Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

lulu73
30. mar 2010

dievcata, citala som teraz par stran dozadu...no a tie vase vahy a vysky, to je sila oproti nam🙂) cize uz viete, kam mozete posielat oblecenia...no predsa k nam , my vas vsetkych vynosime 😀 😀 😀

lenka_66
30. mar 2010

babul , hej to je super tiez som ho chcela , ale dieta tam nevleze .

marek vie aj slusne papkat , cisto.no cviklu zasadne rozfukavame 😎

babulka123
30. mar 2010

lulu poslem ti ?? hehehhe
lenka ja som kupila take co sa otvara z predu , ale ninka je vyzla dlha.. takze u nas v pohode..
oproti vam?? hrheheh cvalik.. ale neboj , mozno ked sa zacne hybat sa tam spatne vmestite...

babulka123
30. mar 2010

u nas sa sedi.. sice sa strasne vrti ale da sa.. kolko krat to zvladame aj bez poodbradnika.. takze u nas pohoda..

lenka_66
30. mar 2010

babul , no ale on uz ma aj vysku tak pochybujem.a lenivec kym sa rozhybe tak ani sedatko nebude treba 😝
sak on ked nema naladu tak sa ani za cely den nepretoci.sak naco .zacne vtrestat az mama strati nervy a poda mu.on aj tak nerad lezi a na brucho je za trest u nho

babulka123
30. mar 2010

hehehehe.. pamatam si ked som otaccala ninku ked sa nevedela otocit.. ale mam pocit ze to bolo straaaaaasne davno.. uz je to neriadena strela.. vazne za nou obcas nestiham..

baby dala som si na veceru parky a je mi nejako dinve.. a zdali sa mi nejake bleee.. dufam ze neboli pokazene.. uz nic ine nepotrebujem len nech zas blvem.. fuuuuj nemam to rada.. a za tehu som si toho aj tak dost uzila..

babulka123
30. mar 2010

kua tak prva navsetva WC za mnou.. sakraaa..

perla200
30. mar 2010

no my papame tak, že ona ma svoju lyžičku a ja svoju a ona akože naberá jedlo a rozotiera si ho po celej tvári a ja ju krmím....na zemi je po nej saigon.... a samozrejme ruky celé špinavé od jedla ona celá až na vlasoch takto my papame....

babul - brrr.... ja som hladná ako vlk, kedže sa snažím diétovať a pribrala som kilo 😠 😠 😠 😠 😠 😠

perla200
30. mar 2010

a lulu superrr....parada...tesím sa...tak sa to emmke začne postupne upravovat

lulu73
30. mar 2010

perla...no teraz uz bola hore, chcela iba pit...uvidime co prinesie noc

lulu73
30. mar 2010

babul......jaaaj, otrava parkom? 😒

perla200
30. mar 2010

a čo si neni na fb?🙂

babulka123
30. mar 2010

lulu.. noooo nevyzera to vobec dobre..
zacalo ma uz aj triast.. sakraaa.. dufam ze to prejde idem si lahnut..
ninuska uz hajinka, marek isiel von tak pustim tv a idem haji..
teda najprv vyvesit pradlo.. sakra skoro som na to zabudla..

papap.. zajtra idem do BA tak az vecer sa vidime..

perla200
30. mar 2010

zuzi kde ste kúpili to lehátko do vaničky? ja som nikde také nevidela

lulu73
30. mar 2010

perla...ja ledva stiham kona a nie este mrte info na FB...a este aj telku pozeram...a len tak odbieham k PC 🙂

dnes som bola v rakusku nakupit malej zeleninove HIPPKY......zobrala som uz aj take od 8 mesiacov, tie uz nie su take kasovite, su tam kusky...a zastavila som sa aj v potravinach a kupila veela sladkeho na sviatky :-ň ...no a co!

a lehatko do vane som ja videla v Brendone

lulu73
30. mar 2010

perla...ty menis fotky ako ponozky .-)

lulu73
30. mar 2010

no zda sa ze tu uz nikto nie je, tak idem aj ja do hajan...dobru noc maminy

perla200
30. mar 2010

no vsak ked mi to tu rušia.....no kedže som lenivec zajtra posielam môjho muža na velký nákup ale má lístok dvojstranový a presne napísané kde čo nájde....nenavidím tých ludí čo sa tam budú tlačiť zajtra a aj tak nemam kde dat malú a snou nepôjdem do tesca tak som zvedavá čo donesie....ale som rada, lebo on minie kopec penazí nie ja🙂)))))))))))) a inak dnes som doupratovala a babky napečú a navaria...takže od zajtra oddych🙂)))))))))))))))))))))))) no relatívny kedže pri simonke to slovo nepoznam....AKO každá z nás

lulu73
30. mar 2010

a este jeden na noc

Starší párik sedí na omši. Žena sa nakloní k svojmu manželovi a hovorí:-
"Potichu som si prdla... čo mám robiť?"
Manžel jej na to odpovedá:-
"Vymeň si baterky vo svojom načúvacom prístroji...

perla200
30. mar 2010

lulu parada....asi by som si aj ja mala ist lahnút...u nás ticho ako v hrobe...aj MM odpadol do postele🙂

lulu73
30. mar 2010

perla... nuz bez do postele

perla200
30. mar 2010

aj ty🙂

z.vrablova
30. mar 2010

pekny vecer...
Bay... snazilkujete??? 😉
Posuva sa nam ockovanie, mame neurologickou odobrene (po prehovarani, ale stalo zato)... tesiiiiimmm 😝
Test z anglictiny ok... vo svrtok este ustna cast a mam certifikat...
Lulu... keby si videla kolko veci uz mam vytriedene... az mi slzy tecu pri kazdom kusku....
Ja by som este chcela jedno dievcatko ☹ .... fnuuuk
Lenka, Leri... tak to mate veselo s kupovanim oblecka... Kristinka este vacsinou nosi 3-6 mes, 6-9mes body su jej este velke...
A dnes nam robili krvny obraz... plac neuveritelny... a mame skryty zapal - lymfocyty zvysene... teda ani nie skryty... ja stale tvrdim, ze chvilku poplace a musime odsavat, co ma v kuse plny nostek.... zajtra vyter, tak uvidime... a dr. skalopevne... zuby...
Inac Kristinka si trie vrchny zubok o spodne, sa tesim, ked nimi bude v noci skripat ako ja... hehe 😀
Dobru noc

sisulka7
30. mar 2010

zuzi, tak gratulujem k testiku. Ja zajtra skusam na certifikat, tak dufam, ze i moji studenti budu spokojni so svojimi vykonmi. Kritinka to zvladla s tatinom v pohode, tak som rada.

sisulka7
30. mar 2010

ozaj zuzi, este si na diete? respektive ostal niekto verny 90dnovke?

babulka123
31. mar 2010

ahojte, nasa noc dnes zla zla zla.. ale oproti lulu a fac aj tak dobre, od 6 sme hore..

ale ...prave mi pisala sestra a moje zlaticko cislo 2 je v nemocnici.. vcera filipko vonku padol na hlavicku, stal a vietor ho zhodil dozadu, v noci zvracal takze to vyzera na otras mozgu.. chuda moje malinke.. dufam ze sa mu to polepsi velmi rychlo.. baby taka som smutna... zlaticko malinke.. boze, ako keby sa to ninke stalo.. tak mi to je luto velmi...

babulka123
31. mar 2010

a pozitivum? ninka rano dala 150 mlieka.. snad to uz bude ok. na desiatu jej chcem spravit mlieko s piskotami .. tka uvidime

eviqa
31. mar 2010

pekné ránko všetkým, lebo u nás je otrasné. 😝 Všetko začalo tým, že v noci začal pípať monitor dychu, našťastie to boli len vybité baterky a ja trubka som to zabudla po upratovaní vopchať späť do elektriky. No a pokračovalo to ráno po zobudení tým, že malého som dala na posteľ k mm, samozrejme ten zaspal, ja som si išla dať dávku liekov,malému po veci a zrazu počujem veľký rev. ...malý spadol z postele.
čo mám robiť? nemá nič nikde červené, trošičku poplakal, ale potom sa na nás už aj usmieval.

babulka, to je mi ľúto s filipkom.
...a ninke dobrú chuť

facovka
31. mar 2010

eviq,u nas tiez otras....
babul, takze na nas sa nik nehrabe, spali sme asi 2-3hodky cisteho casu, dufam ze je to tym zubkom,stale kua len kusocek, ten druhy uz polovica von ..ach jo..teraz sa trasiem co mu bude....len pofnukaval, kukal, rozpraval, fnukot zas, zavrete ocka,aj by spal ale nedalo sa...no des...som uplne vypluta,neviem ako dnes fungovat budem.. ☹
babul,chuda filipko, esteze sme vcera nesli von, by nas odfuklo, nasho fifa na tej motorke s jeho 10,5kg by sme uz nenasli 😉

facovka
31. mar 2010

lulu a emka kolko vazi?? nosite 68ku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre