• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

30. júna 2011 
marti čakaj moja - ešte nie je koniec dňa :wink:
10. mar 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blazka ok :wink:
10. mar 2010 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlásim úspech, dala som do kaše ovocnej výživu a malý spapal, konečne sme niečo dosiahli - inak ovocie ee jesť :pensive:
10. mar 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blazka super,si ho okabatila :grinning:

mne maly spi,ale teda tie zuby nam davaju zabrat :frowning2: a ta teplota ma stve, som zvedava co bude vecer, ale asi mu supnem paralen jeden
10. mar 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky!Matka mne mala Laura tiez tri dni hnačky a horúčku tak najviac mala 38,4 a ked skončili zub bol von.Ja som dávala tiez nurofen.Uz aby boli zuby von:sweat_smile:
10. mar 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lely no mi hovor.... prve dva zuby isli bez problemov len bol nervny, a teraz toto... tak hadam coskoro vylezie, nech mam zase moje krasne mile babo spat :grinning:
10. mar 2010 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matka uz sa vozíte v novom kočíku?Aj ja som objednala casualplay s4 ale este nam neprišiel.Si spokojna s nim?A uvidis ze zlaté babo bude zase spät.
10. mar 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lely jasne, graco vo velkom fici a som velmi spokojna :slight_smile: jedine minus u mna ma za to, ze nema nafukovacie kolesa,ale tak da sa to prezit :wink:
kupovala si novy? ci pouzivany?
10. mar 2010 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Novy lebo použité boli take drahé ze až.Ja som si ho objednala z Poľska za 320 eur.Ja som tie nafukovacie kolesá ocenila hlavne v snehu.
10. mar 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak prave v snehu a na nerovnom terene,lebo tieto plastaky dost hrkocu na moj vkus.. ale sak to si zvyknem...
10. mar 2010 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasné to je len sila zvyku.Na tom mojom su nafukovacie teda asi...
10. mar 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHojte... tak my sme spat od nasich... mala ma novu zabavku... naucila sa plut, ale tak, ze to robi v kuse... dnes v autobuse v kociari.... tak stare tetky pohorsene, ze ake nevychovane dieta...
A pisali mi z prace byvalej, ze mi zvysilo 6 dni dovolenky, tak mi ju v piatok poslu preplatenu na ucet... tolka radost... hehe... tak vytesujeme... bude na vylet do Viedne v aprili, ak zvysi, kedze o par dni robim oslavu mojej 30tky... :unamused:
Ideme kupkat, zastavim sa este na kus reci, ked malu ulozim...
10. mar 2010 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, no ja ako tak upratane, poobede som sa vyprdla na upratovanie a spala som s ninkou 2 hod.. ze aka parada.. takze teraz ju ulozim a budem mat aj na vas troska casu..
pridem.. cmuuuk
10. mar 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi no mala je sikovna a tetky nech sa pohorsuju :wink:

babul no pekne... ja som vydrhla cely dom,kym dado spal...aspon ze to, ze pospal cez den..

inak uz zase spi,pekne sme si dali cipok (mal teplotu 37,3 :frowning2: ) kasu, gel na zubky a krasne zaspal...
10. mar 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka u nas podobne.. len som zabudla odmerat teplotu..
mlieko { ako inak po tazkom boji} gel , dudel a spinka..
10. mar 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja poviem ti, ze dnes mam fakt dost :unamused: dufam,ze to bude rychlo za nami
10. mar 2010 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooo este nejakych 18 zubov a v podstate ano..
ale verim ti .. ja zajtra idem k sestre lebo takato umrncana.. lepsie ked sme na nu 2 heheheh
10. mar 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som taka rada ze mam sestru na materskej .. to je taka parada..
aspon mozem niekam vypadnut..
10. mar 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul tesim sa s tebou,ze sa mas s kym zabavit :slight_smile: ja si preto spravim druhe babo,aby som nemala casu sa zamyslat nad takymi vecami :grinning:
10. mar 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha.. heehehheh .. dobry postup.. nebooj aj k vam potom budeme chodit..
ale teraz je to vazne o hubu.. snad ked vylezu tieto tak bude apson na chvilku pokoj..
10. mar 2010 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ako sa vola ten obchod v raci pre deti co teraz otvorili? nejaka stranka je na to ?
10. mar 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. mar 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule...........marti, babul súcitím mám to doma tiež, až na tú teplotu ale krik to vynahradí.........som deth a malý ešte nespí, reval v kúpeľke ako o život, dala som gel a reval ďalej, posadila som reval Ďalej, proste o hubu, na 10 minút zaspal kým som stihla spratať kúpeľku a už je zase hore.........aspoň že nereve :frowning2:
10. mar 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj blazka.. asi nas teraz bude viac..
u nas tiez o placi.. a ruky a ruky.. uz ani lozenie ani chodenie.. no co uz . sak to prejde..
a okrem toho baby vraj v 8 mesiaci maju deticky nieco ako nejaku uskost, ze sa boja ze ked mama odide tak uz nepride,.. tak sa tesim ..
10. mar 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si spravit nejaku veceru ale pridem
10. mar 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babul o uzkosti by som ti mohla hovorit :grinning: aj na to aby som sa isla vycurat,potrebujem od neho povolenie :angry:

a povedz co si si spravila jest, ja neviem co si spravit
10. mar 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
parky.. mnaaam

a ja to riesim choditkom.. hehehe zatial kym som na WC lebo inak kriiiik
10. mar 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam parky :frowning2: kua...

ani choditko :unamused: jake som ja chudatko
10. mar 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no úzkost? to ako moja či malej? lebo ja chytám hysáky nie mala:(((( je este hore a stvornožkuje po hali....mna fakt drbne.... :angry:
10. mar 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perla.. no pekne.. hehehe

matka.. nebuuuuud smutna..
10. mar 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok