Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lenka_66
5. mar 2010

aj my spime ,
ozaj aku ryzu davate? konecne sa nam upravilo kakanie tak skusim.nechcela som zatial bo aj tak tazko kakal a nie kazdy den

blazka24
5. mar 2010

perla tak u nás to maskovanie nezabralo.....takže trpezlivo skúšam ďalej.........

ivet u nás v nitre fučí tak že slzu do ucha ti zatláča, takže dnes som von nešla.......a pekný víkend aj tebe.........

blazka24
5. mar 2010

ešte som ryžu tiež nedávala, len ryžový odvar keď nás preháňalo ale normálnu som dala - klasickú vlastne 😵

perla200
5. mar 2010

blazka ani u nás....🙂))) ale skúsam dalej.....ako ty🙂

lenka - ja dávam normalnu nestlé ryžovú kasu tá je fajnová - poradila lizatko - zdravím lizatko🙂
tu jej zarobím dám do toho piskoty, je to také hustejšie a dám jablko uvarené a banan....

blazka24
5. mar 2010

perla tak aspoň v kaši ti spapá to ovocko, môj malý nie a nie a pritom ovocnú kašu nestlé zbožňuje..........

adenka
5. mar 2010

ahojte cicusky,
pridem po dlhej dobe a aj citam ze ma tu spominate 🙂 ... no matka dobre povedala, dominika je doma uplne na nervy takze sa flakame kade tade a ked sme doma tak jej musim venovat 100% pozornost...pocitac zapnem len vecer na chvilku a to uz zas mm protestuje... mali sme teraz trosku tazke dni tak sa snazim trvit viac casu mimo pc...

a inak uz prikrmujeme, zatial papala tych 50-60g denne, dnes ale zmlaskala 100 tak som bola trosku sokovana... ale pokazili sa nam noci a to dost... bud sa budi a nervuje kazdu hodinu a pol, alebo ked jej dam chamomilu tak pospi do 3, a potom uz je zla, dnes o 5 uz na mna hadzala usmevy ze dovi spanok... takze veselo 😅

inak aj my musime riesit ten hemagiom... domca ho ma na nose a vobec nemizne a aj na chrbate, ale ten bledne...

blazka24
5. mar 2010

adenka tak ma to mrzí že takto ste dopadli so spánkom, no ja som zistila že ak malému nedám kašu tak sa zobudí s ukrutným hladom a to sme šli z návštevy tak sme nestíhali dať kašičku lebo po okúpaní zaspával...........

lenka_66
5. mar 2010

ale ja som myslela akoze ryzu + masko .nie kasu

babulka123
5. mar 2010

ahojte, ja som nakoniec ostala este v petrzke do zajttra, takze potom uz budem mat viac casu sa vam venovat.
hlasim ze sme ok, zub stale nic, aj ked moooozno uz coskoro .. hehehe dufam

inak bola som dnes v hainburgu a kupila som hippky vyzivy (ovocne, zeleninu varim takze to nekupujem) a kupila som jej tie caje co u nas stoja 2,5 eura a tam 1,09... takze paraaada velmi sa z toho tesim , a povedala som ze budem chodit kupovat tam , raz za tt tam zbehnem nakupim co potrebujem a hotovo.. ved je to uplne o niecom inom

eviqa
5. mar 2010

aden, to je škoda, že sa vám pokazilo to nočné spanie, ale ono sa to isto napraví. Som na teba dnes myslela, no nemohla som spomenúť milion? to by sme sa podelili. 😀

babulka, takže si sa vyšantila na nákupoch?

leni, ja dávam klasickú ryžu, hodím do vody k mäsku aj so zeleninou a mixnem.

perla200
5. mar 2010

jaj leni tak to ja nedávam🙂 som to nepochopila....

ja idem zajtra do bio obchodu a uvidíme čo tam nájdem pre malú, že vraj majú super pudingy tak hadam nam to bio mlieko nebude skodit...uvidíme...

iveta6384
5. mar 2010

Tak sme doma z dalsej prchadzky, tentokrat len hodina lebo slniecko uz zaslo a je tam kosa ako hovado. Takze sa chvilku poblaznime, okupkame a spat a maminka oddych 😀

babulka123
5. mar 2010

nooo ahojte, takze mi uz 4 den ficime len na 2 spankoch, dnes panicka spala len hodinu poobede do 14:15, ale krasne to zvladla do vecera, o 6 som ju okupala o pol 7 som jej dala jest a uz od 7 hajinka.. tak snad to bude ok..

martinex
5. mar 2010

caute...

tak ja som straaasne sklamana, ten abc design terra 3 je uuuplne na nic kocik, chapete 3kolka s pevnym prednym kolesom?! strasne zle sa s tym manevrovalo... takze ostava uz len graco, jedine ze by som nasla nieco ine este

leni ja varim tiez klasicku ryzu-nic specialne

perla200
5. mar 2010

marti - a graco je ten žltý?

martinex
5. mar 2010

hej hej... pojdeme ho este raz pozriet s muzom a uvidime...

blazka24
5. mar 2010

takže normál ryžu dáte variť a rozmixujete? mne sa to raz nepodarilo rozmixovať ale to som len na sucho mixovala že akože na kašu 😀
my už spíme - chvalabožku, sama som doma tak už len čakám kedy bude desať a dôjde starý........v nedeľu idem do blavy ale len na otočku tak pochybujem že sa niekde zastavíme, to by som musela brácha prehovoriť ale možno na ikeu prehovorím 😝

martinex
5. mar 2010

blazka normal vo vode varim, a potom mixnem... je z toho taka hustejsia kasa 🙂

babulka123
5. mar 2010

matka neskusala si pozriet na nete pouzitu GT3??? kamoska tak teraz kupila, vyzera ako nova a je super aj na korcule.. skuuuus

bagaja
6. mar 2010

ahojky

chorá som ajk pes, dokelu....dúfam že sa malá nechytí, lebo je len so mnou sama ☹ síce mm už je na ceste no ale od včera som divná...

pekný víkend dievčence...

a baby ked chcem malej dať akože vývarik, tak možem normálne mäsko zo zeleninkou variť a rezanky zvlášť a mixnuť spolu?

facovka
6. mar 2010

babul,ono tie hyperaktivne deticky skor prechadzaju uz aj na jeden spanok,napr. fifo-lenivcek este cez rok mal a spaval 2spanky..az ovela neskor na jednom obednom ostal 😉 inak aj na mna daco lezie, nadcha jak svina, hrdlo skriabe,ach jo....aj mm je chory, tak uzasne... ☹

martinex
6. mar 2010

caute kocky...

babul pozeram vselijake kociky, dnes skocime este s mm kukut to graco a uvidime...

baga ja by som rezance nedala este,ale inak by som to robila jak pises 🙂

fac no vas sa tie choroby drzia jak kliest.... drzte sa 😉

babulka123
6. mar 2010

ahojte, hlasim 1 zuuuuuuuuuuuuub.. juuuj sa tesim

babulka123
6. mar 2010

fac.. nestraaas.. ja dufam ze jej to takto doost dlho vydrzi.. kedze dava doobeda 1hod a poobede aj 2 tak je to super..

iveta6384
6. mar 2010

Ahojte maminky,
dakujem vam za narodeninove blahozelania na FB... 🙂 Cmuk 😵

perla200
6. mar 2010

ahojte....my noc ok...

babul my spávame dva spánky. jeden krátky - hodinka druhý dlhý 3 hodinky....ale je to v pohode....

už mam za sebou nákupy...objavila som krásny športiak zamilovalal som sa don...ked príde svokor už aj ho musím nahovorit nech dá vnučke pár ečiek a idem ho hned kúpit🙂))))))))))))))))) a ten obchod čo je tu v NZ - kúpila som malej za 6 eur ten magic cup - avent a v dm za 10 eur tak sa teším...

lulu73
6. mar 2010

caute
my noc jeden otras

od druhej do stvrt na 5 ...nervozita, vykriky, vyskanie, plac, kecanie, smiech....ako aprilove pocasie

iveta6384
6. mar 2010

Baby tak ja som sokovana a vas musim vyviest z omylu. Ked som pisala ze nas maly je na obed zeleninku s masom okolo 220 gramov, to som bola naivna a tie casy skoncili. teraz uz asi mesiac som mu davala trochu viac, tak som si dnes povedala sak odvazim. Odvazila som a bolo toho 353 gramov a pozeram a vravim si sak takto plnu misku mi bezne zje, no to snad nie. Tak som krmila a cakam, ze kolko ostane nech odvazim. A neostalo nic, total nic, este sme misku vyskrabovali. Mozno 10-20 gramov co je na podbradniku a obleceni. Ale aj tak ak mi jedava 330-350 gramov to co je???? 😕 😕 😕 Alezas vam deticky papaju castejsie , my len 5 krat za 24 hodin. Mysliyte za taka konska davka je v pohode??? 😅

iveta6384
6. mar 2010

To myslite neviem preco ma aj i aj y, sorac

leri
6. mar 2010

ivet, myslim ze vas nikto netromfne 😀 ale podla mna ked mu chuti tak je to v pohode, ved mu to nedavas nasilu, nech zje kolko chce..........zvlast ked ti vydrzi aj 4 hodiny nejest 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre