Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lindush
6. okt 2009

no baby mrkla som na fotky,co ste naposledy pridavali...

Lulu,z.vrablova,regi aj facovka....krasne deticky....ako sa nam menia pred ocami,ze?
Ja si dobre monology takto vecer davam 😀 😀 😀

z.vrablova
6. okt 2009

Lindush, dakujeme... aj Danielko je nadhernucky... my mame zle skusenosti s Luckou, mala po nej stale grckala...
Preco davas cajik, ked kojis? Alebo aj dokrmujes UM?

z.vrablova
6. okt 2009

a my robime cajik aj UM z obycajne vodovodnej vody... a bez problemov.. Lucka a ine dojcenske vody su podla mna vecou reklamy...

lindush
6. okt 2009

dakujeme 🙂

Nie,ja iba kojim,ale kedze sme mali koliky,znama mi poradila taky starobabsky recept na cajik,ona ma 3deti a varila im ho a ze pomohlo,nikdy koliky nemali...tak varime aj my a mam pocit,ze je to lepsie,i ked neviem,ci je to ozaj tym cajikom 🙂

z.vrablova
6. okt 2009

a preco davas cajik z flase? skus poharik alebo lyzicku... bola by skoda, ked plne kojis, ucit maleho na flasu... My sme ina kapitola, Kristinka prisla s flasou uz z porodnice... ☹ A kedze ja kojim prevazne cez klobuciky, tak az taky velky rozdiel medzi flasou a klobucikmi nema...

lindush
6. okt 2009

vidis,to ma ani nenapadlo,automaticky som zarobila do flase....no ved dnes som uz aj pisala annag kvoli tomu odmietaniu prsnika,tak som zvedava,co poradi...

inak Aden....ty si pisala,ze malickej sa vyhodili vyrazky na zadocku....nezmenila si nahodou plienky?Lebo nam sa stalo to iste,nevedela som z coho to je,nechcelo mu to prejst...potom sa ma doktorka spytala,ci som nezmenila plienky,ja ze ano,z pampersiek na hugies,tak vraj sa mam vratit spat na pampers a odvtedy mu to preslo,zase ma krasnu ritusku....tak ci nie je problem v tom

babulka123
7. okt 2009

lindush.. som rada ze ta vidim.. maly je naozaj uzasny..
velmi vam to sekne a mamina je teda ina kocka..

my sme mali nasu obvyjklu noc, zobudila sa o 3 ale bola len nepokojna, takze dudlik a spala do pol 5 potom dostala jest a zobudili sme sa o pol 9.
dnes sa chystam na pasove zapisat malu lebo chcem ist v piatok alebo sobootu do rakuska na nakupy.. tak snad to prezijem lebo idem do Dunajskej.. hehehe

babulky vstekym vam prajem krasny dnik..

aden ako ste to zvladli?

martinex
7. okt 2009

ahojte kocky...

tak my mame za sebou uzasnu noc... maly vecer zaspal o 9tej, papat si pytal az o 5tej rano!, potom este o 7mej a teraz este stale spikna.... no tesim sa 🙂 vyspata som do ruzova..

vecer dam Davidka k mojej mame a my s muzom ideme a rande... nemate nejaky dobry typ na restiku, chceli by sme skusit nieco nove.. aj som premyslala ze by sme sli hore do Ufa,ale neviem ci tam aj varia

babulka123
7. okt 2009

matka.. hovorim ze mame super deti..

ak nie UFO co je neskutocne drahe.. ale fakt neskutocne, chodte na kolibu do tej restiky, ta je super..

martinex
7. okt 2009

babul viem ze je draha,ale je tam krasny pohlad na Ba ....
chceme nieco romanticke,kde dobre varia.... ako sa vola ta restika,ju kuknem ne webe

babulka123
7. okt 2009

fuuuha netusim ..

ze aka romantika.. super, to sa tesim s vami.. treba to ..
ja idem v sobotu k nasim ale sama, mareka som vyhodila na ryby nech nepovie ze mu nedoprajem..
hehehe

ale mozno vecer nieco poriesime.. som zvedava ako bude..

hehehe mala lezi v ohradke hada sa s kolotocom a ako kope tak si zmenila melodiu.. normalne kukam ze co??hehehehehe

lindush
7. okt 2009

caute baby,

ja len na skok,babul dakujeme za pochvlalu 😉

my sme mali tiez fajn noc,hore o 2hej,potom o 5tej a teraz sme vstali 🙂

Matka my chodime radi do Estremo pri Istropolise http://www.estremo.sk/ vecer je tam krasne a super tam varia

potom este do Belavijo http://www.obedovat.sk/bratislava/Restauracia_5... je tam krasny vyhlad na Rakusko a tiez super kuchyna 🙂

martinex
7. okt 2009

babul sak uz maju 2 mesiace,to su uz akcne deti...ja sa smejem jak sa maly snazi rozpravat,uplne vazny je pri tom ako vydava tie zvuky 😀

nooo a romantiku treba,este rozmyslam ze do kina by sme sli,ale zase nechcem maleho nechat nasim nejak moc dlho,tak uvidime...

aby sme neskoncili nakoniec v Mc Donalde 😀 co tiez nemusi byt zle,kupime mekac a pojdeme na Slavin.. zoberem deku... hmm?

babulka123
7. okt 2009

noooo ani to nieje zly napad.. hehehe

a mala tiez sa tak tvari. strasne dolezite, vyslovene ako keby rozmyslala ze co ma spravit v hrdle aby to nebol place ale zvuk.. taka je podarena a ked sa jej to podari tak potichucky a potomm kriiiik hehehehe a sa rehoce..
a prave si isla zas lahnut , povedala mama uz ma tonebavi idem spat.. heheheh

martinex
7. okt 2009

akurat som volala s maminou a ta mi vravela ze na kamziku je restika,hore na vezi,tak aj to moze byt fajn

lindush dik,idem pozriet 🙂

babulka123
7. okt 2009

matka sak to som ti pisala..

martinex
7. okt 2009

jaaaaaaaaaj, a koliba a kamzik je to iste???? 😀 😀 😀

babulka123
7. okt 2009

heheh pre mna ano .. hehehe

lindush
7. okt 2009

baby a tu ste uz boli ? http://www.molorestaurant.sk/

je to v areali kuchajdy,minule sme tam 1x boli a tiez super

inak nas mal tiez zistil,ze sa pocuje a teraz stale nejake zvuky vydava,taky je podareny...a mam pocit,ze uz sa vedome smeje,lebo casto,ked sa mu prihovarame,tak sa zacne smiat,vtedy by som ho zjedla 🙂

bagaja
7. okt 2009

ahojte

no ja vôbec nestíham a včera nejako blbol koník.
Tak dnešná noc celkom oki, dokonca som pri nočnom kojení neprebaľovala a tak sme boli za 20 minút vyriešený a spali sme dokonca bez odgrgnutia, tak to asi budem realizovať stále.

Ďakujem na rady na hemeroidy, dúfam že to zaberie, lebo už mi to ide na nerv.

a ešte sa chcem spýtať či ste niekto neobjednávali cez net tie sadrové odliatky, lebo ja to chcem ale nikde to nemajú už mi tri objednávky zrušili tak neviem odkiaľ to mám objednať ☹

babulka123
7. okt 2009

bagaja chcela som ti povedat ze to maju v mobelixe ale to ti je asi trt platne ze ked si z PP.
ale ak by si nezohnala tak ti mozem kupit a poslem ti to balikom.. ok?

mala ze spi, na 10 x som si sadla ze konecne hryznem do chleba co som si pravila a ako som si sadla tak plac .. hehehe neviem ci je pokazena sunka a mala mi to chce dat najavo..alebo co .. ale uz spi.. heheheh

babulka123
7. okt 2009

lindush ano .. toto uz robia vedome.. ze su uzasni vtedy??

bagaja
7. okt 2009

babul ešte skúsim niečo z netu a ked znova nič tak ťa budem potom otravovať 😀

babulka123
7. okt 2009

pohoda.. ja to pojdem tiez kupit pre seba..

lindush
7. okt 2009

hej,perfektni su 🙂

baby moze sa mak ked kojim?lebo mame doma taku makovu strudlu,nenormalne vyzera ale neviem,ci si ju mozem dat

babulka123
7. okt 2009

juuuj tak toto netusim..
skus vyguuglit.. heheh

bagaja
7. okt 2009

lindush mne sa zdá že moc nie, ale niekto tu jedol a bolo to v poho, nepamätám kto,

lindush
7. okt 2009

tak som mrkla a vacsinou pisu,ze nie 😖

martinex
7. okt 2009

aj ja myslim ze mak sa nemoze...

inak ja som tie odliatky robila predverom a musela som asi 10minut bojovat s dadom aby otvoril rucku,lebo sak om na stale v past zavretu 🙂 ale nakoniec sa podarilo 😀

bagaja
7. okt 2009

baby a ešte otázka: Dávate očkovať babatka proti rotavírusom?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre