Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

eviqa
8. apr 2010

fac, tak je to, medzi kojeniami musí byť dodržaný časový odstup 3 alebo 4 hodiny. Ak to tak nie je, tak žena nie je chránená

babulka123
8. apr 2010

baby idem , sestra je na ceste, u nas sa pisti o 106.. vidim to tak ze to tt u nas su dalsie zuby.. duuuuuuufam

eviqa
8. apr 2010

no fac, tak tomu všetkému by som tam neverila. Že žena je chránená prvých 8 týždňov po pôrode a prvé tri mesiace šance nulové a moja mama otehotnela v šestonedelí. 😅

martinex
8. apr 2010

babul no to by som chcela vidiet,ako by si mi to nakreslila 😀

fac to som citala...sak ja kojim len v noci asi take 2mesiace,takze uz by som mohla "fungovat" 😉

eviqa
8. apr 2010

babul, ked vám donesie zúbková víla zub, nasmeruj ju prosím ku nám, bo vyzerá to tak, že budeme bezzubí 😅

babulka123
8. apr 2010

evig.. neboooj do 18stky snad nejake budu.. ked nie tak proteza.. heheh zacni setrit..

babulka123
8. apr 2010

matka.. poznas take ze sa to kresli postupne na kazdy papierik a potom ked to prehrnas tak to ide ako film?? mam sa s tym vyhrat?? heheheheh

martinex
8. apr 2010

babul nehaj tak, sak mm uz jedno dievcatko spravil,tak si hadam este pamata ako to robil 😀

eviqa
8. apr 2010

no akože malý včera spal cez deň dokopy asi hodinu a dnes to nevyzerá inak. 😕
separačná úzkosť funguje u nás na 100%. Tu leží pri mne vysmiaty ako lečo, ani náznak spánku, ale ked sa dvihnem na odchod panika, strach v očiach a plač. Ach, jaj ☹

perla200
8. apr 2010

ahojte dievčatá....

babul - kupujem ich u nás v bio obchode je tam super výber a malej kupujem aj vanilkové mlieko a majú tam vseličo bezlaktozové....
čo sa týka nasej noci? boli sme len dva krát hore čo je úspech po tých prebdených nociach....
čo sa týka MM - tak si zobral malú okolo piatej lebo grcal na wc tak sa teraz prebúdzam....upratané je, a samý miláčik tu lieta...ako z jeho strany...ale nereagujem este na nič.... 🙂)))))))))))))))))

a zuby nikde stale.....

eviqa
8. apr 2010

perla, aj my sme ešte bez zubov.
a s tým mm, tak si to vychutnávaj 😉

lenka_66
8. apr 2010

ahohojte ,

tak dnes , oslavuje leri a liaztko vsetko naj krpcekom 😵

my tiez mame 19 -20 velkost topanky.lenze este aj vysoky nart takze 😠 😠 😠 .dufam ze neskoncime ako marianova sesternica , ona musi pre dceru normal do bardejova dat sit na mieru.tiez som este nenasla take aby boli dobre

zuzi, kristinka to bere pekne zhurta.doslo jej ze svet je tak zabavnejsi.len tomu mojmu to este nedochadza akosi 😠

zvysok , klasika zabudnuty 😕

eviqa
8. apr 2010

mňa picne
leni, ked začne fúkať silný vietor v ke, tak som sa obesila 😔 akože dieťa nechce spať, ryčí bolesťou, ruky, plienka v ústach. Potentované zuby.

lenka_66
8. apr 2010

evi, no dlho mi trvalo kym som pochopila .ja som citala ze potetovane zuby.drzsa hadam uz vylezu potvory.a mozno aj 4 naraz

mna inac uz 3 den boli ucho.neviem ci nemam prievan 😠

eviqa
8. apr 2010

leni, dík. Ale občas je to ťažké vydržať. Koľko sa už trápime a nič.
...a s tým uchom, celkom možné. Ta prečo stojíš v prievane?
😅

lenka_66
8. apr 2010

evi , no neuveris ale poznam tie stavy zubove 😀

ucho, no najprv ma bolela jedna strana hrdla a na druhy den som bola von a fest fucalo.tak neviem ci od hrdlla abo vetra.a je moznost ze od mojich zubov. nemam cas ist k zubarke.este v juli ma zacal pobolievat a dodnes som nebola

bagaja
8. apr 2010

ahojky

Perla akoby som seba videla....vychutnávaj 😀

no tak my topánky ešte namáme ale pojdeme pokukať že čo vlastne majú...zatiaľ nám v kočíku stačia capačky botasky, ktoré nám aj chutia 😉

no a noc o ničom tak jak furt....a zásadne odmietame UM, krupicu, kaše, čiže ostváme na MM....ja sa ešte veľmi dlho nevyspím 😝

eviqa
8. apr 2010

leni, to môže byť aj zo zubov. ja tiež zubára nejako zanedbávam. Už sa tam zberám ani neviem odkedy

lenka_66
8. apr 2010

baga, no bola si kuk tesco? ja som tam 40e.nechala 😠

evi , zub ma chyta len v case ked tam dr. nie je a tak sa nemozem objednat.je to vlastne jej vina.ma zle ordinacne hodiny 😀

eviqa
8. apr 2010

leni 😀
a čo mali v tescu? oplatí sa ísť?

lenka_66
8. apr 2010

evi , to ti ja neporadim,ja uz marekovi pomaly musim ist na panske.mini vecicky som uz ani kuk.no cherroky veci . rilfe som uz na 2 roky musela kupit.

bagaja
8. apr 2010

leni bola som, ale kupila osm jej len 4 body po 1,50 no nekup to 😀 a nič iné ma nezlákalo....mali krásne klobučiky ale na viac a boli nám veľké...a loptičku som kupila sa teší z nej neskutočne 😉

z.vrablova
8. apr 2010

Lenka 😀
Ja by som aj po preventivach pobehala, ale kedze moje papiere zo Skotska v nedohladne, tak som momentalne aj bez zdravotneho poistenia, teda dufam, ze mi spatne stat doplati od 1.3, ale preukaz poistenca si este vybavit nemozem ist... No proste katastrofa... netusim, co by som robila, keby sa mi nieco stalo....
Teraz som tam volala, tak oni maju danove uzavierky, tak mi to nemal kto odfaxovat... no nezabijes ich, od polky februara ich urgujem.... ☹
Ja radsej ani do Tesca nejde, by som nechala majland... sa mi paci ten bazenik s gulickami na leto... a tiez ta hojdacia siet...
Perla... mm ok? 😎

bagaja
8. apr 2010

baby ako sorač ale toto je už troška prehnaná cena na topánočku ktorú ponosíme tak 2-3 mesiace 😠
http://www.topanocky.sk/

z.vrablova
8. apr 2010

Bagaja... tak tie musia byt rucne site a s krystalmi Svarowski asi... 😉

bagaja
8. apr 2010

a chodia miesto dieťaťa 😉

lenka_66
8. apr 2010

zuzi, no trafilo by ma uz len koli zdr.poistovni.
ten bazen sa mi pacil tiez az kym som ho nevidela live.nic moc.radsej pockam na mdd to vsade potom maju dobre akcie na stany/bazeny s loptickami.

lenka_66
8. apr 2010

baga, ja sa nehnevam 😀 😀 😀

no zdielam tvoj nazor uz som to pozerala

lenka_66
8. apr 2010

zuzi, toto sa mi viac paci a na mmb ho maju za 11e.

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/nikollette/a...

eviqa
8. apr 2010

bagaja, včera som na nich pozerala 😕 🤐 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre