Augustové pokladíky 2009. Mamičky, sem!

august2009
11. sep 2009

tak sup sem vsetky maminky z augustoviek 2009 😉 🙂 😵

eviqa
9. apr 2010

leni 😀 však ono to je dobrá liečba, som ju sama absolvovala

eviqa
9. apr 2010

leni, s tými tortami sme na tom rovnako. Ja nestíham vychádzať z úžasu, čo tie ženy zvládajú.
a to moja švagriná vypeká tiež rôzne torty, konkurencia jak hovado, no kde sa ja hrabem s nejakou bábovkou 😅
ak chceš kuk jej výtvory http://www.tortyodmamy.sk/?q=user/4418/images

facovka
9. apr 2010

kokso eviq,nadherne.. 😉 ja uz mam pre fifa na 2rocky objednanu 🙂

martinex
9. apr 2010

eviq kraaasne torty... fakt je sikovna

fac 😀 dufam,ze bude chutit a hlavne sa pacit

eviqa
9. apr 2010

fac, marti, dík. Nechápem, že ako to robí a ako to stíha 😕 ked chodí aj do roboty a je sama s deckom
marti, ty si tiež veľmi šikovná 😉

facovka
9. apr 2010

marti neboj, bude, u nas sladke ide, takze zjeme vsetkoooo 😵

zuzanakarolinka
9. apr 2010

eviq fakt krása, šikulka, ale nič si z toho nerobne, veď aj my sme v nejakej tej oblasti šikovné, nieK

zuzkamilko
9. apr 2010

ahojteeeeeeee
ja nestihacka,upratujem,periem,s malym von bezim a to uz v utorok ideme zas na tyzden prec 😒 ,ale tesim sa,aspon mi cas utekaa
evi......tie torty su WAW,ako moja mam pecie pekne torty,marcipanove a tak,ale na tie nemaaaaaa,su prekrasneeee 🙂

martinex
9. apr 2010

eviq dik,ale ja sa este len ucim...

fac tak to som rada... 😉

lenka_66
9. apr 2010

evi, t6am som este skaredu tortu nevidela.

mati , no nemas daleko si sikulka .sak tvoje su tiez bomba

zuzka, dovolenka ?

martinex
9. apr 2010

lenka no tak ja este len prichadzam na princip ako sa co robi... niektore baby tam robia take torty,ze nechapem 😀

zuzkamilko
9. apr 2010

leni.....svagrina sa vydava,tak tam ideme trochen pomoct pred svadbou,tak prave dovolenkou by som to nenazvala 🙂 ,aj ked moj mm sa velmiiiii snazi a ked je doma sa cely den stara o maleho a ja sa len prizeram,nuz uvidime ako bude

zuzkamilko
9. apr 2010

ale potom,ked sa vratim,mohli by sme dat v meste stretavku,co kosicanky a okolie na to????

zuzkamilko
9. apr 2010

este som zabudla......dadikovi vsetko naj,naj,naj a aj detickam,ktore oslavovali 8 mesiacikov dodatocne cmuciq

martinex
9. apr 2010

zuzi diiik....

babulka123
9. apr 2010

ahojte..
dadikovi aj ostatnym deturencom vsetko len to naj...

u nas noc .. nooo da sa povedat ze pohoda az na to ze o pol 4 nas zobudil monitor a zas trvalo kym zaspala.. ale spala do pol 8 a teraz uz znova chrni..
obed sa vari - pecienky kuracie na cibulke a ryza, ninka bude mat cukinu, pastrnak , mrkvu a ryzu.. uz neviem co jej mam varit mam pocit ze je stale dookola to iste.. no snad jej to nevadi..

poobede sa chystam zas von , lebo sak treba si uzit pekne pocasie kym sa da, od zajtra sa ma ochladit to zas bude.. cely den doma.. uz teraz sa tesim .. ☹ ☹ 😠 😠 😠

zuzkamilko
9. apr 2010

ja nechapem,moje dieta spi uz vyse hodiny a to on nezvykol,proste sme mali rezim,no posledne 2 tyzdne uz ziaden nemame 😠

lenka_66
9. apr 2010

zuzka, jasne ja nemam problem.len by trebalo zistit kedy sa adenka chysta na vychod.

babul, ja mam ten isty pocit. no asi dobre je aj tak

mati, sak pisem ze nemas daleko.ved tie baby tamn uz maju odpecene poriadne vela.

perla200
9. apr 2010

babulka ked ste mali tú 6 chorobu tak mala bola mrzutá? lebo simonka je velmi mrzutá spat ani za svet, jest nič...nič...........

babulka123
9. apr 2010

perla anoooo.. a mrzuta moze byt zo zubkov. urcite vam vylezu onedlho..
spanok.. nooo skus si s nou lahnut ako som pisala ver mi ze to pomoze.. my doobeda uz nespavame tak ako predtym ale na obed tiez 2.5 hod da.. ale musim lezat pri nej , vobec sa tomu nebranim.. prvu hod. spi tvrdo takze pohoda.

a co sa tyka jedla.. nam trvalo asi tyzden kym sa dala do normalu , dovtedy jedla len polovicne porcie.. neboooj rozbehne sa to , hlavne ju nenut... aby sa jej to nesprotivilo..

babulka123
9. apr 2010

inak baby , prave som dovarila, ninka sa zobudila ideme von.. cez obed napisem .. papapap

perla200
9. apr 2010

no a tie vyrážky ju bolia asi že?

bagaja
9. apr 2010

ahojky

no gratulujeme všetkým včerajším a dnešným oslavencom....a preasne aj my sme 8 oslávili pádom, čiže leri to asi tak má byť...len my sme odvtedy už 3 krát gruchli z postele, si pripadám jak krkavčia mať 😖

ooooooo a veľká vec dnes okolo pol4 si príde svokra po malú....asi sa pototo z toho, ked je dnes tak krásne aj ja by som s nou bola von....no ale nech si ju berie
ja som si kúpila knihu tak aspon budem čítať 😵

lulu73
9. apr 2010

ahojte

my sme vcera velmi soplili a teplotovali...noc bola strasna, Emma velmi plakala, akoby od bolesti, teplotovala, nemohla dychat pre sopliky...snazila som sa odsavat, ale akoby to mala niekde v hlave a nie v nose, von slo len malo

tak sme rano sli k dr. a vraj ma uplne cervene hrdlo a CRP 18, urobili jej vytery a zobrali moc...v pondelok kontrola....bohuzial, nasadila nam ATB...a mala stale stale usedavo place ☹

lizatko1009
9. apr 2010

perla a mala ma aj vyrazky? moj mal tie vyrazky, ale nejako nejavil zaujem, ze ich mal ani sa neskrabal.

inac sa chcem opytat od kedy mozu kakao?

facovka
9. apr 2010

boze lulu,co to na vas lezie?? 😔 drzte sa...

lulu73
9. apr 2010

fac...ja viem velmi dobre odkial ta pliaga pochadza a som blba ze som tomu nezabranila..nechcela som byt cez sviatky za hysterku a toto je vysledok...odniesla si to Emka

perla200
9. apr 2010

lulu hrôza:(((( my sa tiež trápime.....myslím na vás držte sa!

lulu73
9. apr 2010

perla....dik....ja som z toho dost smutna, lebo som sa branila ATB ako sa len dalo, ale nakoniec sa nedalo.....ja mam totiz na atb svoj nazor

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre