Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

martinex
6. apr 2010

baga no to musim... taka som napalena... keby sa mi do ruk dostala,tak ju roztrhnem.... som zvedava kedy sa jej uraci mi nieco poslat

perla200
6. apr 2010

babulka a kolko ste mali horúčky? myslím dní? a vkuse ste ich mali? lebo my nie....a vlastne čo vam doktor na to dal?

marti - roztrhla by som ju v zuboch, inak aj ja som mala takú vedúcu diplomovky, že o ničom, ked som za nou prisla povedala mi, že ona nevie....tak kto má vediet ja?

martinex
6. apr 2010

perla no tato odmietala zacat riesit diplomovku skor ako v marci...a na april si zoberie volno, no uzasna je... ale co,kaslem na nu, dokoncim to ako uznam za vhodne,ak sa vyjadri tak to tam zakomponujem a ak nie,tak nech si trhne nohou..ak sa jej nebude pacit tak pojdem v auguste

lizatko1009
6. apr 2010

perla tak sa vidi, ze aj mi sme prekonali 6 chorobu , maly mal 3 dni teploty zacinalo to 37.5 a skoncilo to pri 39 na pohotovosti nam dali antibiotika a na 3 den po horuckach sa vysipal na chrbte a na bruchu, tak som isla znova na pohotovost, dali nam probiotika a antibiotika vynechat a ani ich vobec netrebalo, teploty prestali z nicoho nic a uz je v poho.

eviqa
6. apr 2010

zuzi, kristínke všetko naj...

marti, tak toto je na infarkt. Ja na to nemám slov...No čo tam ešte ona vlastne robí, ked v čase odovzdávania diplomoviek si zoberie neplatené voľno? 😅 J.A.Komenský sa asi z toho obracia v hrobe. 😔 nezávidím, ja som si tiež prešla peklom pri prvej diplomovke, ked mi môj konzultatnt tvrdil, že všetko o.k., 2x zaspal opitý na konzultáciách, takže konzultácie vyzerali tak, že som čakala, kým si zdriemne a pôjdeme dalej a po obhajobe práce, ktorú som samozrejme obhájila, mi povedal, že som mu urobila hanbu. 😝

deina2005
6. apr 2010

tak to by ma uz sla 😀 hlo

perla200
6. apr 2010

deina ja by som už isla zistiť aké silné trámy mame na povale 🙂

leri
6. apr 2010

deini, este tri a mas to 😀 to zmaknes 🙂 alebo styri, aby si ju tromfla.......moj otec je z 12 surodencov, posledne dve dvojicky zomreli, tak ich ostalo 10, starka rodila ako jablon 😀

martinex
6. apr 2010

deina tak to uz je vykon 😀 ale asi by som si to hodila hned vedla perly 😀 😀 😀

deina2005
6. apr 2010

😀 😀 😀 😀 no je tam este jedna ma 25 rokov a caka 5te.je to v teme 3a viac

lulu73
6. apr 2010

moj svokor je zo 17 surodencov 😝 ... pred dvoma rokmi bolo stretnutie najblizsej rodiny u nas v kulturnom dome a prislo prosim pekne 350 priamych potomkov zo skoro 500 pozvanych.....mate niekto na tuto rodinu?? 😀

leri
6. apr 2010

tak to nemame 🙂 my sme mali pred par rokmi 80-tku a prisli iba deti vnucata a niektore pravnucata a bolo nas vyse 100 🙂 tiez v kulturnom dome 😀 ale 350 to je brutal

livia1
6. apr 2010

Lulu asi nie, moja mama je zo 7 surodencov a babka ked oslavovala 80 rokov bolo nás skoro 40 v jej byte a necelých 30 chýbalo

martinex
6. apr 2010

heh,tak to nas by bolo tak do 40 ludi 😀 😀 😀

babulka123
6. apr 2010

matka.. a co si volala??
inak ta diplomovka asi by ma je......

lulu73
6. apr 2010

leri...ale to bolo stretnutie vsetkych rodin tych 17 surodencov, cize ked ste boli vy v pocte 100 ks na 80 tke tvojej babky, tak ste ovela ovela plodnejsi 🙂

martinex
6. apr 2010

babul tu diplo,som sa potrebovala vyburit... len uz je mm doma,tak nechcem volat,on to moc nema rad 😠 hlavne ze jemi z prace furt niekto vola 🙄

lulu73
6. apr 2010

maminy, aj vam sa vase pokladiky tak menia? nasa Emma posledne dni place a place v aute ... ked s nou niekam idem sama, tak to je niekedy tazke psycho...normalne krici, hneva sa a slzy jej idu ako hrachy..zastanem, zoberiem ju na ruky a v tom momente usmev a smiech....a to iste doma...neustale si vyzaduje pozornost a zmenu programu. Ked to nema, mrnci a mrnci....normalne ju nespoznavam...ona nikdy neplakala a teraz skoro cely den poplakava

leri
6. apr 2010

lulu zeby zuby??????? 😀 😀 😀 😀 😀

z.vrablova
6. apr 2010

Lulu, mozu byt zubky, ako Leri pise... My mame momentalne jasive obdobie.... zacne vykecavat, skeri sa a vyzaduje, aby som ju rozsteklila, vkuse by sa len rehotala... strasne si to uzivame.... A plac je uz nastastie na ustupe (teda okrem cvicenia),.... To bude len take obdobie, prejde, bude lepsie... len vydrzat....
Kristinka nema problem byt pri hocikom, ale pohladom ma vkuse kontroluje.... inac vobec neplace ani na rukach niekoho cudzieho...

martinex
6. apr 2010

lulu neviem ci je to zubami...ale skor si myslim ze deticky proste prechadzaju roznymi obdobiami... aj dado mal take 2-3 tyzdne kedy mu vsetko vadilo a len by sa nosil a mojkal...
a terza je uz zase v pohode,pekne sa hrajka,pekne spinka... takze to sa meni... a hlavne ked konecne pridem nato co na neho plati,tak do tyzdna sa to just zase zmeni... 😀

missy97231
6. apr 2010

ahojte. akurat som pozerala na FB liviine video... nema chybu. tie babatka su len sikovne... ze by len nas Davidko je taky lenivy? ani posadit sa este nevie... a o lozeni a to za ruku nehrozi 😀 ale dockam sa . a minula noc bola hrozna.... este nikdy predtym sme taku nemali 😔 dufam, ze sa to opakovat nebude.

facovka
6. apr 2010

lulu,to nebudu zuby,asi ma take to obdobko "ze bez mamy ani na krok",neplace hned ako vyjdes z izby a sleduje ta stale pohladom ked ides??? 😀 poznaaame.....my zase na prd zaspavanie,uz to bolo ok,bez nosenia,a teraz zo dva dni som zase nosila...ani za boha zaspat a uz fnukal,oci zavrete,takja neviem co to je...bo zuby hadam nam dalsie nejdu 😅 zajtra vysledky by mali byt z tej stolice a vyteru,co tak dlho hnackoval, a stale sa mi vidi ze problemy s tym bruskom,ja uz neviem....ale kaka uz pekne,tak mam zase nervy ze co zajtra dr.povie 😒

lulu73
6. apr 2010

tiez si myslim ze to nie su zubky...ono ked sa jej venujeme, tak sa jasi a je vysmiata...ale akonahle sa ma pohrat sama, vydrzi tak 5 minut a uz mrnka .... a na cudzich nereaguje len usmevom ako doteraz..napr. ked zbada mojho svokra, tak spusti usedavy plac .... asi ma obdobicko....ale aj tak je svetova 🙂

perla200
6. apr 2010

no tak my mame malú rodinu nastastie, môj muž ma jedného súrodenca ale úplne nam stačí....a z jeho strany ich je malo ale problémov vedia narobit viac ako 350 priamych potomkov🙂))))))))))))))))

lulu - separačná úzkosť....nasa jačí v autosedačke ako divá....a ked vidí doktora tak nekontrolovatelný hisák ma, už sa teším na stvrtkovú poradnu:(((

facovka
6. apr 2010

no,to oni zhruba po polroku uz si pamataju DR 😀
toto nas oli uz mal,reval nieze na svokra,na kazdeho "cudzieho" okrem nas troch doma 🙂 uz preslo,teraz sa rehni...inak tiez si sam dlho nevystaci,stale cosi s nim musis vymyslat 😉

babulka123
6. apr 2010

lulu.. u nas veeelmi podbne az na to ze mna dohodni kdekolkvek.. doleze vystvera sa za teplaky hore a kym ju nezoberem na ruky tak plac.. ale to prejde..neboooj
len je to psycho..

inak my ako sme vymenili sedacku za velku v aute tak je ako tak klud, pekne kukuckuje von z okna.. taka je zlata

a dr.. u nas uuuusmevo od ucha po ucho, ked ju pocuva, tak si vylozi na nu nohy, schmatne fonendoskop a vykecava s nou ...

livia1
6. apr 2010

no tak náš kuko má výstup vždy ked idem do autoškoly a nespí, teraz ked je pekne tak si vyberám jazdu na čas kedy má spat. Najhoršie bolo ked som chodila na teorie na 3 hodiny a vonku bolo pod - . Svokra kolabovala z toho ako srdce rvúco plače, že tam niesom. Teraz je už dobre, kým je vonkutak je ticho. 😒

livia1
6. apr 2010

Babul tak to robí aj kuko 😀 , ked ho mala v ušiach tak jej s ním začal mixovat hore dole, len som čakala čo urobí 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre