Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

perla200
1. apr 2010

no som zvedavá na LULU kde si? dala si malej to france lait?

eviqa
1. apr 2010

babulka, 😀

ja dnes varím francuzáky.
aj tu je tak divne, na jednej strane zamračené a na jednej strane jasno. No a mňa konečne nebolí hlava, ale včera som mala tlak kdesi u svätého Petra na bráne

perla200
1. apr 2010

aj ty eviq - ja som s ním aj debatovala len ma nechcel pustit dnu zmrd🙂

bagaja
1. apr 2010

Mati tak to isto nie....som po mrche, alebo žeby? no neviem či si to mám isť hodiť teraz či až potom 😀

rizoto, francuzáky? a ja čo netuším, ked mm mi rizoto bez mäsa nezje a ja nemám žiadne vybraté 😖

bagaja
1. apr 2010

ta čo je posledné veľkonočné nestíhačky? 😉

eviqa
1. apr 2010

bagaja, ja stíham všetko, nebudeme doma 😀 no ale kde sú všetci?

eviqa
1. apr 2010

perla 😀 asi ešte máme čas, však raz ten sv.Peter povolí tú kľučku

z.vrablova
1. apr 2010

zdravim... tak musim sa vam postazovat... isla som s Kristinkou v ramci prechadzky nabrat mliecko z automatu a tam dva rady po 50 ludi... des a hroza... a vacsina na hlavach sediny.... tak som si vypocuvala problemy s klbami, tlakom, srdcom a neviem cim este, ale to nic nebolo, kym sa predo mna nestrepala jedna tetka premudrela...ze si vraj myslela, ze ten pan predo mnou konci rad... ja som sa nedala... a uz aj hadka asi 10 dochodcov a ja s malou... amen-gloria.... hlavna vec, ze 90% z nich uz davno vyspovedanych pred sviatkami.... tak som sa pobavila.... Neviem ako u vas, ale u nas su dochodcovia diagnoza... ja uz sa nedokazem niekedy udrzat!!!! A este na zaver, postala som si v rade 1h15min!!
A tak sme isli odniest mliecko k nasim a maminka zabudla pre Kristinku cajik, teda aj flasku, tak som pohotovo kupila novu Maminu (casak), kde je pribalena flaska Lovi... ak ma niekto zaujem 150ml, casak stoji 1,29E...
A uz neviem co som este chcela, ale uz musim utekat na anglinu,... tak papa vecer,...

z.vrablova
1. apr 2010

tak som uz aj naspat,,... a tu debata viazne... len sa pochvalim... certifikat B1, grade1... straaasne spokojnaaa, vysmiata....chichi 😅

perla200
1. apr 2010

gratulujeme zuzi..... my sme boli od 14.h do 18.h vonku....doma len na papanie.... a spala hodinu!!!! v kočíku....a teraz je velmi živá hoci by už mala byt k.o...... ja už neviem.... 😒

bagaja
1. apr 2010

zuzi dôchodcovia sú diagnóza asi všade 😅 a blahoželám k certifikátu 😀 ja ešte veľa musím študovať kým také niečo dostanem 😵

jooj baby a počuli ste o tom nešťastí v SNV? MM sa vracal z NR a zobral stopárov - chalana a babu - a tej baby ocko tam zahynul, tak ich išiel hodiť až domov aby boli čím skôr z rodinou...také smutné, bože ☹

perla200
1. apr 2010

bagaja čo sa stalo??? viem že nejaká velká havaria bola pri zlatých moravciach ale toto? chuda babula:((((((

bagaja
1. apr 2010

Perli: http://www.topky.sk/cl/10/701471/FOTO-Po-zrazke...

no a kvoli Moravciam šiel mm cez Levice, som šťastná že je v poriadku doma

martinex
1. apr 2010

ahojte...
my sme boli poobede vonku asi 3 hodky, s toho maly spal len pol hodku...potom sme boli s mm na nakupoch, bola som prekvapena,tesco relativne prazdne 😉 spravili sme velky nakup,tak zase bude chvilu plna ladnicka 😀

zuzi gratulujem, si skovnica

to nestastie, no hroza ☹

idem ja malovat marcipan, tak pekny vecer babule 🙂

wenka
1. apr 2010

ahojtee, tak ja som konečne vydýchla po daňovom. Ešte včera o 14,00 som dokončovala jedno priznanie, lebo expert mal málo času doniesť mi doklady 😠
..ale dnes už bolo supeer! umyté mám všetky okná, aj trocha popratané, viac-menej všetko nakúpené.. umyté vlasy, manikúra, pedikúra, depilka.. som spokojná.
A my ideme robiť kapustnicu, šalát, údené.. a sladké - karamelový, likérový a šľahačkovo-broskyňový. Takže diéta nehrozí 🙂

Zuzka, gratulujem k certifikátu, a závidím, ja nie som na jazyky, ale xcela by som.

eviqa, aký to máte kočík? ty si myslím písala, že máte preklápaciu rúčku a úplne sťahociu striešku, ak dobre pamätám..
my sme už tiež v športovom, máme Jane, je super, len mi trocha vadí, že keď fúka, tak ho nemám ako skryť tak ho ťahám za sebou.

Mati, odkiaľ xceš objednávať tie cukrárske veci? ja som xcela tiež pár vecí z peceniehrou.sk len nemám referencie.. a nevieš náhodou, čo je to tá tortová forma - ráfik?

Leni, s tou nemockou ste teda dopadli, máte náhradný termín?

a Zuzkamilko, čo vám dala lekárka na tie afty? Maťko má v puse z vnútornej strany pri kútikoch také biele fliačky, ale nie afty, skôr rozkusané ďasno a neviem, čo mu na to môžem dať.

wenka
1. apr 2010

jee, a fotku mi ešte nezrušili, ale počítam s tým 😀

martinex
1. apr 2010

wenka rafik je forma bez dna.... len okraj..pecie sa v nej v podstate tak, ze si to obalis zo spodu alobalom a polozis na plech...a tak pecies

a obejdnavala som z www.korunaplus.sk ti mali najlepsie ceny,porovnavala som si asi 4 e-shopy 😉

babulka123
2. apr 2010

bre ranko..
ja som vcera zdrhla ku kamoske, a dosla som az vecer , ulozila som ninku a isla som von.. super bolo..

noc ako tak pohoda, az na to ze zas o 3 rano cirkus..

perla ako casto sa ti v noci budi mala? lebo u nas ked sa ninka preberie tak je tak hladna ze ked jej v noci spravim 120 a vytiahne flasku tak este huci od hladu..

z.vrablova
2. apr 2010

Pekne sviatocne ranko... tak my sme opat prespali celu noc.... ukazkove dieta mame... 😀
Inac ju trapia zubaciky, slintanice, rucka s cimkolvek vkuse v pusinke... a pluje o 106.
Ideme pozerat rozpravky... 😎

perla200
2. apr 2010

ahojte....no mne babulka raz okolo troch....a niekedy ani raz prespí celú noc.... vsak jej sprav viac my vypijeme v noci 230ml.....
zuzi - no super...nech jej to vydrží🙂)))

ja sa snažím postit....ale MM tlačí redkovkový chleba s mladou cibulkou asi si idem dat za jeden🙂))))))))

karin.
2. apr 2010

dobré ránko,

prela aj my sa dnes postíme - celý deň nebudem nič jesť, už teraz si viem predstaviť ako ma bude večer bolieť hlava.

A náš Adamko už dva týždne prespí celú noc som to tu ani nechcela písať aby som to nezakríkla ale zatiaľ to funguje a je to super, konečne sa normálne vyspať.
V stredu sme boli v poradni a malý váži 8780g a meria 72cm a dr. mi povedala, že tak do týždňa má von obidve horné zubadlá.
A ešte som zabudla, zajtra ideme sviatkovať do Trnavy ku známym tak sa veľmi teším, že nemusím nič vyvárať, len jeden koláč hodím aby sme neprišli s prázdnymi rukami.

Pekné sviatky prajem všetkým - oddýchnite si 😉

bagaja
2. apr 2010

ránečko...

no krásne noci máte babule, zavidím, ale želám vám to, šak snád sa aj ja raz dočkám 😉

aj my postíme, ale len od mäsa a neprežierania sa ....na obed klasika file a na večeru už nič...

wenka si šikulka...pekne všetko stíhaš....ja sa idem dať na manikuru pedikuru a depiláciu teraz ked je mm doma....si šikovnejšia ako ja a to som neropbila žiadne daňovky 😉

babulka123
2. apr 2010

z.. gratulujem k celej noci..

u nas sa to pokazilo ale sak 1x za noc.. co by ine za to dali ze lulu a fac a leri a neviem kto este

perla.. ja som jej vecer dala 180 vypila len 150 viac ani za svet... a v noci.. nooooo.. teraz to bude znie blbo ale nechcem jej moc davat papat v noci aby si na to nezvykla.. uz nejedla v noci od 5tich mesiacov tak neviem preco by sme sa k tomu mali vecer vracat... uvidim mozno este vymyslim nieco.. mozno jej vecer spravim z toho mliecka kasu ..

my sa nepostime, marek isiel na ryby, ninka teraz spi , ja varim a poobede dojde navsteva tak na obed ked bude ninka spat musim nieco upiect..

lenka_66
2. apr 2010

zdravim,
my ak nezabudneme tak aj postime 😀

evi, vsetko naj.... k vcerajsej 8 😵
babul a tebe k zajtrajsej 😵

teda maroskovi a ninke.

wenka , vedela som ze len co april dorazi tak sa objavite .no este daniela asi vydychuje 😀

babulka123
2. apr 2010

lenka dakujeeemeee...

bagaja
2. apr 2010

mati ty dávašzvolenský jogurt - klasika smotanový biely?

livia1
2. apr 2010

Ahojte ako vidím a čítam tak deti začínaju spinkať celu noc, konečne 😀
A gratulujeme všetkým čo majú 8 mes.

martinex
2. apr 2010

ranecko babule...

taaaak ma boli hlava ze to az pekne nie je...citim sajak keby som celu noc prepila....
vcera sme isli spat o druhej rano, teda dnes 😀 ale dokoncili sme tu motorku,takze dnes spravim krem,zajtra korpus a v nedelu mozeme ist gratulovat... a potom rychlo upiect druhu na pondelok 😀
o chvilu hodim aj foto...

baga hej,obycko zvolensky biely,do toho mu dam vyzivu,nech to ma sladke

vsetko naj babatkam k vymesaciam...

a my sa nepostime, kedze ja nie som veriaca... a ani sme to v rodine nikdy nedodrzovali...

martinex
2. apr 2010

takze

torta pre sestru, zatial len dekoracie http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=25344
torta pre svagra, zatial len motorka http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=25343&use...

pekne sviatky prajem 🙂

z.vrablova
2. apr 2010

Matka, no kraaasa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre