• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

30. júna 2011 
rankooo
evi........to vychadza presne rodicak+rodinne
24. feb 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,

no ja este len tento tyzden obehnut urady :angry: .tak sa mi nechce no 3.marec sa blizi a s nimn aj koniec md
24. feb 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak som tam volala,tak mi ho poslu az v marci,lebo mi neskoro poslali rozhodnutie o priznani,to musi nadobudnut pravoplatnost ... to je super,clovek rata s tymi peniazmi a oni nepridu...no fajn :angry:
24. feb 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati mala si sa spytat tetusky ze komu mas poslat listok z nakupom co ti surne treba
24. feb 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no na druhej strane o mesiac ze aka prachacka budes :grinning:
asi ako ja po rocnim zuctovani 87centov mi vratia :grinning: , co ja len s takym bohatstvom urobim ani len netusim
24. feb 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka no to budem :slight_smile: heh, bude z coho najom zaplatit
24. feb 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati , ked nevies inac radovat :wink:
24. feb 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je zaujimave kocky, mne prisiel aj rodicak aj materska a este nemam rozhodnutie. A prislo kazde zvlast.
24. feb 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisul no to je ten lepsi pripad.vsak to rozhodnutie ti asi ani velmi netreba
24. feb 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisul ja sa nevyjadrujem,len by som chcela vidiet,ako by sa ta zenska tvarila,keby ona bola doma na RD a neprisli by jej prachy... :angry: no, idem s krpcom von,lebo je nejaky nervny,tak nech je klud :slight_smile:
24. feb 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti, tak materská mi prišla dva dni predtým, zo sociálky a vychádza mi to tak,že to môže byť za januárové dni
24. feb 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby nasa mala opica nechce skoro vobec pit a ak ano tak sladene hipp a v pondelok som bola v bioobchode a kupila som nejaky rodinny sypany caj a dnes mi ho normalne pila, som si myslela ake to bude hnusne kmin a neviem co dalsie dokopy ale da sa to pit a je to vhodne aj pre babatka. a kupila som aj bezlepkove piskoty kukuricne, dala som jej do vyzivy ale ani tak jej moc nechutilo. zato v noci jej chuti paradne
:rolling_eyes:
24. feb 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisul ja ssom tiez chcela kupit bezlepkove piskoty ale kef som pozrela na zlozenie tak to radsej ee
24. feb 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.bio-obchod.sk/produkt-3383/celihope-piskoty-bezlepkove.htm

vajcia , cukor to drobcom nechyba a ta guarova guma sa pouziva prevazne na zahustovanie alebo pri mrazeni mliecnych vyrobkov a peciva.moze vyvolavat alergiu
24. feb 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maminy

evi ... ja dufam ze nebudem kojit malu do dvoch rokov...ani to nechcem...vravela som si ze pol roka urcite ano a potom prejdeme pomalicky na UM a inu stravu...na zeleninku a masko sme presli bez problemov, chuti nam aj jablcko, varim aj polievky a aj tie jej idu...len UM a kase zatial nie.....no a kedze mlieka mam zatial tak akurat, tak kojim ..... a kase a UM skusim zase o par dni....az take tragicke to nie je, aby jedla iba moje mlieko a nic ine .-)

deina.... mala by si ist na nejake poriadne vysetrenie...napr RTG pluc, ci nahodou nemas zapal, ono to fakt nie je sranda a ty ako 4nasobna mama musis byt co najskor v pohode a fungovat, tak nestracaj cas samoliecenim, ale najdi v sebe silu, niekoho k detom a sup do nemocnice a stoj si za svojim ze neodides kym ti neurcia diagnozu a nenasadia tie spravne lieky .. nie je mozne, aby si tak dlho trpela...a inak ked kojime, nasa imunita je velmi oslabena a kazda viroza, zapal sa nam liecia ovela dlhsie :frowning2: drzim ti palce ... a kup si aj nejake probiotika, nech potom nebehas po gynekologoch s inymi problemami :frowning2:
24. feb 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata a kedy sa zacina davat zltko? a kojenym deturencom? vdaka
24. feb 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu, nám kázala dr. žltko až ked začal papkať mäso. Nahradiť mäso 2x do týždňa polkou žltka na tvrdo
24. feb 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame kukuricne a tam je len kukurica vajcia a cukor, to bude podla mna v kazdych keksikoch a doktorka mi kazala davat piskotku do vyzivy, ale urcite nebudem davat pravidelne, len som to skusala.
24. feb 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my budeme davat zltko dnes :slight_smile: inak moja mala absolutne odmieta kupovane prikrmy :cry: vyzivky do nej nejako dostanem ale pri zelenine zatne usta a koniec. Tak varim a varim pre troch kazdemu nieco ine, lebo ja som na diete, muz sa stravuje normalne a este aj malej a to neznasam varenie.
24. feb 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisul ak ta potesi tak ja tiez vyvaram ako v zavodnej.mne drahy nezje 2x to iste.a marek sa po kupovanych jedlach vyhadzal
24. feb 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja tiež varím každý deň a občas aj 2x. ale ja rada varím, takže je to v pohode, len neznášam, ked sa mm opýtam, že čo navariť na obed, tak mi povie niečo fajne, ponúknem tri jedlá a furt chce dačo iné fajne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. feb 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj a davate uz detom olej? a ak tak aky?
24. feb 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi , alebo jeho odpoved je : neviem nemas lahsiu otazku? :angry:
24. feb 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni :grinning:
...a s tým olejom, ja sem-tam, niekedy totiž zabudnem, ale dávam olivový olej, niekedy lyžičku, včera napr. do karfiolovej polievky, alebo občas iba pár kvapiek.
24. feb 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som olej este nedavala a bojim bo on sa mi stale vyhadze tak nechcem velmi tlacit na pilu :angry:

a raz uz bol v koncoch a povedal ,, nevar nic" .to si mala vidiet ten ksicht ked sa vratil domov :grinning:
24. feb 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, to si viem predstaviť. :grinning: u nás ked sa neopýtam, že či bude jesť, tak chodí hore-dole po byte a potom po polhodinke, že a to jesť nebudeme? :grinning:

skús mu pridať postupne, fakt iba napr. 2 kvapky a potom postupne pridávať
24. feb 2010 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chápete? malý od deviatej ešte stále spí. No on bude mať desiatu asi na obed
24. feb 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme prave vstali a kakame :dizzy_face:
24. feb 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne doslo.. a cela suma uz.. takze pohoda..
24. feb 2010 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky. tak my sme dnes boli u dr. s tym kaslom a maly dostal virus vzduchom- proste nic vazne. sme bez teploty, dychanie ma ciste a hrdielko zdrave. som rada. tusim ze to lezie aj na mna :angry:
24. feb 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok