• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

30. júna 2011 
tak my dnu cely den budeme zavrety. to bude dlhy den :unamused:
31. mar 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perla...nastavovala som si fotky, tak to trvalo chvilu....noc bola dobra..2x som kojila..... vecer som jej dala spenat s ryzou...spenat Hipp a ryzu som varila ja...napraskala sa poriadne...asi jej proste nechuti sladke, lebo ani caje a stavy nechce iba teplu cistu vodu
31. mar 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lulu a ty si neni v šoku z tolkého spánku:slight_smile:???? ale nie robím si srandu, ale ja napríklad vsetci v noci spali len ja som tu chodila ako mátoha....
31. mar 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perla si musela adminov niecim nastvat,ze ti stale mazu fotky :grinning:
31. mar 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
perla...ale ved som v soku...dve noci spim a som cela dolamana a vsetko ma boli :slight_smile: .... za dve noci som vysla z cviku
31. mar 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no marti - asi....

lulu - dopadnes ako ja dávaj bacha:slight_smile:
31. mar 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm a to čo aj ja som bez fotky, ani ja sa im nepáčim :grinning: ale šak ja inú ani nemám ta čo si tam mám nacapiť?
31. mar 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeej ahojteeeeeee
tak sme po tyzdni domaaaaaaaaaaaaaaaaa a uz sme stihli aj doktorku,maly ma horucky 38,5 oliate pery,afty :frowning2: :frowning2: :frowning2:
31. mar 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte... no vidis Bagaja, aka si tam krasna,... teda aj ostatne, Lulu, Perla... a pozeram, ze uz aj Babulku zmazali....
Tak my sme mali ukazkovu noc... od 20ej do 6ej rana vkuse a potom este do 8.30.... Maminka vyspata do ruzova. Mame za sebou vyter z nosteka (opakovany, nedosli vysledky)...
Sisulka, ja uz dobry mesiac nedietujem... ale musim sa opat po Velkej noci nakopnut... lebo kilecka sa lepia... kedze mam momentalne "sladku" dietu.. :grinning:
Baby, ma napadlo, este vsetky pouzivate monitor dychu?? A pipaju vam?? My sme bez monitora od narodenia... nejako som sa nevedela rozkmitat a tak sme uz neskor nekupovali.. teda sa ani nebojim, kedze neockujeme..
Idem varit...
U nas prave zacina prsat... :frowning2:
31. mar 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normalne mi trvalo pol dne vas docitat :slight_smile:
tak mi mame 10 300 g a 77cm,tak sme aspon si myslim najdlhsi a najtazsi z augustoviek a v piatok sme mali 7 mesiacikov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
u svokrovcov bolo super,s manzelom a malym sme travili cele dni von,pri vode na dlhych prechadzkach,maly bol uzasny,vysmiaty,cela rodina bola z neho hotovaaa :dizzy_face:
co sa tyka astosedaciek,tak uz sme vo velkej,kedze z vajka sme trcali :grinning:
vsetkym vymesacnikom gratulka,nech su hlavne zdravuckiiii
a este co.....normalne ste mi baby chybali -cmuk :slight_smile:
31. mar 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi monitor mame este a necham do asi do roka...a nepipa vobec, vdaka bohu :sunglasses:

mne maly prave zaspal a ja sa zabavam s nacrtmi na tie torty.... idem sa pustit do modelovania motorky,tak drzte palce...

u nas neprsi,ale je hnusne... dnes nikam nejdeme
31. mar 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzkamilko, tak vitaj späť a blahoželáme k výročiu i ku kilám i k dlžke

marti, držíme palce pri modelovaní

zuzi, vôbec nie ste zaočkovaní? Nedávaš malú?
31. mar 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marti- že sa ti chce:slight_smile:)))))

eviq a vy ako? lepsie?

my sme mali monitor dychu prvý mesiac, prvá noc doma zpôrodnice a pípal ....vyletela som z postele, zdvihla malú na ruky a ona spokojne spala a potom pípal každú druhú noc či den a zistili sme že je chybný tak nam ho vyreklamovali a odvtedy ho nepoužívame....
31. mar 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si sem dala fotku z leta a ked som bola krásna a stihla:slight_smile:
31. mar 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak marek zdlabal ryzovy nakyp.ani zrnko ryze nazmar :grinning: .tak neviem ci bol taky hladny (mama sa sekla o 1apol hodky abo mu to chutilo) .este ze ho bebe ako tak zabavilo kym som spravila.
31. mar 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, vy už ryžový nákyp? ta vy ste iní papkáči :grinning:

perla, tak otras mozgu asi malý nemá, kedže spal iba hodinku doobedu a teraz čakám, či zaspí a veselo sa vykecáva v postieľke. Nie je síce taký živý ako po iné dni, ale zasa sa mi nezdá ani malátny. Možno je to tým počasím.
31. mar 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak babule, Olino od rana hnacky jak svina, na 16h pride mm a ideme k dr. dnes robi do 17h...ja uz neviem, aspon ale viem ze to v noci ho asi brusko bolelo ach jo..toto asi nieje zo zubkov, bo to klasika hnacky, a to pred 5dnami sa nam po viroze konecne upravilo kako a teraz toto.....takze nesiem kako k dr. a vezmu vyter, a CRP...ja uz neviem co toto je :pensive: :pensive: horucku nema, cez den je celkom oki,vesely a tak, sice aj povymysla,ale ako vzdy,...tak ja neviem..papa a pije pekne,ale asi zase ideme na dietu, varim ryzovy odvar uz :frowning2: :pensive:
31. mar 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
facovka........drzte sa,ja by som uz na tvojom mieste bola hotovaaaa
31. mar 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fac , drzim palce nech to nie je nic vazne .

evi, no ja som to tak nazvala .hruska na mini kocky , ryza , zltko povaris a zalejes kuskom mlieka :grinning: abo ryza v mlieku?
31. mar 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fac :frowning2: drže sa, no pred tebou treba skladať klobúk až na zem.
31. mar 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, žltko surové dávaš?
31. mar 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eee ako sa poznam urcite by mi aj bielko spadlo.to som tam asi v polke varenia pridala
31. mar 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, tak mala ma od noci horucky, v noci sme mali 39, tak som mala iny strach. Teraz mam ist skusat na certifikáty, tak z toho sa nevyzujem, tak si muz s malou uzije. Inak je uplne v pohode, neviem, ci je to z toho kasla, lebo uz berieme aj antibiotika, alebo jednoducho zuby. Zobrali nam moc, tak zajtra snad budeme mudrejsi.
31. mar 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisul, tak skoré uzdravenie a tebe príjemné skúšanie
31. mar 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evig, neockujeme do roka, potom hej....
Sisulka, a kde ucis anglictinu? Na statnej jazykovke, ci na sukromnej? A kolko skupin mas, ako casto?? Da sa to popri malej? Malickej, nech teploty rychlo prejdu...
Fac, drzkajte sa, potom hod info ako ste dopadli...
Lenka, taku ryzu s ovocim bez zltka sme uz aj my papali... teda ryzu papa uz dlho, to lubi.
31. mar 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, to ma teda nenapadlo že aj takú ryžu s ovocím jej môžem dať, tak skusíme....

zuzi a ako si robila tie vločky bo som kúpila, že skúsim jej dať?

Mati raď cukrárka, koľko mám variť salko 2, alebo 3 hodiny?
31. mar 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej zuzi a teba tiž zmažú, lebo na foto musíš byť hlavne ty :wink: niežeby ta upkaaná Kristínka nebola pekná ale my chceme vidieť teba :dizzy_face:
31. mar 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baga 2 hodky staci....ale nie aby ti voda bublala
31. mar 2010 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky Mati..tak o chvílku vypínam :wink:
31. mar 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak len rychlo hlasenie od dr. oli ma CRP pod 8,takze neukazuje to na virusove ani bakter.ochorenie,ze na 99%zubky, ze to moze hnackovat aj do 10x denne :frowning2: tak my zatial 2x huste rano a potom 3x riedke, vyfasovali sme dve krabice Nestle AL110 mliecko, mame vyminat a prejst na normalne UM....a dietnejsie jedlo...takze tak,keby sa pritazilo tak k dr. naspat...uf....tak som zvedava co za noc nas caka chudatenko,dufam ze z tohto mliecka nbezlaktozoveho sa mu trochen ulavi :frowning2: a davat dva dni do ryzoveho odvaru..
31. mar 2010 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok