Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
1. mar 2010

baby nebudem tu 3 dni.. fnuuuk zajtra idem do BA a pridem az vo stvrtok tak cakam same dobre spravy..

babulka123
1. mar 2010

a mimochodom www.happyfoto.sk
Neprekonateµná zµava - 50% na najobµúbenejąie
Fotoknihy veµké (cca A4) v pevnej lepenej väzbe

perla200
1. mar 2010

rekord? no my dnes hodinu doobeda, tri hodiny poobede a pol hodinu k večeru...a lomí samozrejme už....

my nastastie mame 4 kombináciu CAM

http://www.hrajko.sk/kombinovany-kocik-cam-mbx6...

ma vela spôsobov aj na sporták a tak a ja som s ním velmi spokojná vsak stal majland....ale dúfam že vydrží, zajtra idem dat malú na športovú verziu tak sa teším....ak nebude fučat....inak stale kasleme:(

babulka123
1. mar 2010

perla.. ja ked fuci tak jej dam ten prsiplast co je ku kociku .. a moze fucat kolko chce, ninka je chranena..

kaslete este stale? skusala si sinupred?
mimohocodm ja mam uz 2 tt nadchu a nie a nie to prejs..

iveta6384
1. mar 2010

Baby chcela som sa vas opytat, ked zacnem s tym zltkom tak ho mam davat raz alebo dvakrat do tyzdna a ostatne dni maso. Lebo ked papal masko so zeleninkou, tak mal jeden den vegetariansky. Takze teraz vlastne bude mat vzdy bud maso alebo zltko v tej zelenine, hej?? Nebude mat raz v tyzdni uz len samu zeleninu???
A este ked si uz dve davky plne nahradil prikrmom (obed, olovrant) tak kedy mam zacat s dalsim prikrmom ranajky alebo vecere???

babulka123
1. mar 2010

ivet zltko davaj len 1x do tyzdna a masko nemusi mat stale.. ved ani ty {mozno } nepapas masko stale.. ja nedavam a je to jedno .. ninka zbasti co vidi a pohoda..

a ak uz mate obed a olovratn skus nahradit desiatu..
my mame rano a vecer mlieko , desiata ovocie, obed normal, a olovrant kasa a zatial to v pohode fici..

paulusa
1. mar 2010

jeej baby diky.

fac- rychle uzdravenie fifovi a pevne nervy- aj ja ich budem potrebovat.

k tomu kociku treba este dokupit nanoznik a ktovie co este, no uvidime a mozno do leta daju este nejaku zlavu. ten kocik co mam teraz tak k nemu uz ponukaju cest. postielku gratis. a cena kocika ta ista.

paulusa
1. mar 2010

a pas este nezmenim. ja som este taky neveriaci tomas a necham si to este raz potvrdit ze ci isto dievka, ale aj tak kym neuvidim nazivo v naruci tak neuverim 😵

lizatko1009
1. mar 2010

baby ti co kojite a prikrmujete, kolko x do mna kojite? a cca ako dlho piju?

missy97231
1. mar 2010

lizatko, to by aj mna zaujmalo 🙂

lizatko1009
1. mar 2010

missy ja neviem co sa nasmu stalo, ale kojim ho len 4x prinajlepsom 5x za den a neviem kolko vypije, rz som skusala odstrekavat a podarilo sa 70ml a viac nechcelo moc ist, ale to je predsa ine ked on taha lebo on zacne pit najprv prehltne sem tam a potom sa mu spusti cisterna tak som mu pocitala poriadne pravidelne glgy urobil 130 a potom sa odsaje a ma ma na salame. a pije tych 5-10minut.

blazka24
1. mar 2010

ahojte po dlhom čase,
bola som na víkend u našich a ako vidím riešite kočíky, Marti ten čo si vybrala je bohovský, normál som sa zadívala 🙂
Malému asi idú zuby ale nejak sa nevedia pretlačiť, dnes sme ani nekúpali, reval do pol siedmej a od únavy zaspal a spí stále, tak neviem kedy zase budem vstávať vrrrrrrrrrrr
už sa takto raz zobudil keď sme hrali s canadou 😉 presne pred zápasom 😒 to bude teda hokejista 😕

perla200
2. mar 2010

čaute....teda dobré ránko....teda komu dobré komu zlé:((((((((

marti - ten sporták si kupuje kamoška ale v žltom, lebo ma malého synátora o dva mesiae starsieho ako my nase ratolesti a čakajú dalsie v júli....skoro ako paulusa🙂)))))))))

martinex
2. mar 2010

ahojte kocky

lizatko ja kojim uz len rano a v noci... desiata ovocie,obez zelenina+masko, olovrant ovocie/kasa, vecera kase... rano ked sa zobudi si cucne plnu davku a potom az v noci ked vstane,tak dam prso, ale to len tak cucka pre radost, nie od hladu 🙂

perla ja chcem ist dnes ten kocik pozriet,tak som na neho zvedava... mm mi ho schvalil,tak sa tesim 😀

blazka no tie nrvy pri zubkoch su hrozne... aj mne tak reval,ze som mu ani jest nemohla ist spravit,len co som ho polozila z ruk,tak taky plac ze byvat v panelaku,tak uz na mna socialku volaju 😎

perla200
2. mar 2010

marti viem že na www.maderna.sk ho majú v akcii za super cenu ale žltý tuším či ako...skus mrknút tam.....

martinex
2. mar 2010

perla fakt, kokos kvoli farbe rozdiel 50€... sak aj ten zlty je pekny, dnes ho odskusam a uvidim aky vobec je a ked ta aj ten zlty vezmem 😉

perla200
2. mar 2010

no vidís....no ale aj ten žltý je super podla mna 🙂

z.vrablova
2. mar 2010

kuk album... dosli nam dnes saty pre Kristinku na sestrinu svadbu v maji.... 😀

martinex
2. mar 2010

zuzi su uzasne... a kristinke to v nich pristane 🙂

perla200
2. mar 2010

zuzi aj my ideme ale v septembri na svadbu....kde si to objednávala? a kedy idete?

z.vrablova
2. mar 2010

Perla... cez ebay....

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem...

a ideme 8.5... saty dosli za 10 dni...
Mati, dakujeme

eviqa
2. mar 2010

pekné ránko, tak my sme v noci nespali dobre, malému sa niečo asi snívalo, lebo plakal zo sna, ale je pravda, že ani ja som sa nevyspala - spln. Tak to vyzerá, že maroško bude na spln sensitívny ako ja. 😒

zuzi, fešanda bude kristínka, krásna družička 😉

leri
2. mar 2010

ahojteeee, aj my ideme na svadbu........24.4. tiez sestre.......tie saty su zlate........dievcatko by som tiez obliekla do nejakych siat.......ale alexa nebudem nejako specialne obliekat......mne sa nepacia tie detske obleky a kravaty......vobec vobec.......dam mu bezove nohavice, kockovanu koselu sportovu a vestu na to....... 🙂

leri
2. mar 2010

alex od vcera vykrikuje ked mrnci mamaaaaaaaaa mamaaaaaaaaaaaaaaa mamaaaaaaaaaaaaaa
skoda len ze si to urcite neuvedomuje co krici, ale aj tak je podareny, .......priznavam.......nechavam ho mrncat aby som to pocula 😀 uz ho len musim naucit ze som to ja 😀

perla200
2. mar 2010

leri🙂)))))))) ved alex bude fešák aj tak.....po maminke🙂))))

my vydavame vselijaké neidentikovatelné zvuky...kua lež som prisla na to slovo mi to trvalo🙂))))))

my ideme až v septembri a bude družička mala tak som zvedavá....to ju oblečiem do šiat tesne pred kostolom....

lizatko1009
2. mar 2010

marti a po jedle mu davas pit len caj?

martinex
2. mar 2010

hej,iba cajik... ale mne zje uz okolo 200g/1 porcia... ked jedol tych 120g tak som mu dala aj mlieko,ale nepil vela...a teraz neziada uz vobec

perla200
2. mar 2010

baby a mam jej to vážiť čo jej uvarím? ja to nevážim...dám dve mrkvy, dva zemiaky, trošku cvikly, pár kúskov karfiolu, mäso tak trosku a je to hotovo 😲

martinex
2. mar 2010

perla podla mna nemusis

uankab
2. mar 2010

mati, prisla mi ta beaba, tak som vcera skusala v nej varit zeleninku a ovocie pre mna, a bolo to super 😉 .. uz sa tesim, o par dni zaciname s Magdalenkou... len budeme musiet velmi pomaly, aby sme vedeli co je reakcia mojej stravy a jej stravy...
a ja konecne mozem pridavat do stravy, asi zacneme vajickom, mnam mnam.. 😉 ani by som neverila ze sa na vajicko budem niekedy tak tesit 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre