Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

z.vrablova
2. apr 2010

my takisto post nedodrziavame (ale by nam svokra dala).... teda, aby som pravdu povedala, ja som si uz vybrala klobasky z mrazaka, nech sa doobeda rozmrazia... som si myslela, ze velkonocne papanicko sa uz dnes vecer je... by mi dali, babky demokratky... hehe
a dala som foto... rady na mlieko z automatu.... (ako za socializmu, ked 100tisicove mesto ma 2 automaty, pricom napr. Vranov ich ma 5)

martinex
2. apr 2010

zuzi dik....

a ta rada na mlieko... no jak za sociku 😀

lenka_66
2. apr 2010

ale co vsetko sa v nej dozvies a zazije 😀

torty ako vzdy - paradicka

z.vrablova
2. apr 2010

Lenka??? 😀 ved som vcera pisala.... bolave klby, vysoky tlak, srdcove problemy... 😉
Mati, aj moja sestra pecie torty z marcipanu, len nema odvahu zverejnit.... hodim zopar jej vytvorov do albumu, kuk o par minut... mozno sa inspirujes nabuduce...

eviqa
2. apr 2010

pekné predpoludnie, tak my sme nemali najlepšiu noc. Malý večer nie a nie zaspať a to včera cez deň spal iba dvakrát pol hodinu. Ale asi to boli zuby, lebo potom ešte aj večer niekoľkokrát srdcervúco zareval. ☹
aj my postíme, ale tak ako bagaja, že žiadne mäso.

lenka, marti, livia, dakujeme za gratulácie .

babulka, vám k zajtrajšku všetko naj.

zuzi, blahoželáme ku certifikátu

wenka, ja mám gracco, ale bohužiaľ, nemá preklápaciu rúčku, ale tá strieška mi to vynahradí. Je to super.

marti, si šikulka, tie torty sú super

z.vrablova
2. apr 2010

evi, Maroskovi gratulujeme... uz vam zacinaju 8cky...

eviqa
2. apr 2010

zuzi, dík.
no 8. začínajú a u nás sa očividne začína aj všetko meniť. Malý akosi nie a nie spať dnes.

z.vrablova
2. apr 2010

u nas sa uz tiez spava len 2x denne, zato noci sa upravuju cim dalej k lepsiemu... ale tazko hovorit o rezime, ked zubkami sa zasa vsetko pokazi...

eviqa
2. apr 2010

zuzi, u nás spal malý krásne 2xdenne donedávna. Neviem, kedy sa to tak popsulo. Ale asi je to zubami, lebo aj ked zaspí, tak sa zobudí s plačom, ruka v ústach. No katastrofa, des s tými zubami, a to nemáme zatiaľ ani jeden ☹ Asi mu kúpim klapačku a vec vybavená 😀

martinex
2. apr 2010

zuzi tie torty su super... 😉

akurat premyslame kam pojdeme, isli by sme niekam von,len musim kuk ci niekde sa nieco nedeje,nejak akcia alebo co

reginetta01
2. apr 2010

Ahojte maminy!
Bože, už som tu nebola ani nepamätám.
Evi, tak vy ste začali zle spávať? My už dávno. Malá sa niekoľkokrát za noc budí a akonáhle sa pricucne na prso, tak zaspí. No, nejako to vydržíme, ale už som sa s tým zmeirila.
Inak, naša malá spáva 3 až 4x denne. Normálne viac, ako keď bola celkom maličká. Doobeda ťahá tak hodinu a pol až 2 a potom po pol hodinách. Mám pocit, že nič iné nerobí, len sa pýta spať.

reginetta01
2. apr 2010

Ozaj, Maťka a ako sa osvedčila Dávidkovi vlastná izbička? búva lepšie? Kamrátka to tak urobila s ročným bábom a vravela, že to mala urobiť už skôr. Neporovnateľne lepšie búva.

martinex
2. apr 2010

regi aj u nas to pomohlo, o mnoho lepsie spava... velmi sa tomu tesim 🙂

reginetta01
2. apr 2010

Tak to je super. Ja by som to tiež vyskúšala, len máme len dvojizbák, tak sa trochu potrápime. 🙂

z.vrablova
2. apr 2010

Tak holky, kto ste este nevideli tento film.... neskutocne nieco.... pozerala som ho cez zaslzene oci od zaciatku do konca....
http://www.csfd.cz/film/235194-precious-based-o...

eviqa
2. apr 2010

regi, spáva akože celkom dobre, iba občas sa stane, že v noci zaplače. Ale je mi divné, lebo on sa nezobudí, len plače, ruka v ústach, prípadne plienka, ak ju v spánku schňapne. A denné spanie sa nám pototo asi pred troma dňami. Tak možno sa znormalizuje, ale zasa, čo po ňom by som chcela, ked spíme celú noc? Musíme si prejsť tým nekľudom kvôli zúbkom.

a inak aj ja som uvažovala, že ho už po veľkej noci presunieme do detskej izby, no len neviem, či sa mi chce utekať zo spálne do detskej, ked v noci zaplače. Asi počkám, kým sa nezjaví prvý zub. No dúfam, že nebudem čakať do augusta 😅

reginetta01
2. apr 2010

evi, aj u nás je to tak. ona v spánku plače a ukľudní sa len na prse. ale zobudená nie je.

babulka123
2. apr 2010

baby z vlastnej skusenosti mozem povedat ze presunutie do vlastnej izby je krok k lepsiemu..
evig.. aby si nebola prekvapena ze nebudes skakat vobec.. ved ste to tak mali donedavna, a zuby .. no to je kapitola sama o sebe ale urcite to pomoze..
u nas sa spava 2x denne, a dokonca doobeda si to uz skracuje a spi len 45 mix max { dnes som si knej lahla tak potiahl hod a pol} a cez obed tie 2-3 hod. podla mna sa pripravuje na prechod na 1 spanok aj ked by som bola rada keby ostala na tych 2 co najdhlsie..

teraz som ju dala spat o pol 2 tak dufam ze aspon do 4 potiahne.. cakame na vecer navstevu tak nech mam cas si aj nieco pripravit aj si oddychnut.. tak uvidime

lizatko1009
2. apr 2010

ach jááááj baby, maly dostal horucky neviem ci su ot zuby, alebo co, lebo ked mu isli prve zuby takani teplotu nemal nic, noc hroza zobudil sa o 5 rano cely horuci dala som mu panadol a ani sa mi moc nezdalo, zeby mu klesla teplota, moc jest teraz nechce, ale stale si usko chyta, tak neviem ci nebude mat nejaky zapal v nom, lebo ked sme boli vonku a fukalo si daval dole ciapku, tak este chvilku pockam a okolo 5 skocim s nim na pohotovost 😔

martinex
2. apr 2010

baby tak mi nikam nejdeme dnes nakoniec,nejak sme obaja s mm otapeni a nic sa nam nechce...to je tym pocasim...tak idem varit a taaak sa doma motkat...

lizatko tak nech vam to co najskor prejde 😉

babulka123
2. apr 2010

lizatko , kolko ma teplotu?
skusala si mu to usko potlacit? ak zacne plakat tak ani necakaj a chod hned, ak sa len odvrati tak by to malo byt ok.
6stu chorobu ste uz mali?

babulka123
2. apr 2010

matka.. asi tak .. ja som bola len s malou v obchode a mam dost, teraz som rada ze sedim , vcera som navarila tak mam troska klud, len som chcela robit take slane sgtrudle ale mam zmrznute list.cesto tak musim cakat kym sa rozmrazi.. a este idem spravit pohar s gastanovym pyre.. mnaaam

lizatko1009
2. apr 2010

babul 38,5 mal a potlacila som mu usko a uz chcel plakat, nie este sme nemali, taky zly este nebol, zaslzavene oci, zyva, horuci, neviem ci niesu lepsie cipky ako sirup.
marti dakujeme, len aby to nebolo nieco ine.

martinex
2. apr 2010

babul v obchode sme boli vcera,ale chybaju mi nejake drobnosti tak potom poslem mm do lidla....
a idem robit salat na zajtra,uz sa mi varia,tak budem supat,krajat..zajtra spravim rezne a bude pokoj 😉

babulka123
2. apr 2010

skus to usko sledovat, a uvidis..
ale u nas to tiez tak bolo z nicoho nic teplota, ani kasel ani sopel nic,
a co sa tyka liekov, no treba sa rozhodnut, ale osobne si myslim ze cipky su lepsie.. ak uz kadil a mas pocit ze uz nebude heheh, tak mu daj cipok.. a sleduj, hlavne ho nalievaj vodou alebo cajom alebo koj kolko mozes, lebo potrebuje tekutiny....
ak sa ti nebude zdat to usko tak chodte na pohotovost ale ak bude mat len teplotu a nebude mat ani kasel, ani sopel ani nic, tak skus vydrzat.. ak ma nahodou tu 6 stu chorobu tak je zbytocne aby mu davali nejake antb. aj tak mu nepomozu..

babulka123
2. apr 2010

matka ja som chcela tiez robit salat ale zajtra ideme ku kamaratom na cely den, v nedelu k svokre a v pondelok dojdu nasi tak sa mi snad ani neoplati robit.. kupila som len udene a ak sa mi veelemi bude chciet tak spravim mozno zajtra salat..

martinex
2. apr 2010

mm ma teraz take zrave obdobie,tak si vypytal salat... no radsej spravit salat,jak ho trpiet ked je hladny...to on je potom strasny nervak 😀

babulka123
2. apr 2010

hehehe ako kazdy chlap..
ja by som aj spravila ..uvidim v akej nalade sa zobudim zajtra rano . eheheh

martinex
2. apr 2010

inak david je presne taky isty... ten jak zbada jedlo,tak hned musi jest, inak je reve a nervaci sa... alebo ked je hladny...no pruser najvacsi

perla200
2. apr 2010

čaute kočeny....mne babka priniesla zákusky za tú velkú krabicu....5 druhov tak mam napečené 😀 😀 😀
mala chrape a ja čítam na terase mama a ja....ale zuzi pozerala som tu maminu a u nás n emajú flasku lovi:(((((

regi - všetkým sa tu pokaslali spánky skoro tak si z toho nič nerob

baby a mate vysielačku či čo ked mate deti v druhej izbe? lebo vážne nad tým začínam aj ja uvažovat.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre