Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

bagaja
30. mar 2010

aj my už máme sedačku, ale ešte sa vozíme vo vajci, príde mi to ešte bezpečnejšie...ale tiež plánujem tak od mája to bude mať v podstate 9 m, čiže akurát....a hádam aj 9 kg 😉

lenka_66
30. mar 2010

babul,no pekne napredujete 😉

z.vrablova
30. mar 2010

Lenka spravne, hned ako trci hlavicka, musi z vajicka von... a do vacsej sedacky...

z.vrablova
30. mar 2010

Leni, kolko inac Marek meria??

bagaja
30. mar 2010

babul no amen tma....my sme ešte len na 4 začali stavať a nechcem si predstaviť čo to bude potom 😝 ked kríže mám už teraz v prdeli....

Leni ta veď Marek bude o chvílku bez sedačky v predu sedieť 😵 to je iná chlapina

lenka_66
30. mar 2010

zuzka , netusim nas na poradni nemeraju.ja som ho pred vianocami merala a mal 72cm

lenka_66
30. mar 2010

hej a mama bude behat za autom aby schudla 😀

facovka
30. mar 2010

leni to ozaj tolko vazi,ci???? oli ratam cca 7,6kg ma 😅

lenka_66
30. mar 2010

fac , na poslednej poradni mal 10kg a 6 deka.dnes ideme zas tak uvidim.aj ockovat 😠

bagaja
30. mar 2010

baby a čo dnes varíte dajte tip, bo nič ma nenapadá 😉

lenka_66
30. mar 2010

inac mam aj v albume mareka v sedacke a to je tak oktober-november fotene

bagaja
30. mar 2010

leni a očkovať druhú dávku? či už tretiu?

z.vrablova
30. mar 2010

segedinsky

lenka_66
30. mar 2010

baga, kuracie prsia , dlabnem nane co najdem + hranolky si marian objednal

lenka_66
30. mar 2010

tretiu

facovka
30. mar 2010

aha leni,ma to zaskocilo, bo fifo ma 10,5kg, ale tak on je extrem 😅

lenka_66
30. mar 2010

hej fac, ninka napreduje v behani a marek v raste.teraz tusim uz to ide pomalsie

facovka
30. mar 2010

hej ono sa to teraz spomali.... 🙂 a keby aj nie,tak co....kedy sa picha tretia hexa??aj nas asi 13.4.na poradni budu,ci?

bagaja
30. mar 2010

leni o chvílku ti príde balík s mojou dcérou, prosím odovzdaj na Lunik, lebo ma šlak trafí, hučí od rána jakeby ju za to platili 😠 😠 😠 a niežeby sme my tu nemali našich spoluobčanov, ale čím dalej tým lepšie

lenka_66
30. mar 2010

fac , ono asi aj zalezi kedy bola pichnuta posledna davka .tusim 6 tyzdne minim.rozdiel.cize kedy ste zacali pichat a ci ste pre choroby neodkladali ockovanie

bagaja
30. mar 2010

to ako aj nás budú už pichať? a že jak daleko ešte to je.....dokelu to furt dačo 😒

lenka_66
30. mar 2010

baga , dobre pockam aspon bude mat marek partacku.len z okna ich hodim do toho ich zberneho kocika.(oni chodia nase kose vyhrabavat).kto sa bude tam pesom trepat 😀

facovka
30. mar 2010

aha no to bude tych 6tt, lebo teraz vlastne po 8tt mame poradnu,aj fifa idu preockovavat tie kiahne.,to zase budu revat na striedacku....a lahsi o 46eur cca, bo kiahne platim 😠

lenka_66
30. mar 2010

fac , ako by si dvojicky mala.skoro vsetko stereo

leri
30. mar 2010

aj alex je uz asi dvatyzdne vo velkej autosedacke, kociar som predala komplet.........a sedi tam v pohode, akurat na spanie to neni moc pohodlne,ale co uz.....zivot je svina, ma spat v noci doma 😀
minule som si v ca v rakusku nakupila body ze 80......to bude dost na leto........a vcera som mu to isla obliect, tak som ich pekne vsetky nove vyradila, lebo trhal cvoky na nich a nevedel ani nohy pokrcit..............a tesco body 9-12 uz len raz obleciem asi a dovidenia.......ale na kosickeho frajera nemame......to je big big king 😀
a este novinka, alex vcera prekonal vsetky sily a zacal dvihat zadok zo zeme, hlava zaborena v zemi,ale podarilo sa, akurat ho rozculovalo ze nevedel co dalej 😀

facovka
30. mar 2010

no,my nosime 74ku a je mu este volna...a to som si myslela ze bude ooovela vacsi jak filipko,a to vyzera ze ee, teraz sa do vysky vytiahol sa mi vidi,ale vaha bieda, no som zvedos kolko sme pribrali za 2mes. 13.4.odvazime pomeriame, naposledy mal 7,3kg 😉

facovka
30. mar 2010

lenka inak k tomu stereu,ano,len aj nervy by som stereo potrebovala 😀

bagaja
30. mar 2010

no konečne od rána zaspala, idem si aj ja lahnuť bo hlava ma bolí neskutočne, nech vychutnám aspon 25 minút kludu

lenka_66
30. mar 2010

leri , no mne sa podla fotiek na FB zdaju alex a marek stejny.aj dupky (pyzamko u nas) maju stejne to modre s pesikmi.

fac , to mi je uplne jasne

leri
30. mar 2010

lenka, to uz nam je daaaaaaaaaaaaaaavno male 😀 kupili sme iba 9-12 ale nosil to ked mal 5 mes. asi......nejake nafigu cislovanie 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre