Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

paulusa
24. feb 2010

baby- ake polievky varite a ako dlho vydrzia po nich nepapat. hodte recept. ja davam len take hustejsie prikrmy- vydrzime v pohode 4 hod.

eviqa
24. feb 2010

paulusa, je fajn, že malý je o.k. a nech to nechytíš. Ale inak teraz vraj je nejaká viroza čo koluje hore dole po ľudoch

zuzkamilko
24. feb 2010

evi........ty sa mas,nasho by museli priputat,aby tolko spal 😀

eviqa
24. feb 2010

no ja som polievku dávala raz a bola všade, len nie v brušku 😀 tak mu robím také hustejšie. Včera mal karfiolovú

eviqa
24. feb 2010

zuzi, minulý týždeň sme so spánkom bojovali. Mladý sa rozhodol, že bude spať raz denne. A teraz v nedeľu sa to konečne popravilo. Ked zaspal doobedu, ani som nedýchala, ležala na gauči a čakala. takže klop-klop

lizatko1009
24. feb 2010

ahojte, tak my sme sa vybrali dnes na preockovanie a az zajtra nas budu, som nastvana zbytocne som ho obliekala 😠

a chcem sa opytat, ked niekto zamave malemu, ze papa a on pozera a hned aj on tak s ruckou robi, potom sa hraje a znova ked mu zamavame tak on tiez, uz to s nim skusame asi tyzden, to este nemoze byt uvedomele, alebo co?

mali ste uz kasu nestle susienkovu, neviete ci obsahuje lepok, alebo nie?

eviqa
24. feb 2010

lizatko , pokoj, pohoda. Pomaly opakovním sa to naučí. Nášho som tak učila že kde je tik-tak a kvietok a bol taký uvedomelý, že kvet skončil na zemi. Bud vedel čo to je, alebo už mu to išlo na nervy 😅

bagaja
24. feb 2010

lízatko áno , on sa to pomaly ale isto učí opkaovaním....aj naša mala ťapá ručkami ked jej začneme spievať, aj hava robí a tak, to oni si to pomaly dostavajú do hlavičky....

no a v tescu som urobila prievan a som rada že z toho nič čo tam mali som niečo kúpila-hlavne tepláky a tričká na leto...a body....

lízatko aká muka je v tej kaši?

lizatko1009
24. feb 2010

eviqa, ale vies o com rozpravam, mozno mi niekto neuveri, lebo je to skoro, ale on fakt mava a ked vyplazim jazyk a on na mna tiez a uz pozna tvoj maly hodiny, ale najprv dlho sme mu mavali a az asi po tyzdni to zacal aj on.

babulka123
24. feb 2010

no hovorim .. ninka bude sice silna ale blba.. hehehehe to taketo veci ani nahodou ..
max zvladne indiana { ked jej bucham prstom o usta tak vydava zvuky} a tap tap tapusky tak ze tapka o moju ruku a to je vsetko..

eviqa
24. feb 2010

babulka 😀 ...nebude
lizatko, viem o čom hovoríš. a je sranda, ako to oni spoznávajú a učia sa. Ja ked som ešte malému vyčesávala lupinky z hlavy, tak som mu do vláskov pár krát fúkla a na druhý deň náš malý zošpúlil pery a fúkal. Samozrejme, nešlo mu to tak, ako mne, ale bol na zjedenie

eviqa
24. feb 2010

babulka, tak z nej budeš mať olympioničku. môže robiť beh alebo slalom, biatlon, joooj, máš na výber. A potom jej netreba ani vedieť, že kde je tik-tak, to bude mať ľudí, čo jej to povedia a všetko zorganizujú 😉

bagaja
24. feb 2010

dobre ste to odhadli......ale ja si myslím že to už pomaly bude normálne že začnú deti s takýmito vecami, ved už spoznávajú svet a to rýchlo a isto 😉

lizatko1009
24. feb 2010

babulka neboj urcite to aj na ninku pride, len jej musis ukazovat, ja cely den sa naspievam, narecitujem, naukazujem, ked pocuju susedia tak si musia mysliet svoje 😀 ale toto by ste museli vidiet jak maly exot vyplazuje jazyk, ale uz mu neukazem pojde do skolky tak bude vyplazovat a co povedia.

eviqa este chyba tuk-tuk na hlavu 😀 toto sa deti ucia velmi rychlo.

leri
24. feb 2010

baby, aj nas alex mava, a hovori pri tom papapapapa.......nie vzdy sa mu to podari,ale spravi to velakrat za den......len ho este musim naucit ze sa to hovori ked niekto odchadza, nieze pridenavsteva a on ju hned vypravadi 😀

martinex
24. feb 2010

caute...

tak som 2hodky bola vonku, na obed som krpcovi dala este co som mala kupenu zeleninu s maskom,no ale ani omylom,mala som pocit ze na mna hodi tycku,chudak tak ho striaslo pri tom,tak sme si dali mliecko a uz spime 😉

a u nas papa nefunguje...ale uz asi tyzden sa ucime robit "moja mama" a ked ma naladu tak mu to pekne ide 😉

eviqa
24. feb 2010

leri 😀
marti, aj u nás skúšame, že moja, mamka, ale ked je to dlho, tak mi jednu capne 😀 ale za to, ked k nám niekto príde, väčšinou s niečim prídu, či už pre nás alebo preňho, tak hned sa nahýňa za taškou. To bude malý súkromník čo nikomu nič nedá, ako minule s tými hračkami 😅

martinex
24. feb 2010

eviq tak dava ti najavo ze ho nudis...ja tiez niekedy dostanem dobru "po papuli",ale tak asi si zasluzim 😀

lizatko1009
24. feb 2010

leri to 8 august a ja som mysslela, ze si budete zo mna robit srandu, ze taram, ale niesom jedina, on s tym zacal presne v den ked mal 6, ale bez toho papapapa.

bagaja
24. feb 2010

jooj šikovné deti máme 😉 a to najkrajšie obdobie ešte len príde...teším sa...a práve som preberala letné a jarné veci pre herečku....už nech je teplo 😎 len neviem či sa nebude za mna hanbiť 😔

martinex
24. feb 2010

baby myslite ze mozem vyprat sprchovy zaves? pri 40tke?

baga coby sa hanbila, sak ta zobere vyvencis sa,nakupite handry a budete kocky obe

paulusa
24. feb 2010

mata- do pracky by som zaves nedavala, asi by ho potrhalo. skus ho len vo vani namocit a tak trochu v rukach preprat. 😉

bagaja
24. feb 2010

mati len za čo nakúpime...ja nemám problém len musím nájsť sponzora 😝

ja by som dala do práčky bez žmýkania a na najmenšie otáčky...

eviqa
24. feb 2010

marti, no dať môžeš, len to podľa mňa vyberieš pokrčené ako krave z pysku 😒

z.vrablova
24. feb 2010

bud bez zmykania, alebo len kefkou vydrhnut vo vani...
Ja som malu asi pred mesiacom naucila podavat ruku, ked jej poviem "daj servus"... tak sa na tom cela rodina zabava... este ked sa jej opytam, kde je "dedo, baba, mama, MIMI a BOBO (to je z Bebe TV), tak zospuli pery, a vydava zvuky ako opicka a zacne sa obzerat...
Babulka, neboj, Ninka ma teraz vela prace s telickom, aby sa co najskor vonku nahanala, ona to dobehne vsetko potom, ked sa nasi drobci budu este len ucit chodit...
A este sa Kristinka strasne dolezito tvari, ked cita knizky... 🙂) Hehhe...

martinex
24. feb 2010

paulus je dost pevny a vo vani som ho uz drhla,ale neslo to moc dole... asi ho hodim do kosa,sak som aj tak dnes kupila novy,naco budu dva?!

martinex
24. feb 2010

este jedna otazka? ked robite hrusku,normalne uvarit a rozmixovat?

z.vrablova
24. feb 2010

matka, ja ju uvarim a mixnem, ako pises... len ju treba varit dlhsie ako jablko, je taka tuhsia..

martinex
24. feb 2010

dik zuzi,tak idem na to 😉

z.vrablova
24. feb 2010

my sme dnes dostali jahodovu vyzivu hamanek, tak ideme vyskusat ako bude chutit...
A este jedna otazka... kolko tuhych prikrmov davate denne a kolko davok mliecka???
Ja davam zatial len 2 tuhe prikrmy (desiatu ovocie alebo kasicku a obed) a 4 x 90-120ml mlieka... sa mi vidi malo... ale ked nevypije ani 500ml mleka za den, co s nou mam robit... Ale tuheho spapa dost,... asi 100-120g ovocia, alebo 90ml kasicky a 180-200g zeleniny... len som sa zlakla, kedze pribrala len 230g/mes

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre