Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

babulka123
6. apr 2010

inak baby dajte nejake typi na hry.. u nas hracky 0 bodov.. len somariny robit.. neviem ako ju zabavit.
dnes sa mi podarilo.. spravila som do krabice od topanok diery a napchala som jej tam kocky tak s tym sa chvilku zabavi.. ale len chvilku.. preto som pred par dnami pisala ze ake mate oblubene hracky.. ze co by som mohla este tejto mojej bosorke poriesit

babulka123
6. apr 2010

livi .. kubko je iny sikovnik.. som citala na fb a kukala video tereaz.. my tiez uz tak behame.. no vidim to tak ze 2 dvoch mesiacov behaju same.. ja som hovorila ze oni dobehnu aj ninku aj dadika.. len ti nasi zacali zo vsetkym skor..

facovka
6. apr 2010

babul, s tym dr. este pockaj 😀
ja neviem hracky,bo Ninka ked uz smatle a presuva sa,ju neudrzis...to tak...kym chodit uplne sama nezacne, potom zas budes ine riesit,vsetko vykutre 😀 ...my pekne v lehatku a okukava auticko,vacsinou fifove take zelezne aby si riadne mohol bachnut po hlavicke a tvaricke.....no neviem ti poradit.... 😅 ..to mozes hocico megasuper vymysliet,ona po chvilke aj tak strati zaujem, proste to by si musela stale dokola novinky....no,hold musime to dako prezit 😉

babulka123
6. apr 2010

fac.. heheheheh
uz aby si kreslila a tak .. na to sa straaasne tesim , plastelina do ruky , alebo vodovky alebo puzzle.. juuuuuuj strasne sa tesim
noo teraz je to o tom ze kde co najde..
musim spravit iste upravy v byte a bude to ok

babulka123
6. apr 2010

ze lezi v lehatku..... super.. obcas aj zavidim... u nas naposledy cca pred 4 mesiacmi... aj to len chvilinku

facovka
6. apr 2010

babul,netes, steny z bytu prec nedac,my uz mame par picassovych vytvorov 😀

babulka123
6. apr 2010

matka.. marek mi dal aj benzin do auta takze mozem..heheeh
lebo materska daleko a smadne oko svietilo... hehehehhe

babulka123
6. apr 2010

fac..heheeh noo to bude este zaujimave.. ale som si povedala ze tak po 5-6 rokoch budem aj tak menit asi celu obyvacku tak je to uz jedno.. a detsku detto... no sak prezijeme... toto su veci co ma moc nevedia rozhadzat..

facovka
6. apr 2010

babul,keby mna vedeli tak uz visim tu na leji na topoli 😉 ...a tento pidiprd byt je aj tak v dezolatnom stave---ja uz nebudem investovat isto 😀

babulka123
6. apr 2010

fac.. sak preto sme nemenili ani koberec { ninka ma novy v izbe ale ten tiez asi poriesi..hehehe} nabytok ma v izbe provizorny, ked pojde do skoly alebo bude skolkarka velkacka tak jej kupim novy.. a obyvku tu si poriesim potom .. vydrzime..

a vy planujete nejake stahovanie?

perla200
6. apr 2010

no my sa začíname stavat tak ma roboty vyše hlavy celý den.....inak vymysla tiež....ale je poslušná a zabaví sa aj sama....a spolu si čítame, spievame.....a tak..... dnes sme kreslili ockovi obrázok kedže ma meniny...tak fixky skoro spapala🙂

facovka
6. apr 2010

no musime, tak sme naplanovali ze dve deti za sebou, a potom ked sa vratim do roboty tak hypo (ratam 25-30r.) a tak platit a platit a platit, to uz by sme druhe nemohli pocas hypo mat,a chceli sme aj byt aj hypo..hold tlacenka teraz riadna.. 😎

babulka123
6. apr 2010

perla a s cim sa zabavi sama?

perla200
6. apr 2010

no keby nas čítal nejaký psycholog a zistí že za den sa tu idú vesat minimalne 4 mamičky tak konec 😀 😀 😀 😀 😀

babulka123
6. apr 2010

fac no pekne.. nezavidim..
my sme preto kupovali hned 3izbovy sice nie v BA ale aj tak ..

babulka123
6. apr 2010

perla ani nehovor.. hehehe

perla200
6. apr 2010

napr. s rybacou mastičkou🙂)))))))))) alebo toaletakom, lebo denne smíruje čo sa deje nové na wc v behúli🙂 ale nie...sama? flasa od minerálky, sledovanie myčky ako perie....nosenie kýbla v ruke a tak....alebo trieskanie na okno.....

babulka123
6. apr 2010

aha , tak toaletak a kybel sme este neskusali.. heheh
mycka je najvacis kamarat ked je otvorena.. , a flasa.. ani nehovor..

facovka
6. apr 2010

no,tak to nas oli este tieto zazraky len objavi.....okrem umyvacky,tu nemame ☹ mam niekedy pocit ze len cely den umyvam riady 😖

babulka123
6. apr 2010

fac.. najlepsi darcek .. teda hned po aute..

perla200
6. apr 2010

teda fac....ked sme bývali u našich tak ju mama kúpila a my sme ju dostali do nového domu od nej k vianociam....ako úžasná bohovská vec....neskutočne šetrná...u nás frčí každý den....

babulka123
6. apr 2010

ja tvrdim ze je to k nezaplatnieniu.. neviem si predstavit stat cely den pri sporaku a este aj riady.. takto to tam slahnem a mam pokoj..

perla200
6. apr 2010

presne a ked sme mávali brigády na dom tak to bolo kvantum riadu....a to frčala vkuse....super vec....a moja mama tej by mala dat firma bosch porsche za to, akú reklamu im robí a tolkých ludí no minimálne 20 ludí si ju kúpilo ako ju moja mama prezentuje 🙂

facovka
6. apr 2010

☹ 😒 no,my ju nemame kde dat

iveta6384
6. apr 2010

Baby akoze ja som asi trapka, ale umyvacku riadu mame odkedy som v irsku v kazdom byte, kde som byvala a nikdy ju nepouzivam. V zivote som ju nezapla, sa mi zda rychlejsie ked to umyjem rucne. Tak to uz je aka blbost mat ju doma a nepouzivat... 😅 😅 😅 😅
Perli aj my mame boschku 😉

livia1
7. apr 2010

Dobré ránko, tak máme dalšiu za sebou dalšiu noc bez prebudenia. Zaspal večer o pol 10 a zobudil sa o 5:56 napapal sa a buval do 7:00 😎

facovka
7. apr 2010

livi,ticho zavidim 😉 ...my sme zaspali o 20h, o 22.30 prve papanie a o 5h druhe a defin,hore 🙂

leri
7. apr 2010

fac, a ty co tiez uz opustas nasu partiu nespiacich v noci? ved to by som oslavovala dva dni keby som mala taku noc 😀 alex do polnoci v pohode......asi 5x cumel.......a po polnoci viac hore ako spal.......asi tak 7x a o siestej uz vycinal tak, ze som ho nevedela prebalit 🙂

livia1
7. apr 2010

no Fac toto som mala do teraz len s tým rozdielom že zaspáva medzi 21:00až 22:00 a budil sa okolo2-3 a potom ráno medzi pol 7-7:00

martinex
7. apr 2010

ahojte....

aj ja ficim bez umyvacky a vobec mi to nevadi, u nas sme mali mycku ale kym to tam nalozim a vylozim,tak to rovno mozem aj umyt... a hlavne kym by sa nam tolko toho nazbieralo,aby bola plna,tak to by som nemala ani jeden pohar ci tanier 😀

babul,tak o 3/4 na jednu pred lidlom,ok?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre