Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lulu73
7. okt 2009

leni...dnes som pojedla vselico mozne .... a predstav si, zase sa to nakoniec premenilo na mlieko 😉

lenka_66
7. okt 2009

babul hehe

lulu a mna podla coho?

lenka_66
7. okt 2009

lulu ty si kuzelnik?

lulu73
7. okt 2009

leni...teba podla tvojho humoru

lulu73
7. okt 2009

aden...a vdaka za ten vcerajsi link...tiez som si ho niekolkokrat precitala....ja nechapem len jednu vec a citala som ju uz vo viacerych literaturach...ze mame nasilu zobudit dieta v noci medzi 22:00 - 24:00 a nakojit ho....ze potom bude spat dlho.....mozno to vyskusam, pretoze v tom case chodim vlastne spavat ja, takze ak by to naozaj malo tak byt, ze potom potiahne do 7:00 tak by to bolo super...len co ak ju zobudim a uz mi nebude spat vobec? 😀

babulka123
7. okt 2009

si robte prcku z plasteliny .. hehehe {sakra sa toho hehehe nezbavim hehehe}

aden nasla som to ale je to 74 .. asi by jej to bolo troska velike.. ale este popozeram urcite nieco najdem ..

kolka1
7. okt 2009

Lulu presne toto by ma zaujimalo. Baby skusali ste to niektora? Ako vam to zafungovalo?

Ozaj mate niektora tu knihu v elektronickej forme Kazde dieta moze dobre spat? Mohli by ste mi to niekto prosim poslat? Dik.

lenka_66
7. okt 2009

lulu , ze humor 😀 😀 😀

baby to moje dieta sa tvari cisto ako ugo fantozzi.sa tu rehoceme z neho.skratka milujuci rodicia 😀

lulu73
7. okt 2009

kolka posli mi mail, ja ju mam

lulu73
7. okt 2009

lenka...he he he

lenka_66
7. okt 2009

kolka poslem ale kam

lenka_66
7. okt 2009

lulu ale fakt.teraz zamrzol asi potrebuje reset.ozaj uz si videla ten film dom za vsetky prachy?

lulu73
7. okt 2009

lenka nevidela, sak kde ho mam pozicat?

lenka_66
7. okt 2009

lulu v zelenine asi nenajdes.
pozeram modre z neba na tu kocku co je s darou r.

lulu73
7. okt 2009

my resp mm pozera Dr. Hausa

lenka_66
7. okt 2009

taka 15-tka reve bo a s nou stretla a chodia po prahe

lenka_66
7. okt 2009

jooooooooooj pradlo mam v pracke.utekam majte sa

lulu73
7. okt 2009

leni...nuz kazda mame iny sen...u nas je modre z neba, Panelak a Ruzova zahrada zakazane....akoze moj manzel to povazuje za blbosti...ale Ruzovu som si presadila...a aj Panelak obcas kuknem...som tu taka utlacana poveceroch

lulu73
7. okt 2009

tak idem aj ja...dobru a malo rusenu noc prajem vsetkym maminkam......tak strasne sa tesim tym nasim babatkam....vsetky su nadherne...idem si este pred spanim pozriet nas spolocny album...pa pa pa

kolka1
7. okt 2009

Ahojte,

Lenka, Lulu posielam mail cez IP.

dakujem velmi pekne

lenka_66
7. okt 2009

kolka mas to mat 😉

karin.
7. okt 2009

Ahojte maminky,

aj ja by som vás chcela poprosiť Lenka a Lulu o zaslanie knihy v elektronickej forme Kazde dieta moze dobre spat.

Môj mail je katarina.pucekova@gmail.com

Moc ďakujem 🙂

iveta6384
7. okt 2009

Tak konecne po 6 tyzdnoch docitane.... 🙂
My samame fajn, ako som uz pisala rezim ziadny, kedze sme tu maly cely cas niekoho, tak sa to nedalo....
Odkedy vsetky navstevy odisli tak skusam aspon kupat kazdy den presne o 20:00, to nam ide ale zo spankom je to kadejake... Niekedy zaspi po kupani o 21:00 niekedy o 22:00 cize trva mu to dlho a potom sa zobudiokolo 01:00 alebo 02:00, potom okolo 04:00- 05:00 no a potom uz aj kazdu hodinku.... Pokial sme tu mali navstevy maly spinkaval o moc lepsie hlavne cez den aj 2x za den po 3-4 hodiny. A teraz som rada ak spi raz za den 1,5-2 hodiny, neviem cim to je. Ale mam taky pocit ze mozno aj my mame koliky. Pretoze tie skore rana po tej 5 stavame kazdu hodinu pije po troskach 60 ml (inak pije 120-150)a puci sa natahuje sa a stona a place. A potom este vecer je to takto. Mali sme trosku problem s kakanim, kedze je na UM, pouzivali sme aj rurku, ale teraz trpezlivo cvicime a masirujeme aj pol hodinu, pokial to sam nevytlaci, necham ho trapit sa ale je to lepsie pre neho. Davam mu aj trosku prevarenej vody, alebo cajiku. Najhorsi je ten plac ked konecne zaspinka spi 10-20 minut a zrazu vreskot strasny plac na 5 sekund potom prd ako rana z dela a uz je dobre a takto si prdne aj 5 krat po sebe. Grga tiez ukazkovo tak neviem z coho ho bolieva to brusko.... Vcera tu bola sestricka a povedala aby sme skusili zmenit mliecko na easy digest, menej laktozy, malo by byt lepsie stravitelne. Tak skusame. Najlepsie je ze ked tu boli nasi tak moj otec, novopeceny dedko kupil 10 krabic toho mliecka co sme doteraz pouzivali no a minuli sme 1,5 krabice a teraz ho mame vymenit, tak parada. Ale skusim sa opytat ci my to nevezmu spat a za to si zoberiem to druhe alebo urobim nakup. Inak sme cele dni sami, kedze drahy 🙂 robi uzasne sichty od 2 do 00:00 5 dni v tyzdni, potom 1x do tyzdna ma skolu od rana do vecera do 18:00 no a moje zlatko sa prihlasil na kurz slovenciny, tak aby mu nebolo luto vzdy po skole teda raz za tyzden ma este 2 hodiny slovenciny, takze chodi domov tiez okolo 23:00. No takze ma jeden den volna za cely tyzden, takze parada, celkom ma to vytaca.... ale nenrobime nic. akurat mi je luto, ze je s malym tak malo..... ☹

Lulu, Lenka poslem vam IP mohli by ste my poslat tu knihu prosim. Diky
Tak dobru noc a snad uz castejsie. 🙂

iveta6384
7. okt 2009

A uz mi perla poslala tu knihu, tak nic aj tak dakujem.

missy97231
8. okt 2009

dobre ranko. vidim ze tu sa este spi 🙂 aj moj davidko spi este, tak mam chvilu casu.
inak - moj vysneny kocar ide na reklamaciu 😠 tak to som fakt zvedava, co budeme robit cely ten cas bez kocika... 😠 😠 asi sa nosit v klokanke 😀
adenka, my sme krstili tiez,,, a malemu trcali nohy z vankusika, tak sme krstili v mensestrakoch a mikinke,,, rarita u nas v kostole 😀 ale nebolo to pri omsi, ani v nedelu, a ani vkostole,,, takze reci po dedine zase take nie su 😀 u nas zvykom krstit malinkate tyzdnove babatka,,, a nie dvojmesacne chlapisko 😀

lulu73
8. okt 2009

dobre ranko

miss....s tym kocikom to je sila ☹

ja sa snazim malu ukladat na spanok podla knihy...akoze ta pani tu knihu myslela urcite dobre, ale to musia byt uplne zdrave deticky aby spali...napr. Emka pekne zaspi po krmeni, unavena, spokojna, nic ju neboli...po par minutach pocujem a vidim ako prehlta, krivi pusinku, potom sa nevie nadychnut a hop sup uz je plac, uz je hore...a potom co? znovu uspat na 5 minut? deti s refluxom neexistuje ze sa naucia spat tak ako deti bez refluxu...ten reflux nasim detom neda spat, tym padom darmo budem malu ukladat na pravidelny spanok ked ho ma stale celodenne prerusovany...a ked nas netrapi reflux, tak brusko....takze kniha je fajn, ale pre starsie deti ktore sa uz netrapia s refluxom a kolikami

martinex
8. okt 2009

caute kocky...

co sa tyka tej knihy, ja som maleho asi 3dni po sebe vecer o 22hej zobrala z postielky a dala mu papat... sice ocka otvoril,ale moc sa neprebral a potom pekne spinkal dalej... takze to bola pohodka... lenze mne sa potom budil rano okolo 3-4tej zase na jedlo... a ked ho normalne ulozim spat o 8mej a nedam mu o tej 22hej jest tak mi spi az do rana....takze mne to nocne kojenie skor narusa rezim jeho spanku....
aj dnes spal do 6tej rana... takze ja ho vecer uz nebudim a oekne spi celu noc...ale vam to mozno pomoze co vam deticky pytaju casto papat v noci

inak z tej knihy praktikujem akurat to zaspavanie sam v postielke... a celkom zabera,aj ked sa nam to trosku pokazilo ako je tu Ninka,ale to sa zase spravi 🙂

missy97231
8. okt 2009

marti, tak to ti spi krasne davidko 😉 moj sa budi este stale okolo 2hej, a potom o 5tej-6stej.
ale ako sme zistili reflux, tak sme skratili dobu kojenia, a papame castejsie... tak mozem byt rada aj tak, ze sa nebudi kazde 3hodiny...

missy97231
8. okt 2009

lulu, a tvoja Emmka ti grcia tiez stale? moj to ma tak ze jeden den je ok, a dalsi ma "grcaci den" a ten je akurat dneska... chudatko moje ☹ je mi ho luto, ked si predstavim ze musi mat tu kyselinu v ustach... je to hnus.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre