Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

bagaja
7. okt 2009

mati aj moja mi furt päste ukazuje a bombuje s nimi to budú bojoníci 😉

martinex
7. okt 2009

baga ja este neviem, necham si poradit od doktorky

bagaja
7. okt 2009

no moj dr. ma presviedča že ano, ale mne sa to nezdá 😖

rene82
7. okt 2009

baga, ja dám zaočkovať aj proti rotavírusom, lebo tak po polroku chem s ňou chodiť na plávanie. ešte ale musíme počkať na kontrolný odber krvi, lebo mala trošku zhoršenú pečeň. kď sa to upraví, tak určite očkujeme 😉

martinex
7. okt 2009

aj my chceme chodit plavat....

rene kam budete chodit? do Pezinku?

rene82
7. okt 2009

najkôr do senca do aquaparku. lebo ja nešoférujem a nemal by ma kto nosiť. je to tam 2x do týždňa a stojí to teraz 117 Eur, so zľavou 99 eur. ja začnem najskôr niekedy začiatkom roka, hoci je to pre detičky už od 3 mesiacov.

rene82
7. okt 2009

popozerala som albumíky detičiek. všetky sú krásne ako slniečká a rastú ako z vody. 😵 😵 😵

Tamarke už je malé oblečenie 56 a prechádzame na 62. 😉

martinex
7. okt 2009

rene a ako dlho trva ten kurz?

blazka24
7. okt 2009

dievčatá tak predsa len dávate zaočkovať proti rotavírusom? my ideme teraz na povinné očkovanie tak sa na to spýtam lebo tiež chcem s malým chodiť na plávanie....

uankab
7. okt 2009

ahojte, kuk do albumu, pridala som nove fotecky... 😉

my s mlieckom tiez este stale bojujeme, uz mi zacina liest na nervy, ze som stale od neho ostriekana, chvilku nemam nieco ciste na sebe 😠 ... dnes rano mi islo zasa prsnik rozdrapit, ked som sa zobudila... salvia mi trosku pomaha a znizila ho mi, ale ako pise leri, strieka z nich aj po nakojeni a pojem mat prazdny prsnik nepoznam... ale nastastie uz ich nemam stale take tvrde ako predtym...

lulu73
7. okt 2009

ahojte

to som ja co som jedla mak, zatial som nespozorovala na malej nic zvlastne...prave vcera som robila slivkove gule s makom

babulka...kam to ides kupit tie odliatky? kde je ten obchod? dik

martinex
7. okt 2009

lulu mobelix je na zlatych pri mc donalde-byvala soravia

lulu73
7. okt 2009

mati...dik, tak to je uplne ze smer kam nechodim...asi ale pojdem...aj ked mm povedal, ze ma sadru a naco kupovat 🙂) vtipny bol

facovka
7. okt 2009

my sme akurat vcera otlacili krpcovi nozku aj rucku, aj filipko to ma 🙂 ja som si to vydrazila sa mi zda ze za cca 170sk na mimiaukciach.... 🙂

facovka
7. okt 2009

lindush dakujeme aj my za pochvalu, len keby tie moje deturence aspon take dobre boli ako su pekne 😀 😀

lenka_66
7. okt 2009

ahojte,
no tak my zase spinkame.okolo obeda sice brusko trosku zlostilo no uz je ok. 😉
bola som na hematologii a dr. ze jej mam doniest foto mareka ze ho da na nastenku.ja ze nie je problem.hehe ale to som este netusila ze to je ,,very big"problem.neviem vybrat ktrou 😀 😀 😀 .no na vine je marian(paparazzi).stale ho foti uz ma 2000 foto.bodaj by mi ostali take problemy ohladne mareka 😵

iveta6384
7. okt 2009

Ahoj babulky,
konecne si nachadzam cas vas pomaly docitat. Uz mame po vsetkych navstevach a sme sami, takze by sme mohli zacat pracovat na nejakom rezime, lebo ziadny nemame. Inak k tomu co pisala kafulienka o tom grgani, je to svata pravda, my grgame len v takej polohe. To nam tak aj ukazovali v porodnici. Zasa sa budi, bezim, snad vas uz konecne docitam a mozem uz aj prispievat... 😅

perla200
7. okt 2009

baby my mame už dva dni nespavé totalne....aj vy to mavate???? až o 17.30 zaspala od rána....ja neviem čo mam robiť s nou? asi nič že?

babulka123
7. okt 2009

ja neviem , lebo my sa rano zobudime do hodiny spi znova na 3 hodky , poobede to iste.. ale uz sa naucila ze o pol 6 je hore do pol 8 kedy kupeme a o 8 je v posteli a spi..

babulka123
7. okt 2009

a doobeda ju davam spat tak ci tak.. radsej si k nej lahnem ked sa jej nechce spat ale spat musi..

lulu73
7. okt 2009

martinex....nemas ty dnes nahodou narodky???? preto ta tazka romanticka vecera???? vsetko naj naj naj

babulka123
7. okt 2009

jeeejda.. matka.. naj naj naj samsuperskejsie vsetko ... bud. tyzden ta vystiskam a vybozkavam a donesem nejaku dobru cokoladu..

adenka
7. okt 2009

ahojte,
no dnesok sme zvladli celkom fajn...malinka mala take skoro hodinove spanky, ale vynechala 3 hodinovy na obed... no zas nemozem mat vsetko 😀 . tak dufam ze tie dva dni boli len nejaky ulet a uz sa nevratia... 😅

matka ty mas narodky?? tak vsetko naaaaaaaj 😵

babulka123
7. okt 2009

aden super.. mozno na nu vplyval spln, alebo zmena pocasia co sa chysta..

adenka
7. okt 2009

babul neviem, ale nech uz to nezazijem... 😝
inak vcera som jej odsala sopliky a dnes sa jej spustili nejak moc...mohla som to sposobit odsavackou?

babulka123
7. okt 2009

nie urcite nie.. pri tomto pocasi co je sa ani necuduj ze ma sopliky rano zima na obed na hovado teplo..

odsavaj jej pokial jej tecu alebo tak ,ale potom to skus co najmenej.. same to prejde. lebo potom by si jej zbytocne drazdila sliznicu..
a ak mas kvapky tak nekvapkaj ale len tou vatovou tycinkou vytieraj okolo.. aspon nam to tak radila dr. a pomohlo..

adenka
7. okt 2009

babul dik...ked ja mam pocit ze jej netecu von ale ona ich hlta...

babulka123
7. okt 2009

no tak odsavaj.. ale nie moc casto oni sa to musia naucit.. moja slinta ako bernardin, pytala som sa dr. povedala ze je to ok lebo sa im teraz vytvaraju slinne zlazy a nevedia to tak este prehltat.. tak pluju

adenka
7. okt 2009

babul aj domca slinta...alesom citala ze to je aj dosledok refluxu...

sakra hladam nieco biele a teple na krstiny a ani ho.... biele veci vymreli...neviem do coho ju obleciem... 😠

babulka123
7. okt 2009

a kedy mate? aku velkost potrebujes?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre