Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lizatko1009
26. feb 2010

perla dakujem.

lulu, ten sen 😀 mne sa snivalo, ze som bola s nejakym chlapom v posteli aj v bazene 😀

lulu73
26. feb 2010

potrebovala by som teraz nejakeho liecitela, co by mi namiesal nejaky dobry elixir plny energie a pozitivneho myslenia a ten by do mna nalial + nejake kupele aby som cela pookriala a ozila...citim sa ako Zombie...vcera ked som bola na prechadzke a stretavala som mamicky, tak bola taka trosku hmla a vsetky mi prisli ako take zive mrtvoly ktore len tak zo zotrvacnosti tlacia ten kocik a idu tou svojou trasou...v tvari ani obraz, ani zvuk.....a tak som si povedala, ze ja takto nechcem dopadnut, ze idem nieco so sebou robit.....nuz ale vcera som mala celkovo nejaku depkoidnu naladu... mozno to az take zle nebolo ako som to ja videla 😎

lulu73
26. feb 2010

aj ja som sama doma od stredy, mm je v zahranici na sluzobke, pride dnes v noci

lulu73
26. feb 2010

lizatko...tak aspon vies co ti chyba 🙂

reginetta01
26. feb 2010

Ahojte kočky.
Lulu aj ja by som veru potrebovala nejakú zázračnú injekciu na dodanie energie. Malá sa v noci začala budiť každú hodku. 😖

bagaja
26. feb 2010

dobré ránko....
no pozerám že to naše kojenie si vyberá pekné dane 😖 na jednej strane je super že kojíme, ale na druhej neviem ako dlho to takto vydržíme ☹ a nie je náhodou aj spln?

reginetta01
26. feb 2010

Baga. Ja si uvedomujem, ze ked uz nebudem kojit, bude mi to strasne chybat. Ale teraz mam take zmiesane pocity, ze v noci, ked sa po hodine co ju pracne uspim (na prse) a prelozim do postielky, zobudi a predstavim si znova ten kolotoc, tak mi je do placu. Dufam, ze ked sa vyzdravie, tak sa to o5 vrati do starych kolaji.

martinex
26. feb 2010

heh baby,aj ja uvazujem ze sa na to vykaslem.... 😠

sisulka7
26. feb 2010

dobre ranko, baby co ste na diete, neviete ci mozem cez uhlohydraty cestoviny s grankom, mam na to strasnu chut.

lizatko1009
26. feb 2010

lulu 😀

baga- ja uz rozmyslam nad silikonmi, ale aj mne potom kojenie bude chybat.
aj u vas take drbnute pocasie? vyzera to na dazd a fuka. aj krv mi brali aj moc.

sisulka7
26. feb 2010

baby vydrzte, ked som ja vydrzala s odsavackou, tak snad to vy nevzdate 🙂
Ale zasa je pravda, ze nevstavam kadzu hodinu v noci.

martinex
26. feb 2010

sisul s prizmurenym okom mozes 😉

reginetta01
26. feb 2010

lizatko 😀
sisul, my sme vydrzali spat uz celu noc, max sa nad ranom prebudila. ale toto... neviem. ma chytene uska, tak doktorka povedala, ze to moze byt to. ona nie je zla, len musi byt pricucnuta. a ma hrozne plytky spanok. 😒

reginetta01
26. feb 2010

baby, inak ani vam sa uz dobre neda odsat? ja mam mlieka dost, teda aspon si myslim, kedze to malej staci a neplace a pribera, ale ked som potrebovala odsat, som sa inak zapotila. uz mam makke prsia, neviem, ci si na to mnozstvo mlieka uz zvykli ci co a poriadne som nemohla odsat. kurnik.

lizatko1009
26. feb 2010

reginetta aj ty mas take znicene prsia od kojenia? ja sa uz nemozem nato kukat.

sisulka7
26. feb 2010

dik matka, uz mi lezie zelenina hore krkom,ale dnes som sa odvazila som 15 den a mam minus 4 kg.

reginetta01
26. feb 2010

lizatko, ani nie že zničené. môj muž by bol rád, keby také ostali 🙂 . Len už ich nemám také naliate a preto mi nejde odsať s odsávačkou. ale rozmýšam, že ešte jedno bábo a potom to istia silikóny 😀

bagaja
26. feb 2010

lízatko, regi- takže silikóny ??? u mna to nehrozí, lebo mne sa moje prsia páčia.... 😀 😀 😀 😀

sisul drž sa, ide ti ta diéta....

ja to nevzdám s kojením, lebo je to krásne ale hrozne vyčerpavajuce, ale po roku určite dosť...to bude bohate stačiť...už aj tak nadsluhujem 😅

lizatko1009
26. feb 2010

regi aj u mna tak isto, este ked boli naliate som bola cista pamela anderson a teraz? ja som povedala mojmu, ze na 30-tku chcem silikony, ale ja nechcem zvacsovat, len spevnit.

reginetta01
26. feb 2010

Baga, len aby sa ti páčili aj po tom roku kojenia 🙂
Ja chcem kojiť tiež do roka a potom postupne odstavovať. Len kto potom vymyslí, ako bude Natálka zaspávať ☹

reginetta01
26. feb 2010

lizatko, mne sa veľkosť nezmenila. su stále take iste, len makksie. A co na to tvoj manzel? moj o tom nechce ani len pocut.

bagaja
26. feb 2010

regi neboj, potom si zvykne zase na iný systém zaspávania, ono sa im to stále mení....

no ja si myslím že už teraz by boli otrasné, ale oni sú presne také ako pred tehotenstvom....

reginetta01
26. feb 2010

baga, to dúfam.
Aj moje sú v poho. uvidíme, čo po tom druhom bábätku 🙂

reginetta01
26. feb 2010

ozaj, kočky. kedy sa môžu začať dávať tie kašičky na večer?

eviqa
26. feb 2010

tak ahojte, čo to tu čítam?
fac, zasa chorí? ☹ tak prajem skoré uzdravenie a už žiadne choroby.

Máme sa celkom fajn, až na noc predvčerom, malý sa s plačom zobudil dvakrát, raz zaspal sám, ale potom nadránom som s ním pochodovala po byte, nemohla som ho ani položiť do postieľky, lebo rev neskutočný a nakoniec som mu dala panadol baby a zaspal. Porazené zuby. A furt nič nemáme. 😠

...vy silikony a ja asi rakvu. Bola som na kontrole s tlakom, tak som vyfasovala dalšie lieky. Už som ako stará baba, beriem štyri druhy liekov. ☹

...no a včera som bola v práci, kolegyňa potrebovala moju pomoc, tak som prišla na obed a odišla osiedmej . No som rada, že som doma.

regi, ja kašičku dávam na olovrant alebo desiatu. U nás večera riadne mlieko.

martinex
26. feb 2010

regi ja uz kasicky davam vyse mesiaca 🙂

a moje prsia,to je tema sama o sebe,ad jedna prilis velke a ad dva moooc vytahane 😔 takze ak sa nedaju dokopy potom co prestanem kojit,tak skalpel to isti 😉

reginetta01
26. feb 2010

Evi, ani my ešte nič nemáme. A doktorka povedala, že ešte po nich ani chýru ani slychu. A tiež sa už všetlijako žmolí, žuje plienky, no hrúza.
Evi, máš problémy s tlakom? A to si mala aj predtým?
Ja rozmýšľam o kašičke preto, lebo ked sa mi budí takto často v noci a nebudem to uškami, tak už neviem, čo jej dať, aby sa zasýtila. Ale to uvidíme v utorok, keď pôjdeme na kontrolu.

martinex
26. feb 2010

regi nam kasa na spanok nepomohla,ale zachutila mu,tak sme pri nej ostali...

evi ja som tiez mala ist na kontrolu s tlakom,ale som nesla,este by mi daco zistili a ja lekarov naozaj nemam rada 😠

reginetta01
26. feb 2010

Mati, takže sa ti budí, tak ako pred kašičkou?

perla200
26. feb 2010

lulu🙂 no ja stretávam samé vysmiate mamičky ktorým deti v kočíku spinkajú, iba tú moju morku musím stale zabavat aby nerevala ked sme isli k doktorovi🙂 aj tak spustila u doktora ako hrom🙂))))))))

moje kozy? no malé ale kaslem na plastiku🙂)))))))))))))))))))))))))))))))))))))

môj tlak sa dvíha len ked vidím svokru eviq🙂))))))))))))))))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre