Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lizatko1009
2. mar 2010

aj mne tak zje okolo 200g a potom nechce pit mlieko a ja sa rozculujem, ale uz viem, ze asi mu nechyba.

neviete nejake pekne narodeninove prianie?

bagaja
2. mar 2010

ahojky

Lízatko: http://www.smskuj.sk/sms-k-narodeninam.aspx

baby aj my ideme v lete na svadbu až na dve 😝 tak tiež musím malej nejaké šaty poriešiť, ale ja som kázala kámoške v irsku nech jej niečo pozrie tak uvidíme 😉

zuzi malá je rozkošná...už len nejakého družbu a môžu isť 🙂

a ja kojím kedy si malá zažiada, ja jej cicku ponuknem aj po obede aj ked pomerne veľa zje...ked chce kus pocuca a ked nie tak nič....a inak kojím už len ráno a večer a v noci...cez ten obed to fakt len pocmuľa...ani nepapá

leri
2. mar 2010

baby, ja si to ani neviem predstavit kojit rano a vecer a v noci, on rano vstane, kojim, napr. okolo osmej, o pol desiatej mu dam vyzivu a za hodinu zase kojim, za nejake dve hodiny ma obed a za hodinu zase kojim, potom znovu poobede, okolo pol siestej kasa, niekedy musim este kojit......o siedmej okupem a zase kojim a za 3 hodiny je hore a kojim a kojim a kojim...........ako vam vydrzia dat si desiatu obed a veceru a medzitym nekojit..........kedy sa ja toho dozijem.......... 😀

leri
2. mar 2010

ked tak nad tym rozmyslam, tak kojim normlane kazde tri hodiny stale a medzitym ma ako bonus prikrmy 😀 😀 😀 😀 a to nezje malo, zo 200 g v pohode, iba vyzivy doobeda mu davam menej, lebo potom nechcel obed jest

martinex
2. mar 2010

leri my mame aj desiatu 200g a v pohode za hodku a pol/dve obedujeme a zje zase 200g..potom je vacsinou 4hodinky pauza a potom az olovrant 😉
sak vyskusaj mu nedat prso,mozno taha len preto ze mu das a chuti mu...mozno nie od hladu

leri
2. mar 2010

marti, keby si ho videla tak pochopis, hekaaaa a je sialeny daj daj daj ale hlavne rychlo lebo umrem od hladu, on natlaci este normlane plnu davku mlieka........a bude mi revat pokial mu nedam.........aj v noci to nie je cuckanie ale normlane taha a taha a taha a taha.........skusim do neho natlacit viac 😀

leri
2. mar 2010

baby, ked mrazim zeleninu, kolko zhruba ma jedna ta kocka , co je zasobnik na lad.........du to take 2x3 cm, klasicke zasobniky? lebo ja neviem kolko to vazi tak neviem kolko zje 😅

martinex
2. mar 2010

leri tak potom chapem...lebo dado si to len tak cuckal skor pre zabavu ako od hladu...

a ta kocka ma cca 15g +- samozrejme... mi jedame tych 12kociek

leri
2. mar 2010

ja mu davam hippku polovicu alebo jednu malu celu a zhruba 4 kocky.......skusim mu dat viac

z.vrablova
2. mar 2010

Leri, nasa kocka je asi ako jedna plna polievkova lyzica, davam jej 2 kocky maska k zelenine...

martinex
2. mar 2010

aj ja davam 2kocky maska...

leri sak si to odvas..odvaz prazdnu misku,potom malozenu a vies kolko tam mas

leri
2. mar 2010

aj ja davam dve kocky masa ak nie je v hippke maso........a nemixujem, iba potrham........
martinex, ved by som odvazila ale nemam vahu 😀 doteraz som ju nepotrebovala, a vlastne ani nepotrebujem, staci mi vediet cca kolko vazi ta kocka a zohrejem o nieco viac

martinex
2. mar 2010

leri to ma nenapadlo ze nemas vahu 😀
ja mu meso mixujem na mensie kusky... tymi zubami sice vies oskrabat farbu zo stolicky,ale zeby nimi mal kusat jedlo,to ho este nenapadlo

lizatko1009
2. mar 2010

baby neviete ako to funguje v dm- s tymi bodmi? mam teraz 15% zlavu a mozem ju vyuzivat do konca marca a predavacka mi hovorila, ze vytrhnem si llistok co si mozem kupit so zlavou a ked si chcem kupit vonavku to tiez mozem mat tu zlavu?

martinex
2. mar 2010

lizatko ak mas taky kupon,ze tam je 15% zlava tak ano...vytrhnes a odovzdas pri pokladni ked platis

lizatko1009
2. mar 2010

no ved mam take listocky, ale tam ziadna vonaka nieje same somariny co nechcem napr pasta na zuby, spongia na riad, sol na flaky a to na vonavku mat nemozem?

martinex
2. mar 2010

aha,no ak mas take,kde je uvedeny vyrobok,tak to potom len ten vyrobok mozes... jedine ze mas kupon,na kto. je zlava 15 % na akykolvek druh tovaru

leri
2. mar 2010

lizatko, ak mas knizku 150 bodovu, tak tam je 15% zlava, v tej knizke mas rozne veci za konkretne zlavnene sumy ktore si mozes kupit, v zadu je ale aj poukaz na 25% zlavu na lubovolny vyrobok ktory si sama vyberies (takze aj parfem) a este je tam zlava 15% na cely nakup....to vyuzijes ked kupujes viac veci naraz a chces zlavu

leri
2. mar 2010

ja som kupovala teraz tasku na kociar v dm s 25% zlavou 🙂

perla200
2. mar 2010

a tie zásobníky sú ako kocky na lad a tak to urobíte že uvaríte mäso a naladujete ho tam a potom vyberáte kocky a tak dáte k zelenine? chápem to dobre ja blondínka????

leri
2. mar 2010

velice dobre to chapes perlus.......az mi je to divne.......ty blondina 😀

perla200
2. mar 2010

dakujem leri....som rada ved ma poznas...čistá blondínka som🙂

bagaja
2. mar 2010

píšem nám všetkym A 😉čo je dovolenka?

ja na tie veľké zlavy kupujem plienky to sa mi najviac oplatí, aj teraz ma vyšli nejakých 9E paráda 😝

no a idem k Tv tak pekný večer

iveta6384
2. mar 2010

Ahojte,
Babul diky za odpoved. Len ked ja neviem ako nahradim desiatu, ked my nedesiatujeme. Jeme 5 krat za 24 hodin:
Rano 06:00-07:00 mlieko 210ml
Obed 12:00 zeleninka +masko 220 gramov
Olovrant 16:00 ovocie, alebo ovocie zmiesane s kasou 180g-200g
Vecera (po kupani) 18:30 mlieko 210 ml
Noc 01:00- 02:00 mlieko 210 ml.

Takze neviem co dalsie mu mam nahradit. Ak by jedol ako Lerin Alex tak by s dalo, ale jemu toto staci 5 krat a dost. Tak neviem. Ale ranajky sa mi nahradit nechce, lebo by my uz nezaspal, takto po mlieku spi este aj do 09:00-10:00. A vecera to zasa neviem ci by mu stacilo, ci by sa mi nezacal skor budit.

A inak este som chcela, Eviqa spominala, ze do jedla malemu par kvapiek olivoveho oleja. To sa ma??? Kvoli comu??? Lebo ja som este nikdy olej nedala, ale ak sa ma, tak zacnem.

No a idem vas docitat, kedze som tu cely den nebola. 😉

leri
2. mar 2010

ivet, NIC NEMEN A NENAHRADZAJ !!! to mas superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, ja sa musim kazdu hodinu skoro zaoberat jedlom pre neho a dost to je otravne..........tak ako to mas tak to drz, jaaaaaaaj, co by som ja zato dala 🙂

iveta6384
2. mar 2010

No to verim Leri, ale u vas co kojite to je tazsie. Pretoze deti tak ako pise Matka chcu cucat stale lebo chcu byt pri maminke. Urcite nie su vzdy hladne. Az na tvojho Alexa, ktory ma obdivuhodny metabolizmus. Naje sa a o chvilku zasa hladny. No ale sak co chces musi byt z neho velky chlap, ked ma taky drsnacky pohlad. Vies si predstavit s tym zabijackym pohladom a nejake male tintitko by z neho bolo. 😀 😝

leri
2. mar 2010

ja by som veru tintitko nechcela.......... 😀 sak ani nema byt po kom........on sa vie tak najest ze taha taha a uz nevladze prehltat, tak otvori pusu a vytecie mu to mlieko........hlavu zakloni, urky pustene vedla tela........no proste dotlaceny ze je az ako omraceny.........ale vydrzi mu to chvilu, ale zase uz davno nie je taky velky ....uz nas tu predbehli niektori sutaziaci 😀

blazka24
2. mar 2010

takže krásny deň za nami, boli sme dva krát vonku, do toho som ja nachytala neviem čo za mrchu, dnes som sa cítila ako keby niekto na mne skúšal gutalax - takže parádny deň za nami 😉

ivet skoro som odpadla.... že jete o šiestej a potom o dvanástej, mne by malý rozhrýzol krčnú tepnu, my ak nejeme každé tri hodiny tak sme normálne v šoku 😠 jedine v noci mi nepapá, lebo najeme sa okolo pol ôsmej- deviatej, niekedy pol desiatej ale budíme sa o piatej ráno až pol siedmej 😒

tak naša skúsenosť s ovocím - skúšala som malého ojekatovať a dať do zeleniny ovocko že ved sa to tam stratí - veru nestratilo - malý mi to hodil rovno medzi očí - omylom zachytil lyžičku a vyhodil polovicu z misky a mne to tasol do ksichtu, on sa dobre bavil 😠

uankab
2. mar 2010

ivet, to fakt takto papate?? no my mame daleko od rezimu, kojim kazde 2-3 hodiny, hlavne v noci... po dvoch hodinach sa zobudi a taha ako keby cely den nejedla... a cez den taha a potom to vygcrka, v poslednom case dost grckame, skoro stale 😝 ...
som zvedava ake to bude ked zacneme prikrmy... kolko inak vazia vase ratolesti? nas vazili vcera, mame 7,1kg...
blazka, no maly ma rozum, to nezapries 😀

lizatko1009
2. mar 2010

blazka nas exot samu zeleninu nechce, len s masom 😀 nes som muu kupila na leto fesi mikinu, tak ked pojdeme na terasu aby mu nebola kosa a ze hlasia ochladenie a snezenie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre