Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
5. apr 2010

tak sa nam tu rozbiehaju snazilky... som zvedava,ktora bude dalsia tehu 😉

facovka
5. apr 2010

aj ja 😵

hawajcanka
5. apr 2010

🙂 ja na vas stale myslim a kuknem obcas na tajnaca ci su babatka ok 🙂 vacsinou ked uz Danielko spi 🙂

facovka
5. apr 2010

tak tak,haw,treba byt v obraze 😅

hawajcanka
5. apr 2010

no uvidime dufam ze sa uz coskoro pochvalime 😀

martinex
5. apr 2010

haw a ty uz mas MS?

hawajcanka
5. apr 2010

myslis kramose?

martinex
5. apr 2010

hej

hawajcanka
5. apr 2010

mala som mliecko len tri tyzdne 😨 takze uz davno n

martinex
5. apr 2010

aha... tak to mas dobre,to vies kedy treba intenzivnejsie pracovat na babatku... tak nech sa vam coskoro zadari 🙂

hawajcanka
5. apr 2010

aj ja ti drzkam palce uvidime ako to priroda zariadi prajem ti to 😉

hawajcanka
5. apr 2010

idem do hajan papa babule a babatka 🙂

martinex
5. apr 2010

sak raz sa nam to podari,otazka je len kedy... ale velmi sa tesim,ked si najdem //
a na utz..prve kopance... boze,pride mi to tak davno co bol Dadik v brusku...

hawajcanka
5. apr 2010

ooo zato ja to mam v zivej pamati hlavne poroda tiez mi chybaju tie pohyby na to sa velmi tesim 😀 zajtra si idem kupit test ....uvidime snad to nebude tak dlho trvat ako pri Danielkovi

martinex
5. apr 2010

jeej, haw tak potom napis... ja budem testovat koncom tyzdna asi

hawajcanka
5. apr 2010

jasnacka ze napisem 🙂 to keby sme teraz otehotneli tak to mame v decembri 😀 juj to by bolo super prvy mesiac aj tak nepojdes velmi von februar sa suchne marec uz zacina byt pekne a na leto by boli akurat v dupkach do kocika to by bolo supis 😀

martinex
5. apr 2010

jeeej, zeby sme vianoce mali uz o jedneho clena viacej? to by bol kraaaasny darcek 😀

hawajcanka
5. apr 2010

vsak uvidime uz ale ozaj idem papapa 🙂

livia1
5. apr 2010

dakujeme babule

ako itam su tu snažilky, tak vám prajem nech vám skoro vyjdu // 😵

a zimné deti su super, viem podla Martinka. on je januarový, čiže mal 6-7 mes. cez leto, bolo super, von sme chodili len v bodyčku 😎

zuzkamilko
6. apr 2010

ahojte kociceeeee,
no my sme sviatkovali u nasich a bolo super,aj ked mne nejako byva zle,az sa bojim,ze som //........aj ked kojim a tak....nuz uvidime 😉
inac som sa dozvedela od kamosky,co studovala predskolsku pedagogiku,ze okolo 8mes. sa detickam zacina snivat a preto mozu plakat zo sna,ze sa im sniva aj o priserkach a tak....nuz neviem 😒
idem dnes prat tie kopy pradla,co sme naspinili a dat do poriadku byt a prajem vam vsetkym pekny dnik 🙂

eviqa
6. apr 2010

pekné ránko, tak konečne sú sviatky za nami a aj my doma.

blahoželáme k výmesačiam, aj k zúbkom.
toľko ste toho popísali, uff 😉

bagaja
6. apr 2010

ránečko

jej baby držím palce aby ste mali // čoskoro....

a všetkým teplotujúcim rýchle uzdravenie a všetkým výmesačiam veštko naj....

a neviem čo som ešte chcela 😠

livia1
6. apr 2010

Dobré ráno
Kubko sa dnes prekonal, zaspal o 3/4 na desat a vstal ráno o pol 7 a plienku mál úúúúúúúúúúplne suchú 😎 , krasne sa vycikal do nočníka

martinex
6. apr 2010

ahojte kocky....

no sviatky za nami a konecne spat do reality... zacinam mat riadne stresy z tej blbej diplomovky,teda skorej z mojej veducej... kedze je to asi 70rocna dochodkyna,dost tazko sa zhodneme na nazoroch.. ufff 😒

inak piskot v pohode,noc celkom ok,len teraz sa mu nechce spat,tak vykecava v postielke,ale sak on zalomi 😎

babulka123
6. apr 2010

livi.. paraaaaaaaadaaaaaa vy ste iny sikovniiici. uprimne zavidim ale vidim ze snaha prinasa uspechy
my skusame pomalicky rano ked ju posadim ked sa zobudi tak sa pekne vycika, skusame po kazdom spanku tak aspon obcas sa nam zadari.. a velmi sa teism , kupila som jej taky co hraje, tak sa pekne usmeje potom sa postavi a cumi dnu.. heehhe

matka.. ty to zvladnes..

inak mi noc v pohode, vecer som jej dala namiesto mlieka zemiakovu kasu co jej ostala od obeda a zobudila sa o 5 rano, a potom sme spali do 8. musim to teraz nejako vymysliet so spankami , ale to sa podda.. uvidime ... ked vstavala o 7 tak isla spat okolo 9 pol 10 na pol -3/4 hod. a potom poobede.. tak ju skusim dnes dat okolo 10. uvidime..

lenka_66
6. apr 2010

zdraviim,
krpcom vsetko naj k uspechom a vymesaciam 😵
vcera missy a dnes????

bagaja
6. apr 2010

Mati tak s tou veducou ti plne verím....a vôbec ale vôbec ti nezávidím to písanie.....to bol pre mna najväčší stres počas školy, ta diplomovka mi zobrala 5 rokov života 😠 držím palce nech to máš rýchlo z krku a vlastne všetky ktorý sa trápite nad diplomkou

lenka_66
6. apr 2010

mati , neboj spraviiis tak ako vsetko 😉

nam sucha plienka nehrozi kedze v noci stiahneme flasu caju aj mlieko

martinex
6. apr 2010

baga no sak uz len dva tyzdne a musi byt odovzdana...tak to uz nejak prezijem 😎 a potom zostatnicujem, velmi sa opijem a konecne budem mat pokoj 😎

babul super vam to ide, no pomaly aj my by sme mali zacat sa zoznamovat s nocnikom 😉

facovka
6. apr 2010

no,my s nocnikom neexperimentujeme vobec...sak fifo sa len etraz oducil, nejdem ho trapit,dost ma problemy sam so sebou a bruskom 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre