Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

facovka
8. apr 2010

pauli,aspon mu nebola isto zima 😀 ...a zubky uz mate??nemoze z toho byt nervozko??? no,co sa tyka noci,ja tu mozem na to napisat roman, nie dobreeee, a vynimocne nejaka dobra 😅

paulusa
8. apr 2010

zubok ani jeden a teraz je v pohode-vyrehotany tak neviem z coho to bolo. klobuk dole- ako to vsetko zvladas. aaa ked si taka zabehnuta, nechces od augusta moje dve? 😀

zuzanakarolinka
8. apr 2010

čaute, my už zúbky máme, konečne sa prerezali, ale asi ju to tam tlačí, možno aj svrbí, lebo si stále dáva do pusy prstíky a keď jej pomasírujem ďasienka s kefkou a "krochká" blaženosťou, takú pusinku otvoríííííí a držíííííííííííí

facovka
8. apr 2010

no,blbe je ze ich to boli aj ked sa kusdok prereze,kym cele nie su von,je to o hubu...ach jo,my este 18ks 😀

facovka
8. apr 2010

pauli, nacisto by mi obeleli vlasy uz 😀 neboj, bude to super,ked sa zabehnete tak sa bude dat..zo zaciatku zahul,ale bude to dobre,kolke to zvladli,aj my musime 😉 ja uz sa tesim ked bude Oli behat a tak nech sa s fifom prehraju 😅

z.vrablova
8. apr 2010

Zdravim... nase skripanie zubkami neustava... v noci krmenie o polnoci a o stvrtej som jej davala cajik... Inac sme vstavali az o siedmej...
Dnes mi Kristinku beru nasi az do vecera, trosku sa dam dokopy, upracem a taaak... a idem si pozriet nejake saty na svadbu do pozicovne... bleee... sa mi nechce, ked na seba pozriem... 😝

martinex
8. apr 2010

ahojte..

u nas noc v pohode a uz zase spi...som celkom prekvapena,ze sa tak skoro pytal spinkat. len dufam,ze sa nam tym neposunie cely rezim...

paulus neboj to zvladnes, fac ti bude davat odborne rady 😀 a vyplakat sa mozes tu nam, budeme ta utesovat 🙂
ale poviem ti,ze ti v dobrom zavidim,ze budes mat druheho spunta.. aj ja by som uz chcela 😔

z.vrablova
8. apr 2010

Pauli, Fac... o rok-dva, to budete mat super... nohy vylozene, decka sa sami vysantia.... paradicka... a potom po case to bude chciet este jedneho maznacika... sa vam bude zdat, ze materska zbehla velmi rychlo...ze??
My sa pustame do snazilkovania v lete... tak sa uvidi... 😝

z.vrablova
8. apr 2010

Matka, este netestujes??

paulusa
8. apr 2010

jeeej, dakujem dievcata. hned mi je lepsie 😉 .
Matej prave skoro na seba zhodil DVD-cko. ma skoro slahlo 😠

martinex
8. apr 2010

zuzi vcera som a nic 😢
tak zase o mesiac skusim... sak ono je to na figu,to len tak skusame,ze ci nahodou

paulusa
8. apr 2010

mati- neboj ani sa nenazdas a budes tehu ako ja 😉

z.vrablova
8. apr 2010

Matka neboj.... podari sa, len nezufaj... Ved si spominala, ze dr. ti mala pomoct nahodit MS... kedy??

eviqa
8. apr 2010

pekné ránko, tak my noc v pohode, síce niekoľokrát zaplakal, zuby nikde. ☹
marti, vyjde to nabudúce. My sme tomu dali tiež voľný priebeh a zatiaľ nič, len ja ani neviem, či mám ovulku. 😕

martinex
8. apr 2010

zuzi hej,ale az niekedy v juni,lebo to musi byt uz maly odstaveny od kojenia uplne...

paulus aj ja dufam...

martinex
8. apr 2010

eviq no to neviem ani ja... ale sak ked nemam MS tak asi ani ovulku,nie? ci sa mylim??

eviqa
8. apr 2010

marti, podľa mňa môžeš mať ovulku. Však koľko žien kojilo a otehotnelo?
ja MS mám a pozri, ovulka asi nikde. Teraz síce neviem, ale predtým, kým sme sa snažili o maroška, tak som bola dlho bez ovulky. 😢 ja to mám také na figu

babulka123
8. apr 2010

ahojte, co my sme mali za noc tak to uz davno nie.. ani nie tak ninka ako ja.. o pol 1 som bola este hore a zaspat ani za svet.. a ked som zacala ako tak driemat, tak sa ninka zobudila so strasnym placom , tak sup do velkej postele, spati sme do 4 rano a opat reeev jak hovado.. vypila cely caj {160} a rev znova.. tak som jej spravila mlieko 120 vypila ho . no skoro ma slahlo..
a zaspat ani za svet , zaspala o pol 6.. aj to ked vypila znova 120 caju.. no chapete?
spali sme do pol 9 takaze dnes zas troska poposuvane ale nevadi..
a isto to budu zuby, co moze to obkuse.. des..

eviqa
8. apr 2010

marti, ale vyhrabala som zo šuflíka minimikroskop, tak budem sliniť a uvidíme.

babulka123
8. apr 2010

matka ten mam aj ja mozem posunut... evig vy idete tiez na druhe?????

martinex
8. apr 2010

eviq super 😀 to by som chcela vidiet...

baul nie,dik... my budeme pracovat na Kristinke len tak od oka 😀

eviqa
8. apr 2010

babulka, tak chceli by sme aj druhé, no ale ja viem, či bude? Ja mám problémy so štítnou žľazou, PCO a vysoký tlak, tak sa riadne trochu aj obávam. Ale chceli by sme, aby malý nebol sám 😉
...a na druej strane nemôžem zahanbiť predsa rodinu, ved mama porodila druhé dieťa do 10.mesiacov od prvého pôrodu. No čom sa ja horšia ako ona? 😀 síce to už nestíham nijako, ale aspoň druhé keby bolo

babulka123
8. apr 2010

jeeej kristinka.. tak to aby som saticky nechala pre vas.. hehehe

evig.. sak to to .. keby sme nemuseli IVF tak by som aj ja brala druhe..

martinex
8. apr 2010

babul no ak este nejake mas,tak nechaj... len ak to bude Jakubko,tak nam budu na prd 😀 😀

babulka123
8. apr 2010

neee jakubko .. snaz sa.. heheh potrebujem sa toho zbavit.. hehehee

martinex
8. apr 2010

a nepovies mi jak to mam spravit? 😀 😀 😀

babulka123
8. apr 2010

chces to nakreslit??? hehheeheh

facovka
8. apr 2010

marti,mozes mat ovulku aj ked nemas ms, ako pise eviq, mozes otehu aj ked kojis,niekde som citala skusim pogooglit pripad v ktorom je zena 100% chranena,ale to musi byt nejako pravidelne kojene babo a tak...a to asi ty uz pravidelne nekojis,ci?

eviqa
8. apr 2010

babul, nákres ako na dievčatko by som poprosila aj ja. 😉

facovka
8. apr 2010

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre