Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

perla200
28. mar 2010

je lulu - ja ked si na to obdobie spomeniem teraz sa mi chce este plakat...raz sme mali 9 hodinovú koliku.....

lulu73
28. mar 2010

perla...cize vy ste teraz na france lait?

perla200
28. mar 2010

paulusa - ak malému nerobí zle tak nemusí byt, každé dieťa reaguje inak na to....len nutrilon ma bohovskú reklamu....ked som sa pýtala jednej lekárničky tak mi povedala nikto nepoznal hami - odkedy sa deti smejú v telke - tak každý príde - prosím si hami, hami hami.....

perla200
28. mar 2010

ano lulu - a som spokojná....je jedno z najlacnejsích mliek - vsetky deti vo francúzsku na nom vyrástli že vraj....a to francúzske deti sú podla mna fajnové nie?🙂)))

a každý doktor ti odporučí nutrilon - lebo ma z neho fantastické provízie....aj s tým som sa stretla už ☹

lulu73
28. mar 2010

perla..moj syn vyrastol na francuzskom

a vy mate dvojku? ci to bezlaktozove ci ake? ja uz mam dost : ☹

nasa dr stale le beba h.a.

martinex
28. mar 2010

paulus davam mrazeny, z konzervy neni dobry, je tam moc soli...

a k tym 2 spankom,aj my uz tak spime... cca 9-10.30 a potom 13.30-15.30, pricom vstavam 6tej a spat ide o 19tej. a nervny neni a ak nahodou aj je,idem sa s nim prejst a da si "dvacku" a moze sa hrat dalej 😎

perla200
28. mar 2010

bezlaktozové nema označenie 1,2....je do 12 mesiacov od narodenia....je lahko strávitelný bez laktozy, inak je výživné ako ostatné mlieka a ma tie isté nutričné hodnoty - mam to porovnané.... len namiesto laktozy je tam maltrodextrín....

aj my spávame dva spánky - jeden doobeda - 1-2hodiny a poobede 2-3hodiny

perla200
28. mar 2010

lulu - beba H.A je super mlieko - ale je potrebné ho dávat od narodenia aby sa alergia nevytvorila....ak ho dávas ked ma dieta potvrdenú alergiu - tak je kontraindikované

perla200
28. mar 2010

ale ty kojíš, takže dieťa je chránené od alergií, v materskom mlieku je laktoza, ktorú jediné dieťa vie strávit....ale ked ti mala vypije bebu H.A tak to je super...ty môžes to vyskúsat.... kua ale som sa rozkecala....ale mam s tým skúsenosti verte mi🙂

lulu73
28. mar 2010

perla...ip

paulusa
28. mar 2010

tak ja to teda od zajtra budem skusat. a kedze uz drobec spi, tak idem si aj ja lahnut. ved vstavam okolo siestej rano 😒 . majte sa a dobru noc.

perla200
28. mar 2010

lulu žiadnu nemam....aj my tak vstávame paulusa

lulu73
28. mar 2010

perla...........ja ti tomu nerozumiem. Emka pila bebu HA a velmi jej chutila ked mala 4 mesiace. Vtedy som si myslela ze to pomoze a bude v noci lepsie spat. Lenze spala rovnako zle ako pri kojeni, tak som normalne kojila dalej a aj vecer som iba kojila....potom som jej skusila dat Bebu HA asi o tri tyzdne, ze jej to dam aj do kase a tak a uuuuplny odpor...viac som to do nej nedala...co sa stalo netusim...ale je pravda ze medzitym som jej raz dala taku vzorku kase co mi poslai z Nutrilonu a mala z neho okolo pusy flaky...tam kde s akasa dotkla tela, mala flak...ziadne hnacky, ziadne koliky...iba flaky cca 10 minut...a to potom mala z kazdeho mlieka a kase co som kupila...aj z Francuzskeho mlieka 1...iba z BEBA HA nie............ja neviem co to je....a dr. stale ze nevadi, ved kojite

lulu73
28. mar 2010

perla a kam to odislo? 🙂 pisala som ti ci by si mi mohla poslat 3 odmerky FR. Mlieka toho vasho cize na 90 ml do sacku a zalepila to do obalky aby som nemusela kupovat dalsiu pikslu...ja uz mam doma asi vsetko nakupene 🙂 vdaka....adresu ti napisem do IP ak to pojde

lulu73
28. mar 2010

jezisiiiii, ty mas za menom 200 a ja som to poslala nejakej perle 🙂)))

leri
28. mar 2010

pocuvajte baby, nieze pridu pre perlu kuklaci lebo si budu mysliet postarky ze nejaky arzen posiela 😀

leri
28. mar 2010

inak, alex ma horucku od rana, uplakany je, spat nechce a teraz vecer ako zaspal tak uz bol trikrat hore............zeby zuby??????? a dvakrat sa dnes riadne povracal.........prezliekala som aj jeho aj seba.......zeby zuby??? a pomohlo hryzatko studene................zeby zuby??? 😀 😀 😀

martinex
28. mar 2010

leri zeby zuby??? 😎

lulu73
28. mar 2010

leri....podla mna su to zuby 🙂)

leri
28. mar 2010

baby, a ked uz doteraz vydrzal tak nemohol by vydrzat pokial neodstanicujem? alebo aspon kym sa neodhodlam tu diplomovku pisat???

martinex
28. mar 2010

no vies leri, aby si to nemala take jednoduche 😀

leri
28. mar 2010

ja to aj tak nemam jednoduche..........sak dnes sa ani neda pisat, ved je lets dance.........ale ak sa este raz zobudi s placom tak mu dam nurofen

martinex
28. mar 2010

heh 😀 sadala som si vecer k pocitacu s tym ze idem pisat.... 😀 😀 😀 uz mi chyba len zaver a par drobnosti...ale kukam lets dance a vykecavam sa tu,tak zase prd z toho...snad zajtra 😉

leri
28. mar 2010

ja uz dva tyzdne stojim na 27 stranach.............a pisem velku figu borovu, iba o tom stale vypravam ako sa chystam pisat, a kazdy den si hovorim......zajtra uz urcite......... 😀

martinex
28. mar 2010

no raz to pride a za par vecerov to budes mat... ja tiez nepisem,lebo mi este nehori pod zadkom...

leri
28. mar 2010

jaaaaaj, keby som vedela ktory vecer bude ten "V" aby som sa dovtedy nestresovala 😀
baby a vy ostatne pozerat lets dance, sak sme zenske, vieme naraz aj pozerat aj pisat........ 😀

martinex
28. mar 2010

leri jasne...keby som sa nastvala aj tu diplomovku stihnem popritom pisat 😀

lizatko1009
28. mar 2010

lulu myslis tu obycajnu krupicu v sacku? ja malemu z nej robim halusky do polievky, povarim mrkvu, pastrnak, zemiaky a potom robim halusky tak, ze dam zltok, vodu a tej krupice a tak mu narobim halusky a potom mixnem, ale nerobim stale zo zltkom, niekedy len vodu a tu krupicu, aj polievky mu zahustujem tou krupicou.

lizatko1009
28. mar 2010

a inac ta dehydrovana krupica je od 6m. tak ja maleho este kojim rano a vecer a po obede davame nutrilon a len trosku kase do toho mu dam, mojej mami kamoska v piatok hovorila, ze jej deti boli odchovane na kravskom mlieku a prave u nas otvorili automat na cerstve mlieko, ale asi by som to malemu nedala, dost veci som si precitala o takom mlieku, ja stale tvrdim, ze najlepsie mlieko je materske, ale tak sme museli prejst aj na UM a zatial pohoda, zo zaciatku hadzal xichty, ale uz si zvykol, len to, ze ho davame na striekacku.

perla200
29. mar 2010

ahojte....dobré ránko teda.... jasné lulu poslem ti vzorku ale nejak to zakamuflujem do obálky....pôjdem to dnes vybavit este....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre