Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

eviqa
25. mar 2010

leni, uf 😒 to je sila.
som sa práve chcela opýtať, že vy ste už doma? a pevne som rozmýšľala nad tým, či ste boli minulý týždeň, či ten, či ako vlastne
...a prečo dr. takto zareagovala, že ona vás nemusí ošetrovať?

lenka_66
25. mar 2010

no citala som prihody z ikea .mysli ze je to uplne zlyhanie doprovodu deti. v zivote by som nedovolila ist samemu decku za babkou .... .donesiem osobne a nespolieham sa na ich ze to decko zvladne samo .

lenka_66
25. mar 2010

ona je inac super odbornik .no ma toho vela.od rana do 12 je na klinike a operuje a poobede zas ide na ambulanciu.z jej reci som pochopila ze tak to musi robit.musim uznat ze takto to iba u nas funguje.vcera napr.transplantovala obilcku neakemu decku.tak chapem ze prisla neskoro.ale mohli aspon zavolat cislo maju abo ta pribita sestra mohla zistit ci je vobec miesto

lenka_66
25. mar 2010

evi , co dnes robis .chystam sa do galerky - dracika .idem peskom tak ci reku ....

eviqa
25. mar 2010

leni, momentálne čakám, kým sa zobudí malý, potom by sa vraj mala zastaviť kamoška, len sa nevieme spojiť, či čo a poobede mám doučko. TEda ak malý dovolí a nebude plakať 😅

eviqa
25. mar 2010

čo dnes varíte?

lenka_66
25. mar 2010

ja nic . nezsluzi si idiot aj ked ma meniny.sak ma bo som navarila ze nebudeme doma
marekovi brokolica, zemik, kralik

blazka24
25. mar 2010

leni reku ešte nakuknem, moja drž sa..........chlapi sú prostorekí a držím palce..........som myslela že to že tri týždne poriadne nespávame je ten najväčší horor v živote...........držím palčeky a budem na vás myslieť........
musím do toho tesca nemáme nutrilon a syn mi je ochotný zožuvať aj pixlu prázdnu ☹

lenka_66
25. mar 2010

blazka 😀 ,aj ty mas vsezrutika ?

facovka
25. mar 2010

lenka,zasrane zdravotnictvo,pozname 😠
to s tymi recami, noooo usli mu nervy to aj nam tak obcas,nie??? 😉 ale zdrzat sa mohol,no.....no nech je hlavne maly ok,ach jo...toto je uz na neuverenie....hnus hnusny 😒

lenka_66
25. mar 2010

no len cele je v tom ze on nechcel aby siel na to vysetrenie.

lenka_66
25. mar 2010

a vcera vecer sa ma este spytal ci si dnes nepojdeme sanut na neaku inu lavicku napr.na stanicu .samozrejme ze on sa uz na tom rehotal ako nam pekne zbehol den

livia1
25. mar 2010

Ahojte , naša noc bola super. Kubko zaspal o 21:15 a spal do 5:30 a potom ešte do 6:15 potiahol. 😎 Normálne som sa vyspala. 🙂

Včera sme boli na poradni a máme 8400g. Dlžku nevieme, lebo sme na to zabudli. Pri tom našom papaní by som sa aj čudovala keby mal viac.

paulusa
25. mar 2010

leni- mna by tiez dozralo, ved ste boli objednany tak ozaj mohli zavolat. a manzel- jednoducho nemal svoj den.

livi- krasna vaha, my mame 8600g.

dnes papamezem. kasu a mliecko.

bagaja
25. mar 2010

leni no tak ja už fakt na to naše zdravotníctvo, že no coment....a inak to aj moj mm ked mu puknú nervy tak by toto povedal...no ale zas ja tiež 😉

jooj baby ja už o tých vašich spánkoch nemôžem ani čítať, bo slzy v očiach ☹ a inak nikdy som si nemyslela že moj najväčší sen bude vyspať sa celú noc, ja fakt po ničom inšom netúžím.....klamem ešte po zdravom dieťati....a vlastne houby, radšej nech vstáva aj 6 krát za noc, len nech je zdravá...ja to nejako zvládnem

a boli snme v robote joj dobre mi to padlo...také kafčo s kolegynkami...

z.vrablova
25. mar 2010

dnes papala Kristinka na obed ovsene vlocky so zeleninkou - mrkva, pastrnak, kalerab... sa nevedela dojest.... strasne jej chutilo...
Teraz ju zobrala mama, idem na anglictinu...
Baga... ty este chodis na angl..... tiez vam uz konci semester? A budes pokracovat dalej?

bagaja
25. mar 2010

zuzi my končíme normálne až v júni...ja chodím na štátnu jazykovku a teraz som druháčka a asi pôjdem aj ďalej, už ked som sa na to dala a malá to zvládla bezomňa ako bábätko tak teraz tp už bude len lepšie a lepšie....a do mojej pôvodnej práce by som sa veľmi vrátiťž nechcela, takže musím lebo anglina a ja nič moc....

Zuzia a ako si jej tie vločky? len obvarila a zmixovala sa zeleninkou? a spolu si to varila? a už môžu vločky hej?

babulka123
25. mar 2010

zuzi tie vlocky by zaujimali aj mna..
ja som jej kupila teraz vyzivu s cerelaliami tak som zvedava..

leri
25. mar 2010

ahojte.............bagaja.......toto je specialne pre teba : nasa noc tiez super, tak ako kazda od narodenia...........o 20:30 zaspal a krmenie s velkym revom.....o 23:40, 1:30, 3:50 a o 5:30 hore a okopaval ma..........ked si to rozoberiem na dobne, tak co sa stazujem.........ved som k nemu vstavala iba 3x 😀 plus podavanie cumla ....ale to sa nerata ked nespusti rev 🙂 🙂 🙂
a takyto paradny rezim mame od narodenia kazdu noc.........asi dvakrat sa mi stalo ze to prve jedenie pred polnocou vynechal........... 😀

martinex
25. mar 2010

caute, tak my sme prave prisli domov...boli sme vonku asi od 11tej,len sme sa skocili naobedovat domov..uplna parada to pocko...len maly bol uz ku koncu nervny a pritom som ho prebalila,zjedol celu vyzivu... no neviem...a teraz vyvadza v postielke... 😉

perla200
25. mar 2010

no ahojte,
leri - ty vieš vždy zabiť.....babulka čítas čítas?🙂)))))
bagaja - neboj vyrastú a ty len zavelís z gauča - okamžite tahaj spat, lebo ti je amen!🙂)))

lenka - tak asi by som rozdrapila najprv lekárku potom manžela....

marti - u nás slnko nevykuklo za celý den, prádlo, ktoré som vyvešala mi postúpal mikuláš(náš kocúr) a čína čo mala byt na obed sa na čínu vôbec nepodobala - bolo to soté..... a boli sme u doktora - mame vírus nejaký a atb....takže parada:(((((((

bagaja
25. mar 2010

no leri ja som si toho vedomá že v tom nie som sama ....a ty odkiaľ vieš ako vstávame 😀

jooj aj my sme boli von dnes na dvakrát, tak fajne bolo len teraz už začal fujdať vietor, ale aspon malá pospala

bagaja
25. mar 2010

Perla a kedy to bude? predvčerom bolo neskoro 😔

a že mikuláš no som sa pobavila...

martinex
25. mar 2010

perla pekny den si mala😀

baga aj u nas fucalo,len truhlik spat nechcel 😒

a mne sa taaak nic nechce...uz sa tesim jak maleho ulozim spat a pojdem varit...teda nato sa netesim,ale nato ze bude klud 😀 tie jeho zuby ma raz zabiju 😠

z.vrablova
25. mar 2010

Tak Kristinka uz spinka... sme sa zhodli s mamou, ze tie zvysenky musia byt jedine zo zubov, nervna je, mame prerevala poobede hodinu v kuse na rukach, co sa jej nedalo zaspat... tak som zvedava co prinesie noc... Leri, Bagaja... neviem si teda predstavit taketo nocne vstavanie... mozno pri druhom si vyskusam... ja sa tiez nemozem stazovat... vsetko ma svoje plusy, aj minusy... vy kojite, co je plus oproti nam umelakom, ale zase nase deticky sa nebudia v noci na kojenie tak casto... co je zase plus pre nas.
Perla... ze Mikulas... 😀
Babulka, Bagaja... vlocky som riadne uvarila v tej vode, v ktorej sa varila zeleninka s maskom, teda uplne rozvarila, ale nie na kasu, len aby boli max makke, ani som ich nemixovala.... mala sa normalne hadzala na lyzicku, co jej tak chutilo... na buduce vyskusam vlocky s mliekom (UM) a bananom...

martinex
25. mar 2010

zuzi a vy sa uz snazite o babo dalsie,ci este nie? ako to mate na plane vlastne?

z.vrablova
25. mar 2010

...este nie Mati, az v lete niekedy, chcela by som jarne babatko. Ale chlapcek nam podla cinskeho kalendara vychadza az na november, december.... Dnes ma mm rano nasral, ze ja som na materskej, ze on sa musi vyspat do prace, mu 7 hod nestacilo... tak som mu pohrozila, ze ak nechce, aby bola Kristinka jedinacik, nech sa vytrepe z postele a venuje sa jej, kym ja navarim.
....a vy sa uz snazite??

martinex
25. mar 2010

no podla utz sa mozeme snazit kolko chceme,aj tak z toho zatial nic nebude... zaciatko leta sme sa s dr dohodli ze skusime rozbehnut cyklus, kedze MS stale nechodi...tiez by som chcela jarne babo- maj,jun sa mi velmi pacia 😀
a to by mi vyslo dievcatko podla cinskeho 🙂

facovka
25. mar 2010

marti a preco z toho nic nebude?? aj keby ste sa snazili...

babulka123
25. mar 2010

lenka no co dodat. des a hruza..

leri.. asi by ma slahlo takto vstavat.. takze uz sa nebudem stazovat na to ze ninka "zle"spi v noci.. hehehe a spatne sa ospravedlnujem..

matka.. drzim velmi palce.. ale moc by som sa nespoliehala na to .. uvidis ze to pride ani nebudete vediet ako

u nas sa spi dnes uz od 7, co mi vyhovuje vzhladom na prichadzajucu zmenu casu.. budeme tam kde sme boli a to bude super.

inak dnes som s ninkou vybabrala.. ked sa zobudila dostala len ovocie , a o pol 6 som j ej spravila zemiakovu kasu s mliekom tak to zbodla.. vecer po kupani som jej ponukla mlieko ale ako len zistila ze je to mlieko a nie caj, okamzite zacala vyyydatne protestovat, vypluvala flasu a ani za svet ... ale nevadi vedela som ze hladna nemoze byt..
asi to budem robit takto .. no co uz .. bosorka moja jedna..

inak matka asi to bude zubami, lebo ninke ako vysiel ten drruhy tak je to dieta na nepoznanie. dnes cely den lozila a upratovala mi kuchynu a vesala {teda ona zvesavala} pradlo a uuuuplna pohoda.. parada.. dnes som si den normalne uzila..

zajtra idem do Ba , idem konecne vybavit pas, a potom idem k svokre a ostavam az do soboty, v sobotu chceme isst pozriet do Brendonu na autosedacky, vyskusat a potom sa rozhodneme ktoru kupime cez net.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre