Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lulu73
26. feb 2010

mati...oooo boze, a to co oslavujete? ci len tak? lasku? 😝 nuz, viem si predstavit tu chut...ja som spraskala mentolovu cokoladu na posedenie

lulu73
26. feb 2010

wenka...slepa som ked citam...otaca sa..ano, to je to co som hladala...idem si to nastudovat a mozno nieco take kupim...aj ked stale sa bojim ci je to ok na klbiky, chrbticu a celkovo na vyvin...ale snad ked v tom dieta nesedi cely den, tak je to ok

martinex
26. feb 2010

lulu nic neoslavujeme,ale mm ma teraz kopec prace, vcera prisiel domov az o 1nej rano a o 6tej uz siel prec...tak len tak pre potesenie...a to este chystam na vecer sviecky a trosku romantiky 😎

inak je to uplna obycko,hore je biela/tmava poleva, takze nic extra 😉

martinex
26. feb 2010

kocky,tie co vase deti maju zubky, nemaju tendenciu si ich "brusit"..lebo dado sa postavi v postielke,ci ohradke a okusuje tu hornu tycku,teda skor si tam brusi zub,tak nim sucha o drevo... sa bojim aby si ho nevylomil skor nez mu stihne poriadne vyrast 😠

eviqa
26. feb 2010

marti 😀 že brúsi zub, ale môže to byť. My nemáme, tak nemáme čo brúsiť. Zato máme silné nohy, takže vieme rozkopať postieľku.

lízatko, lieky? ani to tu radšej nepíšem, lebo ma pošlete do klubu dôchodcov 😀

lulu73
26. feb 2010

evig...neboj, urcite tu nie si jedina co berie na nieco lieky 😉

wenka
26. feb 2010

lulu, ja tam Maťka "odkladám" len keď je zle 😀 keď potrebujem niečo dokončiť, alebo mu pripraviť jesť a tak.. to ho na chvíľu oblbne a ja si spravím, čo treba..

eviqa - tá ryžová múka je len surová ryža pomletá na mlynčeku na kávu.. a potom uvarená vo vode. Dá sa aj tak, že uvaríš klasicky celú ryžu a potom to mixneš, len to dlho trvá, kým sa to uvarí. Tá múčka je uvarená raz-dva.

bagaja
26. feb 2010

lulu ani ja tam malú nedávam na dlho....tiež som nebola s tým stotožnená, ale tak max 3 x 10 minút denne viac eee

a tá ryžová kaša znie celkom dobre a jednoducho...to asi fakt vyskúšam....a to potom varím normál ako krupicu?

eviqa
26. feb 2010

no skúsim tú kašičku, prišiel mm, tak sa trošku povenujem a keby že už neprídem, tak krásny víkend

perla200
26. feb 2010

čaute ...marti ja sa niekedy cítim ako by som bola zrelá na psychiatriu napríklad dnes🙂 mala spala 2x10min...fasa nie?

a chytili ma fízli🙂) ale som ich odrbala...nezaisteresovaní viac na FB🙂))))

a mimochodom môj poctivý školák - manžel zajtra nejde do školy kvôli hokeju, ale to nevie že ráno ju malú picnem...hahaha...

martinex
26. feb 2010

perla sak a co chces, musis sa tesit z malickosit 😀

perla200
26. feb 2010

ako myslís marti to 2xpo 10minút? no mala som na male na kazajku🙂 ale nie....no už lomíííííííí....dúfam teda....

lulu73
26. feb 2010

perla...kade behas ze nie si na FB?

karin.
26. feb 2010

Aj my už spíme, dnes bol blbý deň, malý bol poriadne nervózny, ide mu druhý zub.
Marti, s tým obrusovaním to môže byť, však ich majú poriadne ostré, dobre že už nekojím, asi by som sa bála že ma uhryzne....

wenka
26. feb 2010

bagaja - noo, v podstate ako krupicu.. základ je dávať tú múčku do studenej vody a pri varení miešať, lebo to zhrudovatie, to mám odskúšané 😀

Zuzkamílko - Lukáškovi všetko najlepšie, už len raz toľko a pečiete narodeninovú tortu 🙂

idem dokončiť koláčiky a potom idem kuknúť môj seriál - Zúfalé manželky 😀

Prajem všetkým príjemný víkend 😎 😎 😎

z.vrablova
26. feb 2010

tak mne Kristinka zase nepapala po kupkani... o piatej dostala kasu, mozno ju zasyti tak, ze nechce jest... ale mi zalomila, snad do polnoci vstane hladna. Tak ja jej od zajtra skusim davat kasu na desiatu a ovocie na olovrant... do vecera hadam bude hladna a po kupkani sa napapa...
tesim na hokej (ale ked dostaneme viac ako 4 goly, idem spat... hehe)... pekny vecer...

sisulka7
27. feb 2010

nasa Kristinka uz druhy den odmieta olovrant. Naobeduje sa okolo jednej a dalsie jedlo az o pol siedmej, dovtedy do nej nic nedostanem ani caj. 😒

perla200
27. feb 2010

ahojte...mame rekord....od 19.h do 6.h bez prestávky🙂))))

z.vrablova - aj mne to začala mala robit z beby....presne ako píses.......

sisulka....a čo si jej dávala na olovrant?

hokejisti ::((((((

facovka
27. feb 2010

tak pisala mi smsku deina, hospitalizovali ju vcera so zapalom pluc.. 😔 ....deticky samozrejme doma 😒 ☹ ..deini skore uzdravenie....

lulu73
27. feb 2010

dobre rano

ja nase zdravotnictvo skutocne odmietam komentovat..je mi na vracanie

lulu73
27. feb 2010

perla...nemachruj dobre? 😉

facovka
27. feb 2010

perla provokujes?? my od 22h do 24h bez prebudenia 😀

zuzkamilko
27. feb 2010

ranko
nasu noc nekomentujem,aj ked moze byt aj horsie 😝
boli mi smiesno,pozriem no fb a najviac bab online samozrejme z konika 😀 ,inak vsetci este spiaaaaa

daniela33
27. feb 2010

bré ránko,

čítavala som vás, ale nestíhala písať. Tamka je chorá, zápal priedušiek má, samé hlieny, každú chvíľu odsávam sople a kurnik neviem, kde sa tam stále berú, stekajú jej do hrdielka, dusí sa nimi ... ešte že nemá teploty, lebo to by ešte len bol boj, keďže mi nechce čaj ani za nič ... Ťahá sa jej to už celý týždeň, včera nám doktorka zmenila lieky, tak som zvedavá ...

čítam že deina má zápal pľúc, skoré uzdravenie ... inak je to v r.... s tým zdravotníctvom, však čo robili tí doktori doteraz, však ako dlho teplotovala ...

som trocha mimo, ale všetkým detičkám, ktoré oslavovali pol ročik tento týždeň prajeme s Tamarkou všetko naj 🙂

zuzkamilko
27. feb 2010

dani,tamarke ryyyychle uzdravenie,nech ste fit 🙂
deina..........je to hrozneeeee,ti lekari 😠

bagaja
27. feb 2010

ránečko....
deina tak sa rýchlo uzdrav....a to je absolútne v prdeli s tým zdravotníctvom to ako za čo si platíme....za toto že sa na nás vyje..... 😠

dani tamarke a vlstne všetkým chorým detičkám veľa zdravia...

perla....ty provokáter....my máme rekord asi tak ako fac 😖

perla200
27. feb 2010

tak ja som sa raz chcela pochválit a vy takto?🙂)))))))))))))))))))))))))))) no ale včera dala 2x10minút cez den tak sa jej nečudujem

dani - my nemame zapal priedusiek ale kasle ako najata mala....a hlavne v noci alebo ako si lahne....

lizatko1009
27. feb 2010

perla to je super, ze mala sa vie vyspat, tak nas exot spal od 23:00 o pol 8 sa napil, a este do pol 10 pospal. nejak tu je nas pomenej, aj u vas prsi?? dnes to vyzera tak, ze budeme cely den sediet doma, kde pojdeme po dazdi?

perla200
27. feb 2010

neprsí ale fúka.....

no inak chúda deina.....dúfam že sa z toho rýchlo dostane.....

lizatko1009
27. feb 2010

jasne deine musi byt hrozne a este ma aj male babo, cim skor aby sa z toho dostala, ale az teraz jej nato prisli? ved uz dlho mala horucky aj bola na pohotovosti a nic, akurat jej dali lieky co nemoze.

co dnes varite? to kolko je tych ockovani? my mame za sebou este len druhe.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre