mi nevratia naspat :slight_smile: vybavene, kojim dalej
23. feb 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu.. do 2 rokov.. no pekne..
23. feb 2010 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul....no považ
23. feb 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu, alex je teda riadne sprosty, ten zje vsetko :grinning: aj kasu, hlavne ze ma co preglgat :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo neopovazim .. hehehe

nie v zlom .. ja verim ze kojenie je to naj co mozes dat babatku ale 2 roky mi pride prehnane.. ale to je moj osobny nazor..
23. feb 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leri.... :grinning:

lizatko...ockovali nas dnes posledny krat a robilo sa to na 3x...neviem uz co to stalo...su dva druhy bud sa ockuje 2x alebo 3x, ale cena vychadza v konecnom dosledku rovnako....a podava sa to ustne, nepicha sa.....ja som sa pre to rozhodla lebo mojej sestry dcerka mala rotavirus a stacilo mi ked sme to zazivali cela rodina :frowning2:
23. feb 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul...to je aj moj nazor!!!!
23. feb 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu hej to viem, ze ustne a mala ma teraz hnacky? a ked ho dam proti rotavirusom zaockovat uz to nedostane? ci to len zmierni riziko?
23. feb 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak vidím že zase som prišla neskoro a kecám, kecám ale sama so sebou, my nespíme, spustili sme paľbu do plienok tak som ho chudáka prebrala v kúpeľke :unamused:
23. feb 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lizatko...nema hnacky, iba bola taka nekludna..ani teplotu nemala, takze to asi bola iba nahoda a nie reakcia na ockovaciu vakcinu
nedostane infekciu, ale nepokryva to vsetko...skus si to vygooglit, tam sa dozvies uplne vsetko o tom ockovani
23. feb 2010 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :wink:

my sme mali noc úplne super len 1x hore. Ráno už vykrikoval z postieľky o 6:30 teraz sa trochu zabávame aby som ho nejako unavila a o cca 9:00 ideme ešte na hoďku spať..

Musím vás dočítať lebo neviem čo je nové...
24. feb 2010 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

u nas celkom ok,spali sme do 7mej,ale aj tak by som este aspon hodku potiahla :wink:
24. feb 2010 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som vás práve dočítala..

iba k tomu kojeniu, lulu vôbec nezávidím, mám kámošku a jej dievčatko bude mať v júni 2 roky - ona ju ešte stále kojí ale čo je najhoršie, má už strašne málo mliečka, malej to nestačí ale pritom malá nechce nič iné jesť len jej mlieko, kámoška je už z toho zúfalá, nevie nabrať odvahu a ani spôsob ako ju prestať kojiť. A to tu nepíšem o tom že strašne málo priberá - toto je podľa môjho názoru nezdravý jav. Čím má dieťa viac rozumu a viac si veci uvedomuje tým sa mu všetko ťažšie vysvetľuje.
Tak len toľko....
24. feb 2010 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby ja uz asi umieram teploty mam stale a uz stracam aj mlieko.som hotova bola som vcera u doktora a ani ma nevysetril dal mi nurofen stopgrip a to pri kojeni sa brat nesmie.teploty od stvrtka 38-39,3 uz som hotova nevladzem.uz som si zohnala cislo na sanitku aby prisiel doktor lebo niesom schopna uz ani chodit
24. feb 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránko

Deina preboha ved to už není týžden čo máš také vysoké teploty? a berieš nejaké antibiotiká? a čo na to dr.?

A včera sme boli u segry, len som zachytila že tu riešite kaše a mne ta nestle tiež hrudkuje ale Hami nie čiže ostanem pri Hami :wink:

A my ideme na Tesco útok dnes....aj pre malú aj pre mamu :sweat_smile:
24. feb 2010 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bola som v nedelu na poho.doktora skor zaujimalo preco mam v nose nausnicu.vcera som bola u svojho a ten sa z kresla ani nehol.mam nejake penicilinove atb ale nejak nezaberaju mala som z nich krce.4 dni som nic nejedla ledva vodu vypijem.chodim jak matoha.mala som take teploty ze som nemohla vobec z hlavou pohnut.no vraj je to viroza a mam to pretrpiet.to su slova doktorou.ale to trapenie je premna uz dlhe.potrebujem fungovat
24. feb 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deiny no tak to sa ani mne nezdá že takto dlho....to je tá kvalita nášho zdravotníctva :angry: Tak nič vajca do ruky a znížuj teploty...len a by to deti nechytili....veľa zdravíčka
24. feb 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože deina...zavolaj si fakt asi sanitku.....preboha:((((

no moja raz doktorka ma tiež nechala tak, že som mala virozu...a chodila som do práce, vydržala som 3 mesiace...a stale mi bolo zle, ale nemala som horúčky nasstastie a potom lahla a nevstala....a zápal plúc...tri týždne som ležala v posteli a myslela že umieram.... po 3 týždnoch sa mi vôbec nepolavilo....ty kokso...ale potom som isla na plúcne a doktor skoro vyskočil zo stoličky že kde som a to som už mala na plúcach nejaké ryhy či čo:((((

drž sa moja
24. feb 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deina toto je uz sila.... moja,zalahni ak sa ti len trochu da,studene obklady a zavolaj si radsej sanitku
24. feb 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekné ránko, tak my sme spali do trištvrť na sedem a teraz už zasa spíme. Chvalabohu.

deina, skoré uzdravenie, zavolaj si radšej sanitku, tie teploty máš nejako dlho a vajíčka naozaj pomáhajú

no a kašičky, tak my máme nestlé a hami. A v pohode.
24. feb 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. Deina.. daj vediet ako si dopadla.. ale veeelmi drzim palce.. cmuuk

my sme dnes boli od 3-4 hore, potom sa zobudila o 6 ale este som to uhrala do pol 8, takze pohoda..
teraz ideme von, nech si troska pospi..
24. feb 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme prave vstali,moc tomu spanku nedal,ale apson nieco... ja som si stihla zatial zacvicit :wink:
24. feb 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul, prisiel ti uz rodicak za januar? lebo mne stale nie,pricom rozhodnutie ze mi ho priznavaju mi prislo :angry:
24. feb 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti, ani ja ešte stále nemám rodičák. Tak neviem kedy. Mne sa zdá, že to vyplávajú mesiac pozadu. :confused:
24. feb 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti a to ma príst spätne aj za január že?
eviq sak ano,je februar a za januar by mi mal prist...ale furt nic
marti, jéjda, fakt. Však aj mne v januári skončila materská. aha, tak neviem. Idem ešte raz kuknúť do výpisov, žeby som prehliadla?
24. feb 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti, no kukla som. 17.2. mi prišlo z UP 277,99 eur. Tak to asi bude to spolu s rodinnými, či ako to vlastne je?
24. feb 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eviq vidis... to moze byt rodicak + zbytkove dni materskej,ak si nejake mala
24. feb 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok