Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

wenka
7. apr 2010

pekné ránko prajem..

my v noci 3x hore, ale to som teraz už rada. Bola som zvyknutá vstávať 1-2x za noc, no asi mesiac dozadu sa mu spanie tak pototo... vstával aj 5-7x som mala dosť a jasné, že najviac roboty bolo vtedy 😠 ale myslím, že to bolo chorobou aj zúbkami dokopy.

Dnes idem konečne odniesť žiadosť o rodičák, neviem, či stíham tohtomesačnú uzávierku, ale ak aj nie, tak o mesiac budem jaká bohatá 😀

Livi - gratulujem k vodičáku, ak som dobre postrehla 🙂 a Kubko je šikovníček a spanie máte tiež úžasné - gratulujem

Mati - krásne torty, šikovná si. A s tou diplomovkou to máš blbé 😠 také má vie vytočiť

z.vrablovka - super inšpirácia, mám švagra rybára, tak niečo skúsim. To jazierko je ako robené? to je želatína? ..a tie rybky - super! a Kristínke všetko dobré k výmesačiu, ale to letí..

..idem aj ja pridať nejaké svoje výtvory na inšpiráciu 🙂

a už mi dochádz fantázia, čo mám dávať malému jesť. Kúpené výživy nezje, tak som mu navarila jablkovo-banánové aj jablkovo-hruškové a papká ich s pomrvenými keksami. Kaše mliečne nezje žiadne, mlieko tiež žiadne okrem MM, a na obed zeleninka s mäskom mu chutia najviac. Ten puding zo zlatého klasu, čo ste spomínali aj niečím dosladzujete/dochucujete? samotné to je vlastne bez chuti, nie? a môžem puding robiť aj zo solamilu alebo gustinu, že? to je vlastne kukuričný al. zemiakový škrob, ale bez farbív a nie je tam tá vanilková aróma..

z.vrablova
7. apr 2010

Wenka, jazierko je zo zelatiny a tie rybky su gumene cukriky.
Moj mm bol na nocnej, teda cely tyzden bude... Kristinka bola hore o 22ej, 24ej, o 6ej definitivne.... nic moc.
Ideme teraz niekam vonku, sused oproti preraba, od rana vrtanie... chudak mm, sa velmi nevyspi...

babulka123
7. apr 2010

ahojte, my sme vcera zaspali o 8:15 o 1:20 bola hore, ale dala som len caj a dudel a hned zaspala a spala do pol 7.. takze uplne super..
matka.. stiham tak na pol 2. ninka ma ist spat o 1 takze tak nejako budem vyrazat zo samorina.. nech sa troska prespi po ceste .. vy ste na tom ako? nemozes ist az tak neskor troska??? ja to mam trooooosicka dalej ako ty takze to vyuzijem..

martinex
7. apr 2010

babul ja prave chcem ist okolo pol jednej z domu,este musim na postu a mne sa vyspi v aute, tych 20 minut... a zoberem so sebou kasu a ked budeme odchadzat z SC tak mu dam jest a to mi zase zaspi v aute cestou domov....
tak ta pockam tam? alebo pridte ku nam skorej, dame im tu jest a mozeme ist do SC pokocikovat a ked sa zobudia pojdeme rovno tam..hmm?

babulka123
7. apr 2010

nooo to znie dobre.. tak ja idem teraz rychlo navarit a skusim okolo 11 vypadnut, pridem dame im jest a vyrazime do senca a bude spat vonku.. to by mohla zvladnut.. zoberem velky kocik..
aj tak asi pojdeme 2 autami lebo ja pojdem potom este asi pozrit tatka do roboty a tak..

martinex
7. apr 2010

no jasne,sak by sme dva kociky nenapratali do jedneho auta...nieze by si ho mala male 😀

a mam este jeden kusok torty co som robila,tak aspon ochutnas,ze aka je 😀

livia1
7. apr 2010

Babul tiež ste mali super noc 😎
Wenka vodičák si ešte robím, skušky mám 27.4.

perla200
7. apr 2010

čaute....my sme mali super hroznú noc🙂))))))))))))) ale v noci už len 37,6....ale vkuse plakala....a teraz 37,5 horúčky tak je to lepsie....no uvidíme čo bude dalej.... ja som bola s nou do 4.h ráno a potom nastúpil MM tak som spala do pol 10.... aspon že je doma...inak by ma už brali nohami hore.....

eviqa
7. apr 2010

pekný deň, my noc o.k. ale to ráno, och bože. Tie zuby ma privedú do hrobu. Chudáčik, toľko sa trápi a ešte stále nič 😔

perla200
7. apr 2010

baby čítate niektorá knihy ako - secret, kľúč a podobné??? lebo tajomstvo mam prelúskané potrebujem sa dostat dalej a chcem vediet, či nemate niektorá tú knihu kľúč

lenka_66
7. apr 2010

jooj aky pekny den , sused pan dokonaly bude oci vypliescat - prave mu auto nalozila odtahovka 😀 😀 😀 .

martinex
7. apr 2010

lenka zase spehujes z okna?? 😀

perla200
7. apr 2010

leni🙂)))))))))))))))))))))) my sme v strede dediny a mame velké francúzske okno a sedačku pri nom tak nešmíruj čo sa deje v dedine?🙂)))

lenka_66
7. apr 2010

teraz som v tom nevine chcem ist s marekom von ked vstane tak som kuk ako ho obliect . 😔
dnes zacina v tesco akcia na detske veci tak idem kuk

deina2005
7. apr 2010

videa pridane hihih 😉 fb

bagaja
7. apr 2010

ahojky

no hned dobrá správa že v tesco akcia na detské veci takže ideme tam 😀 😀 😀 😀 Leni znova si rozžiarila moj smutný deň

a iank sa mám na prd...depka jak svina už mi aj mm ide na nervy aj keď je doma tak od 7 do 8 rána čiže vela z neho nemám, ale za to nervy jak šlak...malá včera spala až jeden spánok od 11 do 13 si viete predstaviť ten deň...a tá p..a svokra večer zavolá že či už spinka a tak, keby zavolala cez den či mi ju netreba zobrať pobaviť, no to by ju šlak trafil a moj mm mi dnes povie šak ju daj ku tvojej sestre nech ju pobaví(inak tá ju má stále ked som na angline) no netrafí vás z toho....jooj som nadžubaná

z.vrablova
7. apr 2010

Deina, mala je uzasna, by som neverila ako sa 8 mes babo dokaze vykakat, keby ze nevidim.... Ideme kupovat nocnik, rozhodnute!
prave hadzem video Kristinky... ako skripe zubkami... to aj vase deticky??? Ona ma z toho momentalne najvacsiu zabavu dna... az sa bojim, ci si nemoze poskodit sklovinu... (inac aj ja skripem zubami zo spanku... zeby dedicne?? hihi)

lenka_66
7. apr 2010

baga , ako malo staci zene k stastiu 😀 a keby ze aj zlata karta vaaaauuu vysantila by som sa do zblaznenia

martinex
7. apr 2010

zuzi u nas nikto zubami neskripe len Dado,takze dedicne to nebude.... a tiez ho to strasne bavi,az sa bojim aby si ich nepolamal,truhlik jeden 😀

baga utekaj sa vysantit do tesca, dobre si nakupte a hned ti bude lepsie... neboj, Petku to prejde a bude zase dobre...a svokra nech si trhne nohou za svoju ochotu...

lenka_66
7. apr 2010

dani , aj my mame presne taky nocnik aj hombalku 😀
podarena je ako si troni

bagaja
7. apr 2010

deina malá nemá chybu 😉

deina2005
7. apr 2010

dakujem som strasne s nej hotova

eviqa
7. apr 2010

je toto normálne? 5 min ticho a potom 20 min len plač a plač? a božechráň, ked sa vzdialim? 😢

babulka123
7. apr 2010

evig bohuzial ano...

bagaja
7. apr 2010

eviq ☹

bolí hlava veľmoooooooooooooooooooooooooo ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

babulka123
7. apr 2010

bagaaa... juuuuuuj zlatiiik nezavidim .. ja som mala vcera taku migrenu ze sommusela mareka stiahnut z roboty tak mi bolo zle.. na vracanie, ledva som chodila strasneeeeeee

lizatko1009
7. apr 2010

ahojte takze hlasim prekonali sme 6-tu chorobu, cize uz v pohode, doki povedala, ze maly sa sprava ako dospelak, usta jej pekne otvoril, schytil ju za plast a sa postavil 😀 takze zatial v pohode, tak aj utekaaaaaaam do nemocnice, kamoske sa narodilo bejby idem kuk.

a inac babatkam co maju vymesacie vsetko naj, zajtra uz aj u nas to bude, tak akcia party jasna 😉

martinex
7. apr 2010

caute... no my sme boli 4 hodiny vonku,taaaak ma nohy bolia...ale dobre bolo.... maly sa teraz spokojne hra... mozno ho skusim okolo 5tej na chvilu ulozit,lebo spal poobede len 45minut....tak uvidime...

zuzujan
7. apr 2010

ahojte aj ja sa pochvalim, uz dva dni kakame iba do nocnika.... 😀 hned na prvy sup sa nam nocnik zapacil a je to kamarat... 🙂

a mam jednu otazocku, co davate drobcom poobede papat? ja dam okolo tretej materske mlieko, potom o 17:30 trochu kase z materskeho a na noc mliecko MM cca 220ml - noc hruza a a des, stale hore, tak neviem
mamina mi radi ze mam dat na noc len kasu a MM vysadit, ako to prosim robite? co papavate? a kolko asi kase davate?
ja krmim lyzickou a je to asi 120ml kase

dakujem za rady 😉

deina2005
7. apr 2010

zuzu uz je asi hladna my na obed normalne davame tuhu stravu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre