• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

30. júna 2011 
je lulu - ja ked si na to obdobie spomeniem teraz sa mi chce este plakat...raz sme mali 9 hodinovú koliku.....
28. mar 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perla...cize vy ste teraz na france lait?
28. mar 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paulusa - ak malému nerobí zle tak nemusí byt, každé dieťa reaguje inak na to....len nutrilon ma bohovskú reklamu....ked som sa pýtala jednej lekárničky tak mi povedala nikto nepoznal hami - odkedy sa deti smejú v telke - tak každý príde - prosím si hami, hami hami.....
28. mar 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano lulu - a som spokojná....je jedno z najlacnejsích mliek - vsetky deti vo francúzsku na nom vyrástli že vraj....a to francúzske deti sú podla mna fajnové nie?:slight_smile:)))

a každý doktor ti odporučí nutrilon - lebo ma z neho fantastické provízie....aj s tým som sa stretla už :frowning2:
28. mar 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perla..moj syn vyrastol na francuzskom

a vy mate dvojku? ci to bezlaktozove ci ake? ja uz mam dost : :frowning2:

nasa dr stale le beba h.a.
28. mar 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paulus davam mrazeny, z konzervy neni dobry, je tam moc soli...

a k tym 2 spankom,aj my uz tak spime... cca 9-10.30 a potom 13.30-15.30, pricom vstavam 6tej a spat ide o 19tej. a nervny neni a ak nahodou aj je,idem sa s nim prejst a da si "dvacku" a moze sa hrat dalej :sunglasses:
28. mar 2010 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bezlaktozové nema označenie 1,2....je do 12 mesiacov od narodenia....je lahko strávitelný bez laktozy, inak je výživné ako ostatné mlieka a ma tie isté nutričné hodnoty - mam to porovnané.... len namiesto laktozy je tam maltrodextrín....

aj my spávame dva spánky - jeden doobeda - 1-2hodiny a poobede 2-3hodiny
28. mar 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu - beba H.A je super mlieko - ale je potrebné ho dávat od narodenia aby sa alergia nevytvorila....ak ho dávas ked ma dieta potvrdenú alergiu - tak je kontraindikované
28. mar 2010 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ty kojíš, takže dieťa je chránené od alergií, v materskom mlieku je laktoza, ktorú jediné dieťa vie strávit....ale ked ti mala vypije bebu H.A tak to je super...ty môžes to vyskúsat.... kua ale som sa rozkecala....ale mam s tým skúsenosti verte mi:slight_smile:
28. mar 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perla...ip
28. mar 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja to teda od zajtra budem skusat. a kedze uz drobec spi, tak idem si aj ja lahnut. ved vstavam okolo siestej rano :unamused: . majte sa a dobru noc.
28. mar 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu žiadnu nemam....aj my tak vstávame paulusa
28. mar 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perla...........ja ti tomu nerozumiem. Emka pila bebu HA a velmi jej chutila ked mala 4 mesiace. Vtedy som si myslela ze to pomoze a bude v noci lepsie spat. Lenze spala rovnako zle ako pri kojeni, tak som normalne kojila dalej a aj vecer som iba kojila....potom som jej skusila dat Bebu HA asi o tri tyzdne, ze jej to dam aj do kase a tak a uuuuplny odpor...viac som to do nej nedala...co sa stalo netusim...ale je pravda ze medzitym som jej raz dala taku vzorku kase co mi poslai z Nutrilonu a mala z neho okolo pusy flaky...tam kde s akasa dotkla tela, mala flak...ziadne hnacky, ziadne koliky...iba flaky cca 10 minut...a to potom mala z kazdeho mlieka a kase co som kupila...aj z Francuzskeho mlieka 1...iba z BEBA HA nie............ja neviem co to je....a dr. stale ze nevadi, ved kojite
28. mar 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perla a kam to odislo? :slight_smile: pisala som ti ci by si mi mohla poslat 3 odmerky FR. Mlieka toho vasho cize na 90 ml do sacku a zalepila to do obalky aby som nemusela kupovat dalsiu pikslu...ja uz mam doma asi vsetko nakupene :slight_smile: vdaka....adresu ti napisem do IP ak to pojde
28. mar 2010 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezisiiiii, ty mas za menom 200 a ja som to poslala nejakej perle :slight_smile:)))
28. mar 2010 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pocuvajte baby, nieze pridu pre perlu kuklaci lebo si budu mysliet postarky ze nejaky arzen posiela :grinning:
28. mar 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, alex ma horucku od rana, uplakany je, spat nechce a teraz vecer ako zaspal tak uz bol trikrat hore............zeby zuby??????? a dvakrat sa dnes riadne povracal.........prezliekala som aj jeho aj seba.......zeby zuby??? a pomohlo hryzatko studene................zeby zuby??? :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leri zeby zuby??? :sunglasses:
28. mar 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leri....podla mna su to zuby :slight_smile:)
28. mar 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, a ked uz doteraz vydrzal tak nemohol by vydrzat pokial neodstanicujem? alebo aspon kym sa neodhodlam tu diplomovku pisat???
28. mar 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vies leri, aby si to nemala take jednoduche :grinning:
28. mar 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to aj tak nemam jednoduche..........sak dnes sa ani neda pisat, ved je lets dance.........ale ak sa este raz zobudi s placom tak mu dam nurofen
28. mar 2010 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heh :grinning: sadala som si vecer k pocitacu s tym ze idem pisat.... :grinning: :grinning: :grinning: uz mi chyba len zaver a par drobnosti...ale kukam lets dance a vykecavam sa tu,tak zase prd z toho...snad zajtra :wink:
28. mar 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz dva tyzdne stojim na 27 stranach.............a pisem velku figu borovu, iba o tom stale vypravam ako sa chystam pisat, a kazdy den si hovorim......zajtra uz urcite......... :grinning:
28. mar 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no raz to pride a za par vecerov to budes mat... ja tiez nepisem,lebo mi este nehori pod zadkom...
28. mar 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaj, keby som vedela ktory vecer bude ten "V" aby som sa dovtedy nestresovala :grinning:
baby a vy ostatne pozerat lets dance, sak sme zenske, vieme naraz aj pozerat aj pisat........ :grinning:
28. mar 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leri jasne...keby som sa nastvala aj tu diplomovku stihnem popritom pisat :grinning:
28. mar 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu myslis tu obycajnu krupicu v sacku? ja malemu z nej robim halusky do polievky, povarim mrkvu, pastrnak, zemiaky a potom robim halusky tak, ze dam zltok, vodu a tej krupice a tak mu narobim halusky a potom mixnem, ale nerobim stale zo zltkom, niekedy len vodu a tu krupicu, aj polievky mu zahustujem tou krupicou.
28. mar 2010 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inac ta dehydrovana krupica je od 6m. tak ja maleho este kojim rano a vecer a po obede davame nutrilon a len trosku kase do toho mu dam, mojej mami kamoska v piatok hovorila, ze jej deti boli odchovane na kravskom mlieku a prave u nas otvorili automat na cerstve mlieko, ale asi by som to malemu nedala, dost veci som si precitala o takom mlieku, ja stale tvrdim, ze najlepsie mlieko je materske, ale tak sme museli prejst aj na UM a zatial pohoda, zo zaciatku hadzal xichty, ale uz si zvykol, len to, ze ho davame na striekacku.
28. mar 2010 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....dobré ránko teda.... jasné lulu poslem ti vzorku ale nejak to zakamuflujem do obálky....pôjdem to dnes vybavit este....
29. mar 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok