Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

paulusa
31. mar 2010

tak my dnu cely den budeme zavrety. to bude dlhy den 😒

lulu73
31. mar 2010

perla...nastavovala som si fotky, tak to trvalo chvilu....noc bola dobra..2x som kojila..... vecer som jej dala spenat s ryzou...spenat Hipp a ryzu som varila ja...napraskala sa poriadne...asi jej proste nechuti sladke, lebo ani caje a stavy nechce iba teplu cistu vodu

perla200
31. mar 2010

lulu a ty si neni v šoku z tolkého spánku🙂???? ale nie robím si srandu, ale ja napríklad vsetci v noci spali len ja som tu chodila ako mátoha....

martinex
31. mar 2010

perla si musela adminov niecim nastvat,ze ti stale mazu fotky 😀

lulu73
31. mar 2010

perla...ale ved som v soku...dve noci spim a som cela dolamana a vsetko ma boli 🙂 .... za dve noci som vysla z cviku

perla200
31. mar 2010

no marti - asi....

lulu - dopadnes ako ja dávaj bacha🙂

bagaja
31. mar 2010

hmmm a to čo aj ja som bez fotky, ani ja sa im nepáčim 😀 ale šak ja inú ani nemám ta čo si tam mám nacapiť?

zuzkamilko
31. mar 2010

jeeeeeeeeeeej ahojteeeeeee
tak sme po tyzdni domaaaaaaaaaaaaaaaaa a uz sme stihli aj doktorku,maly ma horucky 38,5 oliate pery,afty ☹ ☹ ☹

z.vrablova
31. mar 2010

Ahojte... no vidis Bagaja, aka si tam krasna,... teda aj ostatne, Lulu, Perla... a pozeram, ze uz aj Babulku zmazali....
Tak my sme mali ukazkovu noc... od 20ej do 6ej rana vkuse a potom este do 8.30.... Maminka vyspata do ruzova. Mame za sebou vyter z nosteka (opakovany, nedosli vysledky)...
Sisulka, ja uz dobry mesiac nedietujem... ale musim sa opat po Velkej noci nakopnut... lebo kilecka sa lepia... kedze mam momentalne "sladku" dietu.. 😀
Baby, ma napadlo, este vsetky pouzivate monitor dychu?? A pipaju vam?? My sme bez monitora od narodenia... nejako som sa nevedela rozkmitat a tak sme uz neskor nekupovali.. teda sa ani nebojim, kedze neockujeme..
Idem varit...
U nas prave zacina prsat... ☹

zuzkamilko
31. mar 2010

normalne mi trvalo pol dne vas docitat 🙂
tak mi mame 10 300 g a 77cm,tak sme aspon si myslim najdlhsi a najtazsi z augustoviek a v piatok sme mali 7 mesiacikov 😵 😵 😵
u svokrovcov bolo super,s manzelom a malym sme travili cele dni von,pri vode na dlhych prechadzkach,maly bol uzasny,vysmiaty,cela rodina bola z neho hotovaaa 😵
co sa tyka astosedaciek,tak uz sme vo velkej,kedze z vajka sme trcali 😀
vsetkym vymesacnikom gratulka,nech su hlavne zdravuckiiii
a este co.....normalne ste mi baby chybali -cmuk 🙂

martinex
31. mar 2010

zuzi monitor mame este a necham do asi do roka...a nepipa vobec, vdaka bohu 😎

mne maly prave zaspal a ja sa zabavam s nacrtmi na tie torty.... idem sa pustit do modelovania motorky,tak drzte palce...

u nas neprsi,ale je hnusne... dnes nikam nejdeme

eviqa
31. mar 2010

zuzkamilko, tak vitaj späť a blahoželáme k výročiu i ku kilám i k dlžke

marti, držíme palce pri modelovaní

zuzi, vôbec nie ste zaočkovaní? Nedávaš malú?

perla200
31. mar 2010

marti- že sa ti chce🙂)))))

eviq a vy ako? lepsie?

my sme mali monitor dychu prvý mesiac, prvá noc doma zpôrodnice a pípal ....vyletela som z postele, zdvihla malú na ruky a ona spokojne spala a potom pípal každú druhú noc či den a zistili sme že je chybný tak nam ho vyreklamovali a odvtedy ho nepoužívame....

perla200
31. mar 2010

ja som si sem dala fotku z leta a ked som bola krásna a stihla🙂

lenka_66
31. mar 2010

no tak marek zdlabal ryzovy nakyp.ani zrnko ryze nazmar 😀 .tak neviem ci bol taky hladny (mama sa sekla o 1apol hodky abo mu to chutilo) .este ze ho bebe ako tak zabavilo kym som spravila.

eviqa
31. mar 2010

leni, vy už ryžový nákyp? ta vy ste iní papkáči 😀

perla, tak otras mozgu asi malý nemá, kedže spal iba hodinku doobedu a teraz čakám, či zaspí a veselo sa vykecáva v postieľke. Nie je síce taký živý ako po iné dni, ale zasa sa mi nezdá ani malátny. Možno je to tým počasím.

facovka
31. mar 2010

no tak babule, Olino od rana hnacky jak svina, na 16h pride mm a ideme k dr. dnes robi do 17h...ja uz neviem, aspon ale viem ze to v noci ho asi brusko bolelo ach jo..toto asi nieje zo zubkov, bo to klasika hnacky, a to pred 5dnami sa nam po viroze konecne upravilo kako a teraz toto.....takze nesiem kako k dr. a vezmu vyter, a CRP...ja uz neviem co toto je 😔 😔 horucku nema, cez den je celkom oki,vesely a tak, sice aj povymysla,ale ako vzdy,...tak ja neviem..papa a pije pekne,ale asi zase ideme na dietu, varim ryzovy odvar uz ☹ 😔

zuzkamilko
31. mar 2010

facovka........drzte sa,ja by som uz na tvojom mieste bola hotovaaaa

lenka_66
31. mar 2010

fac , drzim palce nech to nie je nic vazne .

evi, no ja som to tak nazvala .hruska na mini kocky , ryza , zltko povaris a zalejes kuskom mlieka 😀 abo ryza v mlieku?

eviqa
31. mar 2010

fac ☹ drže sa, no pred tebou treba skladať klobúk až na zem.

eviqa
31. mar 2010

leni, žltko surové dávaš?

lenka_66
31. mar 2010

eee ako sa poznam urcite by mi aj bielko spadlo.to som tam asi v polke varenia pridala

sisulka7
31. mar 2010

baby, tak mala ma od noci horucky, v noci sme mali 39, tak som mala iny strach. Teraz mam ist skusat na certifikáty, tak z toho sa nevyzujem, tak si muz s malou uzije. Inak je uplne v pohode, neviem, ci je to z toho kasla, lebo uz berieme aj antibiotika, alebo jednoducho zuby. Zobrali nam moc, tak zajtra snad budeme mudrejsi.

eviqa
31. mar 2010

sisul, tak skoré uzdravenie a tebe príjemné skúšanie

z.vrablova
31. mar 2010

Evig, neockujeme do roka, potom hej....
Sisulka, a kde ucis anglictinu? Na statnej jazykovke, ci na sukromnej? A kolko skupin mas, ako casto?? Da sa to popri malej? Malickej, nech teploty rychlo prejdu...
Fac, drzkajte sa, potom hod info ako ste dopadli...
Lenka, taku ryzu s ovocim bez zltka sme uz aj my papali... teda ryzu papa uz dlho, to lubi.

bagaja
31. mar 2010

ahojky, to ma teda nenapadlo že aj takú ryžu s ovocím jej môžem dať, tak skusíme....

zuzi a ako si robila tie vločky bo som kúpila, že skúsim jej dať?

Mati raď cukrárka, koľko mám variť salko 2, alebo 3 hodiny?

bagaja
31. mar 2010

hej zuzi a teba tiž zmažú, lebo na foto musíš byť hlavne ty 😉 niežeby ta upkaaná Kristínka nebola pekná ale my chceme vidieť teba 😵

martinex
31. mar 2010

baga 2 hodky staci....ale nie aby ti voda bublala

bagaja
31. mar 2010

diky Mati..tak o chvílku vypínam 😉

facovka
31. mar 2010

tak len rychlo hlasenie od dr. oli ma CRP pod 8,takze neukazuje to na virusove ani bakter.ochorenie,ze na 99%zubky, ze to moze hnackovat aj do 10x denne ☹ tak my zatial 2x huste rano a potom 3x riedke, vyfasovali sme dve krabice Nestle AL110 mliecko, mame vyminat a prejst na normalne UM....a dietnejsie jedlo...takze tak,keby sa pritazilo tak k dr. naspat...uf....tak som zvedava co za noc nas caka chudatenko,dufam ze z tohto mliecka nbezlaktozoveho sa mu trochen ulavi ☹ a davat dva dni do ryzoveho odvaru..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre