Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

paulusa
5. apr 2010

ahojte. tak ja kupacov uz tiez odbavenych. voniam ako k...... kufrik. 😀 a som sama, lebo mm isiel aj s malym kupat stare mamy. a uz vykupal 20 eur 😀 . a ani neplatilo ze som tehu, proste oblievali vsetci.
boooze ake ticho 😵 .

facovka
5. apr 2010

pauli,ale ti to leti,ze 24tt,to uz si za polovicou..a kedy mas dalsi utz??zeby na 100% potvrdili??ale sak hadam piúik nedorastol... 😵 a stale ziadna augustovka neni tehu?? no co to babenky??? 😅

paulusa
5. apr 2010

fac- veru leti. mne robi utz. vzdy, teraz idem 13.4.- tak uvidime, ale proste musi byt dievka, ziadny pipik 😀

martinex
5. apr 2010

fac sa mi sa snazime.... tak snad sa nam podarilo... poctivo sme na tom pracovali 😀

inak,kuk sestrinu tortu som dokoncila...nemozem to dat na FB,lebo to je prekvapko
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=25344

lulu73
5. apr 2010

caute maminy

vsetkym prajem pekny Velkonocny pondelok a aby ste vsetky tie navstevy zvladli v zdravi 🙂)) Ja uz mam aj celkom dost. Mam pocit ze tieto sviatky som stravila v kuchyni ....

mati...tie tvoje torty, no dovi dopo...super...ale chcelo by to este ochutnat 😝

paulusa
5. apr 2010

mati- kraaaasna torta. sikulka s teba je 😵

facovka
5. apr 2010

marti perfektna ta torta,fakt si sikula 🙂
no som zvedava a tesim na testovanie tvoje 🙂

martinex
5. apr 2010

baby dik, no trosku som sa natrapila,ale tak snazila som sa kamuflovat jak sa dalo 😀

lulu sak staci prist,furt mame nejaky kusok v ladnicke... 😀

fac aj ja.... sak dufam coskoro budem testovat 😎

facovka
5. apr 2010

marti,ja som testovala 23.12. prvy x, teda v den fifovych 8mes. a //....tak to by jaka parada bola,ze?? 🙂 nevychadza ti to tak??

martinex
5. apr 2010

fac aj mozno hej, lebo sak o 4 dni ma dadik 8 mesiacov, tak mozem testnut... uvidime ci tam nieco bude 😀 kiez by bolo

babulka123
5. apr 2010

lizatko a vy ste teplotovali ? tusim si nieco take pisala.. kedy dostal antb? lebo to by sa obsipal hned.. skus pockat ci to neprejde, nema to nahodou len na brusku a chrbte?

my sme tak boli pri tej 6stej chorobe..
a ked vam idu zuby moze to byt..

matka.. verim ze si sa namakala ako drak a nemyslim tym ze na tej torte.. hehehe ale je uuuuuuuuuuuzasnaaaaaa uz sa tesim na toho rybara co spravis marekovi

lizatko1009
5. apr 2010

babul v piatok som s nim bola na pohotovosti a dnes sa mu az objavili tie take malicke cervene vyrazky na brusku a na chrbte inde nema aj trosku na krku, vyfasovali sme probiotika, aj zuby nam isli uz nam aj strcia vonku, nam ked idu zuby tak vsetky naraz, teraz uz nema teplotu, len tie osipky, ale 3 dni mal teploty.

babulka123
5. apr 2010

lizatko ver mi zajtra nebude mat nic.. po 3 dnoch vam presli teploty? antb. su uplne zbytocne, probiotika nic nepokazia..
ale ver mi ze ste prave mali 6stu chorobu..
tie fliacky nema ani na nohach ani na rukach ?

lizatko1009
5. apr 2010

babul nie nema ani na rukach ani na nohach to z coho ta 6 choroba vlastne vznikne? zajtra idem k nasej dr, tak ona mi bude vediet potvrdit, ze islo prave o tu 6 chorobu? tak ked smee ich kupili tie probieotika ta 15 € tak nech ich berie 😀 este aj ta druha lekarka co mala dnes sluzbu na pohotovosti hovorila, ze netrebalo ziadne antibiotika, len vtedy mala sluzbu taka hlupa lekarka niekedy som ku nej chodila nic mi nebolo a angina 😠

facovka
5. apr 2010

lizatko,vela krat sa mylne daju ATB ked ma dieta 6tku,az za 3dni ked doteplotuje sa vysype a vtedy je jasne ze islo o 6tku...skus pogooglit,zvyknu mavat deticky od polroka do 3rokov, akokeby uplne "znicoho"....a dr. ti nerobila CRP?? podla vysky by zistila ze atb netreba..chuda,zbytocne ste pchali 😠 ach ti dr...

lizatko1009
5. apr 2010

fac nie nic nerobili akurat popocuvala ho, pozrela hrdlo a viac nic a hned antibiotika, ale fakt 3 dni mal teploty prvy den len tak do 38 tahal druhy den mal 39 a potom uz to klesalo a vcera uz nic a dnes uz vysipany.

perla200
5. apr 2010

ano a teraz mame 39 horúčky....mna porazí....

lizatko1009
5. apr 2010

my sme pri 39 davali aj obklad na celo a panadol.

missy97231
5. apr 2010

ahojte. ako sa mate? vidim, ze tu horuckujete ☹ tak dufam ze horucky prejdu co najskor.
my dnes mame 8mesiacov,,, ako to rychlo ide.. nechapem 🙂 a konecne uz vykukli aj vrchne zubky. este nie celkom ich vidiet, ale su tam 😎 tak prajeme pekny zvysok dna. 🙂

babulka123
5. apr 2010

perla , lizatko , ak nemaju ziadne ine priznaky, ako kasel, alebo sopel alebo nieco podobne tak si myslim ze to bude ono ..
perla skus este vydrzat, a uvidis ak by to neprechadzalo tak potom k dr. a treba normalne zrazat teplotu , ak ma nad 39 po odcitani tak aj zabaly treba davat..

lizatko , zajtra podla mna uz nebude mat nic alebo len oooomnoho menej vyrazok. a nevedia z coho to vznika ale potesim ta uz je imunny voci tomu.. uz to nebude mat..a vacsinou sa to prejavuje pri zubkoch

perla200
5. apr 2010

jasné....určite sú to zuby, ale nastastie panadol to zatial drží málo nad 37 stupnov.... dávam vsetko čo môžem dat, ale už je fit aj spala 2 hodiny

martinex
5. apr 2010

babule co vam deticky teplotuju,nech vam to co najskor prejde.... mne sa tiez zdal dnes dadik nejaky horuci doobeda,ale teraz uz nie.... nastastie uz spinka, moc spanku poobede nedal,tak bol umrncany...zato ja som potiahla 2 hodky, som bola total ko 🙂

facovka
5. apr 2010

perli,ked nad 39 treba davat zabaly,ako pise babul,ale super ze ste to zrazili..drzte sa vsetky choroby nech su prec... 🙂

livia1
5. apr 2010

Ahojte, konečne sa mi podarilo aj na video zachytit to ako sa Kubko posúva do predu, tak že poskakuje na ritke. Je to na FB.

babulka123
5. apr 2010

livi bohovskyyyy je

martinex
5. apr 2010

livi uzasny je maly.... to som este nevidela... 😀

hawajcanka
5. apr 2010

ahojkajte babule no klobuk dolu ste fakt sikovnice s tym pecenim
Livka maly nema chybu je zlatyyy

Nech su teplotky uz prec a nech su vsetky deturence zdravucke 😉 🙂

facovka
5. apr 2010

missy gratulka k vymesaciu.. 😵
haw,pozeram ze dalsia snazilka,a to som este vykukala v jednej teme bay ze aj oni snazilkuju...bayyyy,co, k nam uz nechodis?? 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre